320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ajax 3-0 Feyenoord. Mäng oli muidugi võimas aga suured tänud Justele, kes oskas 6 minutil punase saada nii, et feyenoord sisuliselt terve mängu 10kesi platsil oli. Usun,et ilma selletagi oleks Ajax võitnud. Väravad siis Bijlow omavärav...puterdas palli üle joone,Zyiech,Tadic.
    Vahe PSV-ga ikka 5 p.

    Kommentaar


      Ma ei või...
      Kuulujutud räägivad, et jaanuaris jahib jälle see vana tuttav rõõvel Tottenham Onanat. Olgu selle elaks vast üle aga Arsenal ja Newcastle tahavad Tagliaficot. No EI!

      Kommentaar


        Kuigi Ajaxil ei olnud platsil kõige tugevam koosseis suudeti KNVB bekeris alistada Go Ahead Eagles 3-0. Kindel esitus ja mängiti pingevabalt. Just siis tulebki mäng mida on nauditav vaadata. Väravad Huntelaar ja Neres ning oma esimese ajaxi eest sai kirja Zakaria Labyad. Palju õnne! Järgmine ring ootab!

        Kommentaar


          Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
          Ma ei või...
          Kuulujutud räägivad, et jaanuaris jahib jälle see vana tuttav rõõvel Tottenham Onanat. Olgu selle elaks vast üle aga Arsenal ja Newcastle tahavad Tagliaficot. No EI!


          Overmarsi sõnul ei lahku keegi enne järgmist suve. Ja võimalikke lahkujaid saab olema selle loo alusel ehk 3 või 4. Lisaks toob Marc välja 9 mängijat, kelle turuväärtus kokku on 253 miljonit eurot! Nimed artiklis näha. Kõige tõenäolisemad lahkujad ja kõrgeima turuväärtusega on ettearvatult de Ligt ja de Jong.
          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            Olin hiljuti Ajaxi mängul ning kõige parema mulje jättis Hakim Ziyech. Mängleva kergusega mängis pidevalt vastaseid üle ja jagas häid sööte. Jättis küll sellise mulje, et ta peaks mängima kusagil paremas liigas.
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Kui sellised mängijad jääksid hollandisse siis hollandi liiga olekski "parem".

              Vahepeal võitis Ajax 2-0 Willem II. Dolberg ja De Jong. Tabelis ikka 5p PSV-st maas.

              Kommentaar


                1:1 võõrsil Benficaga oli kahtlemata hea tulemus. Kui nüüd AEK-d võõrsil võita, siis on edasipääs kindel. Kummaline, et Benfica värava põhjustaja Onana (oma seiklemistega väravast väljas) osutus lõpuks Ajaxi päästeingliks kui Gabrieli lähilöögi jalaga tõrjus.

                Üldpildis oli võrdne mäng, kus peale Tadici värava oli van de Beekil avapoolaja lõpus 100 %-line võimalus skoorimiseks kui palli terava nurga alt väravajoonest ca 20 cm mööda lõi.

                Ajax on mänginud kuus mängu eurosarjade ajaloos Benficaga ja pole kordagi kaotanud.
                Wij komen terug met de cup in de hands

                Kommentaar


                  Üle kolmese koef'iga viigipanuse eest aitäh Ajaxile.

                  Kommentaar


                    Benfica 1-1 Ajax Dusan Tadic! Mees on muutunud asendamatuks. Juba kardan hetke, mil ta mingil põhjusel mängida ei saa. Täielik flopp õhtu oli minu meelest Schönel ja Tagliaficol. De Light oli jälle lõvi.
                    Võibolla pühendaks eraldi lõigu Onanale.
                    Nagu ma siin eespool olen paar korda maininud on Onana väljajooksudel nagu kuradi eesti esiliiga. Stabiilselt hüppab see vana pallist mõõda nurgalöökide ajal ning tsenderdustel. Pidevalt peab küüsi närima, et ega ometi nüüd jälle. Eile oli see päev, kus see apsakas taas sisse tuli. Kaua võib!? Kuradi... Aga samas...peale lõpuvilet ma oleks võinud ta jalgu suudlema joosta. Reaktsiooni tõrjete peale on see mees maailmaklass! Heastas oma vea ja veel kuhjaga. Niisiis samm alagrupist edasipääsule lähemal.
                    Läks nii nagu ma ennustasin, kui grupid loositi. Kodus teeme Benficale ära ning võõrsil saame viigi kätte. Eriti mõnus selle juures on see, et niipaljud alahindasid Ajaxit. Aga ilmselt seda tehti sest ei ole hollandi satsidega eriti kursis.
                    Muidugi pikk tee veel minna. Järgmine vastane on Bayern kodus. Eeldusel, et Benfica AEK-d oma staadionil võidab on mäng sakslaste vastu ülitähtis. Mina salamisi usun, et ka seekord Ajax üllatab ning tuleb isegi võit!
                    Igatahes, kui kõik siiski p..e läheb on miinimum saavutatud ja EL koht tagatud Selline positiivne noot siia lõppu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                      Muidugi pikk tee veel minna. Järgmine vastane on Bayern kodus. Eeldusel, et Benfica AEK-d oma staadionil võidab on mäng sakslaste vastu ülitähtis. Mina salamisi usun, et ka seekord Ajax üllatab ning tuleb isegi võit!
                      Igatahes, kui kõik siiski p..e läheb on miinimum saavutatud ja EL koht tagatud Selline positiivne noot siia lõppu.
                      Järgmine voor siiski AEK võõrsil ja kui Benfica kaotab Münchenis Bayernile, on sõltumata Ajaxi-AEK mängu tulemusest Amsterdami pundi edasipääs kindel
                      Wij komen terug met de cup in de hands

                      Kommentaar


                        Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                        Järgmine voor siiski AEK võõrsil ja kui Benfica kaotab Münchenis Bayernile, on sõltumata Ajaxi-AEK mängu tulemusest Amsterdami pundi edasipääs kindel
                        Kae värki. Sul on õigus. Kui nüüd AEK vastu ära ei kuseta siis võiks ju Bayerni vastu kodus rahulikult võtta.

                        Kommentaar


                          Nii. Excelsior 1-7 Ajax. Esimene poolaeg mugav 0-2 D.v.d. Beek ja L. Schöne. Viimase karistuslöök oli kaunis ristnurk. Schöne on huvitav mees. Iga aasta tuuakse tema positsioonile uusi mängiaid aga alatasa ta susserdab ennast põhimeheks
                          Teine poolaeg ja Donny lisas veel ühe. Peale seda suutis kodumeeskond kontrast nõelata ning mõned minutit peale seda hakas Ajaxil kaitses jalg värisema. Kodumeeskonnal oli 2 head šansi järjest. Aga väravad tulid hoopis Ajaxile. Dolberg,Ziyech ja esimene värav sel hooajal eredivisies Neresele. Omavärava lisas Schouten.
                          Vahe PSV-ga ENDISELT 5 p. Ei saa kuidagi järgi aga vorm on võimas. Pikkisilmi ootan Ajax- PSV.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                            Pikkisilmi ootan Ajax- PSV.
                            Seda mängu tuleb kaua oodata. Nimelt 31 märtsini
                            Wij komen terug met de cup in de hands

                            Kommentaar


                              Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                              Seda mängu tuleb kaua oodata. Nimelt 31 märtsini
                              Sellest on tuline kahju, sest just praegu on mōlemad tiimid nii hoos. Kardan, et märtsiks on jōud raugenud

                              Kommentaar


                                Eile võideti võõrsil NAC Bredat 0-3. Põhimeestest oli meil puudu Ziyech, kellel on mingi vigastus. NAC-i poole pealt ei teinud kaasa Mets. Esimest väravat tuli 40 minutit oodata. Masharti omavärav nurgalöögi järgsest olukorrast päästis meile esimese poolaja. Teist poolaega jälgides olin ma natuke pettunud. Mitte Ajaxi pärast vaid Hollandi liiga. Mitte kordagi ei olnud isegi õrna tundekübetki, et NAC siia mängu tagasi tuleks. Sellised mängud ei anna Ajaxile, PSV-le minu meelest palju midagi kahjuks. Ründemängu saab harjutada pea iga mäng aga kui CL-is tuleb vastu samast klassist või kõrgem sats on raskused kerged tulema just kaitsefaasis. Tuleb ka vist lootma hakata, et mingi araabia nafta šeik võtab hingeasjaks liiga taset tõsta. Igatahes teisel poolajal sai oma võimaluse Zakaria Labyad, kes vahetas välja viga saanud Donny van de Beeki. 54ndal minutil Labyad lõi oma esimese Ajaxi värava ja see oli ilus kombinatsioon! De jong tsenderdus Neresele, kes suunas palli peaga edasi Labyadile, kes otse õhust virutas maasika. Lahe. Punkti pani samuti vahetusest sekkunud Huntelaar 90+3. Väravasöödu sai kirja Tagliafico. Rutiine võit.
                                Endiselt PSV-st taga 5 punkti kuna viimased võitsid Herenveeni kodus. Samuti raskusteta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X