Lehekülg 48, kokku 48 EsimeneEsimene ... 384445464748
Näidatakse tulemusi 941 kuni 942, kokku 942
    Eesti koondislane Kasutaja Indrekolen avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Veidi huumorit. Nüüd kummitab peas

Eesti koondislane Kasutaja Indrekolen avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Ajax 4-0 Utrecht

Arvasin, et tänane vastane on kõvem pähkel aga asjad klaariti juba esimese 30 minutiga. Näidati ilusat jalgpalli. Kaunis söödumäng ja meeskonna töö. Eriti kolmas värav oli midagi silmale. Nerese asemel sai platsile Labyad. Kuigi mees oli pigem hea siis oma võimalust särada ta päris ära ei kasutanud. Marini kohta ütleb palju ka see, et kui oli aeg vahetada Labyad välja, vahetati sisse hoopis Noa Lang. Olen natuke pettunud, et Ekkelenkampi poole ei vaadata üldse. Tundub, et Ten Hagile noor Jürgen ei istu. Tadic oli täna üle pika aja hea. Meeskonna parim oli minu meelest Hakim. Blind oli nagu ikka kaitses lõvi. Kaitsest rääkides, oletasin et Ten Hag annab Schuursile või Alvarezile keskkaitses mängu aega, sest üks neist või lausa mõlemad, peavad ju varsti CL-is sellel kohal mängima. Teine asi, mida mainida tahan tänase mängu ja kaitse kohta on see, et mul oli Onanast kahju. Novembrikuu ja ta peab seal platsil külmetama ning palli näeb ainult väga kaugelt.
    Väravalööjateks olid De Beekx2(assistid Tadic ja Labyad), Tadic(Promes) ja Martinez (Ziyech).

Tabelipositsioon on mugav esikoht 9 punktise vahega mängu vähem pidanud AZ-i ees. Az kohtub täna kodus Emmeniga, nii et ilmselt õhtuks on vahe jälle 6 punkti.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud