320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lisatud failid

    Kommentaar


      KNVB Bekker

      Ajax 2-1 PSV

      Jõudsin vaatama alles teist poolaega, kui minu meeldivaks üllatuseks olime Halleri kahest kollist juba 2-0 ees. Noh...ja kui mina vaatama hakkan siis ikka ju peab värava laskma. Ehk siis kui PSV juhtus esimene kord teisel poolajal alles 58ndal minutil meie värava alla, suunas palli oma võrku Jurrien Timber. Noormehele pole midagi ette heita sest kui ta poleks palli püüdnud ära lüüa oleks sealt lihtne tap in niikuinii tulnud. Mulle isiklikult tundus, et vanamees Stekelenburg oleks võinud kasvõi moe pärast hüppe liigutuse teha ja ehk oleks kogemata palli tõrjunud. See selleks. Ega PSV polnudki rohkem ohtlik, kui enne lõppu üks Dumfriesi üritus välja arvata. Pigem oli Ajax see kes peale pommitas ja põnevust tekitas. Unnerstal tegi häid tõrjeid. Ühesõnaga teenitud võit! Nüüd oleme thrilleris Utrehti alistanud, AZ ära võtnud ja viimaks magus magus PSV skalp.
      Tegelikult suht üllatav, sest arvasin, et kõigega, mis praegu klubis toimub on mott maha tõmmatud aga hoopis näidati head jalgpalli, kui natuke näitlemist välja arvata.

      Kommentaar



        Heracles 0-2 Ajax

        Heracles võõrsil on olnud meie kirstunael pikka aega. 2 järjestikust 1-0 kaotust ja üks 1-1 viik enne seda ja nüüd lõpuks Ten Hag saab oma esimese!!!! võidu Heraclese üle nende staadionil. Kui vaadata väravale löökide arvu siis Heraclesel oli neid lausa 14 Ajaxi 7 vastu, kuid kui mängu vaadata siis küll ei saanud aru kust need löögid tulid. Jah Heraclesel olid head 2 võimalust aga midagi erilist teha ei suudetud. Stekelenburg tegi vist ainult ühe tõrje. Väravad lõid siis Klaassen Halleri assistist ja Haller Klaasseni assistist . Kindlasti peab mainima, et tegelikult ehitas mõlemad väravad meie kapten Tadic. Vana pole enne meiega liitumist oma karjääri jooksul midagi võitnud, kuid nüüd juba on hõbedat kapis ja loodan, et see aasta tuleb lisa See oli Ajaxile esimene 5 järjestikust võitu liigas uuel aastal, aastast 1973!! Keeruline lause aga, kui neid statistika asju vaadata siis ma ikka imestan. Mulle tundus, et Ajax oli kehv...või õigemini näitas sitta mängu alatasa, kuid tegelikult peab ju tunnistama, et kõik on A+! Oleme super vormis ning see, mis klubi ümber toimub on meeskonna rohkem kokku liitnud pigem. Super! Haller on olnud võimas. Täna 3-s eredivisie võrav pluss persetäis assiste. Klaasseni toomisesse suhtusin ka liiga skeptiliselt aga ta on olnud eluvormis. Kudus sai minuteid ja selle üle on ainult hea meel. Veel, mis teeb tuju heaks on see, kui mees nagu Neres saab alustada ja tema asemel on tuua platsile top vormis Antony. Ehk siis hea vahetatakse ülihea veastu!
        Oleme nüüd 6 punkti ees lähimast jälitajast PSV-st, kes ei suutnud Den Haagi võita täna ja meil on mäng veel varuks! 8 järjestikust võitu kõigi võistluste peale!
        Ma ise lootsin, et Onana koha võtab endale noor Kjiell Scherpen, kuid tundub, et Ten Hag eelistab kogenud Stekelenburgi. Saan temast aru.
        Tõrvatilgaks meepotis on siis endiselt see, et järgmine vastane on prantsuse liiga võidu eest võitlev Lille ja ma olen suhteliselt kindel, et selles paaris oleme me seekord underdogid. Pluss Haller vaatab kogu üritust tribüünidelt. Kuradi feil of the century...loodan, et see tüüp, kes unustas excelis linnukese panna sai kinga.
        Teine tilk tõrva on muidugi Promes. Tundub, et Spartak juba väga ei loodagi tema peale.
        Lõpetuseks, Ajaxi juhatus tahab saada Arena suurimaks aktsionäriks ehk staadioni omanikuks. Tervitan seda mõtet. Praegu ei saa Ajax oma sponsoreid seal reklaamida ning näiteks toitlustamisest saadud tulult ei teeni nad midagi.

        Mis seal ikka.... ilusat pühapäeva!
        Lisatud failid

        Kommentaar



          Lille 1-2 Ajax

          Hakkasin juba arvama, et mäng läheb samamoodi nagu kaks mängu Liverpooli vastu. Ehitasime endale ise mingi täis debiilse värava. Tagliaficol pole mitte mingisugust vabandust. Tal oli aega, et ümbrust vaadata ja ikka ta söötis brainfart söödu Stekelenburgi poole, mille Weah vahelt noppis. Fakk, miks sellised väravad tulevad kurat.
          Aga tõele au andes, kokkuvõttes me olime ikka päris võimsalt üle hetkel prantsuse liiga esikohta hoidvast meeskonnast. Kahju, et seis seda ei kajasta. Ball posession 36 meie 64 vastu ja vahepeal oli lausa 29/71. Meie 9 pealelööki nende 4 vastu. Nagu ikka pall ei tahtnud kuidagi väravasse minna. Blind tagus mitu korda üle, Klaassen samamoodi. Antonyl oli 1 super võimalus, NERES pani tühjast väravast latti jne. Noor Jurrien Timber ja Rench on väga hea uus põlvkond meil. Alvares oleks esimesel poolajal äärepealt penalti ära andnud, kuid kohtunik leidis, et see polnud karistuslööki väärt. Lillel hakkas Renato Sanches jama tootma ja hooletu väljasirutatud jalg tõmbas maha meie patuoina Tagliafico. Nii, et mees vähemalt teenis penalti ning heastas eelneva lausfeili. Tadic ei eksinud. Ja siis Brobbey... see meie väike reeturipoiss. Kahju, et ta lahkub aga taas tuli ta sisse ja lõi Klaasseni assistist otsustava värava. 5 pluss. 2 minutiga kaks võimast hurrrrraaaaaaaaaaaad ja me sõidame koju kahe võõrsilväravaga ning teadmisega, et Lille on vägagi mängitav vastane ka ilma Halleri ja Onanata.
          Idrissi sai ka esimesed minutid kirja. Esitust väga hinnata ei saa, sest polnud platsil kuigi kaua.

          Lõpetaks prantsuse kommentaatori sõnadega: "ajax a une predominance complete."
          FORMIDABLE!
          Lisatud failid

          Kommentaar



            Ajax 2-1 Lille

            Vot täna vääris Lille vähemalt viiki. Täna oli tõesti vürdsete mäng vähemalt teisel poolajal. Esimesel oli Lille selgelt parem, kuid oma hooaja parima mängu teinud Klaassen suutis siiski meid ette viia. Botman oli väravas süüdi, sest jäi kohtuniku vilet ootama murul pikutades. Polnud seal mingit viga ja värav oli aus. Lille sai veel mitu korda löögile, kuid enamasti väravast mööda. Mul ei ole kuidagi usku Stekelenburgi võimetesse enam. Päris mitmel korral, kui kindluse mõttes oleks võinud hüpata ja palli välja saata ta lihtsalt seisis. Noh...vana ka juba jne. Ja poolaja lõpp oli täis brainfart. KUIDAS meie kahjuks penaltit ei antud jääb mulle täiesti arusaamatuks. See oli penalt igast nurgast vaadates. Ei tea...Süüdlane oli vist Lisandro Martinez, kellel oli üks päris sitt õhtu. Jäi palju hiljaks ja magas oma mehi maha. Muidugi positiivne moment oli kui ta palli väravajoonelt puhtaks lõi aga muus osas...andis ära ka penalti, millest Lille tagasi mängu sai. Täiesti ajuvaba tegevus temalt ja ma loodan, et karistuseks Ten Hag jätab ta pingile ning annab selle koha Schuursile. Muidu nüüd on juba selge, et Jurrien Timber on Schuursi pingile mänginud. Ma eelistaks neid mõlemaid platsil näha. Tagliafico asemel oli täna vasakus ääres universaalne blind. Ja Mazraoui asemel (mingi silmavigastus) oli taas Rench. Teisel poolajal tõi Ten Hag platsile taas Brobbey Antoy asemel. Ma ise arvasin, et see on üpris riskantne käik, sest mulle tundus, et Neres tootis palju jama...valesöödud ja pallikaotused. kokkuvõttes tekitas Brobbey siiski päris palju häid võimalusi ning assistis ka Nerese 89nda minuti värava. Hip hip hurraaaa! 16 parema seas!
            Vahepeal alistati ka Sparta Rotterdam liigas 4-2. Haller sai jälle paar väravat kirja. Schuurs poiss ja Kudus ka ühe. Nii vägev on näha, kuidas Tadic on taas vormis ja kuidas ta motiveerib mehi väljakul. Kiidab, juhendab... Õige kapten. Pühapäeval kohtume PSV-ga. Hetkel tabelis 6p vahet ja üks mäng varus.
            Promesi saaga sai ka lõpu. 8.5 milkut euri, mis võib boonustega kasvada 11milkuni. Kuidas nad seal selle kohtukeissiga kokku leppisid kahjuks ei tea. Minu meelest hea diil. Kahju, et tal nii läks. Kui rääkis lahkumisest oli näha, et mees on kurb. Siiralt loodan talle samasugust edu Spartakis nagu oli tema eelmine periood seal.
            Lisatud failid

            Kommentaar


              Järgmine vastane euroopas on šveitslaste Young Boys, kes lülitas konkurentsist täitsa arvestatava Leverkuseni. Nii, et kuigi loosi üle nuriseda väga ei saa, siis siiski alahinnata kindlasti ei tohi! Ma ise tahtsin nostalgitseda ja vastaseks Milani saada aga saatus otsustas Milanile veidi kōvema pähkli puremiseks anda ManU näol. Rangers oleks ka olnud huvitav.

              Kommentaar


                PSV 1-1 Ajax

                Kuidas kirjeldada mängu, mille punktid sa oled enda jaoks juba maha kandnud. Kas me väärisime võitu? Kindlasti mitte! Kas me väärisime viiki...pigem ei. Aga kurat, kui hea see on, kui sa näed, kuidas lüüakse 2-0 ja emotsioonid on nii nii kuradi persses ning mõtted "jälle kurat hakkame tiitlit maha mängima". Siis tuleb VAR ja värav võetakse ära...no hea seegi...mäng on juba samahästi kui läbi ja selle nädalavahetuse tulemused tunduvad aina masendavamad. Lazio kaotas Bolognale, Spartak Rubinile, Nanets jäi viiki, midagi rõõmustavat. Siis Dumfries oma suure käega ja penalt. Meie kapten Tadic ei eksinud!! Ja ühtäkki on ilm ilus, emotsioonid laes! Surnust üles tõusnud. Tõesti ei oska millegi muuga võrrelda, kui orgasmiga. Oma rõõmu ma elasin abikaasa peal ka korralikult väja seepärast ka ei kirjutanud siia kohe peale mängu
                Vahe PSV-ga endiselt 6p ja mäng varus!

                Kommentaar


                  Kohe algab KNVB Bekker vs Heerenveen.
                  Imelik olukord... Nimelt Heerenveeni ridades tuleb meie vastu Lasse Schöne ja Siem De Jong. Mul on nende vastu nii soojad tunded, et kui Ajax peaks mitte edasi pääsema, ütlen mina "pole hullu! Lasse ja Siem on finaalis!". Seega täna saab kogu etendust vaadata pingevabalt. Loodan head jalgpalli ja väravaid igale maitsele

                  Kommentaar



                    Heerenveen 0-3 Ajax

                    Jaa...pingevaba oli see mäng tõesti. Ei tea kuidas Heerenveenil õnnestus Feyenoordile ära teha. Täna ei olnud neil küll mingit lootust. Steku võttis ühe 1-1 olukorra ära ja rohkem ei tulegi meelde ohtlikku olukorda meie värava all.
                    Esimene värav tuli ekskapten Klaasseni blondi pealae abiga. Assisti sai kirja Antony. Klaassen on tõesti praegu eluvormis mulle tundub. Lahkus väljakult teise poolaja alguses, kui sai vist mingi täiesti lambi vigastuse. Läbijooksul koperdas mingi lahtitulnud murumätta otsa. Loodan, et midagi tõsist. Samas tema asendaja Kudus ei jää ka väga alla. Tuli platsile ja kohe tekitas ohtliku momendi ning tekitas penalti, mille Tadic loomulikult ristnurka lahmis. See oli Tadicil 17-s järjestikune sisselöödud penalt.
                    Teiseks poolajaks ei tulnud platsile Blind...ka vist mingi pisivigastus. Klaiber sai üldiselt hästi hakkama tema asendamisega, kuigi ükskord saadeti ta trahvikastis korralikult kohvile. Martinez pidi lappima.
                    Kolmanda lõi Neres, kes tuli Antony asemel. Viimane oli minu jaoks king of the match täna. Selline tehnika, et Veerman lausa laiutas käsi tema vastu. Umbes , et "no mis ma temaga teha saan...".
                    Timber ja Schuurs platsil on väga hea tiim
                    Negatiivse poole pealt, Halleril teine mäng järjest, kus ta on ikka suhteliselt kasutu. Mängu lõpu poole oli vist sigaväsinud ka.
                    Schönet ja Siem-i oli ikka valus näha võõras vormis...eriti Lasse puhul. Edu neile edaspidiseks!

                    Finaal siis millalgi aprilli algul De Kuipil Rotterdamis. Meie oleme nii õelda kodupunt ja vastaseks tuleb meile Vitesse, kes alistas Venlo 2-0.
                    Lisatud failid

                    Kommentaar


                      abikaasa nurisema ei hakanud, et liiga tihedaks läheb juba?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        abikaasa nurisema ei hakanud, et liiga tihedaks läheb juba?
                        Ei olnud piisavalt eriline mäng. Tegin kōigile pika pai ja läksin magama.

                        Kommentaar


                          Ajax 3-1 Groningen
                          Seekord mängu ei näinud. Esimene kohtumine Groningen meid võitis, nüüd oli hea kodustaadionil natuke tagasi teha. Viimane kaotus oli meil siis 9 detsembril 2020 Atalanta vastu. Peale seda 19 mängu kaotuseta nende seas 3 viiki ja 2neist viikidest PSV vastu, kolmas Willem II
                          Vahe PSV ees ikka 6 punkti ja mäng on varus. Ajaxil on jäänud eredivisies 10 mängu ning neist raskemad vastased on koondunud aprilli lõppu ja mai kuusse. 24.04 AZ, 9.05 Feyenoord ja hooaja viimane mäng 16.05 Vitesse. Loomulikult võivad vahele tulla ka komistuskivid nagu Heerenveen jne. Nii, et võidetud pole veel midagi. Olen neid lausmeltdowne näinud piisavalt, et veel mitte hõisata.
                          Järgmine vastane Euroopa liigas Young Boys, Neljapäeval siis.

                          Kommentaar



                            Ajax 3-0 Noored ku...poisid.

                            AJAAAAAAAAAX... kurat miinimum 5-0 oleks siit pidanud võtma. Muidugi 3-0 üle nuriseda on pehmelt õeldes veider, kuid jah...mängu domineeriti nii totaalselt, et 3-0 tundub tagantjärgi noortele poistele isegi kompliment. 69% pallivaldamist 20 vs 1!!!! pealelöögid neist raami 8 vs 0! Sellist ülekaalu ma ei oodanud absoluutselt. Enne mängu mõtlesin, et tulgu kasvõi viik peaasi, et taga oleks meil 0, sest see võõrsil väravate teema on nii kuradi kriitiline... Esimene poolaeg noored poisid pidasid vastu peamiselt tänu oma väravavahile ja põõraselt halvale realiseerimisele meie poolt, kuid teine poolaeg 62 minut läksid väravad lukust lahti ja taas oli võtme mees ja värava autor Klaassen. Koju tulek on talle mõjunud ikka ülihästi ning nende mängude pealt lausa häbi mõelda, et ma ekskapteni naasmist eriti tõsiselt ei võtnud! Evertonis oli lausfeil, Bremenis avarage aga kodus lihtsalt ELUVORMIS! Tadic lisas teise. Kapten oli taas kogu meeskonna hing ja motivaator! Braavo. Ning kirstunaela lõi Brobbey, kusjuures platsil oli ta ainult 10 minutit. Nüüd juba mõtlen, et okei...Ten Hag davai...anna teiseks kohtumiseks Brobbeyle alustada, sest tundub, et Brobeast vaatamata noale selga siiski väärib seda! Muide liiguvad sosinad, et ehk siiski on võimalik teda veel hoida meie juures.
                            Kokkuvõtteks, ülihead emotsioonid homsele kodukontori päevale vastu minnes! Vein oli hea. Mäng oli nauditav, Emotsioonid laes. Pool tööd tehtud ning peamine: ÄRME VEEL ARVA, ET KOGU TÖÖ ON TEHTUD! Alahinnata ei tohi kunagi.
                            Lisatud failid

                            Kommentaar


                              Natuke lisan omalt poolt väitele "Bremenis avarage". Kogu Bremeni viimane hooaeg oli kohutav, kuid ta oli vast 95% mängudest top 3 mees platsil. Keskväli oli täiesti teine kui tema mängis ning vägagi oluline mängija oli. Ilma temata oleks mullu ilmselt välja kukutud. Väga kahju oli teda lahkumas näha. Üsna haige oli näha, kuidas ta hooaeg algas numbritega 7 mängu 6 väravat vms tempos. Ja hetkelgi käin siin alati lugemas, et kas Klaasseni kohta ka midagi kribatud on. Ja Bremen on ka sel hooajal ikka teisest puust, ilma sisuliselt uusi mängijaid toomata. PS! Olen viimasel kahel hooajal vaadanud ca 70-80% mängudest.

                              Keep up the good work!
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Brian Brobbey läheb suvel Saksamaale murupallimängud Leipzigi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X