320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna oli vaatamisvõimalusi minul kaks. Kas Juve-Lazio või Ajax-Emmen ja kuigi Juve-Lazio oli suurema kaliibriga mäng ennustasin õigesti ning valisin mängu millel oli suurem võimalus heatujuliselt lõppeda. Lazio tulemus mingit rõõmu ei pakkunud...
    Suhteliselt sirge jalaga võttis Ajax kodustaadionil oma seisuga 5-0.
    Mängu MOTM-iks valiti "the Hunter" Huntelaar,kelle nimele jäi kaks väravat. Ausaltõeldes ma ei tea kas kuskil on mingi kirjutamata reegel,et see kes lööb palju väravaid või värava saab MOTM.iks sest minu jaoks oli täna väljakul kindlalt parim Hakim Ziyech,kes oli ka esimese ning teise värava eeltöötajaks. Jagas täpseid sööte ning löi teravaid olukordi. Augusti lõpp läheneb ja iga päevaga ma unistan aina enam,et ehk mees siiski jätkab ajaxis vähemalt jaanuarini.
    Ka suve parim ost Dusan Tadic sai jala valgeks.
    Õhtu väikeseks ebaõnnestujaks oli Van De Beek,kellest oli näha,et ta tahtis väga oma väravat aga kogu aeg jäi nibin nabin puudu. Soola haavale raputas Bijil. Van de Beek pääses 1-1 väravavahiga ainult selleks,et näha kuidas Bijil tema jalge vahelt palli omaväravasse suunab. Chin up Van de Beek
    Halb päev oli Daley Blindil,kes jäi paaril korral aeglaseks ning kaotas palle.
    Kokkuvõttes korralik kodumäng Amsterdami poistelt.
    Teisipäeval Kiievi Dünamo!

    Kommentaar


      Dusan Tadic on tõesti väga hea ost. Kolmes viimases mängus värava löönud !!

      Kommentaar


        0:0 võõrsil Dinamo vastu ja kahe mängu kokkuvõttes 3:1 edasi grupifaasi ja seda üle 4 aasta. Mänguliselt oli Ajax peajagu üle ukrainlastest ja võimalusi silmas pidades oleks võinud 6 või 7 lüüa. Dinamol oli vaid 1 reaalne võimalus. Huntelaar ainuüksi pusserdas 3 suurepärast võimalust, lisaks Mazraouil oli hea variant ning van de Beeki ja Tadici postid (viimane pendlast) pluss Ziyechi lattilöök karistuslöögist.

        Kahe mängu peale kindel mänguline üleolek ja pigem tundus mulle, kas tõesti Ukrainal liigat juhib niivõrd kehv sats. Tihti ei suudetud üle 3-4 korraliku söödugi anda ja kui kodumurul ka mängid kaitsvalt olles kaheväravalises kaotusseisus, siis ei saa tasemest rääkida. Suvaline Eredivisie keskmik loob ka mängu jooksul rohkem võimalusi Ajaxi vastu kui Dinamo täna suutis.

        Ajaxil on hea kooslus see hooaeg, iseasi kuidas suudetakse absoluutsete tippklubide vastu ning selliseid raiskamisi nagu Huntelaar täna tegi, grupifaasis ei saa lubada kuna nii palju eksimisruumi lihtsalt ei anta.
        Wij komen terug met de cup in de hands

        Kommentaar


          Tere UEFA Champions League!!!!!


          Üle pika aja saab näha oma meeskonda klubijalgpalli kõrgeimal astmel. Enestunne on kahesugune. Lõpuvile kõlades tuli rõõmupisar. Aga olgem ausad sellise realiseerimisprotsendiga pole mõtet alagrupis oma nägu näidata. Nagu vene kommentaator tabavalt ütles "mjatš zakaldovan" ja "umu ne postišümo". Ehk siis "pall on võlutud" ja " mõistusevastane". Ajax oleks ära pidanud täna lööma MIINIMUM 3 väravat. Huntelaar ebaõnnestus täielikult. Üksi temal oli 3 kuldset võimalust. Rääkimata siis Tadicist,kes penalti posti tagus ning Van de Beekist,kellel ka täna midagi välja ei tulnud. MOTM-iks valiks mina Frenkie de Jongi,kes täna oli fantastiline. De Light oli ka jälle lõvi eest. Onana tegi ühe hea törje kohe mängu alguses siis puterdas paar väljajooksu aga kokkuvõttes läks kõik hästi.
          Ise arvan,et oleks Dünamo kogemata ühe ära löönud oleks asi võinud lõppeda väga kurvalt. Muidu aga tundus,et peale esimest 10 minutit kiievlased andsid alla.
          Igatahes hurraaa!!!
          Homme siis loodame,et saab õnnitleda teist hollandi klubi PSV-d,kes hakkab kodustaadionil oma edu BATE vastu kaitsma.
          Lisatud failid

          Kommentaar


            Lisatud failid

            Kommentaar


              Algselt postitas midfielder Vaata postitust
              Ajaxil on hea kooslus see hooaeg, iseasi kuidas suudetakse absoluutsete tippklubide vastu ning selliseid raiskamisi nagu Huntelaar täna tegi, grupifaasis ei saa lubada kuna nii palju eksimisruumi lihtsalt ei anta.
              Maru hea meel Ajaxit jälle CLis näha.
              Aga ise mõtlesin ka just sama mis öeldud. Mingis osas passisin mõlemat mängu ja krt, realiseerimist vaja ikka kõvasti parandada kui tahta isegi mõelda enam kui 4 mängu pidamisest tõotatud maal.

              Kommentaar


                Loosiga võib rahule jääda,kuigi oleks natuke rohkem õnne olnud siis ühe Lokomotivi alagrupi oleks võtnud küll. Vastased tulid siis Bayern,kes ilmselt naerab vaikselt pihku. Benfica,kelle vahel ilmselt hakatakse teise edasipääsemis koha eest võitlema ning AEK.
                Tuleb põnev madin. Kreeklaste juures kodus on alati väga raske.
                PSV-l paraku ei vedanud loosiga üldse. Kui Ajaxil on reaalne võidelda edasipääsu eest ning ebaõnnestumise korral vähemalt loota kolmandale kohale alagrupis siis PSV on oma alagrupis kindel punane latern minu meelest.Neil oli siis Barcelona,Tottenham ja Inter.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                  Loosiga võib rahule jääda,kuigi oleks natuke rohkem õnne olnud siis ühe Lokomotivi alagrupi oleks võtnud küll. Vastased tulid siis Bayern,kes ilmselt naerab vaikselt pihku. Benfica,kelle vahel ilmselt hakatakse teise edasipääsemis koha eest võitlema ning AEK.
                  Tuleb põnev madin. Kreeklaste juures kodus on alati väga raske.
                  PSV-l paraku ei vedanud loosiga üldse. Kui Ajaxil on reaalne võidelda edasipääsu eest ning ebaõnnestumise korral vähemalt loota kolmandale kohale alagrupis siis PSV on oma alagrupis kindel punane latern minu meelest.Neil oli siis Barcelona,Tottenham ja Inter.

                  Ajax sai väga mängitava grupi. Kõik on enda kätes, et play-offi jõuda. Benficaga ilmselt see madin tuleb ehkki AEK-d ei tasuks ka alahinnata. PSV sai surmagrupi kuid usun Interi vastu on siiski mingeid variante eriti kodus, kuna Milano hiid pole praegu kaugelt see sats, kes eelmise dekaadi lõpus.
                  Wij komen terug met de cup in de hands

                  Kommentaar


                    Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                    Ajax sai väga mängitava grupi. Kõik on enda kätes, et play-offi jõuda. Benficaga ilmselt see madin tuleb ehkki AEK-d ei tasuks ka alahinnata. PSV sai surmagrupi kuid usun Interi vastu on siiski mingeid variante eriti kodus, kuna Milano hiid pole praegu kaugelt see sats, kes eelmise dekaadi lõpus.
                    Ajaxi ainuke võimalus on see kui Benfica teeb eelmist aastaspt ja brainfartib endale esimeses mängus AEKlt mingi 0-5 ja siis totaalselt alla annab. Muidu on klassivahe ikka selgelt olemas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Ajaxi ainuke võimalus on see kui Benfica teeb eelmist aastaspt ja brainfartib endale esimeses mängus AEKlt mingi 0-5 ja siis totaalselt alla annab. Muidu on klassivahe ikka selgelt olemas.
                      Ma kindel poleks. Üsna 50-50 võimalused. Jorge Jesuse aegne Benfica oleks Ajaxile või PSV-le kõva pähkel, kuid praegune Rui Vitoria aegne on kraad nõrgem (ka mängijate poolest). Transfermarkti hinnangul on klubide nö market value sisuliselt sama.

                      Wij komen terug met de cup in de hands

                      Kommentaar


                        Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                        Ma kindel poleks. Üsna 50-50 võimalused. Jorge Jesuse aegne Benfica oleks Ajaxile või PSV-le kõva pähkel, kuid praegune Rui Vitoria aegne on kraad nõrgem (ka mängijate poolest). Transfermarkti hinnangul on klubide nö market value sisuliselt sama.

                        https://www.transfermarkt.com/spiele.../marktwertetop
                        Tundub suht jabur. Benficas nt. Gedsoni market value seal 900k, Joao Felixil 2mil. Aga reaalne elu on selline, et mees, kes oli nendest mõlemast selgelt kehvem müüdi Nottinghami 15 miljoniga. Samas Ajaxil on umbes igal noorel ulmeväärtus transfermarketi meelest.

                        Benficat on võimalik võita üleüldiselt nõrgema koosseisuga peamiselt siis kui sul on kiired ründajad, kes jooksevad kaitseliini üle. Aga Ajaxil vist neid pole?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                          Tundub suht jabur. Benficas nt. Gedsoni market value seal 900k, Joao Felixil 2mil. Aga reaalne elu on selline, et mees, kes oli nendest mõlemast selgelt kehvem müüdi Nottinghami 15 miljoniga. Samas Ajaxil on umbes igal noorel ulmeväärtus transfermarketi meelest.

                          Benficat on võimalik võita üleüldiselt nõrgema koosseisuga peamiselt siis kui sul on kiired ründajad, kes jooksevad kaitseliini üle. Aga Ajaxil vist neid pole?
                          Ajaxil suudavad skoori teha ka Ziyech, Tadic, Neres (üsna kiire mees). Eks mängud näitavad ära kuidas asjad kulgema hakkavad, aga mingit olulist edu ma emmale-kummale ei anna. Eriti selle hooaja Ajax on ilmselt viimase 10 või 15 a parim üldse.

                          Ma ise pigem pooldaks üldse kui siit grupist edasi saaks Ajax ja Benfica ning Bayern jääks kõrvale. Ei sümpatiseeri suure viisiku klubid üldse ja hindan just selliseid tugeva jalgpallikultuuri kuid mitte kõige suuremate riikide nagu Portugali või Hollandi klubisid (viimast küll selgelt rohkem), kuna nad peavad palju rohkem vaeva nägema kui iga hooaeg paremad mängijad ära müüvad, et seda tühikut täita.

                          Iga muudatus viib ju meeskonna tasakaalust välja ja kui pead iga aasta midagi muutma põhimeeste lahkudes, siis nõuab see pingutust, et taaskord tulemust teha. Tippklubides ala Barca, Real, PSG, Juve, Man. City seda muret ju pole.

                          PS. Ajaxi mängude graafik

                          Speelschema Ajax:
                          Woensdag 19 september: Ajax - AEK Athene (18.55 uur)
                          Dinsdag 2 oktober: Bayern München - Ajax (21.00 uur)
                          Dinsdag 23 oktober: Ajax - Benfica (21.00 uur)
                          Woensdag 7 november: Benfica - Ajax (21.00 uur)
                          Dinsdag 27 november: AEK Athene-Ajax (18.55 uur)
                          Woensdag 12 december: Ajax - Bayern München (21.00 uur)
                          Wij komen terug met de cup in de hands

                          Kommentaar


                            Ma ei ütleks ka, et Benfica teab kui palju üle on Ajaxist. Pigem tōesti 50-50 vōimalused.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                              Ma ei ütleks ka, et Benfica teab kui palju üle on Ajaxist. Pigem tōesti 50-50 vōimalused.
                              Peale graafiku nägemist olen nõus, viimane mäng Bayerniga on suur eelis Ajaxile.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                                Peale graafiku nägemist olen nõus, viimane mäng Bayerniga on suur eelis Ajaxile.
                                Et viimane mäng mingit eelist annaks peab ennem teil seljad prügiseks tegema. Kodus kindlasti...vöörsilt lepiks viigiga. Ja üldse AEK-d ei maksa ka maha kanda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X