320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas midfielder Vaata postitust
    Frenkie de Jongi transferisaaga sai lõpliku kinnituse kui hoopis Barca on see klubi, kuhu ta suvel siirdub, mitte PSG, kellega teda pikalt seostati. 90 miljonit on suurim üleminekusumma, mida hollandlase eest kunagi makstud. Seni hoidis seda rekordit Virgil van Dijki üleminek Liverpooli 84,4 miljoni euroga.

    https://www.telegraaf.nl/sport/30568...ng-televoetbal
    And so it begins...

    Kommentaar


      Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
      And so it begins...
      Üleminekusumma lõplik number on siiski 86 (75+11 milli boonuseid). Lepingu pikkuseks saab olema 5 aastat.
      Wij komen terug met de cup in de hands

      Kommentaar


        Eile samal ajal, kui ma saunas õlut jõin ja mõtlesin, kuidas ma õigusõpetuse eksami ära teen toimus KNVB karika mäng, milles Ajax võttis kerge võidu Heerenveeni vastu, kes liigas neilt punkte suutis rõõvida. 3-1. Mängu lõpus üritas Heerenveen taas comebacki, kuid see jäi löömata jäänud penalti taha. Mängupildiliselt ei oska kommenteerida, kuna unustasin mängu täitsa ära nagu eelnevalt vihjatud sai. Väravad tulid esimesel poolajal Mazraoui, ja 2x Donny Van De Beek.
        Elagu poolfinaal!

        Kommentaar


          Nii häbiväärselt on siis võimalik ära sittuda kogu hooaja esimese poole higi ja vaev!

          Kommentaar


            Ajax on kahe kevadringi mänguga sisse lasknud 10!!! väravat kui hooaja esimese poole jooksul (17 mängu) lasti endale 8. Kaitseliini lagunemine on uskumatu. Äkki polnud hea idee Wöber Sevillasse minema lasta.
            Wij komen terug met de cup in de hands

            Kommentaar


              Algselt postitas soccer90 Vaata postitust
              Nii häbiväärselt on siis võimalik ära sittuda kogu hooaja esimese poole higi ja vaev!
              On...
              Kurat tahaks küsida meestelt, kes seal juba hauvad plaane minna barcadesse ja mujale:” Mehed mida te Ajaxiga saavutasite?!? Kuhu te ronite?” Kuradi staarid. Blind on nii aeglane, et ma jōuan vanadusse surra enne kui ta kaitsesse jōuab joosta vastase värava alt. Aga näed... poiss unistab “tugevamast klubist”. De jongil mōtted juba sellel kuidas ta messiga kalal hakkab käima. De Lightilt oli täna hooaja halvim esitus. Magallan oli sama saast kui sinkgraven. Tadic tundus väsinud. Dolberg alustas jälle Huntelaari ees ja kasutegur 0.
              Taevas halasta...

              Kommentaar


                Mis seal üllatavat tegelikult!

                -raske derbimäng võõrsilväljakul
                -Heerenveni vastu kaotatud enesekindlus
                -noore meeskonna murdumine pinge all, kui tunda võidukohustust
                -kaitsva poolkaitsja täielik puudumine väljakul
                -suutmatus kohaneda vastase füülise mänguga

                Tagliaficot oleks tagasi vaja vasakkaitsesse ja hooaeg on veel ees, küll kaotab PSV veel punkte ja omavaheline mäng nendega veel ees.

                Kommentaar


                  Kostas Lamprou-se on kaotatud usk, kuigi mina ei näe, et ta oleks halvasti esinenud. Igatahes teiseks väravavahiks laenati Benficast Bruno Varela. Laen siis võimalusega ära osta hiljem.
                  Groningen saatis tagasi laenul olnud ründaja Mateo Cassierra. Temale meeskonnas ruumi ei leitud ning ta saadeti Argentiinasse Racingu klubisse laenule.

                  Kommentaar


                    Mis see väljaostuklausli summa on? Peaks mõlemale vist päris okei diil olema, Varela oli eelmisel hooajal üsna okei, aga edaspidi suhteliselt keeruline Benficas peale saada, Odisseas on kindel esinumber ja tema järel on kohe Svilar ja Zlobin noorte varumeestena olemas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Mis see väljaostuklausli summa on? Peaks mõlemale vist päris okei diil olema, Varela oli eelmisel hooajal üsna okei, aga edaspidi suhteliselt keeruline Benficas peale saada, Odisseas on kindel esinumber ja tema järel on kohe Svilar ja Zlobin noorte varumeestena olemas.
                      Numbrilisi andmeid ma kahjuks veel ei tea. Äkki midfilderil on oma allikad

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                        Numbrilisi andmeid ma kahjuks veel ei tea. Äkki midfilderil on oma allikad
                        Hollandi meedias on info vaid laenamise variandist kuni hooaja lõpuni. Kui koostöö klapib, siis vist tuleb kõne alla väljaostmine.
                        Wij komen terug met de cup in de hands

                        Kommentaar


                          Jah...mõni päev imed 6 sisse ja teine päev lammutad ise 6. Vastased olid muidugi totaalselt erinevast puust aga äkki see iseloomustabki Hollandi jalgpalli praegu. Ajax 6-0 VVV Venlo. Esimene poolaeg Ziyech superkaristuslöögist 1-0. Nagu Ajax Rotterdamis lagunes Venlo samamoodi teisel poolajal. Ühe kena mammu lisas Dolberg kukkumise pealt. Tadic,Neres,Huntelaar ja Van de Beek vormistasid lõppskoori. Kindlasti saadi enesekindlust pisut tagasi ning kaitse pidas ka vastu. Eraldi tooksin välja Nico Tagliafico! Minu jaoks MOTM. Kaitse temata ja temaga on ikka öö ja päev. Nico osaleb aktiivselt rünnakutel ja jõuab kaitsesse tagasi erinevalt Blindist. Loodan, et teda jätkub ülejäänud hooajaks ning keegi teda lõhkuma ei hakka. Kaitsest puudus Mazraoui, keda asendas Kristensen. Kristensen sai oma äärel ilusti hakkama aga eks see olenes ka vastasest. Mis veel silma jäi. Venlol on ründes mingi suur koljat kelle nime ma ei mäleta. Igatahes Blind nägi tema kõrval välja sama suur, kui Modric Ibrahimovici kõrval aga selle vahega, et blind on veel kõhnake. Seda duelli oli lõbus vaadata.
                          Ajutiselt on vahe PSV-ga 2p jälle. Viimatinimetatu mängib täna kell 15.30 kodus Fortuna Sittardiga. Ega sealt punktikaotust loota väga pole aga nagu õeldakse "lootus sureb viimasena".
                          Football Oranjes on kena artikkel. Mis on saanud Jong Ajaxi meestest, kes teise liiga kinni panid esimese reservmeeskonnana Hollandis. Paneb imestama ikka, mis valikuid tehakse. Eriti tolle meeskonna kapten.

                          http://www.football-oranje.com/where...-winning-side/

                          Kommentaar



                            Palju õnne PSV.
                            Ei tea mis talvevaheajal juhtus aga see mis ma just nägin oli M.Kaizeri aegne Ajax... Real on sattunud hoogu ja Ajax saab sisse Heraclesi käest. Hea ajastus.
                            Lootused jäävad siis KNVB baekerile, kus vastaseks Feyenoord.

                            Kommentaar


                              Arvestades hetkevormi, tuleb loota, et Bernabeule reisitakse, peale tänast, veel mingi lootusekiirekesega edasipääsule. See, ma arvan, oleks kordaminek. Tagliafico ja De Jong alustavad, kuigi neil oli kahtlus, et nad jäävad vigastusega kōrvale. Ju siis mängivad nagu Verratti eile. 50%-lise vōimsusega
                              Algkoosseis:
                              Onana
                              De Light
                              Neres
                              Tagliafico
                              Blind
                              Mazraoui
                              Ziyech
                              Van De Beek
                              Schöne
                              Tadic
                              De Jong

                              Edu!

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X