320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ühesōnaga arvata oli. 0, ma kordan 0 pealelööki raami! 1-0 kaotus oleks taevakingitus olnud. Babeli ja Marini vahe on see, et millegipärast see pikk roosapeaga m...n kelle palli valdamine on 0, saab millegipärast mänguaega. Ründajaid pole üldse meeskonnas. Lihtsalt margine... Getafe vääris vōitu ja isegi suurema skooriga. Kuigi see kuradi teesklemine on väga hale. Debiilne isegi. Ja ma ei räägi ainult Getafe omadest. Türa mängige jalkat kurat mitte kuradi näitemängu.
    Ziyech ei tohi enam platsile saada. Tema on myydud ja las ta kurat mädaneb nyyd pealtvaatajana. Selgelt mōtted olid juba mujal. Nii kehva Ziyechit pole ennem näinud.
    Rant over... kuigi homme lisan veel kindlasti mōtteid...

    Kommentaar


      Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
      Ühesōnaga arvata oli. 0, ma kordan 0 pealelööki raami! 1-0 kaotus oleks taevakingitus olnud. Babeli ja Marini vahe on see, et millegipärast see pikk roosapeaga m...n kelle palli valdamine on 0, saab millegipärast mänguaega. Ründajaid pole üldse meeskonnas. Lihtsalt margine... Getafe vääris vōitu ja isegi suurema skooriga. Kuigi see kuradi teesklemine on väga hale. Debiilne isegi. Ja ma ei räägi ainult Getafe omadest. Türa mängige jalkat kurat mitte kuradi näitemängu.
      Ziyech ei tohi enam platsile saada. Tema on myydud ja las ta kurat mädaneb nyyd pealtvaatajana. Selgelt mōtted olid juba mujal. Nii kehva Ziyechit pole ennem näinud.
      Rant over... kuigi homme lisan veel kindlasti mōtteid...
      See Babeli etüüd Nyomiga oli üks viimase aasta naljakamaid sketše samas.

      Kommentaar


        Kommentaar


          OptaJohan
          @OptaJohan





          42:36 - The ball was in play for just 42 minutes & 36 seconds during Getafe - Ajax, the second-shortest amount of time in a Europa League game (since 2009). Patience.




          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            Hahahaha...

            Babel on küll peast vähe pehme vend, aga selle etüüdi eest küll mad props talle

            Rohkem võiks näha sellist asja väljakul!

            Kommentaar


              Heracles 1-0 Ajax
              26 pealelööki väravale ja neist ainult kuradi 5 raami. Mis täielik kollaps see on?! Mida kurat toimub? Ründemäng on täiesti täiesti täiesti pask. Ten Hag on lambist üle läinud mingile Louis Van Gaali tagasisöötmis okse peale, selle asemel, et panna jälle tööle see ilus totaalse jalgpalli vurr. Jah Promes ja Neres on väljas. Jah Ziyech on müüdud ning ka platsile täna ei saanud sest on alavormis (pealtvaatajaks ta võibki jääda) aga kurat meeskonnas on veel kvaliteeti, et teha seda ilusat jalgpalli.
              Tänane kangelane oli Onana. Ilma temata oleks ammu game over. Antikangelane ning mees, kes oli ka väravas süüdi oli Blind. Kõige rohkem pallikaotusi. Tema järel Tagliafico...Gravenberch ei õigustanud oma valikut Ekkelenkampi ees. Viimane tuli platsile ja suutis kohe teravusi tuua. Schuurs oli tubli. Tadic nii ja naa. Van De Beek on tänasest uue hüüdnimega "postimees". Igas kuradi mängus saab ta ühe posti või lati kirja. Nagu õeldud jättis Ten Hag Ziyechi pealtvaatajaks, sest ilmselt ka tema mõistis kui täiesti mujal maailmas Ziyech asus Getafe mängus.
              Vahe AZ-ga taas 3p ja Feyenoord pole ka enam kaugel. Kui Ten Hag midagi kähku meeskonnaga ei tee siis tiitel läheb kindlalt käest. Üks, mis oleks kindlasti vajalik on selle roosa peaga tegelase platsilt eemaldamine ning tagasi Türki saatmine. Danilo vahetas roosakese välja ja jättis üpris hea mulje.
              Teistes uudistes Ajax ostis endale Sao Paolost kellegi Antony. Räägitakse, et on väga hea jne. Aga noh..Magallani kohta õeldi sama. Eks ole näha. Veel tahab Overmars veel mingit 18 aastast Santose keskvälja meest Giovannit. Ei tea temast midagi aga paljud suured kaasa aratud Real ajavat taga...
              De Jong läks ära Cincinnatisse.
              Herenveenis laenul olev Sven Botman, teenis Ajaxilt lepingupikenduse.
              Jong Ajax tegi ajalugu: " The youngest ever side to feature in a Keuken Kampioen Divisie game defeated Helmond Sport 2-0. Mitchell van der Gaag named a line-up with an average age of only 18 years and 204 days, the youngest to ever feature in the Dutch second tier. Sixteen-year-old’s Naci Ünüvar and Youri Regeer both started the game, with the latter making his debut in professional football.
              Jong Ajax proved to strong for Helmond Sport with goals from Sontje Hansen and Alex Mendez sealing a 2-0 victory."
              Vägev!

              Aga üldplaanis on seis masendav. Euroopast oleme samahästi kui väljas. Või vähemalt sellise mänguga kindlasti väljas. Ja tiitli kaitsmine läheb ka aina hägusamaks. Meenutab eelmise aasta PSV-d. Algus oli võimas aga lõpp vajus sinnasamusesse.

              P.S. See mis Babel Hispaanias tegi oli tema ainuke normaalne tegu seal. Selliste m...e üle peabki naerma. Neid tuleb naerualuseks teha. Üldse ma ei saa aru kuidas selle videoajastul ikka veel need kuradi daivimised teema on.

              Kommentaar


                No mida ma vaatan...kas see on jalgpall? Ma püüan oma punavalged ajaxi prillid eest võtta ja aru saada Getafest. Jah neist võib aru saada...aga kuidas neil lastakse niimoodi aega veeta?! juba esimesest minutist alates käib see pull...ja esimesele poolajale lisa ainult 2 minutit...mis kuradi naljanumber see on?
                Babel oli 25 minutit hea, siis vajus tavapärasele tasemele. Danilo on tubli poiss. Gravenberch jälle Ekkelenkampi ees platsil...
                Peab kommentaatorile tuhka pähe raputama. Väravas oli süüdi ikka Martinez, mitte Schuurs. Schuurs on väga tubli olnud siiani. Martinez seevastu üks kehvemaid. Blind ka ei ole ikka see, mis enne südamehaigust.
                Ma hakkasin täna mängu vaatama ja ei lootnud muud, kui et Ajax näitab taas totaalset jalgpalli. Vahet pole kas langeme välja või mitte aga mehed ärge laske ennast anti-jalgpalli homodest heidutada ja võidelge. Kaotus võideldes võib välja kannatada ja aplodeerida aga kaotus nii nagu eelmine nädal...see on väljakannatamatu ja vabandamatu.
                Igatahes mina veel usun ja endiselt loodan! Kõik või mitte midagi teisel poolajal!

                Kommentaar


                  Minu paha jah. Sisuliselt esimesel rünnakul läks kaks noormeest sassi

                  Kommentaar


                    Niisiis, selle meeskonnaga, mis meil platsile panna oli tegime hea mängu. See, et Promes Danilo asemele platsile toodi oli minule üllatus, kuna Danilo oli vaata, et parim ründaja meil. Babel oleks pidanud lahkuma minu arvates. Ei jää muud üle, kui aplodeerida Getafe meestele ja fännidele, kui neid peaks siin olema lugemas minu juttu. Getafe vääris edasipääsu ning on selgelt paremas vormis, kui minu armastatud meeskond. Ei saa muidugi lisamata jätta, et oleks meil hooaja alguse meeskond platsil oleks Getafe ilmselt pulbriks tehtud.
                    Siiski võit kodu väljakul ja kahju, et Eitingilt esimene Ajaxi värav ära võeti. Minule küll ei tundunud, et kaitsja puude nii otsustav oli väraval.
                    Endiselt ei saa aru miks Ekkelenkampi platsile ei lasta. Gravenberch jääb Jürgenile selgelt alla oskuste poolest. Veel ma ei saa aru milleks neid pikki palle ette taguda, kui läbi kahe hooaja ei ole meil ühtegi meest, kes õhupallidega domineeriks. Eelmine hooaeg okei oli De Ligt tõesti...
                    Schuursi peab kiitma. Väga kõva kaitsetöö täna. Martinez..back to the drawing board. Samas teda solgutatakse ka igalepoole. Kord on poolkaitsja siis keskkaitsja siis äärekaitsja. Loomulikult on raske nii. Pink on lühike midagi pole teha.
                    Eraldi tahaks rääkida Destist. Jah ta on kiire ja tehniline aga minu jaoks on ta liiga pisike. Füüsiliselt jääb alla igale täismehele ja sellepärast kaotab palju kahevõitlusi. Mazraouist oli puudus.
                    Lõpuks ma ei saa jätta kiitmata vastaste Cucurellat. Tõesti hea esitus temalt. Palju võitlust ja positiivsust. Good job!
                    Ning lõpetuseks, suur shout out pallipoisile, kes esimesel poolajal väljakule jooksis ning Getafe väravavahile palli ilusti valmis pani

                    Kommentaar


                      Mida ma tunnen...

                      Lisatud failid

                      Kommentaar


                        Õhtu parim asi oligi tulemus, oleks vist üsna ülekohtune öelda, et Getafe siit paarist edasipääsu ei väärinud. Muidugi vaid mõne kuu eest peale loosimist poleks küll miski valemiga pakkunud hispaanlastele edasipääsu, sedavõrd veenev oli sügisene Ajaxi esitus CL-s ja ka koduliigas. Aga jaanuari-veebruari mitme põhimehe vigastus miksituna Ziyechi täieliku vormikaotusega oli kindlasti üks peamisi faktoreid, miks välja kukuti.

                        Ja kui sa nimetad Ajaxi pinki lühikeseks, siis minu jaoks on nende pink üksi ka pikem kui PSV, Feyenoordi ja AZ-i oma kokku Sellise valiku üle nuriseda oleks küll patt. Transfermarkti andmeil on Ajaxi mängijate väärtus suurem kui PSV, Feyenoordi, AZ ja Utrecti omad kokku!!! Olen aastaid seda tabelit jälginud ja niivõrd suurt ühe klubi väärtuselist üleolekut oma konkurentidest pole küll kohanud. Silmas pidades asjaolu, et suvel tuleb suure tõenäosusega suurem väljamüük ja ilmselt kukub oluliselt ka Ajax klubi väärtus selles tabelis.

                        Siin ka Eredivisie klubide väärtus

                        Wij komen terug met de cup in de hands

                        Kommentaar


                          Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                          Õhtu parim asi oligi tulemus, oleks vist üsna ülekohtune öelda, et Getafe siit paarist edasipääsu ei väärinud. Muidugi vaid mõne kuu eest peale loosimist poleks küll miski valemiga pakkunud hispaanlastele edasipääsu, sedavõrd veenev oli sügisene Ajaxi esitus CL-s ja ka koduliigas. Aga jaanuari-veebruari mitme põhimehe vigastus miksituna Ziyechi täieliku vormikaotusega oli kindlasti üks peamisi faktoreid, miks välja kukuti.

                          Ja kui sa nimetad Ajaxi pinki lühikeseks, siis minu jaoks on nende pink üksi ka pikem kui PSV, Feyenoordi ja AZ-i oma kokku Sellise valiku üle nuriseda oleks küll patt. Transfermarkti andmeil on Ajaxi mängijate väärtus suurem kui PSV, Feyenoordi, AZ ja Utrecti omad kokku!!! Olen aastaid seda tabelit jälginud ja niivõrd suurt ühe klubi väärtuselist üleolekut oma konkurentidest pole küll kohanud. Silmas pidades asjaolu, et suvel tuleb suure tõenäosusega suurem väljamüük ja ilmselt kukub oluliselt ka Ajax klubi väärtus selles tabelis.

                          Siin ka Eredivisie klubide väärtus

                          https://www.transfermarkt.com/erediv...wettbewerb/NL1
                          Ma ei võrrelnud Ajaxi pinki Feyenoordi ja PSV omaga vaid vihjan sellele, et ei ole pingilt võtta samaväärseid asendusmehi Ziyechile, Promesele, Veltmanile, Neresele, Onanale, Blindile jne. Kõik kes platsile nende asemele saanud on on klass madalamal või isegi täitsa keskpärased. Gravenberch on alles 17, Danilo tegi debüüdi, Traore ei pääsenud üldse valikusse. Schuurs mängis Veltmani koha võibolla ilusti välja. Mis veel on silma jäänud, et mul on kujunenud juba traditsioon üllatuda Ten Hag-i mängueelsete line-upide osas, et kes kus mängima hakkab. Nagu ma ennem mainisin siis Martineziga üritakse lappida ükskõik, mis kohta. Ainult ründesse pole ta veel saanud. Tadic on ka kord siin kord seal äärel jne. Ühesõnaga palju on algkoosseisus muudatusi kogu aeg. Arusaamatu on ka Alvarezi stabiilselt pingile jätmine. Hooaja alguses sai mees isegi poolkaitses ilusti hakkama ning lõi isegi väravaid. Siis lambist järsku jäeti pingile ning seal ta nüüd mädaneb ning ei peeta vääriliseks isegi näiteks Eitingi asmele poolikuks panna. Ühesõnaga palju asju jääb mulle arusaamatuks aga eks Ten Hag teab paremini.
                          Mis puutub transfere marketi numbritesse, siis need mind absoluutselt ei huvita sest nagu on näha numbrid ei mängi platsil. Palju maksis eelmise aasta Juve või Reali meeskond vs Ajaxi oma? Mis vahet seal on. Kui neid numbreid saaks kuidagi platsil esitustesse ümber panna siis võibolla jälgiksin neid. Praegu aga võime Hollandi liiga väärtuslikeim meeskond olla aga tabelitipus lahutab teisest kohast ikka ainult 3p.

                          Kommentaar


                            Poolaeg Ajax 0-1 AZ...nagu Tom Pretty laulis: "now im freeeeee, freefalling".

                            Edit.

                            Ajax 0-2 AZ
                            Mis see mäng minule näitas. Esiteks, kui juba vabalangeda siis ikka täie raha eest. Euroopast väljas ja Hollandis AZ-iga nüüd samade punktide peal. Väravate vahe annab meile veel eelise aga...jah. Täielikku restarti on vaja. Ju sellel pundil on siiski aeg suvel laiali minna.
                            Teiseks Dest ei kuulu algkoosseisu. Ta on lihtsalt nii mõtetult väike. Pannakse õlg vastu ja mees lendab minema.
                            Kolmandaks härra Ziyech diivatses. Pane juba Chelsea särk selga ja koli Londoni. Platsil ei teinud jälle midagi.
                            Parim oli Schuurs. Tema keskkaitse paariline Blind seevastu taas üks kehvemaid ning esimene värav ka tema hingel. Võibolla vajaks veel aega, et vormi jõuda. Liiga vara pandi platsile.
                            Taglil vedas, et ta punast ei saanud.
                            Tadic...oh Tadic...mis juhtus küll...
                            Onana oli Schursi kõrval teine tubli. Ülejäänud kõik alla arvestust.
                            Järgmine vastane Heerenveen. Sellise mängu pealt, kus rünnakul oleks nagu hambad suust välja löödud ja kaitses mängib hästi sisuliselt ainult noor Schuurs ja väravavaht julgen ennustada, et läheb võitluseks, et üldse CL kohta säilitada. Ja see on veel optimistlik ennustus...

                            Kommentaar


                              Utrecht 2-0 Ajax KNVB bekeris.

                              Kuna varem oli kiire kiire, siis nüüd leidsin aega siia natuke kurbust välja valama tulla. Olukord on juba kergest halvast vormist üle läinud lauskriisiks. Tundub, et Feyenoord ja PSV tegid oma kriisisd hooaja alguses ära ning ajastasid hea vormi hooaja lõpu peale. Meil aga tõotab hooaja lõpp tulla väga nutune...
                              Ajax oli taas rünnakul täis impotent ning kaitse oli nagu ikka haavatav. Jälle oli kehv Blind. Ometi ei mindud mängima nõrga koosseisuga. Alvarez ja Ekkelenkamp said platsile neist, kes tavaliselt pingil. Muus osas oldi väljas põhimeestega. Ja ikka selline hale hale esitus. Ei saa lihtsalt aru, milles asi. Kuidas järsku nii käest ära lastakse.
                              Järgmine vastane liigas on võõrsil Heerenveen. Ei julge üldse ennustada, mis saama hakkab.
                              Kui milleski muust heast rääkida ei ole siis vähemalt U19 oli tubli. Võideti Atletico Madridi UEFA youth liigas penaltitega. Kangelaseks tõusis varuväravavaht Daan Reiziger. Heitinga vahetas ta sisse 93ndal minutil ning peale väravateta normaalaega, asuti penalteid taguma. Reiziger tõrjus kolm ning lõi ka ise otsustava Atletico võrku. Seega U19 on 8 parema hulgas ning lootus see turniir esimest korda võita on veel elus.
                              Veel üks brasiillane liitus Ajaxiga. 18 aastane poolkaitsja Giovanni Santosest. Seal oli mingi teema Santosega. Giovanni leping lõpes sellel jaanuaril ning noormees pole seda pikendanud. Aga Santos arvas millegi pärast, et neil on siiski õigus Ajaxi käest üleminekutasu nõuda. FIFA otsustas, et Giovanni on nüüd Ajaxi mees ning ta ei pea suve ootama, et meiega liituda. Esialgu siis jong Ajaxisse.

                              Edit: Koroona viiursega on audis 3 Ajaxi töölist, kellest 1 on Ten Hagi abiline Cristian Poulsen. Mehed on koduded karantiinis. Heerenveeni vastu aitab Ten Hag-i Winston Bogarde.

                              Kommentaar


                                Taas on olnud kiire.
                                Heerenveeń 1-3 Ajax
                                Paraku mängu ennast ei näinud nii, et ei tea kas oli tõesti tore ülekaal või lihtsalt vedas. Niipalju, kui ma mängu kokkuvõtet vaatasin, siis esimene värav oli kingitus. Tore, et kapten ka nüüd raskel ajal lõpuks tassis natuke. Tadicilt siis 2 väravat ja Promes lisas 3nda. Onana tegi jälle häid tõrjeid.
                                Ühesõnaga loodan, et oleme taas võidusoonele sattunud, kuigi talupojamõistus ütleb, et ilmselt see nii lihtne ei ole ikkagi.

                                Väike õiendus eelmise postituse kohapealt. Tuleb välja, et sattusin New York Times-i fake newsi otsa. Nimelt Poulsen ja teised kaks Ajaxi tiimiliiget ei ole saanud koroonaviirust vaid jätsid mängu vahele, sest nad viibisid kuskil koos kellegiga kellel diagnoositi see viirus. Ja lihtsalt ettevaatusabinõuna istuvad nad nüüd kodus. Mingeid haiguse märke neil siiski pole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X