320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis Ajaxi keskmine vanus oli mängu alguses ja lõpus?

    Kommentaar


      See on küll üks suurimaid imesid, mida sel sajandil mitte ainult Ajaxi vaid kogu Hollandi vuti ajaloos nähtud. Võib ju tuua erinevaid aspekte (aastakümnete nõrgim Real hetkel, pluss Ramose puudumine ja kahe põhimehe vigastus avapoolajal) kuid kindlasti ei vähenda see Ajaxi saavutuse väärtust.

      Kui algselt oli tugev protest PEC Zwolle poolt, et eelmise vooru liigamäng jäeti ära ühe euromängu pärast, et Ajax saaks rohkem vabu päevi valmistuda selleks matśiks, siis nüüd võib tagasiulatuvalt öelda, et see oli tervikuna Hollandi rankingu huvides. Kui Salzburg ei võida Napolit, siis tõuseb nüüd Holland 11 kohale UEFA rankingus, mis tagaks hooajaks 2020-2021 Hollandi meistrile otsepääsu CL grupifaasi ja just see oligi KNVB peaargument, et mäng PEC-i vastu edasi lükata ja anda võimalus Ajaxile lisapuhkepäevadeks. Lõpp hea, kõik hea.

      Näis kaugele Erik ten Hagi punt sõuab. Peale Barca vist ülejäänud satside vastu oleks ikkagi variante.
      Wij komen terug met de cup in de hands

      Kommentaar


        Algselt postitas midfielder Vaata postitust
        See on küll üks suurimaid imesid, mida sel sajandil mitte ainult Ajaxi vaid kogu Hollandi vuti ajaloos nähtud. Võib ju tuua erinevaid aspekte (aastakümnete nõrgim Real hetkel, pluss Ramose puudumine ja kahe põhimehe vigastus avapoolajal) kuid kindlasti ei vähenda see Ajaxi saavutuse väärtust.

        Kui algselt oli tugev protest PEC Zwolle poolt, et eelmise vooru liigamäng jäeti ära ühe euromängu pärast, et Ajax saaks rohkem vabu päevi valmistuda selleks matśiks, siis nüüd võib tagasiulatuvalt öelda, et see oli tervikuna Hollandi rankingu huvides. Kui Salzburg ei võida Napolit, siis tõuseb nüüd Holland 11 kohale UEFA rankingus, mis tagaks hooajaks 2020-2021 Hollandi meistrile otsepääsu CL grupifaasi ja just see oligi KNVB peaargument, et mäng PEC-i vastu edasi lükata ja anda võimalus Ajaxile lisapuhkepäevadeks. Lõpp hea, kõik hea.

        Näis kaugele Erik ten Hagi punt sõuab. Peale Barca vist ülejäänud satside vastu oleks ikkagi variante.
        no pärast avamängu võis midagi sellist siiski oodata ja ei saa barcalgi kerge olema, kui nende otsa satuvad

        Kommentaar


          Algselt postitas midfielder Vaata postitust
          kahe põhimehe vigastus avapoolajal
          ah mingid jorsid on jah

          hull meeskond teil, mis ma muud oskan öelda. Edu teile, peale suurt võitu ei tohi ära langeda, hooga edasi ! Eriti naljakas oleks kui Ajax võidaks UCLi. De Jong läheb Barcasse, et võita tiitleid aga näe, Ajaxis ka hetkel võimalus ja mänguaeg olemas
          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            no pärast avamängu võis midagi sellist siiski oodata ja ei saa barcalgi kerge olema, kui nende otsa satuvad
            Ma tuletan meelde, et Barca mängib tiimi vastu, kes pole veel sel hooajal CLis kaotanud ja kellel on komme suurte vastu alati hästi esineda.

            Kommentaar


              Voetbalprimeur pani de Ligtile ja Neresele 9 ning Tadicile 10. Olen juba aastaid jälginud selle portaali mängujärgseid hindeid mängijatele ning 10 on täiesti ainulaadne ja erakordne. Sel korral tõesti teenitult.

              Magisch, verpletterend, sensationeel, onvoorstelbaar, onvergetelijk. Superlatieven schieten tekort na de 1-4 overwinning van Ajax op titelhouder Real Madrid. VoetbalPrimeur maakt rapport op van een historische avond.
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                See mäng on sellest 96nda aasta finaalist, kui minust sai Ajaxi tulihingeline fänn, KÕIGE PAREM JALKA KOGEMUS!!! Parem, kui 2-1 võit eestlastel venemaa üle..parem, kui EEsti 3-1 võit serbia üle!!! See on parim!!! Lihtsalt muinasjutt! Ma olin AINUKE, kes ütles, et Ajaxil on reaalsed võimalused edasi minna...Ma olin ainuke, kes uskus peale 1-2 kodukaotust, et kõik ei ole kadunud! Ausalt pisar silmas ja lapsepõlv tuleb meelde! JAAAAAAAAAAAAAAAAA

                Kommentaar


                  Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                  See mäng on sellest 96nda aasta finaalist, kui minust sai Ajaxi tulihingeline fänn, KÕIGE PAREM JALKA KOGEMUS!!! Parem, kui 2-1 võit eestlastel venemaa üle..parem, kui EEsti 3-1 võit serbia üle!!! See on parim!!! Lihtsalt muinasjutt! Ma olin AINUKE, kes ütles, et Ajaxil on reaalsed võimalused edasi minna...Ma olin ainuke, kes uskus peale 1-2 kodukaotust, et kõik ei ole kadunud! Ausalt pisar silmas ja lapsepõlv tuleb meelde! JAAAAAAAAAAAAAAAAA

                  parem isegi kui suurelt ülistatud Eesti võit Horvaatia üle - 3:0?? (sõprusmäng aga no keda kotib eks )

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cabron Vaata postitust
                    parem isegi kui suurelt ülistatud Eesti võit Horvaatia üle - 3:0?? (sõprusmäng aga no keda kotib eks )
                    Puhtalt huvi pärast, kas ma olen ainuke, kellele oli kõige emotsionaalsem hoopis 0-1 pealt 2-1 Põhja-Iirimaa võitmine? Sest see oli ikka juba hetkel kui võit andis head võimalused play-offi saada jne, Serbia võit oli veel lihtsalt pealtnäha üksik joppamine.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cabron Vaata postitust
                      parem isegi kui suurelt ülistatud Eesti võit Horvaatia üle - 3:0?? (sõprusmäng aga no keda kotib eks )
                      Neist 3-0 Horvaatia, 2-0 Uruguai ja 1-0 Poola on mul täiesti savi! Sõpruskohtumised kõik

                      Jah P- Iirimaa vastu oli ka võimas tõesti.... aga kuna see mul esimese hiooage meelde ei tulnud siis ilmselt minu jaoks ei olnud nii võimas Täna oli aga muinasjutt! Kõik, mis peale tänast tuleb on ainult boonus.

                      Kommentaar


                        See veerandfinaali pääs oli siis peale 2002-2003 hooaega esimene Ajaxi jaoks. 1996 jõuti finaali, mis ongi peale 1995 a CL tiitlit senini puna-valgete parim tulemus maailma tugevaimas klubisarjas. Korra on poolfinaali jõudnud selle perioodi jooksul ka PSV (2005) kuid üldiselt on tänase formaadi juures (top 4 liiga neli parimat klubi otse grupifaasi)ükskõik, millise klubi jõudmine veerandfinaali väljaspool top 5 liigasid ikkagi ülitugev saavutus.
                        Wij komen terug met de cup in de hands

                        Kommentaar


                          Milline ilus hommik!
                          Ja milline pealkiri:

                          Okay, so Ajax’s amazing, unbelievable, thrilling 4-1 (FOUR to ONE!!!) upset over Real Madrid today wasn’t quite as amazing and unbelievable and thrilling as Barcelona’s 6-1 (SIX to ONE!!!!!) comeback a couple years ago, but it still has to go down as one of most improbable, well-deserved resurrection acts in recent…

                          Kommentaar


                            kui nüüd Ajax loositakse mõne järjekordse hiiu vastu, siis antakse Ajaxi võidukoefiks 3-5 vahel ja panustajad lendavad nagu kärbsed peale ("Kamoon! nad panid Reali kotti, mis nüüd see meeskond X ära ei ole"), kuigi tegelikult on see õiglane koef bookiede poolt ja oodatakse järjekordset üllatust aga seekord Ajax surutakse maha (kahjuks) ja bookiedel on üle pika aja üks megakasumlik päev, sest 90% bette läks Ajaxile.

                            Loodan, et nii ei juhtu, inimlikust vaatenurgast, sest Ajax on sümpaatne sats, aga kellele ei meeldiks meist Kaldret või Mangi mängida vahest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              kui nüüd Ajax loositakse mõne järjekordse hiiu vastu, siis antakse Ajaxi võidukoefiks 3-5 vahel ja panustajad lendavad nagu kärbsed peale ("Kamoon! nad panid Reali kotti, mis nüüd see meeskond X ära ei ole"), kuigi tegelikult on see õiglane koef bookiede poolt ja oodatakse järjekordset üllatust aga seekord Ajax surutakse maha (kahjuks) ja bookiedel on üle pika aja üks megakasumlik päev, sest 90% bette läks Ajaxile.

                              Loodan, et nii ei juhtu, inimlikust vaatenurgast, sest Ajax on sümpaatne sats, aga kellele ei meeldiks meist Kaldret või Mangi mängida vahest.
                              Poolfinaal ei ole ka vōimatu. Selleks peab meile vastane tulema paarist Roma-Porto.
                              Nende kahega on vōimalik mängida küll. Kui tuleb keegi muu on jah juba väga raske midagi loota. Siiski, fänni süda unistab alati...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                                Poolfinaal ei ole ka vōimatu. Selleks peab meile vastane tulema paarist Roma-Porto.
                                Nende kahega on vōimalik mängida küll. Kui tuleb keegi muu on jah juba väga raske midagi loota. Siiski, fänni süda unistab alati...
                                Ma usun, et siin suurklubide fännid rõõmustavad meeletult võimsate võitude üle kõvasti, aga olles klubi nagu Ajax fänn võib selle emotsiooni korrutada vist x5.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X