320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuna ma pole Ajaxi tegemistega kursis, siis küsin targematelt.
    Miks Dolberg pingil on ja kas on lootust Huntelaari täna mängimas näha?

    Kommentaar


      Ten Hag läks tagasi, temale siiani edu toonud taktikale CL-is, kus Tadic on ründes keskel. See annab vōimaluse alustada pingipoisiks vajunud Neresel, kes igatahes väärib starti. Sellises pildis Dolbergile kohta pole ja ega ta millegagi silma ka ei ole paistnud. Hea vōitleja on küll. Huntelaar saab ilmselt platsile, kui Ajax peaks lōpupoole väga kehvas seisus olema. Muidu väga ei usu teda täna näha. Samas ta on palju resultatiivsem nii söötude kui väravate poolest, Dolbergiga vōrreldes. Mina eelistaks teda taanlasele igatahes.

      Kommentaar


        Ajax

        Väga kahju sellest tühistatud väravast.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Kōige pasam var otsus mida näinud olen.

          Kommentaar


            Parem ei vōida alati...
            VAR... nali.
            Onana... head reaktsiooni tōrjed aga taevas halasta... need väljajooksud! Las see uus benfica ost làheb puuri parem. Dolberg oli selline nagu ma ennustasin...kasutu.
            Aga, kui tahta lōpetada positiivse noodiga, siis sellise mängu pealt säilib lootusekiireke ka bernabeul. You never know...

            Kommentaar


              Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
              Kōige pasam var otsus mida näinud olen.
              Hollandi meedia ristib VAR-i igati originaalselt-Video Assisting Real. Kui see sulg oli, siis sentimeetrid.

              Kurb, et mäng oleks olnud võimaluste baasil võidetav. Eriti Ziyechi avapoolaja supervõimalus ja Dolbergi viimaste sekundite variant teisel poolajal oleks kindlasti pidanud ära lööma. Just selliste olukordade raiskamine on sisuliselt enesetapp kui vastas on absoluutsed tippsatsid.

              Mängijate poolelt oli positiivne üllatus Neres ja teatud määral ka van de Beek. Üsna ilmetu oli värskelt Barcaga diili teinud de Jong. Tadic ja Ziyech üsna kvaliteetsed, serblase avapoolaja postilöök läheb kindlasti aktiva poolele.
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                Idiootsus.

                1) Sulg oli vaieldav.
                2) Kui oli sulg, siis kuidas see väravavahti segas?

                Kommentaar


                  Teil on väga tugev tiim millest SAAKS asja aga juba selle turupoliitika tõttu on parem kui Real edasi läheb. Palju neid oligi kes klubist lahkuvad? 8? Jätke no kedagi alles kah. New Monaco? Jalgpalliklubi või turg?
                  Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    Idiootsus.

                    1) Sulg oli vaieldav.
                    2) Kui oli sulg, siis kuidas see väravavahti segas?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      See kaameranurk on idiootne ju. Esiteks on see viltu, mis jätab mulje nagu Ajaxi mängija oleks eespool kui ta tegelikult on. Teiseks ei ole normaalselt sisse zoomitud. Reali tölli käsi tolkneb seal pealtnäha päris kaugel, kes ütleb, et see sulgu ära ei katnud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Reali tölli käsi tolkneb seal pealtnäha päris kaugel, kes ütleb, et see sulgu ära ei katnud?
                        Kui sinu meelest suluseisu mõõdetakse väljasirutatud käe järgi, siis võib-olla ei peaks sa sel teemal rohkem sõna võtma.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Kui sinu meelest suluseisu mõõdetakse väljasirutatud käe järgi, siis võib-olla ei peaks sa sel teemal rohkem sõna võtma.
                          Okei, võtame siis jalad, kas selle pildi põhjal on võimalik öelda, et Ajaxi mängija jalad on Reali mängija omadest eespool?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Okei, võtame siis jalad, kas selle pildi põhjal on võimalik öelda, et Ajaxi mängija jalad on Reali mängija omadest eespool?
                            nägemisvõime puhul saab nii öelda jah.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Otsus otsuseks, ma väga kohtunike kallal üldiselt ei taha võtta, aga kes nagu päris ausalt julgeb väita, et vastupidises olukorras oleks Skomina selle ära vilistanud? Seda poleks sellisel juhul isegi VARi abil vaatama mindud.
                              Kas on üldse CLis siin lähiminevikus Reali vastu ükski vile läinud? Süda on paha juba nendest "otsustest". Legendaarset puutumatu seisust on saavutamas ka sepp nimega Casemiro, kes teeb mõne mängu jooksul rohkem vigu, kui mõni meeskond terve mängu peale kokku ja ei saa ikka kaarti. Lihtsalt üks näide.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                                Otsus otsuseks, ma väga kohtunike kallal üldiselt ei taha võtta, aga kes nagu päris ausalt julgeb väita, et vastupidises olukorras oleks Skomina selle ära vilistanud? Seda poleks sellisel juhul isegi VARi abil vaatama mindud.
                                Kas on üldse CLis siin lähiminevikus Reali vastu ükski vile läinud? Süda on paha juba nendest "otsustest". Legendaarset puutumatu seisust on saavutamas ka sepp nimega Casemiro, kes teeb mõne mängu jooksul rohkem vigu, kui mõni meeskond terve mängu peale kokku ja ei saa ikka kaarti. Lihtsalt üks näide.
                                Sinust ma oleks oodanud küll natukene rohkem, kui neid lihtlabaseid vandenõusi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X