320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mis ta ikka tülgastab, parim meeskond võitis. Indrekolenile tunnen kaasa küll.

    Kommentaar


      Kuradi kahju.. oleksite seda igati väärinud, aga teisel poolajal hakkasid poisid vist juba finaalist mõtlema...

      Kommentaar


        Milline traagika! Viimastel minutitel anda finaalikoht käest. Kogu allakäigu põhjus peitus ilmselgelt teise poolaja esimeses 15 minutis,kui platsil oli vaid Spurs. Sellisel moel kinkida kahevärvaline edu käest on ikka andestamatu. Eriti teise sisselastud kolli juures mingi arusaamatu puterdamine Schöne ja Onana vahel. Kolmas värav oli ka de Ligti küpsetatud kui lasi Moura vabalt löögile.

        Tõsi positiivse poole pealt tuleb kindlasti esile tuua Ziyechit, kes oli 100% parim mees Ajaxi särgis. Hiilgav värav, pluss post, veel paar väga head kauglööki vasakuga. Tadic seevastu oli kehv nagu ka Dolberg. Ka kaitseliini ei saa kuidagi kiita kui 3 sisse lased.

        Ma juba eelmise mängu juures väitsin, et Spurs on selgelt tugevam sats, kelle vastu Ajax see hooaeg CL-s pallis ja no täna olid absoluutselt kõik statistilised näitajad nende kasuks. Pluss, neil ei mänginud mõlemas mängus nende parim mees Kane.

        Tervikuna on Ajaxi saavutus siiski imeline ja väärib ülimat kiitust. Kuigi ei suudetud finaali murda, korrati PSV 2005 aasta saavutust kui väljaspool top 5 liigasid jõuti esimese satsina poolfinaali. See on ise juba meeletu kordaminek arvestades, millised vahendid finantside kasutamises on tippklubidel tippliigades võrreldes Hollandi tippklubidega.
        Wij komen terug met de cup in de hands

        Kommentaar


          Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
          Kuradi kahju.. oleksite seda igati väärinud, aga teisel poolajal hakkasid poisid vist juba finaalist mõtlema...
          ei teisel poolajal selle asemel, et Huntelaar platsile lasta toodi 3 kaitsemängjat. Ja see on kindel viis enda täiskusemiseks. See kaotus läheb Ten Hagi-i hingekirja.

          Kommentaar


            Algselt postitas midfielder Vaata postitust
            Tervikuna on Ajaxi saavutus siiski imeline ja väärib ülimat kiitust. Kuigi ei suudetud finaali murda, korrati PSV 2005 aasta saavutust kui väljaspool top 5 liigasid jõuti esimese satsina poolfinaali.
            Porto aasta varem.

            Kommentaar


              Nii...hommikul ei ole palju parem olla. Langeda välja viimasel sekundil võõrsilvärava reegliga. Ei tea, kas olen nii pettunud kunagi varem olnud. 3-3...
              Kõige suurem lohutaja on minu 2 aastane poeg, kes tuli, eile juurde, paitas pead ja kallistas ning ütles "issi katki." Eks see võttis ka kõik kokku.
              Minu jaoks kaotas selle mängu Ten Hag. Selle asemel, et ründesse abi tuua hakati seisu kindlustama. Kõik kolm vahetust kaitsesse. Sellest treenerite kombest kaitsma hakata ei ole mina kunagi aru saanud ega hakka saama ka! Veltman ok aga teised vahetused olid minu jaoks lihtsaltdebiilsed.
              Eriksen eksib. Mitte Tottenham ei lasknud Ajaxil paista parem, kui nad tegelikult on vaid vastupidi. Kogu südamest loodan, et see juudas Sanches ei saaks CL tiitilt.



              Peaasi, et peale sellist lööki suudetaks veel keskenduda liigale.

              Kommentaar



                ilusad mantrad küll, aga kuhu tegelikult enam rise'takse, kui põhitegijad laiali jooksevad ja algab pikk arendustöö jälle uute tegijatega...

                Kommentaar


                  Väga kahju poistest, olite kogu täiega finaali ära teeninud ja vb ainult teise poolaja esimesed 20 min ja siis veel see post'i läinud löök...
                  Karm, väga karm, aga mitmed selle klubi mängijad jõuavad kindlasti veel suurt edu elujooksul nautida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                    korrati PSV 2005 aasta saavutust kui väljaspool top 5 liigasid jõuti esimese satsina poolfinaali

                    aga mida siis teised hollandi klubid enne seda tegid?
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                      aga mida siis teised hollandi klubid enne seda tegid?
                      Toona oli kasutusel teine formaat, mil tippliigadest vaid meister liigasse pääses, mis loomulikult ei vähenda võidu kaalu. Lihtsalt sellel sajandil kasutusele võetud formaadi alusel (top 4 liigadest 4 klubi) on hoopis konkurentsitihedam ja väljaspool tippliigasid kasvõi poolfinaali jõuda on pigem mission impossible või once in a lifetime saavutus. Seda enam tuleb selle Ajaxi saavutust hinnata.
                      Wij komen terug met de cup in de hands

                      Kommentaar




                        Ajax 4-1 Utrecht
                        Sisuliselt on tiitel kindel. Väheke luban endale vermutit mekkida ja tõeliselt tähistan alles siis, kui karikas on poistel pea kohal.
                        Ziyech oli täna minu jaoks platsil parim, kuigi MOTM-iks valiti De Beek.
                        Peaks nagu õnnelik olema aga...pole veel kolmapäevasest üle saanud. Siinkohal toon ühe kirja, mille saatis meie Ajaxi fännklubi fb moderaatorile üks Tottenhami fänn:

                        I am a lifelong Spurs fan who runs a group of 10k Spurs supporters on Facebook. I have come to pay my respects to your football club, and their remarkable achievements this season.

                        The truth of today is this... We are no more deserving than you are to be booked into the final match. It could have been you and nobody would say you didn't deserve it.

                        Tottenham have long been in the same boat as Ajax without the historically significant European history... We have had success, and groomed some of the worlds best players only to see them courted away from us by richer clubs, or those who play for trophies in less competitive leagues than our own.

                        Ajax have the greatest academy in the world... without our own players who cut their teeth at Ajax... we would not be the team we are today.

                        Thank you Ajax FC... for your relationship with Spurs, your integrity as a football club, and your contribution to world football.

                        Hold your heads high... you earned the respect of the entire world this season and showed them what Ajax FC are made of.

                        Best wishes for next season... May you rebuild successfully and prosper.

                        Much respect, and my sincere regards.
                        - Benjamin Newbery, White Hart Faithful

                        Respekt mehele kirja eest.

                        Hup huup AJAX!

                        Lisatud failid

                        Kommentaar


                          34 tiitel pühendatakse Nourile.
                          Lisatud failid

                          Kommentaar


                            Nii. Selleks aastaks läbi. Milline hooaeg. Siia sisse mahtusid minu elu parimad ja kahjuks ka halvimad jalgpalli emotsioonid. Sain meistrite liigat jälgida teistest palju kauem, kuna Ajaxil algas teekond juba juulis. Kui palju rõõmu see kõik tõi ning milline lõpp sellel kõigel oli... Siiski mesimagus Hollandi meistri tiitel paneb punkti ilusale hooajale. Põõrdeliseks momendiks minu jaoks meistritiitli saamisel oli kodune õnnega pooleks võit PSV üle. 34 meistritiitel oli kokkuvõttes igati ära teenitud arvestades tervet hooaega. See kooslus, kui ta jääks kokku oleks olnud kindlasti võimas rusikas ka euroopas. Kahjuks nagu iga hooaja lõpuga laotub tume vari üle fännide. Algab agentide töö. See aasta on Van Der Sar välja käinud tugeva veksli, et EI MÜÜDA KÕIKI noori talente maha. Mind teeb see muidugi optimistlikuks, et äkki meie kapten siiski otsustab jääda üheks hooajaks veel (üle mõistuse optimistlik). Tagliafico, Mazraoui ja Onana on lepinguid pikendanud 2022 aastani. Van De Beekil on ka leping 2022ni (tema hinnasilt on ka soolane). Ehk nemad jäävad. Huntelaar ilmselt lõpetab järgmise hooajaga. Raske on aga uskuda, et suudetakse alles hoida meie keskvälja maestrot Hakim Ziyech-it ning pisikest väledat Nerest. Frenkie on juba müüdud...miks seda oli vaja teha juba jaanuaris mina ei mõista ning üksi see on meeskonnale suureks kaotuseks. Kas Tadic jääb? Usun ja loodan, et jääb! Blind on ise õelnud, et tahab veel kuskil mujal mängida aga loodan, et ka tema jääb . Vigastusest võimsa tagasituleku teinud Veltman peaks ka jääma. Noored Ekkelenkamp ning Sinkgraven, kes valmistasid mulle suure üllatuse, julgen väita,et jäävad. Dolberg on küsimärk. Ilmselt tema pole oma hooajaga rahul ning tahaks rohkem mänguaega. Lasse, Ajaxi veteran, ütlen ausalt, et ma ei oleks tema peale pahane, kui ta edasi liiguks. Ta on olnud truu kauem, kui enamus ühe-kahe hooaja hoora. Muidugi, kui ta peaks jääma, teeks see minu tuju ainult paremaks!



                            Kokku löödi sel hooajal 119 väravat!!! ja endale lasti 32. Võimas!
                            Tadic jäi topscooreri kohta jagama Luuk De Jongiga. Mõlemal 18 aga Tadicil on seevastu lisada 13 assisti De Jongi 6 vastu.

                            P.S. Kõige tähtsam jäi mainimata. Ten Hag tahab jätkata
                            Lisatud failid

                            Kommentaar


                              Amsterdam mõllab praegu



                              Aasta noortalent Noussair Mazraoui ja aasta parim mängija Hakim Ziyech.

                              Kommentaar


                                Nii kas keegi oskaks öelda kui vanalt tavaliselt saavad suurimaid talendid esindusmeeskonnas võimaluse?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X