Lehekülg 37, kokku 51 EsimeneEsimene ... 2733343536373839404147 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 721 kuni 740, kokku 1003
    Eesti koondislane Kasutaja Indrekolen avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Vabandan ette ära, kui mingid sōnad siin kapaitaalselt valesti kirjutatud, sest trükin telefoniga.

Ajax Amsterdam 3-1 PSV Eindoven

Mis ma oskan ōelda...Me ei vōitnud ilusa mänguga vaid pesuehtsa joppamisega. Esimese poolaja algus oli ok. Esimene värav Shvaab ja PSV väravavaht tootsid endale ise. Tooks veel esimesest poolajast välja Frenkie ohtliku pallikaotuse, mis ōnneks jälle joppamisega väravaks ei muutunud. Teine poolaeg hakkas juhtuma. Esmalt supertōrje Onanalt, kui ta Luuk de Jongi 1-1le olukorra ära vōttis. Siis Mazraoui kōrge jalg... jah... imestasin, et kohe punast ei antud aga niipea, kui kohtunik VAR- i vaatama läks olin kindel, et Mazraoui jaoks on the end. Ōige otsus kohtunikult. Onana seevastu tegi vale otsuse. Korduvalt olen maininud tema väljajookse ja PSV viigivärav oli selle musternäidis... for god sake... Edasi tundus, et on ainult aja küsimus enne, kui PSV vōitu vormistama hakkab. Läks aga teisiti... Trahvikastis toimis mingi sahker mahker, mille tagajärjel Neres kukkus. Ausalt ōeldes isegi peale VAR-i vaatamist, tundus minule, et penalt see küll ei ole. Aga jälle joppas. Tadic penaltist 2-1. Edasi tegi Ten Hag kaitsvaid vahetusi, mis oli ka loogiline. Sisse said Veltman, Kristensen ja Magallan. Viimane oleks äärepealt kinkinud PSV-le kuldse vōimaluse, kui kaotas palli niipea kui platsile tuli. Aga fortuuna joppamise käsi tuli jälle vahele,sest vilistati Gakpole suluseis, mida seal tegelikuses ei olnud! Mängu lōpp nagu ikka... ühed raiskavad aega teised rabelevad. Närisin küüsi sest PSV on viimaste minutite väravatest päästnud see hooaeg mänge nii tihti, et silme eest vōtab mustaks! Aga hoopis ilus koostöö Tagliaficolt ja Nereselt vormistas lōppseisuks 3-1.
    Kōik on endiselt PSV kätes, sest vahe on 2p ja omavahel on mängud peetud.
    Jalkajumal kandis täna tōesti valge-punast särki...

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Teen pattu ja lähen enne mängu lōppu magama. Siin on kōik juba ammu selge. Emmenil polnud vōimaluse poega ka mitte. Värav mille lasti oli Tagliafico own goal kui seis 0-5 juba oli. Kes viitsib vōib selle üles otsida, päris pull oli. Onana tegutses küll aegluubis. Magamaminemis hetkeks on seis 1-5 ja 80s minut. Van de Beek, huntelaar, blind ja neres x2. Esimest korda see hooaeg ollakse esialgu ajutiselt hollandis liiga liidrid!

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Karikafinaali soojendus on tehtud. Willem II 1-4 Ajax

Kohustuslikud 3 punkti ja taas MOTM Tadic kahe assistiga. Väravad said kirja Van De Beek, Veltman ja Ziyech. Üks oli õnnetu omavärav Tilburgi mehe kaitselt. Willemi värav tuli penaltist, mis oli minu meelest natuke leebelt antud aga isegi peale värava sisse laskmist ei tundnud ma hirmu millegi pärast.
    Taas saab nautida neid hetki, mil ollakse tabeli tipus. PSV-l on natuke keerukam vastane Vitesse näol. Viimane ei ole küll viimasel ajal heas vormis aga loota ju võib.
    De Jong sai sooja aplausi kodumeeskonnalt, kui ta välja vahetati. Omad veel mäletavad teda. Papa oli isiklikult poja mängu vaatama tulnud.
    Järgmine vastane siis kodus ja Juventus. Ma ikka loodan...

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

PSV päästis viimasel hetkel jälle punkti. Uskumatu meeskond. Sellele vaatamata aitas Vitesse meid lõpuks ometi esikohale tänu paremale väravate vahele. Kõik on nüüd enda kätes!

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Närv on juba sees...

Lisatud Pildid Lisatud Pildid

Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

Taas hea esitus Ajaxilt Juve vastu. 1:1 oli vast maksimum resultaat vaatamata mängulisele ülekaalule. Costa oli mängu lõpus väga lähedal 2:1-le kuid post päästis.

Ajaxi jaoks on kordusmänguks oluline kaotus Tagliafico eemalejäämine. Ilmselt nihutatakse Blind vasakule ja Magallan omakorda Blindi asemele keskele. Huvitav vahetus oli Ekkelenkampi platsile laskmine. Vaid korra koduliigas mänginud mehe kohta oli 19 a. nooruki esitus kvaliteetne, olles väga lähedal ka värava löömisele. Tadic, de Ligt ja Neres ilmselt parimad puna-valgete poolel. Kordusmänguks on kõik variandid avatud ja vaja taktikaliselt head esitust, et Juvet maksimaalselt pinges hoida.
    Wij komen terug met de cup in de hands

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Nii...suudan taas hingata.

Ajax Amsterdam 1-1 Torino Juventus
    Esimene mäng, mida ma Ajaxi esituses nägin ja, mis minust fänni tegi oli 1996 aasta CL finaal Juve vastu. Need kaks meeskonda on olnud läbi aastate mul hinges. Tuli meelde Litmanen ja Del Piero, Ravanelli, Perruzzi, Overmars, vennad De Boerid, Kluivert jne. Täna lõppes mäng taas 1-1. Pean ütlema, et olen väga rahul. Kuigi oli võimalusi võita, samahästi vedas, et lõpus ei kaotanud. Veltman oli Costaga päris hädas. Samas imestan, miks Keane-i ei kasutatud. Viik tähendab, et Hollandi liiga tõuseb UEFA punktiarvestuses Austria liigast ettepoole. See ülesanne on täidetud!
    Erinevalt mängust võõrsil Reali vastu ei oma ma tulevase võõrsilmängu osas mingeid roosasi prille. Et sealt eluga pääseda, peavad ilmselt kõik tähed ja õnnejumalad Ajaxi särgis olema.
    Aga uhke võin ma olla!

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas midfielder Vaata postitust

Ajaxi jaoks on kordusmänguks oluline kaotus Tagliafico eemalejäämine. Ilmselt nihutatakse Blind vasakule ja Magallan omakorda Blindi asemele keskele.
    Selles osas nōus, et Blind läheb Nico asemel äärele aga usun, et Magallan veel oma vōimalust ei saa. Ta on olnud väga ebakindel, kui platsile on saanud. Pigem vōtab Blindi koha keskkaitses Veltman ning Mazraoui naaseb oma positsioonile.

Loodan, et see kōik, mis CL-is toimub ei mōjuta kodust liigat.

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Ülikarm oli eilne tulemus teile. Ei mäleta et neutraalsena mõni teine meeskond oleks CL-is ammu nii haaranud. Äratuntav kõrge press ka. Vääriti palju enamat, aga eks Juve on one-to-beat ka hetkel. Õnne on vaja korduskohtumisel.
    ★★★★★★

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Ülikarm oli eilne tulemus teile. Ei mäleta et neutraalsena mõni teine meeskond oleks CL-is ammu nii haaranud. Äratuntav kõrge press ka. Vääriti palju enamat, aga eks Juve on one-to-beat ka hetkel. Õnne on vaja korduskohtumisel.
    elasin ka Ajaxile kaasa, kuigi üldmastaabis oli vist ManU vs Barc mäng "tähtsam".

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    elasin ka Ajaxile kaasa, kuigi üldmastaabis oli vist ManU vs Barc mäng "tähtsam".
    mine sa tea..
    ★★★★★★

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Täna antakse puhkust ainult Schönele. Teised pōhimehed on Excelsiori vastu platsis.

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Ajax 6-2 Excelsior

Väravate vahele see mäng halvasti ei mõjunud. Ajax võttis ohjad juba 10ndal minutil enda kätte, kui täpne oli The Hunter. Tadic sai õnnega pooleks teise. Kolmanda pani poolaja lõpuks jälle Huntelaar. Vaadates, kuidas mees väravaid paugutab ei saa mõnikord aru, kuidas talle platsil ruumi pole . 20nda minuti paiku võeti väljakult ära De Jong... hoidis kinni reielihasest. Loodan, et Juve jaoks on ta tagasi rivis, Tundus, et vahetus tehti rohkem ennetavalt, et hullemaks ei läheks. Schöne oli ka Juventuse mängust saadud vigastusega väljas.Teise poolaja alguses suudeti tühjast kohast oma nullimäng ära rikkuda. El Hamdaoui tegi 3-1. Siis tehti De Lightile viga karistusalas ning VAR-i abiga määrati penalti. MA oleks lasknud Huntelaaril lüüa, et ta oma hattricki kätte saaks aga Tadic siiski vormistas 4-1. Natukese aja pärast sai Hunter ikkagi oma hattricki kätte ja selle üle on mul väga hea meel! Dolberg sai platsile Huntealaari asemele ning sai ka jala valgeks ilusa maasikaga. Lõppsõna jäi Excelsiorile ning skoor 6-2. Võib õelda, et liidrikoht jääb Ajaxile peale 30ndat vooru. Järgmine vastane hirmutab, sest nendega on alati raskusi ning mäng toimub ka peale CL kohtumist Juvega. Groningen võõrsil.

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

De Jong on rivis. Läks nii nagu ennustasin. Veltman sees Magallan pingil. Unistus veel elab!

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Apr 2019

Algupärane

jaga kiirelt striimi. kõik redditi omad on bannitud mida vanasti kasutasin

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Ma vaatan paraku tvplay plussist. 10€ kuu aega.
    sport365.sx seal peaks leidma striimi.
    Peale poolaega unistus ikka elab!

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Ajax näitab klassi. Oleks väga kahju, kui siit edasi ei saaks.

ja nüüd löödi teine, wow
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Huvitav kas meie tublid Ajaxi toetajad homme hommikul konditsioonis on

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid