320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    kui keegi hea mees jalga laseb teise kluppi, kaua fänni meelepaha kestab? kas veel aastaid hiljem, kui juhtub kodustaadionil võõra meeskonna koosseisu mängima, siis sajatatakse?
    Oleneb kuidas ära minnakse. Keegi ei kurda näiteks Ziyechi vōi De Jongi lahkumise pärast, sest ilmselge, et nad olid valmis. Muidugi, ajal kui nad lahkusid mina ikka tundsin kurbust, sest minu jaoks minnakse ära maailma parimast klubist. Aga Kluiverti lambi minek, Younesi pressimine Napolisse ja hala, et tahab “ suurde klubisse aga ei lasta” (nyyd istub kuskil frankfurdis pingil vist) ning Brobbey TASUTA äraminek teevad pehmelt ōeldes vihaseks. Kurat klubi on sind kasvatanud maast madalast, Overmars on ōelnud, et sul on klubis tulevik ja oled kōigis plaanides sees aga ei... kuulame härra Raiolat. Kurat keema läksin ... Brobbey vastu tuntakse viha juba praegu ja fännid seda ei unusta niipea. Viimati platsil käis sai kena vilekoori ka.

    Kommentaar


      Vitesse Arnhem 1-3 Amsterdam Ajax

      Ilus punkt ilusale hooajale! Väravad Haller, Antony (esimene värav alates jaanuarist) ja Martinez. Selle võiduga ületati ka 100 värava piir. Kokku lõi Ajax see hooaeg 102 väravat ning endale lasti 23. Edu teisel kohal lõpetava PSV ees jäi 16 punkti peale. See kõik iseloomustab hästi selle hooaja ülekaalu. Jääb vaid üle soovida PSV-le edu CL eelringides, sest kindlasti tahaks näha kahte hollandi klubi taas alagrupifaasides.
      Kuidas siis võtta kokku kogu hooaeg...Nagu ikka midagi jääb kripeldama, millegipeale annab päris vihane olla aga tegelikult kokkuvõttes loomulikult ei saa panna madalamat hinnet, kui 10st 9. Pool punkti läheb kaduma EL-ist väljakukkumise viisi pärast ja pool punkti Halleri fopaa ning Onana hooletus. Hõbeda varu täiendati 20nda KNVB bekkeriga ja 35nda meistritiitliga.
      Arvestades, et hooajad liiguvad stiilis üks edukas hooaeg ja üks mitteedukas hooaeg, tuleb järgmist mõõduvõtmist veidi peljata.
      Kes, kuidas esines?
      Väravavahid:
      Onana: Minu meelest üks maailma parimaid väravavahte, kuni selle neetud dopinguintsidendini. Kindel põhimees. Ainuke halb mälestus seoses temaga sellest hooajast on Liverpooli vastu tehtud ajusurm, mille tõttu tuli vastu võtta kaotus. Paneks selle poole hooaja eest talle hindeks 8. Kahjuks on lood nii, et Onana ei soovi lepingut pikendada ning täitsa võimalik, et lahkub suvel lausa tasuta. See tasuta osa on ülivalus...kurat peab hinde ikka alla tõmbama 5 peale.
      Stekelenburg: Ei olnud minul usku vanameistrisse aga taas pidin tunnistama, et ma olen liiga pessimistlik pahatihti. Tuli ja näitas häid esitusi ning andis meeskonnale raskel ajal kindlust. Hinne 10. Kas jätkab? Lepingut on veel juunini 2022.
      Scherpen: Kui Steku viga sai tekkis noorel mehel võimalus ennast näidata. Kahjuks põrus tema etteaste Roma vastu. Pall, mille ta nii õnnetult sisse lasi osutus lõpuks kirstunaelaks. Kahju muidugi. Hinnet panema ei hakka, sest pidas liiga vähe mänge. Jutud liiguvad, et Scherpen soovib suvel laenule minna.
      Kaitsjad:
      Klaiber: Eriti temast lugu ei pea. Oli vist rohkem Ten Hagi emotsionaalne soov oma Utrechti semu Mazraouile katteks tuua aga eriti edukas ta minu arvates ei olnud. Kokkuvõttes pidi hoopis Mazraoui asendamise Renchile jätma. Hinne 3. Ei nuta, kui ta peaks lahkuma aga vaevalt.
      Timber: Üks säravamaid uusi nimesi noorteakadeemiast lõi see aasta end põhimeeskonda. Kui hooaja alguses alustas Schuurs keskkaitses Blindi kõrval, siis peale Schuursi vigastust pressis ennnast põhisse hoopis Timber. Ja väga väga edukalt! Loodan südamest, et ta veel lahkumisele ei mõtle ning jääb meiega veel vähemalt 2 hooajaks. Hinne 10.
      Schuurs: Schuurs alustas hooaega kindla põhimehena ja näitas väga häid mänge. Peale vigastust võttis tema koha aga Timber. Sellele vaatamata on ta hea kaitsemängija. Võrdleksin De Ligtiga. Pikendas lepingud 2025 aastani ja ma ei usu, et ta veel minema plaanib minna, kuigi mine sa tea, kui võimalusi ei anta... Ise sooviksin näha keskkaitse paari Timber-Schuurs. Hinne 8.
      Blind: koondisemängus sai koledasti viga. Ei tea mis seisus tema EM lootused on. Enne vigastust tegi head kaitsetööd. Kohati jäi liiga aeglaseks. Kuid olen mureta, temale on head asendusmehed olemas. Ise on ta õelnud, et tahaks veel enne lõppu proovida taas mõnda suuremasse liigasse saada, kuid kui ei õnnestu pole hullu. Kahetised tunded selles osas. Väärt mees on küll, loodan, et jääb meiega veel. Hinne 7.
      Martinez: Peale Blindi vigastust sai põhimeheks. Veidi ohtlik keskkaitsja, eriti kui ta kastis taklinguid teeb. Andis päris mitu korda ära mõtetuid penalteid. Toetab ründajaid heade sõõtudega. Martinez on oma tuleviku koha pealt vaikne olnud. Ise arvan, et ta jääb veel üheks hooajaks. Hinne 6.
      Alvarez: Edson oli hooaja esimesel poolel pingipoiss ja hakkasid levima kuuldused, et ta tahab talvel minna Valenciasse. Õnneks seda ei juhtunud ja hooaja teisel poolel oli põhimees. Nagu Martinezki jääb mõnikord taklamisega hiljaks, kuid muidu väga hea mees kellele otsustaval hetkel loota. Ilmselt tahab ise suvel lahkuda, kuid loodan, et ta jääb. Hinne 6
      Rench: Põhimõtteliselt sama kiidulaul, mis Timberi kohta. Need kaks meest tulid Jong Ajaxist ja murdsid kindlalt põhisse. Ei teagi, Kas Mazraouil on lootust järgmine hooaeg põhis olla. Renchi esitused olid supper vaatamine nii noorelt mängumehelt. Peaks kindlasti veel paar hooaega meile jääma. Hinne 10.
      Mazraoui: Alustas põhis, kuid silmavigastus sundis pingile. Ühe mehe õnnetus on teise õnn. Mazraoui on hea parem äärekaitsja, kuid Rench on suurepärane! Muidu Mazraoui kiituseks peab mainima, et ta on väga tehniline ja kiire. Arvan, et otsib endale suvel uue kodu, kuid hea oleks teda Renchile asemikuks jätta. Hinne 5.
      Tagliafico: Argentiinlane on väga emotsionaalne ja seepärast saab ka tihti kaarte. See on tema ainus miinus vist. Kaitseliinis on ta ainuke, kes mängis terve hooaja. Minule ta väga meeldib, kuid kahjuks ta on õelnud, et see hooaeg on temale Ajaxiga viimane. Tahab teha "järgmist sammu". Seda ta tahtis teha muide juba eelmine hooaeg aga korontšik segas. Hinne 8.
      Poolkaitsjad:
      Kudus: Hooaja alguses näitaks, miks Ajax teda ostis, kuid siis see julm vigastus Liverpooli mängus, mis põhimõtteliselt pani tema hooaja esimesele poolele kriipus peale. Tagasi põhisse ta päriselt enam ei jõudnudki, sest tema asemik tegi lihtsalt eluhooaja. Järgmisel korral usun, et leitakse Kudusele väljakule ka koht põhis. Võrdleksin teda Ziyechiga. Viimastes mängudes sai taas platsile ning tihti ka lõi väravaid. Kindlasti jääb veel üheks hooajaks. Hinne 6.
      Klaassen: Taevas halasta Klaassen...Kust need esitused tulid?! Minu jaoks VAIELDAMATULT selle hooaja meistritiitli ja karika arhitekt! Häbiga tunnistan, et tema ost Bremenist tundus raharaiskamisena. Kiidetud olgu see mees, kelle idee oli ta tagasi tuua. Võib isegi õelda, et hea, et Kudus viga sai sest kes teab kas siis oleks hooaeg niihästi läinud, kui ta läks! Ilmselt ekskaptenil enam kuhugi kiiret minema minemisega ei ole ja ta jääb meiega. Hinne 10 + boonuspunktid 5.
      Gravenberch: Selle mehe ümber on suur haip. Uus goldenboy jne. Täna sai 19 aastaseks. Võrreldakse Frenkie De Jongiga. Mina küll nii suurt vaimustust tema osas ei jaga, kuid siiski peab möönma, et tohutult andekas poiss. Arvati, et laseb jalga suvel, kuid pikendas Ajaxiga lepingut ning on ise ka õelnud, et veel ei soovi kuskile minna. Seega järgmine hooaeg kohtume taas! Hinne 10.
      Ekkelenkamp: Igavene pingipoiss mulle tundub. Kuigi ta ei ole üldse halb poolkaitsja on tema ees nii head mehed, et kui keegi ära ei liigu siis temale kahjuks põhis kohta pole. Pingipeale hea vahetusmees on ta küll. Kõige suurem panus oli ilmselt karikafinaalis õhupalli võitmine ja Hallerile lükkamine, kes selle omakorda Neresele söötis, kes selle siis väravasse lõi. Hinne 4.
      Ründajad:
      Tadic: Kapten ei säranud nii nagu oma esimesel aastal meiega, kuid teeb oma tööd hästi. Kiidab, sõimab, jagab assiste ja lööb ka ise. See hooaeg vist päris palju küll penaltist, kuid siiski. Tema panust ei saa alahinnata. Jääb meiega! Hinne 7.
      Brobbey: Fuck Brobbey. Hinne 0.
      Antony: Hea leid Brasiiliast. Hooaja esimesel poolel oli suurepärane. Väravaid tuli siit ja sealt. Peale jõule tõmbas tagasi veits aga igati asjalik mees. Neresega said parimateks semudeks. Ilmselt jääb ikka meiega veel ühe hooaja. Hinne 7.
      Neres: Väike brasiillane, kes alati naerab. See hooaeg palju pingil, kuid see on tingitud sellest, et tegu on klaasist poisiga. Tihti mingi vigastus. Hooaja teine pool suutis vigastusi vältida ja sai ka vahest alustada. Oma endist hiilgust ja thenilisi võimeid ta pole suutnud taaselustada minu meelest. Siiski väärtuslik mees, kuid kahjuks Overmars on õelnud, et arvestab sellega, et Neres liigub rohelisema maa poole. Ehk tema sõprus Antonyga päästab meile veel ühe hooaja temaga? Loodan küll. Hinne 5.
      Labyad: Imelik mees see Zakarya. Esimeses osas tuli ja lõi väravaid aga ainult nii õelda väikeste tiimide vastu. Kui oli vaja ennast näidata tõsisemates lahingutes oli kadunud nagu tina tuhka. Kaotas kiiresti põhimehe koha ja vajus unustuse hõlma. Ei tea, mis ta edasi teha plaanib, kuid ma oletan, et ta siiski müüakse maha. Hinne 3.
      Traore: Nagu paljud teised oli ta hooaja esimesel poolel lausa uskumatu. Selline suur mehemürakas ja kiire. Väravaid lõi ka iga nurga alt, kuid taas ainult hollandi liigas. Liverpooli vastu raiskas palju. Atalanta vastu lõi 2. Minu meelest oleks pidanud see mees enne Brobbeyd igal pool platsile saama eriti peale seda, kui sai selgeks Brobbey juuda staatus. Teenimatult palju istus pingil. Kardan, et selline hetkeseis ei sobi talle eriti, kui peaks juhtuma see pask, mis teha tahetakse, et Brobbey Leipzigist tagasi orgunnitakse. Siis näen, et ta tahab lahkuda. Ei heidaks seda talle ette. Hinne 6.
      Haller: Labyad ei vedanud välja, Traore sai viga, ees oli seis sitt. Siis tuli päästeingel klubi rekordostuna. Sebastian tuli lõi p..etäis väravaid ning andis assiste ning lahendast probleemid ründes. Vähemalt ses osas, mis puutus eredivisied. Jah...EL-i teemast on küll pehmelt õeldes kahju. Mis teha...errare humanum est. Hallerile ei saa muud hinnet panna, kui 10.
      Idrissi: Toodi, et lappida auku Promesi lahkumisest, kuid osutus mõtetuks. Hinnet panema ei hakka.
      Ten Hag: Liiguvad vastuolulised jutud, et Erik oli valmis minema Tottenhami, kuid tema nõudmised ei sobinud Londoni klubile. Siis ta pikendas Ajaxiga lepingut ja jätkab veel ühe hooaja. Hea uudis muidugi, kuid samas jääb ka midagi kriipima... Erikule ja tema meeskonnale panen hindeks 9,5. Pool punkti läheb maha sest ta mängitab juudast Traore asemel.

      Vot nii!

      Head EM-i kõigile!

      Kommentaar


        Dusan Tadic Valiti Eredivisie aasta jalgpalluriks. Tema nimele jäi 14 väravat ja 18 assisti. Natuke tema intervjuust:

        Barcelonaga liitumise võimalusest eelmine hooaeg:

        "See võimalus oli eelmine hooaeg olemas, kuid ma ei läinud. Ajax on minu klubi ja ma teen tema heaks kõik!"

        Ajaxist:

        "See oli minu elu parim otsus, liituda Ajaxiga. See on alati olnud minu unistuste klubi jalgpalli filosoofia, paljude legendide, kes siin mänginud on, klubi ajaloo ja fännide tõttu. Ajax on kõige ilusam klubi kõikidest olemasolevatest."

        Torge "juuda" suunas:

        " Praegune Ajax on üks parimatest meeskondadest Euroopas. Kui mängijatel ei ole tunnet, et nad tahavad siin mängida, siis see on uskumatu."


        Ryan Gravenberch valiti eredivisie aasta talendiks.
        Lisatud failid

        Kommentaar


          Noppeid siit-sealt:

          Onana karistust lühendati 3 kuu vōrra. Tagasi palliplatsile pääseb mees nüüd novembri alguses. Päris kindel on muidugi see, et ta ei naase Ajaxi värvides. Liiguvad jutud Arsenali minemisest (noh...vōib ju vaielda, et värvid on ikka samad ). Ajax on juba toonud Amsterdami 2 väravavahti katteks. Kogenud vanamees Remko Pasveer Vitessest ja kellegi noore väravavahi, kes keuken liigas hea olevat olnud.
          Veel naised saunas räägivad, et Scherpen on minemas Veltmani juurde Brighton and Hove Albioni. Edu talle.
          Gravenberch Tottenhami on ka teema, kuid seda ma ei usu.
          Jutt, mis ei ole juba stiilis “naised saunas” on kahjuks see, et Traore läheb 10mil € eest Šahtari. Äärmiselt kahju. Minu meelest on see suur viga.
          Ja viimaseks, tundub, et Murupallimängud ei ole huvitatud Brobbey tagasi müümisest, mis on igati mōistetav.

          Kommentaar


            Jäin siin ise mõtlema, et midagi on nn maailma parima noortesüsteemiga klubis tõsiselt valesti.
            Juba kolmandal Ajaxi süsteemist tulnud mängijal ütles süda üles. Abdelhak Nouri oli ligi 3 aastat koomas, siis Daley Blind ja nüüd toodi Christian Eriksen teistpoolsusest tagasi.
            Tuleb lihtsalt loota, et noored mehed aineid täis ei süstita seal Amsterdamis. Kahjuks enam kokkusattumusse ei usu.

            Kommentaar


              Algselt postitas magicm Vaata postitust
              Jäin siin ise mõtlema, et midagi on nn maailma parima noortesüsteemiga klubis tõsiselt valesti.
              Juba kolmandal Ajaxi süsteemist tulnud mängijal ütles süda üles. Abdelhak Nouri oli ligi 3 aastat koomas, siis Daley Blind ja nüüd toodi Christian Eriksen teistpoolsusest tagasi.
              Tuleb lihtsalt loota, et noored mehed aineid täis ei süstita seal Amsterdamis. Kahjuks enam kokkusattumusse ei usu.
              Tabasin ennast ka mõttelt, et veider... Samas usun siiski, et tegu on juhusega (või tahan uskuda).

              In other news, see " kellegi noore väravavahi, kes keuken liigas hea olevat olnud" nagu ülevalpool mainisin on meie enda kasvandik, kelle me nüüd tagasi ostsime. Jay Gorter ja 1 millioni euro eest.

              Kommentaar


                Natuke Ajaxi tegemistest sel suvel.

                Üleminekud:

                Sisse- Peale eelmainitud nimede nagu Pasveer ja Gorter on klubisse lisandunud Feyenoordi kapten Steven Berghuis. See tehing lõhnab kahtlaselt Figo laadse üleminekuna Barcast Reali. Ei tea kuidas Rotterdami klubi fännid selle peale vaatavad... Minu meelest veider valik tulla meile igatahes. Mees on 29 ja ma olen kindel, et tema vastu oli huvi ka mujalt. Maksma läks ainult 5.5 miljonit eurtsi.
                Ise kommenteeris oma tulekut nii: “It was known that I would like to take another step. It is important that I can develop myself sportively. When making a choice for my new club, in addition to my development as a football player, I was very much looking for the combination of playing for prizes, playing in the Champions League, and staying in the picture with the Oranje squad.”

                Välja- Lassina Traore läkski Šakhtari 10 miljoni eest. Arvestades, et kui Haller peaks viga saama on meil ründes jälle kellad, siis taas imelik lüke. Seda enam, et Traore oli väga hea minu meelest. Olgu teda asendab ilmselt Twentest laenult tagasi tulnud Danilo, kes esines väga hästi. Oli isegi väravalööjate kunn vahepeal.
                Brobbey- Leipzig
                Carel Eiting tuli laenult tagasi Huddersfieldist. Tundub, et jättis seal hea mulje, kuna teda oodati tagasi. Siiski valis jätkamiseks hoopis Belgia ja Genti klubi. Edu talle.
                Kjell Scherpen- Nagu arvata oli peale kahe uue väravavahi ostu, siis Scherpenile enam kohta ei olnud ning tema karjäär jätkub Brighton and Hove Albionis Veltmani kõrval. Eks näis, kas ta hakab Heinaga seal võistlema või mitte. Kahjuks tema jääb meelde selle neetud prohmakaga Roma vastu ja kõik. Tema eest saadi kenad 5 milkut eurtsi. Edu!

                Samuti on nüüd ametlikult klubist välja läinud ka Razvan Marin ja Noa Lang. Mõlemad olid eelmine hooaeg laenul vastavalt Cagliaris ja Brugges. Nende eest tiksus siis kokku 16 milkut eurtsi.

                Lahkumise äärel- Andre Onana Arsenali minek jäi ära, kuid tundub, et temal on olemas kokkulepe Lyoniga. Nüüd istuvad Ajaxi ja Lyoni härrad laua taha ja hakkavad kauplema. Loodame tema eest kena kopika saada. Ahjaa ta saab pallima hakata alles selle aasta novembris. See lööb ülemineku hinnale kindlasti korraliku mõlgi. Minu jaoks siis maailma parim vv. Edu talle.

                Eelpool kuskil mainisin ka, et Ajax ajab taga Mohammed Kuduse endist meeskonnakaaslast Kamaldeen Sulemanat. See diil kukkus läbi kuna Sulemana mängis veits kahtlast mängu. Nimelt oli klubide vahel kokkulepe olemas ja ka mees ise oli õelnud jah diilile, kuid siis ilmus pilti prantslaste Rennes. Seepeale palus Sulemana lisaaega mõtlemiseks, mille peale Ajaxi juhtkond ütles, et kokkulepe on laualt maas. Õige ka... selliseid tuulelippe vaja pole.

                Samuti oli huvi AC Milani poolt Tadici suunas, mille peale Overmars ütles, et ta pole müügiks. Ten Hag kiitis takka lisades, et Tadic on võtmemängia. Tadic ise kommenteeris asja nii: “Ajax is my club, it has always been my dream club. I play for Ajax and I have too much fun to leave this team. It’s one of the most beautiful clubs in the world.” Oma sõnu kinnitas ta sellega, et pikandas oma lepingut veel aasta võrra... Ma täpselt ei saanud aru küll sellest asjast, sest tal oli niigi leping 2026 aastani. Et kas siis mängib veel 2023+1 aasta ja edasi jätkab treenerina.

                Sisuliselt sama avalduse tegi ka Perr Schuurs. Ütles, et see suvi ei taha ta kuskile minna ning tahab veel Ajaxis areneda. Schuursil on seljataga väga head esitused Hollandi U-21 eest. Lepingut tal veel 2025 aastani.

                Hetkel üleminekute koha pealt midagi rohkemat kuulda pole aga minejaid on kindlasti veel.

                Tagliafico ja Lisandro Martinez tulid Copa America võitjateks. Hurraaa.

                Golden Boy auhinnale kandideerib päris mitu Ajaxi noort: Jurrien Timber, Devyne Rench, Ryan Gravenberch, Brian juudas Brobbey.

                Sõpruskohtumised:

                Ajax 6 vs 0 poolproffid HFC-st. Väravad Neres x 3, Taylor, Danilo, Hlynsson

                Ajax 1 vs 1 poolproffid KVV Quik 20. Meie värava eest kandis hoolt Kudus.

                Ajax 4 vs 1 Paderborn. Veits kõvem vastane. Meie väravad Haller, Kudus, Danilo ja penaltist Labyad.

                Ajax 2 vs 0 Anderlecht. Haller x 2. Good job.

                Lõpetuseks Ajax otsustas üheks hooajaks tuua tagasi klassikalise kodusärgi vanakooli embleemiga Särgil puuduvad nimed, seljal on ainult number. Püüan muretseda endale. Kahjuks eelmise hooaja limited edition euroopa särk oli juba läbimüüdud selleks hetkeks, kui mina jaole proovisin saada.
                Lisatud failid

                Kommentaar


                  Kas Traore ülemineku täpsemaid tagamaid on teada? Kas mängija ise soovis vms? Tundub kummaline käik

                  Kommentaar


                    Nagu ma ise ka mainisin oli see tõesti imelik üleminek. Brobbey äraminekuga oleks justkui rohkem mänguaega garanteeritud jne. Ma ei leidnud ise otsides küll mingeid adekvaatseid selgitusi. Intekas, mille ta andis Šahtarile ta lihtsalt ütles, et tahtis leida uue klubi. Ma järeldan, et ta ei mahtunud Ten Hagi-i plaanidesse, muud midagi. Šahtari tüüp, kes üleminekut ajama hakkas olevat olnud ka imestunud, et Traore nõus oli täiesti ametlikult üle tulema, sest algselt oli plaanis paluda teda laenule. Mina igatahes hindan teda kõrgemalt, kui Danilot. Traore on füüsiliselt võimsam ja pikem ning oleks peapallide eest paremini saanud võidelda. Danilo on pisike aga kiire. Traorel oli kiirust ka. Peapallid on alatasa probleem Ajaxis nii, et jah...oleks eelistanud Traoret. Kahju igal juhul aga kui siin peaks olema mõni Šahtari fänn, siis hea ost.

                    Kommentaar


                      Miks Noa Lang nii kergelt ja kommiraha eest ära anti? Eilses Belgia superkarikamängus tundus üsna asjalik Brugge eest ja lõi ka värava. Möödunud hooajal, kui aitas Brugge Belgia meistriks, lõi 14 väravat ja andis 8 väravasöötu (kõikide sarjade peale numbrid 17 ja 11).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Miks Noa Lang nii kergelt ja kommiraha eest ära anti? Eilses Belgia superkarikamängus tundus üsna asjalik Brugge eest ja lõi ka värava. Möödunud hooajal, kui aitas Brugge Belgia meistriks, lõi 14 väravat ja andis 8 väravasöötu (kõikide sarjade peale numbrid 17 ja 11).
                        Ta esines oma debüüthooajal Ajaxi eest väga hästi. Lõi väravaid ja jagas assiste, seepärast olin ma imestunud, et ta Belgiasse laenule saadeti koos väljaostuvõimalusega. Aga selgus, et Lang ja Ten Hag ei saanud omavahel üldse läbi. Lang ise ütles, et Ajax on tema lapsepõlve lemmik klubi ja tahtis väga Ajaxi eest mängida ning ei tahtnud üleminekut, kuid Ten Hag ütles, et tegu on "lapsiku käitumisega poisiga" ja nii ta minema saadeti. Väljaostu summa oli 6 milkut samas, kui tema turuväärtus praegu oli vist 20 milkut. Bad business meie poolt.

                        Kommentaar


                          Täna on sõpruskohtumine juuda uue koduklubi "muurupallimängud" Leipzigiga. Põnev.

                          Vahepeal peeti üks sõpakas nimekama klubi vastu. Ehk siis Bayern. See oli hea vaatamine ja mõlemal oli võimalusi palju palju. Lõppseis jäi siiski 2-2, kuid sellest mängust ma tooksin välja ühe mehe kelle ees ma mütsi maha võtan. See on Perr Schuurs. Olukorras, mis oli sisuliselt lootusetu jätkas Perr jooksu ning ei andnud alla ja napsas palli Zirkzee eest, kes mõttes juba planeeris, et ei tea millist tähistust teha väravalöömise puhul. See ilme Zirkzee näol, kui Perr palli ta selja tagant ära lõi on priceless.
                          Olukord algab 6ndast minutist:
                          Väike fun video ka:
                          Ahjaa tegu oli Bergwijni debüüdiga...

                          Kahjuks peab lõpetama kurbade uudistega. Ajax teatas, et üks nende noorteakadeemia meestest 16 aastane Noah Gesser ja tema vend hukkusid reedel autoavariis. RIP.

                          Ja veel Shean Klaiberil läks ACL ehk ilmselt hooaja esimeses pooles pole tal platsile asja. Noh ega väga poleks tahtnudki tegelikult.

                          Kommentaar


                            Antony on olümpiavõitja! Paljud õnned talle ja kõigile Ajaxi austajatele. Antony nimelt on esimene Ajaxcide läbi ajaloo, kes on võitnud olümpiakulla! . Samal ajal, kui ta pidu paneb kohtub täna Ajax PSV-ga superkarikas. Ma ei tea...kuidagi sõpruskohtumise tunne on. Seekord pean favoriidiks PSV-d sest neil on juba päris tõsiseid mänge CL-is selja taga, mis olid väga muljetavaldavad.
                            Meie viimane mäng oli sõpruskohtumine Leedsi vastu, mille võideti tervelt 4-0 (Klaassen, Schuurs, Gravenberch ja Danilo).

                            Kommentaar


                              Ajax 0-4 PSV


                              Mis ma oskan öelda... arvasin küll, et pähe saame aga 0-4 on ikka liig. Olgu jah suurema osa ajast olime 10kesi aga siiski. Meil oli puudu Antony, kes tähistas olümpia kulda. Kokkuvõttes oli tõesti tunne, et Ten Hag pidas veel ühe hooajaeelse sõpruskohtumise...kuidas muidu seletada seda, et siiani sõpruskohtumistes suurepäraseid esitusi teinud Schuurs ei saanud isegi pingile?! Ja tema asemel oli seal kes??? Kuradi maailma huumor ost Lisandro Magallan! Taevas halasta, miks teda pole juba ammu maha müüdud. IGA kuradi kord kui ta platsile saanud (ja neid kordi võib ühe käe sõrmedel üles lugeda) on ta olnud mõtetu töll ning alati on ka värav löödud meile. Rench alustas pingil, mis on samuti imelik. Ka Mohamed Kudus puudus üldse nimekirjast?! Alvarezt ei usaldatud platsile, selle asemel toodi sisse Ekkelenkamp (jah see oli tõesti sõpakas).
                              Aga olgu...esimesed kaks väravat lähevad kirja, kui Martinezi pealt kärisemine. Ei tea kas ta on Copa Americast väsinud või mis aga suht lootusetu mäng oli tal. Teine meie argentiinlane Tagliafico võiks juba oma ähvardused teoks teha ja minema minna. Tema mental brakedownid ajavad juba närvi püsti. Taaskord mõtetu punane kaart peale mida oli sisuliselt kõik otsustatud. Ühesõnaga meie argentiinlased, Copa America võitjad, olid suured arhitektid 0-4 kaotuses.
                              Kolmanda värava süü asetaksin ma pigem Pasveeri peale, kes muidu tegi hea mängu. Ei tea kas tema ongi nüüd esiväravavaht ja Steku reserv või oli see sõpruskohtumise süsteem
                              Neljas värav oli juba "kõik olid ründes ja kaitsesse ei jõutud" stiilis, milles taas mängiti üle argentiinlane, täis töll ja isegi Razvan Marinist sitem ost Magallan.
                              Tundub, et Berghuis ei tunne ennast mugavalt platsil. Uue mehe hooaja algus on olnud pettumus nii sõpakates, kui eile. Eelistaksin Nerest tema asemel. Neres muidugi tundub, et on ära minemas.
                              Loodan, et eilne mäng ei näidanud veel Ajaxi tegeliku võimekust, kuna koosseis tundus väga eksperimentaalne. Magallanile tuleb panna Ajaxi särgi kandmise keeld ja Schuurs peab olema platsil põhis. Üks asi on aga kindel! PSV-l tuleb algav hooaeg suurepärane! Ei oskagi välja tuua ühtegi nõrka kohta neil, isegi peale Maleni äraminekut. Kahju, et ka Dumfries on ilmselt lahkumas Hollandist.
                              Meie alustame oma hooaega 14ndal NEC vastu ja loomulikult midagi alla võidu ei saa arvesse võtta, kui õnnestumist.
                              Enne üleminekute lõppu tahetakse kindlasti tuua kedagi veel ründesse, sest sinna on meil hetkel panna ainult Haller või Danilo (miks Traore müüdi kurat).
                              Lähen nüüd rahunema

                              Kommentaar


                                Hästi vaiksed sahinad Itaaliast toovad Erikseni teile tagasi, mingi laenu versioon vms?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X