Lehekülg 41, kokku 43 EsimeneEsimene ... 3137383940414243 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 801 kuni 820, kokku 853

Algupärane

Willem II 0-4 Ajax Amsterdam... šampuse järele!!!!

Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
    See on siis esimene karikas üldse Ajaxile peale 2014 aasta meistritiitlit. Palju õnne!
    Wij komen terug met de cup in de hands

U21 Kasutaja Diz avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
    1/3 on olemas
    Õnne! Ja Indrek, ära oma naabreid hulluks aja jälle.

Algupärane

https://www.facebook.com/afcajax/vid...183890497/?t=8

Nii.. kolmas pudel Martini astit läheb...natuke õlut ja viina on ka hinge all... 5 aastat sai oodatud, et midagi võidetaks. Viimasest Hollandi liiga karikast on üldse mõõdas 9 aastat. Jah see ei ole maailma kõige tähtsam karikas aga minu jaoks oli see super pühapäev täna!
    Mängu algus oli rabe. Tilburgi meeskond isegi omas paremaid võimalusi ja tõtt õelda ma soovisin, et ka nemad saaksid kolli kirja. Igatahes esimene tuli superman Tadici tsenderdusest kasti, mille Daley Blind suunas peaga võrku! hup hup huuuuup Järgmise rünnakuga juba tehti seis võibolla teenimatult juba 0-2 ks, kui Ziechy eeltöö vormistaks väravaks "the Hunter" Huntelaar. Poolaeg Ajaxile kahega! Siin mõlkus mul meeles kaks asja. Esiteks 2014 aasta karika finaal PEC Zwolle vastu, mille kaotati 5-1 ja teiseks PSG karika finaal, kus samamoodi PSG juhtis 2-0 Rennesi vastu aga lõpuks said lutti 3-2.
    Teine poolaeg tundus, et Willem II tuli platsile võitma...aga ilutrulestik ja De Ligti vigastuspausid võtsid neilt hoo maha ning Ajax sai täieliku kontrolli mängu üle. Kolmas värav Van De Beek ei isetsenud ja andis sõõdu Huntelaarile, kes tegi seisuks 0-3 ja mäng oli tehtud! Siinkohal hakkasin juba viina lahmima. Kirsiks tordil oli Rasmus Kristenseni värav, mis tegi lõppseisuks 0-4! Suur respekt Willem II meeskonnale.
    Põud on läbi! Mul on nii hea meel, et just see meeskond jõudis midagi võita! See on super kooslus ning mul on meeletult kahju, et see laguneb suvel.
    Ah jah...niiplaju mainin, et Ten Hag tegi imeliku algkoosseisu. Mazraoui alustas poolkaitses Schöne asemel! Oli näha, et see ei olnud tema koht...all is well that ends well!
    Ja kes siin naabreid mainis...pean neid kiitma. Tegu on vanemapoolse venesoost paarikesega, deeduška ja baabuška nii õelda . Enne suuremaid mänge ma ikka hoiatan neid ette, et võib kisa olla jne. Seekord aga juhtus nii, et deeduška tuli viinapudeliga minu poole ja ütles, et vaatame koos. Vana ise on suur hoki fänn ja eks varsti tuleb kisa tema poolt (hoki MM hakkab ju). Sellised lood.

Head pühapäeva!

P.S. Vabandust kirjavigade pärast ja vabandust ma ei oska video siia mängima panna, tuleb link ainult Head pühapäeva endiselt!

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Indrekolen, kuidas mõtted Toti vastu? Kui kõrvale jätta fänlus ja lootus võidule, kuidas hindad võimalusi?

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Indrekolen, kuidas mõtted Toti vastu? Kui kõrvale jätta fänlus ja lootus võidule, kuidas hindad võimalusi?

Ma arvan, et Aja võimalused Hoti vastu on paremad kui Livi võimalused olid Lona vastu.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Võimalused...Ajax kodus on kindlasti tugevam, kui võõrsil aga minu kindel veendumus on, et meeskond, kes peab võõrsilmängu viimasena sellel on eelis. 0-1 võit on praktiliselt mitte midagi. Iga värav loeb 2 eest. Näiteks, kui Ajax lööb ühe kedagi ei koti sest Tottenhami seis ei muutu...neil on ikka 2 vaja lüüa.
    Lootused tänaseks õhtuks on, et suudetaks oma mängu näidata ning eriti tahaks, et Eriksen oma esimese mängu sõnu sööks! Võimalused on 50-50. Ma ei ole enam väga adekvaatne, et midagi asjaliku kirjutada siia sest..no ettevalmistused on käinud hommikust saati Nädal tööl nädal vaba graafik annab selleks ideaalsed võimalused

Algupärane

Aplodeerin oma meeskonnale aplodeerin vastastele. Ericsen sa oled munn ja sinu sõnad ei pea paika.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Apr 2019

Algupärane

nagu peale eilset. tühi tunne on veidi

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2017

Algupärane

Sellisel hetkel tekitab see mäng lihtsalt tülgastust.
    Jalkafännid jagunevad laias laastus kaheks: need, kes saavad mängust aru ja need, kes vinguvad daivimise pärast.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ma nii väga tahtsin, et Ajax võidaks ja südames on kurbus. Samas teist õhtut järjest on sellised emotsioonid.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Эпизод 18/ Episood 18- Balaball on külas Spartaki fännil - Vitali Flotskil/ Balaball в гостях у фаната Спартака - Виталия Флотского

telekavaataja.blogabet.com

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

mis ta ikka tülgastab, parim meeskond võitis. Indrekolenile tunnen kaasa küll.

Meeskonnaliige Kasutaja Arsenaalium avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Kuradi kahju.. oleksite seda igati väärinud, aga teisel poolajal hakkasid poisid vist juba finaalist mõtlema...

Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Milline traagika! Viimastel minutitel anda finaalikoht käest. Kogu allakäigu põhjus peitus ilmselgelt teise poolaja esimeses 15 minutis,kui platsil oli vaid Spurs. Sellisel moel kinkida kahevärvaline edu käest on ikka andestamatu. Eriti teise sisselastud kolli juures mingi arusaamatu puterdamine Schöne ja Onana vahel. Kolmas värav oli ka de Ligti küpsetatud kui lasi Moura vabalt löögile.

Tõsi positiivse poole pealt tuleb kindlasti esile tuua Ziyechit, kes oli 100% parim mees Ajaxi särgis. Hiilgav värav, pluss post, veel paar väga head kauglööki vasakuga. Tadic seevastu oli kehv nagu ka Dolberg. Ka kaitseliini ei saa kuidagi kiita kui 3 sisse lased.

Ma juba eelmise mängu juures väitsin, et Spurs on selgelt tugevam sats, kelle vastu Ajax see hooaeg CL-s pallis ja no täna olid absoluutselt kõik statistilised näitajad nende kasuks. Pluss, neil ei mänginud mõlemas mängus nende parim mees Kane.

Tervikuna on Ajaxi saavutus siiski imeline ja väärib ülimat kiitust. Kuigi ei suudetud finaali murda, korrati PSV 2005 aasta saavutust kui väljaspool top 5 liigasid jõuti esimese satsina poolfinaali. See on ise juba meeletu kordaminek arvestades, millised vahendid finantside kasutamises on tippklubidel tippliigades võrreldes Hollandi tippklubidega.
    Wij komen terug met de cup in de hands

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
    Kuradi kahju.. oleksite seda igati väärinud, aga teisel poolajal hakkasid poisid vist juba finaalist mõtlema...
    ei teisel poolajal selle asemel, et Huntelaar platsile lasta toodi 3 kaitsemängjat. Ja see on kindel viis enda täiskusemiseks. See kaotus läheb Ten Hagi-i hingekirja.

Eesti koondislane Kasutaja keenjus250 avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas midfielder Vaata postitust
    Tervikuna on Ajaxi saavutus siiski imeline ja väärib ülimat kiitust. Kuigi ei suudetud finaali murda, korrati PSV 2005 aasta saavutust kui väljaspool top 5 liigasid jõuti esimese satsina poolfinaali.
    Porto aasta varem.

Algupärane

Nii...hommikul ei ole palju parem olla. Langeda välja viimasel sekundil võõrsilvärava reegliga. Ei tea, kas olen nii pettunud kunagi varem olnud. 3-3...
    Kõige suurem lohutaja on minu 2 aastane poeg, kes tuli, eile juurde, paitas pead ja kallistas ning ütles "issi katki." Eks see võttis ka kõik kokku.
    Minu jaoks kaotas selle mängu Ten Hag. Selle asemel, et ründesse abi tuua hakati seisu kindlustama. Kõik kolm vahetust kaitsesse. Sellest treenerite kombest kaitsma hakata ei ole mina kunagi aru saanud ega hakka saama ka! Veltman ok aga teised vahetused olid minu jaoks lihtsaltdebiilsed.
    Eriksen eksib. Mitte Tottenham ei lasknud Ajaxil paista parem, kui nad tegelikult on vaid vastupidi. Kogu südamest loodan, et see juudas Sanches ei saaks CL tiitilt.

https://www.facebook.com/afcajax/vid...05383805/?t=40

Peaasi, et peale sellist lööki suudetaks veel keskenduda liigale.

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

ilusad mantrad küll, aga kuhu tegelikult enam rise'takse, kui põhitegijad laiali jooksevad ja algab pikk arendustöö jälle uute tegijatega...

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Väga kahju poistest, olite kogu täiega finaali ära teeninud ja vb ainult teise poolaja esimesed 20 min ja siis veel see post'i läinud löök...
    Karm, väga karm, aga mitmed selle klubi mängijad jõuavad kindlasti veel suurt edu elujooksul nautida.
    WE ARE YOUR RULING CHAMPIONS OF EUROPE

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas midfielder Vaata postitust
    korrati PSV 2005 aasta saavutust kui väljaspool top 5 liigasid jõuti esimese satsina poolfinaali

aga mida siis teised hollandi klubid enne seda tegid?
    DONNA: Hi. Sorry I'm late JERRY: Who're you?
    DONNA: I'm Donna Chang JERRY: What do you mean?
    DONNA: I mean I'm Donna Chang JERRY: YOU are Donna Chang?
    DONNA: Did you think I was Chinese? (Seinfeld, The Chinese Woman)

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud