320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina (Bayerni fännina) lihtsaid mänge stiilis 5:1 või 4:0 küll ei oota, pigem rasked 2:1 või 1:0 võõrsil.
    Bayern on kindlasti favoriit, seda oleks patt salata aga tundub on paljud alahindavad Ajaxit ja Beneficat.

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Mina (Bayerni fännina) lihtsaid mänge stiilis 5:1 või 4:0 küll ei oota, pigem rasked 2:1 või 1:0 võõrsil.
      Bayern on kindlasti favoriit, seda oleks patt salata aga tundub on paljud alahindavad Ajaxit ja Beneficat.
      Heal päeval võib kodustaadionil tõesti üllatada ka Bayernit. Aga see peab olema tõesti ideaalilähedane esitus. Samas ma pean tõdema,et võõrsil on Ajaxil alati raske ning Bayerni vastu ma oletan tuleb küll selline suureskoorilisem kaotus kahjuks (sisimas muidugi loodan,et minu jutt siin ei vasta tõele!). Ajaxi fänni elu tänapäeval on suhteliselt massohismne. On selline sõna üldse olemas

      Kommentaar


        Ajaxi Facebooki leht väidab,et Hakim Ziyech on otsustanud jääda Amsterdami. Suurepärased uudised igatahes!

        Kommentaar


          Kuna vsb pani pange ja siis mõtlesin, et vaatan üle tükiaja Ajaxi mängu ja Vitesse tundub nimede poolest ikkagi väga korralik meeskond, aga nii kõva Ajaxit pole ikkagi ammu näinud, kes reaalselt purustab.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Kuna vsb pani pange ja siis mõtlesin, et vaatan üle tükiaja Ajaxi mängu ja Vitesse tundub nimede poolest ikkagi väga korralik meeskond, aga nii kõva Ajaxit pole ikkagi ammu näinud, kes reaalselt purustab.
            Ise olen sama üllatunud praegu...Tadic oli aasta ost krt.

            Kommentaar


              Täna siis super esitus Ajaxilt. Vitesse pandi paika esimese poole tunniga,kui skoorisid Ziyech,Huntelaar ja Tadic. Teisel poolajal lisas Huntelaar veel ühe ning lõppskoor 0-4. VAR-iga võeti Huntelaarilt ka üks värav ära ning ühe hea võimaluse ta pani ise veel mõõda.
              Mängupilt oli kaunis kuigi kaitses oli aegajalt paanikat. Raskel hetkel aga oli omal kohal Onana. Jätkame 2 punkti PSV-st tagapool.

              Kommentaar


                Hakim Ziyech:

                The Moroccan midfielder was expected to depart Amsterdam this summer but a move never came and he has started the season in fine form for Ajax. In 10 games, Ziyech has scored four goals and contributed four assists.

                Speaking to Ajax TV, Ziyech revealed that he was set to join Roma this summer, “I had an agreement already in place with Roma, but there was not one between the clubs. It’s a pity, I would have liked to go(), but it was not possible.”

                The 25-year-old has also pledged that he won’t be leaving Ajax in January, “In January, I won’t consider a transfer, I will stay at Ajax. If you go to a new team, you have to do so at the start of the season.”

                Kommentaar


                  Veel häid uudiseid:

                  David Neres pikendas lepingut 2022-ni

                  Kommentaar


                    Eile õhtul korralik esitus koduväljakul tagas 3-0 võidu Gronigeni üle. Mänguline ülekaal oli tuntav ning võidus ei tekkinud kordagi kahtlust.
                    Väravad said kirja Huntelaar x2(üks penaltist) ja Tadic. Tagliafico lõi ka kohe teisel minutil värava aga VAR otsustas,et ta oli suluseisus. Minule tundus,et isegi VAR-i vaadates oli Nico värav aus aga ju ma ei ole objektiivne.
                    Mis veel silma jäi oli...ei oska seda sõnastada. Mehed mängisid lustiga. Nautisid mängu mulle tundus. Ziyech naeris palju. Kannasööte anti metsikult. Üldse oli õhus tunda nagu tegu oleks sõpruskohtumisega. Väga meeldiv vaatamine üle pika aja.
                    MOTM-iks valiti taas Ziyech. Teenitult ka.
                    Kuna PSV purustas võõrsil Den Haagi siis jätkab Ajax teisel kohal 13 punktiga. 2 PSV-st tagapool.
                    Oodata on põnevat hooaega!

                    Kommentaar




                      Üheksandal minutil. Üsna selge suluseis ju?
                      Lisatud failid

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust


                        Üheksandal minutil. Üsna selge suluseis ju?
                        Kas ma ei maininud mitte,et ma ei ole objektiivne?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                          Kas ma ei maininud mitte,et ma ei ole objektiivne?
                          Suluseisu hindamine ei ole üldiselt objektiivne-subjektiivne. See ikka suht-koht faktuaalne
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Suluseisu hindamine ei ole üldiselt objektiivne-subjektiivne. See ikka suht-koht faktuaalne
                            Sel hetkel,kui mäng käis ja kordust näidati olukorrast, tundus minule, et tegu ei onud suluseisuga. Siis ei näidatud fäänsi “tabatud hetke” pilti. Sealt ka minu tolle hetke ebaobjektiivsus.

                            Kommentaar


                              Ajaxilt võimas avapauk CL avavoorus kodus AEK Ateena vastu. 3:0 kindel võit ja paar võimalust veel kasutamata. Mängu parim oli kahtluseta argentiinlasest vasakkaitsja Nicolas Tagliafico, kes lõi oma Ajaxi perioodi kaks esimest väravat (kuid millised seejuures). 3:0 värav oli absoluutne maailmaklass!

                              Wij komen terug met de cup in de hands

                              Kommentaar


                                Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                                Ajaxilt võimas avapauk CL avavoorus kodus AEK Ateena vastu. 3:0 kindel võit ja paar võimalust veel kasutamata. Mängu parim oli kahtluseta argentiinlasest vasakkaitsja Nicolas Tagliafico, kes lõi oma Ajaxi perioodi kaks esimest väravat (kuid millised seejuures). 3:0 värav oli absoluutne maailmaklass!


                                jah ma nüüd tähistamise lõpetanud Premeerisin ennast pudeli veiniga. Siiski pean sind parandama Tagliafico on löönud ajaxi eest ennem ka värava! CL-is jah esimesed. See pisike argentiinlane on ikka väga sümpaatne poiss. Tadic ja Ziyech olid ka heas vormis. Van de Beeki värav oli kaunis! Ainuke kes natuke varju jäi oli Huntelaar.
                                Igatahes need olid kohustuslikud kolm punkti. Peale esimest poolaega olin natuke masenduses, et raami lööke oli ainult 1 aga teine poolaeg oli fantastiline. Üle nelja aasta sain taas hõisata CL-i väravate üle Koer isegi laulis kaasa minu võidukisaga Olgu vastane ei olnud maailmaklass aga siiski..hea algus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X