320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Seis oli liiga leebe taanlaste suhtes. Esimesel poolajal pidi MIINIMUM 3 kindlat väravavõimalust ära lööma. Selle asemel kuses Traore, kes koduses liigas lööb sisse läbi iga ussi m....i, 2 hiilgavat võimalust üle ja Labyad lõi lähedalt värava keskele,mis lubas Hansenil teha hiilgava tõrje. Nagu mingi needus, et koduliigas õnnestub ükskõik, mis nurga alt tehtud löök aga CL-is ei saa raami.
    Väravad siis Gravenberch (võimas!!), Mazroui ja Nereeeeeeeees. Kaks assisti Tadic ja üks Traore. Teenitud võit. Sellega ka kindlustati miinimumprogramm ehk EL. Kahjuks Liverpool oskas kodus kaotada Atalantale. See tähendab seda, et eelised edasipääsuks on pigem Atalanta käes. Liverpoolil viimane mäng taanlastega ja ei näe neid seal kaotamas. Ühesõnaga grupi viimane mänguvoor vs Atalanta tuleb igal juhul CL or EL võitlus.
    Alagrupp:
    Lisatud failid

    Kommentaar


      Liverpool olla juba pakunud 30 milj €, et Schuurs jaanuaris endale saada. Loodame, et teeb Liverpooli vastu, siis kehva mängu

      Kommentaar


        Algselt postitas soccer90 Vaata postitust
        Liverpool olla juba pakunud 30 milj €, et Schuurs jaanuaris endale saada. Loodame, et teeb Liverpooli vastu, siis kehva mängu
        Ja Ajax olevat lubanud Schuursil jalga lasta...mingu p....e.

        Vahepeal võideti Emmenit traditsiooniliselt suure skooriga (5-0). Liigas tõesti hea hoog. Võiks nüüd kanduda üle ka CL-i. Traorel kurat ei olnud õigust sisse lüüa selline raske pall nagu ta Emmeni vastu lõi, peale seda, kui ta kaks 100 prossast võimalust CL-is ära kuses. Ka Labyad sai liigas kauni väravaga hakkama...otse õhust peaaegu ristnurka...aga CL-is tabab 2m pealt väravavahti. Haige värk. Klaassen sai MOTM-i muidu.

        Kommentaar


          Maksabassein 1-0 Ajax Onana mine p...e. ÕPI KURAT ÜKS KORD NEED NEETUD VÄLJAJOOKSUD SELGEKS. Iga jumala kord, kui tuleb kõrge pall süda jääb seisma. Kurat Emmeni või Venlo vastu ei või sellist saasta toota?! Ei peab kuradi CL-is ennast näitama. Mõlemad mängud maksabasseini vastu olid võidetavad aga kurat küll...no pole sõnu. Kõik 50-50 olukorrad, kõik pallipõrked, lihtsalt ei lähe meile, LIHTSALT EI VEA! Jumal taevas on mind oma isiklikuks tõgamiskotiks teinud. Löö see neetud peapall millimeeter vasakule paremale ja värav...ei me lööme ikka keskele. Labyadi sissetoomine oli ajuvähk. Mäng läks täitsa käest peale seda. Neres ilmselt jälle laatsaretis. Aina enam saab selgeks, et tegu on klaasmehega kahjuks.
          Samas taanlased tegid meile omamoodi kingituse ja suutsid Atalantaga viigistada nii, et viimaseks kodumänguks on justkui kõik võimalused edasipääsuks endiselt olemas. Siin aga tekib mul see igavene kahtluseuss, et äkki oleks targem EL-i minna. Ilmselgelt sellise realiseerimise ja õnnega pole CLis midagi teha. EL-is aga ehk jõuaks ühe roundigi edasi hea loosi korral...võibolla isegi 2. Samas CL-i raha...ah...mis seal ikka. Vähemalt näeb arenal põnevat matši viimane voor.
          Schuurs oli täna minu meelest parim...kuigi paar korda kobistas. Blindil oli eriti kehv päev.Tadic, Antony nähtamatud. Klaassen raiskas oma poolvõimalused. Gravenberch,Mazraoui olid tublid. Neres jooksis aga tootis palju praaki. Tagliafico ja Alvares olid pigem meh.

          Vanajumal anna mulle andeks, et ma sind päris palju sõiman. Mõnikord võiksid mulle ju halastada ka...

          Kommentaar


            Onana liigne enesekindlus karistati ära. Eredevises selliseid olukordi kus vastased suurte jõududega positsiooni rünnakul Ajaxi värava all on, ei teki kuigi palju. Sellest ka sellise olukorra valesti hindamine. Oleks võinud ka MOTM olla kui oleks selle tsenderduse püüdnud. Schuurs oli tubli. Korra oli nõrk tagasisööt mille Onana ära võttis lõpuks. Mulle tundus kuidagi vähe väravavõimalusi Ajaxi poolelt aga eks see võrdlus tulenebki rohkem Eredevise mängude pealt.

            Kommentaar


              Tagliafico üllatas uue lepinguga aastani 2023. Muidugi ei tähenda see seda, et ta ka jääb, kuid ehk talveülemineku aknas ei liigu ta kuhugi. Tänks coroona.

              Kommentaar



                Ajax 1-2 Twente
                Koduliigas teine kaotus ja täiesti teenitud. Kordub eelmise hooaja stsenaarium, et nii kui mõned põhimehed on vigased saame sisse. Kudus, Mazraoui, Neres enne mängu vigased. Peale mängu on Traore ka vigane. Platsil polnud ühtegi meest keda esile tuua. Söödupraak oli kohutav. Blindil on terve see nädal olnud katastroofiline. Brobbey toodi platsile aga...ma ei tea...tundus, et keegi karjääri lõpetanud ülekaaluline jookseb seal. Midagi kasulikku ei teinud igatahes. Ühesõnaga muud polegi õelda, kui et küik olid sitad. Koduväljakul suhteliselt häbine esitus. Seda hirmuäratavam, et kohe peab sealsamas CL edasipääsu eest võitlema Atalanta vastu.
                Liiga esikoht ilmselt õhtu lõpuks on Vitesse käes, kes poolajal juhib Zvolle vastu 0-1.

                Edit: Vitesse üllatas kaotusega Zwollele, seega oleme endiselt liidrid.
                Lisatud failid

                Kommentaar


                  Väike motivideo featuring Onana:



                  Kindlalt pole Kudus-t,ilmselt jääb kõrvale traore. Kahtlused on ka Tagliafico, Nerese ja Mazraoui alustamine. Atalantal tunduvad kõik kohal olevat.


                  All or nothing!

                  Edit: Nüüd siis kindel, et Traore ja Neres ei osale. Lisaks palaviku ja kurguvalu käes olev Blind...
                  Ründes on seis nii kehv, et alustab Brobbey the Beast. Põhis on ka Martinez (Blindi asemel ilmselt), Schuurs, Klaassen, Gravenberch, Tadic, Labyad, Antony, Mazraoui, Tagliafico ja Onana.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust

                    Atalantal tunduvad kõik kohal olevat.
                    Caldara, Mirantšuk ja Pasalic vigastatud. See viigi hoidmine Atalantale ei sobi ja usun, et lähete edasi.

                    Kommentaar


                      Mis iganes põhjustel Ajax viimasel ajal hambutu on olnud, siis selliste mängude pealt ei vääritagi CL playoffe.

                      Kommentaar


                        Ajax 0-1 Atalanta

                        Aplaus vastastele. Väärisid edasipääsu igaljuhul. Meie aga...kurat ahastus tuli peale....lihtsalt mida kuradi t......stunud sitta toodetakse. Ten Hag ei oska enam üldse mehi ründama panna. Mitu korda ründajad hakkasid läbi jooksule minema aga söötu kurat lihtsalt ei anta...ikka veeretatakse pall jälle tagasi kuni Onanani välja. Mis kuradi ajuvähk see on?! Kas Van Gaal on ise salaja käeske andma hakanud kuskilt kulisside tagant või, milles kurat asi on.Ma ei ole vihane kaotuse peale...ma olen vihane, et meeskond oli taas ilma hammasteta vanataat seal platsil. Ma ei saanud aru kommentaatori kiidukõnest Brobbey suunal...mees kaalub miinimum 100 kilo ja iga puude pikutas maas ja uuris kui roheline see kuradi rohi on. Antony oli ainuke, kes vähemalt proovis paar korda. Taas pealelöögid otse väravavahi peale...taevas halasta MIKS. Laatsarett täienes ka korralikult aga noh...õnneks müüsime ju Lang-i lambist maha ja Promes on täitsa unustanud kuidas mängida. Jurrien Timber...veereta ennast kurat sinna platsi kõrvale. Ma ei või lihtsalt...Onana üritas taas Kariust teha väljajooksuga. Kuidas, no kuidas neid asju juba parandatud ei saa. Euroopa ligas pole ka midagi teha, kui lõpuks ometi kurat ründama ei hakata ja väravavahist mõõda lööma muidugi.
                        Kirjeldamatu pettumus ja mõetetu sitt emotsioon jälle saadud.
                        Peab minema õue ja natuke jalutama....

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                          Ajax 0-1 Atalanta

                          Aplaus vastastele. Väärisid edasipääsu igaljuhul. Meie aga...kurat ahastus tuli peale....lihtsalt mida kuradi t......stunud sitta toodetakse. Ten Hag ei oska enam üldse mehi ründama panna. Mitu korda ründajad hakkasid läbi jooksule minema aga söötu kurat lihtsalt ei anta...ikka veeretatakse pall jälle tagasi kuni Onanani välja. Mis kuradi ajuvähk see on?! Kas Van Gaal on ise salaja käeske andma hakanud kuskilt kulisside tagant või, milles kurat asi on.Ma ei ole vihane kaotuse peale...ma olen vihane, et meeskond oli taas ilma hammasteta vanataat seal platsil. Ma ei saanud aru kommentaatori kiidukõnest Brobbey suunal...mees kaalub miinimum 100 kilo ja iga puude pikutas maas ja uuris kui roheline see kuradi rohi on. Antony oli ainuke, kes vähemalt proovis paar korda. Taas pealelöögid otse väravavahi peale...taevas halasta MIKS. Laatsarett täienes ka korralikult aga noh...õnneks müüsime ju Lang-i lambist maha ja Promes on täitsa unustanud kuidas mängida. Jurrien Timber...veereta ennast kurat sinna platsi kõrvale. Ma ei või lihtsalt...Onana üritas taas Kariust teha väljajooksuga. Kuidas, no kuidas neid asju juba parandatud ei saa. Euroopa ligas pole ka midagi teha, kui lõpuks ometi kurat ründama ei hakata ja väravavahist mõõda lööma muidugi.
                          Kirjeldamatu pettumus ja mõetetu sitt emotsioon jälle saadud.
                          Peab minema õue ja natuke jalutama....
                          Ma omast kogemusest ütlen, et "vähemalt Euroopa Liigas on tiitlilootust" on alati hea lohutav faktor

                          Kommentaar


                            Siit mängust ootasin korralikku andmist, aga päris mannetu esitus kokkuvötteks. Varjutama jäi natuke see, et teist päeva järjest antakse mingi lamp teine kollane ja VAR seda üle ei vaata. Miks seda ei tehta, ma aru ei saa, otsese punase kaardi puhul ju vaadatakse. Rikkus kogu järgneva mängu ära.
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              Ma omast kogemusest ütlen, et "vähemalt Euroopa Liigas on tiitlilootust" on alati hea lohutav faktor
                              Muidu ju lohutaks aga praegusel juhul ei lohuta kuidagi, sest Ten Hag on mingist hetkest seletamatutel pōhjustel (äkki kaotusest poolfinaalis kaks aastat tagasi, saadud ptsd?) hakanud just euroopa mängudel viljelema taktikat “iga hinna eest, pallivallata”. Hirm pall kaotada on nii suur, et kuidagi ei taheta enam anda ründajatele palle jooksu peale, liinide taha. Kiireid “tiki taka” sööte jne. Selle asemel eelistatakse palli aina veeretada ja veeretada ja üldse mitte vastaste värava poole vaid just enda kasti suunas. Kasutu pallivaldamine, mis harva toodab mōne hädise vōimaluse ja siis ollakse ka nii üllatunud ja ähmi täis, et muud teha ei oska kui vv-le otse sülle lüüa. Totaalne jalgpall my ass.. Ten Hag out! Teist aastat järjest sama reha otsa.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Siit mängust ootasin korralikku andmist, aga päris mannetu esitus kokkuvötteks. Varjutama jäi natuke see, et teist päeva järjest antakse mingi lamp teine kollane ja VAR seda üle ei vaata. Miks seda ei tehta, ma aru ei saa, otsese punase kaardi puhul ju vaadatakse. Rikkus kogu järgneva mängu ära.
                                Siin Kruus või Kams seletasid miks kahe kollasepealt minnes punaseks VAR ei kasutatagi.
                                Felix: Oh, bollocks!
                                Elmo: Dog's bollocks?
                                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                                Elmo: No dog involved?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X