320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    siit panustajatele vihje, et PSV double chance panus oleks täitsa reaalne?
    Ma ise panustaja ei ole nii, et ei tea mis see double chance asi on. Aga mängu iseloomustab Ajaxi karistuslöök ideaalselt. Selle asemel et kasti tsenderdada söödetakse Mazraouile kes söödab aaaaal the way back Onanale... Jumal taevas anna mulle närvirakke...Ten Hag out

    Kommentaar


      Promes ei olegi vangis?

      Kommentaar


        Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
        Ma ise panustaja ei ole nii, et ei tea mis see double chance asi on. Aga mängu iseloomustab Ajaxi karistuslöök ideaalselt. Selle asemel et kasti tsenderdada söödetakse Mazraouile kes söödab aaaaal the way back Onanale... Jumal taevas anna mulle närvirakke...Ten Hag out
        PSV double chance = panus võidab kui tuleb viik või PSV võidab

        Kommentaar


          Haller juba toimetab. Rõõm näha.

          Kommentaar


            Nagu ennist ütlesin, siis võtan viigi hea meelega. Eriti peale seda algust, mis meil oli. 0-2 taga esimese 20 minutiga. Promes jah veel pole vangis aga kes teab, mis teema seal temaga on. Igatahes tõi meid tagasi mängu lihtsa tap in-iga. Hiljem oli veel hea võimalus viigistada aga lõi palli nagu mina ilmselt lööks...kuskile kurat teab kuhu aga mitte värava poole. Halleri tulek muutis kohe kõik. Oleks hea muinasjutuline algus, kui poleks seda suluseisukest aga assisti sai kirja. Antony realiseeris 2-2 ja Indrek on õnnejunnis! Mina igaljuhul hääletasin ANtony king of the Matchiks. Hea esitus. Tagliafico ja Schuurs olid kaitses head Gravenberch, Tadic ka head. Kudus on tagasi!! Hea meel. Üldiselt aasta esimene mäng ja andis kohe palju negatiivseid emotsioone ja siis lõpetasime suurte positiivsete emotsioonidega. All is good! Meeskonnad olid tegelikult võrdsed. PSV-l on ikka päris mitu rämedat koljatit meeskonnas.

            Kommentaar


              Mino Raiola ja Brobbey on ettevalmistamas korralikku reetmist... Brobbey ei allkirjasta uut lepingut ja vōib läbiräàkimisi pidada ükskōik kellega. M...n

              Kommentaar


                Ajax minu Ajax...kuidas ikka meeldib endal elu raskeks teha. Vähemalt seekord oli häppi ending.

                Twente 1-3 Ajax



                Nagu paljud eelmised mängud siis ka see kohtumine läks mõõda suure võimaluste raiskamise tähe all. Promes, kes mingil, ainult Ten Hagile mõistetaval põhjusel, oli end taas alg 11-se nihverdanud oli raiskamise musternäidis. No ei saa raami
                Esimese Ajaxi värava sai kirja Haller, Antony tsenderdusest. Hea, et ees on nüüd keegi, kes ka peaga oskab mängida.
                Teise poolaja alguses ehmatas Twente vastuväravaga aga selle tühistas VAR. Siiski oleks see pidanud olema äratuskell meie omadele...aga ei olnud. 84ndal minutil nurgalöögi järgses olukorras tegutses värava joonel väga ebakindlalt Gravenberch, kes sisuliselt söötis palli otse Pleguezelole ning viimane ei eksinud ja viigistas. Kohe peale seda võeti noor tulevikustaar välja ja asemele toodi Jaan. Oiiii Jaan, mida sa korraldasid...Milleks meile Haller, kui pingil istub selline realiseeria! Aitäh Jaan heade emotsioonide eest!
                89ndal Jaan tuleb sisse
                90ndal Jaan lööb Halleri assistist esimese
                91 Labyadi assistist teise! Kummardan maani vanameisti ees!

                Muudes uudistes Brobbey ja Raiola on endiselt m....d.
                Enne mängu sai teatavaks, et Schalke 04 tahab meie Jaani tagasi. Ja meie Jaan on vist peaaegu nõus. Tema kommentaar oli järgmine: “What do I lean towards? Difficult … There is something to be said for everything. Schalke is in more trouble, they need me more, so that is more of a feeling choice. Ajax is a bit more stable and perhaps a bit nicer in terms of ending, with the possible title, the cup tournament and European football. Of course it is difficult. I’m not so far out there that I can tell. I’m going to sleep on it one more night.” Saan aru, kui ta otsustab lahkuda, kuigi ilus oleks, kui ta lõpetaks oma koduklubis ja tiitliga... edu otsustamisel Jaan!
                Onana ja Klaassen said kirja 200nda Ajaxi mängu.

                Ja kõige kõige kõige tähtsam uudis... Lasse on kodus tagasi!!!

                Genoa lubas tal lahkuda. Jah mingit lepingut talle veel pakutud ei ole. Hetkel hoiab ennast vormis meie pundiga treenides. Minu nägemus on, et mees saab lepingu, mis oleks analoogne Tadici omale, et peale karjääri jätkab klubis mingil ametikohal või treenerina.
                Teretulemast koju Lasse!
                Lisatud failid

                Kommentaar


                  Schuurs 2025!
                  Lisatud failid

                  Kommentaar


                    mul tagasihoidlik küsimus, et miks mingid mehed emmid on, kui nad tahavad ära minna? kui pakutakse paremaid tingimusi, siis miks mitte minna - puhtalt klubipatriotismiga poes maksta ei saa.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cabron Vaata postitust
                      mul tagasihoidlik küsimus, et miks mingid mehed emmid on, kui nad tahavad ära minna? kui pakutakse paremaid tingimusi, siis miks mitte minna - puhtalt klubipatriotismiga poes maksta ei saa.
                      Kuskil eespool olen sellest juba rääkinud aga lühidalt mina näen seda asja nii, et kui klubi on sind kasvatanud ning sinu arengusse kõvasti panustanud ning tahab/teeb endast kõik ja näeb sind ka edaspidi nende plaanides, siis võiks ju niipaljugi lojaalsust olla, et kasvõi paar hooaega klubile vastu anda, mitte lahkuda esimesel võimalusel "suurliigasse", et seal pinki nühkida. Ja tõesti ma ei usu, et tal palk nii sitt oleks, et vorsti saia peale osta ei saaks. See pole sama keiss nagu Langiga oli, et klubi (loe Ten Hag) ei näe sul siin tulevikku ja otsi endale midagi muud vaid Overmars & co on tõesti arvestanud Brobbeyga.

                      See on puhtalt minu seisukoht.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                        Kuskil eespool olen sellest juba rääkinud aga lühidalt mina näen seda asja nii, et kui klubi on sind kasvatanud ning sinu arengusse kõvasti panustanud ning tahab/teeb endast kõik ja näeb sind ka edaspidi nende plaanides, siis võiks ju niipaljugi lojaalsust olla, et kasvõi paar hooaega klubile vastu anda, mitte lahkuda esimesel võimalusel "suurliigasse", et seal pinki nühkida. Ja tõesti ma ei usu, et tal palk nii sitt oleks, et vorsti saia peale osta ei saaks. See pole sama keiss nagu Langiga oli, et klubi (loe Ten Hag) ei näe sul siin tulevikku ja otsi endale midagi muud vaid Overmars & co on tõesti arvestanud Brobbeyga.

                        See on puhtalt minu seisukoht.
                        Jobud on igasugu Benficade ja Ajaxite kontekstist need, kes lähevad uude klubisse suurema palga peale lihtsalt pinki nühkima. Praegu tuleb van de Beek parima näitena pähe. Ruben Dias tuleb positiivse näitena meelde, ta oleks vb võinud kuskile varumeheks juba 2019 suvel lahkuda, aga ootas ilusti õige aja ja pakkumise ära ning on nüüd City kindel põhimees ja ilmselt aasta EPL sümboolse koosseisu tugev kandidaat.

                        Kommentaar



                          Der Klassikier oli pigem nagu sõpruskohtumine seekord. Võit on muidugi magus aga sisuliselt head mängu näidati ainult esimesed pool tundi. Haller sai küll kirja assisti, tegelikuses aga Gravenberch oli see, kes tegi 80% väravast. Meisterlik sooritus! Haller oli täna pigem kehvake...ei teagi keda kiita. Onana ja Timber äkki. Gravenberch ka muidugi.
                          Tõele tuleb au anda...tegelikult vedas, et võidu võtsime, sest Feyenoord vääris miinimum viiki. Onana tõrjed ja latt päästsid meid...eriti viimasel 2 minutil. Ja veel kuradi Tadic...mäng on sama hästi kui läbi aga sina vedeled maas ja lunid punast kaarti. Tra tõuse püsti ja las kohtunik vilistab mängu ära.
                          Kudus pidi täna mõned minutid saama aga selle asemel toodi Brobbey. viimaseks 10+ minutiks...äkki lootuses, et mees mõtleb ümber
                          Vitessest nüüd 3 punkti ees. Natuke hingamisruumi. Järgmine vastane liigas Sittard aga enne seda veel üks tõsine mäng AZ näol Bekeris.
                          Lisatud failid

                          Kommentaar


                            Edu Sulle Jaan ja suur suur aitäh kõige eest! Loodan, et ta päästab Schalke kukkumast. See oleks hea lõpp tema karjäärile.
                            Viimane mäng Ajaxi särgis oli võimas .
                            257 mängu Ajaxi särgis
                            158 väravat
                            19 Euroopa väravat.
                            Võimaluste realiseerimine oli temal vaata, et parim terves praeguses meeskonnas.



                            Huddersfield saatis Eitingu tagasi Ajaxisse taastuma vigastusest.


                            Täna Beker vs AZ. Oleksin üllatunud, kui edasi pääseme.
                            Lisatud failid

                            Kommentaar


                              AZ 0-1 Ajax
                              Well s...t. Isegi oli täitsa ok esitus. Enamjaolt kontrolliti mängu. Alvarezi latt Promes,Gravenberchi post. Kuigi jah, mulle tundus, et kohtunik oli täna Amsterdamist. Enne, kui Boadu käega värava lōi oleks vōinud vabalt penalt anda. Ja Boadu pääses ka 1-1le Stekelenburgiga aga vilistati suluseisuks, mida see kohe kindlasti tegelikult ei olnud. Meie värav Labyadilt, kes lōpus vigastusega minema jalutas. Promes ei saanud 1 1 olukorda lahendatud.
                              Oleme 8 parema hulgas igatahes!

                              Kommentaar


                                Sittard 1-2 Ajax

                                Vaene Schuurs. Siin juba mõni kirjutas esimese värava tema nimele, et lõpuks sai ka jala valgeks aga ei, tegelikult oli Polteri omavärav. Teise lisas Haller, Tagliafico assistist.
                                Haller on päris hästi kohe sündmuste keerises. 4 mängu 3 assisti ja 2 väravat pole paha algus Ajaxis. Hea, et ees on nüüd keegi koljat, kes suudab ka palli kaitsta ja peapalle võita. Ainuke viga, mis minule tundub on et ta pole eriti kiire. Aga võibolla see ainult tundub nii esialgu.
                                Muidu mäng oli esimesel poolajal päris avatud. Mõlemad meeskonnad oleks võinud skoori teha. Sittard sai korra palli ka võrku aga see oli ilmne suluseis.Teisel poolajal oli meie punt palju parem, kui poolaja algus välja arvata. Enne lõppu Polter sai veel punase vastastel, päris koleda vea eest Alvarezi vastu. Me nagu ikka raiskasime võimaluse, võimaluse järel ning ei suutnud kuidagi mängu magama panna. 3 punktiga rahul muidugi. Vahe Vitesse ees 3p PSV 4p.
                                Bekkeris jälle loos ei naeratanud ja taas tuleb meile külla Eindoveni au ja uhkus. Loodan, et esimesest korrast on Ten Hagil mingid märkmed alles. Näiteks, et Zahavi/Malen duol tuleb silm ekstra peal hoida. Igatahes kuna karikas ei saa viigiga rahul olla...siis peab rahul olema ainult võiduga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X