320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Hästi vaiksed sahinad Itaaliast toovad Erikseni teile tagasi, mingi laenu versioon vms?
    Eee… esimest korda kuulen…

    Kommentaar


      Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
      Eee… esimest korda kuulen…

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        No ma ei tea… nüüd, kui ta südamehaige on tuleks tagasi koju aga paar hooaega tagasi valis Interi ja suurema palganumbri. Pluss veel on mul meeles, mis ta Ajaxi kohta ütles, Kui Ajax ja Tottenham CLis möllasid. Pluss see, et meil on juba üks südamehaige platsil. Iga kord kui Blindi kukkumas näen on hirm, et ega ometi tehnika üles ei ōelnud. Nüüd oleks topelthirm. Ja üldse keskväli on meil jumala ok. Nii, et loodan, et kōlakatel pole alust.

        Kommentaar


          Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
          Meie alustame oma hooaega 14ndal NEC vastu ja loomulikult midagi alla võidu ei saa arvesse võtta, kui õnnestumist.
          Chek! Ajax 5-0 NEC (Haller, Tadicx2, Mazraoui ja üks own goal)

          Täna esitleti ametlikult Bob Marleyst inspireeritud kolmandat mänguvormi. Üldiselt meeldib aga mitteametlikul särgil, mille ma mõned postitused tagasi lisasin oli lahe nüanns, mida ametlikul särgil pole. Nimelt logo kohal oli tähekeste asemel kolm erivärvi linnukest. Vihje Bob Marley laulule "three little birds", mis teatavasti on Ajaxi üks tunnuslugusi millegipärast. Ametlikul särgil on selle asemel siiski tavalised kolm tähekest kahjuks.
          Edit: ei olnudki erivärvi linnukesed...olid erivärvi tähekesed, mis sümboliseerisid linnukesi. No see oleks ka olnud etem, kui ühtevärvi tähekesed. Aga särk on siiski kena eriti arvestades mõne särgiga, mida siin ManCity ja Juve on esitlenud

          Kommentaar


            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Mõtlesid, et topelt ei kärise?

              Kommentaar


                Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                Mõtlesid, et topelt ei kärise?
                😂😂😂😂 Sorri. Mul jäi reaalselt su postitus vahele.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  2. voor

                  Twente 1-1 Ajax

                  No kuradi kuradi KURAT. Ma olen väsinud juba närvitsemast olukorras, kus sitast 1 väravalist edu minnakse lauskaitsesse kaitsma. DEBIILSUS lihtsalt kuradi debiilsus. Peaaegu iga jumala kord juhtub see, mis juhtus täna. ME EI OLE KAITSEV MEESKOND siis ei maksa ka kuradi kaitsesse tolknema hakata ja kuradi ajaviitmistaktikat tegema. Isegi 2-0 edu puhul EI MINGIT KAITSESSE jäämist! Ka Flora jäi kaitsesse seisul 3-1 ja kohe tambiti neile ära ja neid kuradi näiteid on sittakanti. Lihtsalt....ma ei või...
                  Esimene poolaeg algas rohkem poksimatšina, kui 15ndaks minutiks oli juba Twente mehel ja Martinezil kollased käes. Martinezil on üldse kollastega suurem armulugu, kui Sergio Ramosel üldse kunagi oli. Edasi oli tähelepanuväärsem asi terve esimese poolaja jooksul see, et Berghuisil oli nimi seljapeal valesti kirjutatud (Berghius). Edasi Berghuisist rääkides jõuame tänase mängu kahe mädapaiseni. Nimelt Berghuis ise, kes saadeti ilmselt Feyenoordi poolt meie paremat äärt saboteerima ja Gravenberch, kelle mäng täna ei laabunud absoluutselt. Kui Berghuis saab veel ennast vabandada "valuga hüppeliigeses", siis Gravenberch oli lihtsalt sitt. Sealt ka kaks vahetust teisel poolajal Ten Hagilt. Rench ja Antony sisse. Meie värava ajal tegutsesid hästi Tadic ja Klaassen, Haller lihtsalt seisis õige koha peal ja lõi ilmselt karjääri kergeima värava tühja võrku. Peale seda siis hakkas pihta...venitamine, kaitsesse vajumine, dildotamine kurat küll... ja nii ta tuli. Lambi kauglöök 86ndal minutil, mille puhul Klaassen tegutses väga argpükslikult ja 1-1 oli tablool. Ten Hag oleks pidanud Halleri umbes 70ndal minutil Danilo vastu vahetama, sest Hallerist oli näha, et niigi aeglane mees vaevalt seisab püsti. Selleasemel tehti see vahetus alles peale viigiväravat. Ei juhtunut sellist imet nagu Huntelaar tegi eelmine aasta, kui tuli sisse 88ndal minutil ja löi 89 ja 92 minutil väravad. Twente on alati raske vastane aga selline mäng, kus näed, et sinu meeskond on parem aga nad ei kasuta seda paremust sest noh...me ju juhime ja kustakse maha võit, neid on nii raske alla neelata.
                  Järgmine vastane on veel kõvemast puust Vitesse. Ehk siis tänast arvestades läheks äkki kohe lauskaitsesse nende vastu. Kurat.

                  Muide tellisin endale Marleyle pühendatud särgi. Tuli invoice, kus millegipärast oli kirjas aadressi asemel ainult riik ja kõik. Customer care-iga ka ühendust ei saa. Loodan, et homme nad kirjutavad ise midagi sest ma ummistasin kõikvõimalikud kanalid oma halamiskirjadega üle. 105 euri ikkagist.

                  Kommentaar


                    Ajaxi armulugu Taani klubidega saab ilmselt jätku. Kamaldeen Sulemana saadeti pikalt kuid nüüd lepiti klubide vahel kokku tingimustes kellegi Mohamed Daramy asjus FC Kopenhaagenist. Piltidelt tundub, et tegu on Lassina Traore kaksikvennaga. Kas on ka hea ost ei tea aga ründesse on jōudu vaja.

                    Kommentaar




                      "Mohamed Daramy (born 7 January 2002) is a Danish professional footballer who plays as forward for AFC Ajax in the Danish Superliga"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust


                        "Mohamed Daramy (born 7 January 2002) is a Danish professional footballer who plays as forward for AFC Ajax in the Danish Superliga"
                        Kusjuures wikis ongi nii kirjutatud Pull värk.

                        Kommentaar


                          Sporting, Dortmund, Ajax ja Besiktas.

                          No kaugeltki mitte kōige sitem alagrupp. Päris vōrdsed meeskonnad ja saab olema pōnev! Edasipääsust saab unistada ja nagu ikka miinimum soov oleks EL.

                          Kommentaar


                            Ajax 5-0 Vitesse

                            Koduseinad teevad tõesti imet. Näidati samasugust mängu nagu Twente vastu selle vahega, et kui värav ära löödi ei hakatud kaitses sitsima vaid kasutati oma tohutut mängulist ülekaalu ning pühiti Vitessega arena muru. Esimesel poolajal oli seisuks juba 3-0. Esimese värava lõi ilusa kombinatsiooni järel Antony (mazraoui assist). Seejärel oli Halleril võimalusi, kuid ära ei löönud. Teise lõi Alvares. Selles episoodis tuli pall kaitsemängijast Alvaresi poole, kes oli parasjagu platsilt väljas väravajoone taga ning koksas peaga sisse. Kolmanda pani otse õhust löögiga Gravenberch (Haller assist). Virutas pallile nii, et see põrkas maha ja siis ilusa kaarega üle väravavahi sisse. Järgmine oli Tadici eeltöö, kui tema tsenderduse suunas omaenda võrku Hajek. Ning viimane mammu tuli Klaassenilt (Martinez assist), kes heastas mõned minutid varem kindla väravavaõimaluse luhtamist.
                            Arvasin, et tuleb kõvem lahing aga viik Twente vastu on unustatud ja koduseinad tegid oma töö.

                            Muudes uudistes:
                            Jürgen Ekkelenkampil sai siis lõpuks villand olla alatine pingipoiss ning ta lahkus 3 miljoni eest Hertha Berliini, Palju edu talle seal ning seda siiralt!

                            Lõpuks siis saime ka uue ründaja. FC Kopenhaagenist Mohamed Daramy. Maksma läks 12 miljonit eurot. Vaatas täna mängu staadionil, kuid kindlasti on varsti ka platsil.


                            Viimaseks, minu särgisaaga ei ole saanud lõppu. Sain küll mingid customer care numbrid, kui tund aega liinil olles ja mingit hollandi keelset mõla kuulates ütles närv üles. Kodulehelt sain mingi chati akna lahti, kus pidi ka poolteist tundi ootama järjekorras. Kui siis lõpuks keegi seal kirjutama hakkas siis hollandi keeles! Väga ingliskeeles suhelda ei tahetud, kuid siiski lubati minu aadressid ja asjad korda teha ning pakk teele panna selle nädala lõpus. Paraku ma ei tea mida nad oma kodulehega teinud on aga varemalt oli näha millal pakk teele pandi ja kus ta parasjagu on ja kas asjad üldse liiguvad. Nüüd enam sellist kohta pole ning ma olen täielikus teadmatuses kas midagi toimub või ei. Vihaseks teeb...
                            Lisatud failid

                            Kommentaar


                              David Neres liikumas?
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                                David Neres liikumas?
                                Nerese kohta midagi kindlat kuulnud pole. Ainult seda, et ollakse valmis temast loobuma. Pikalt olnud juba jne. Aga ilmselt on lōpuks liikumas Tagliafico. West Ham maksab 12 miljonit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X