320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ma usun, et siin suurklubide fännid rõõmustavad meeletult võimsate võitude üle kõvasti, aga olles klubi nagu Ajax fänn võib selle emotsiooni korrutada vist x5.
    Ajax on suurklubi.

    Kommentaar


      Algselt postitas szandor Vaata postitust
      Ajax on suurklubi.
      Kuidas võtta CL mõttes ta ikkagi viimasel 15 aastal ei ole enam ammu suurklubi.

      Kommentaar


        Algselt postitas szandor Vaata postitust
        Ajax on suurklubi.
        Hingelt suur, minevikult suur, kuid kahjuks Euroopa tippklubide arvestuses, mitte suurklubi enam.

        Aga jah, Nasfal ütles õigesti, et iga võit on korda viis rõõmustamise poolest , eriti kui juhtub midagi sarnast nagu Reali vastu. See oli minu elu vaieldamatult parim jalka kogemus!

        Kommentaar


          Lisan siia VAR-i otsused ka. Ja müts maha Mazraoui ees! Ta oli minu meelest Ajaxi nõrgim lüli reali vastu aga selles episoodis tõi ta ikka võidu koju, sest 0-3 oli ikkagi suhteliselt kirstunael.

          https://www.uefa.com/insideuefa/abou...d=2594607.html

          Kommentaar


            Ajax 4-0 Fortuna Sittard

            Kohustuslikud 3p kirjas ja väravate vahe on ka paranenud. Mängu võib võrrelda tänase Flora-Tuleviku kohtumisega. Kodumeeskond oli lihtsalt igas mõttes üle. Kardan alati, et sellistes kohtumistes võib keegi põhimeestest viga saada aga õnneks seda selles mängus ei juhtunud. Ajax läks juba 4ndal minutil Tadic-i väravast ette. Ziyech eeltöö vormistas 27ndal minutil väravaks Neres, kes valiti ühtlasi ka MOTM-iks. Teisel poolajal lisasid 2 väravat samad mehed. Mugav, kindel võit. Miinimum pingutusega maksimum tulemus. Dolbergil oli paar head võimalust aga korra tabas posti ja korra oli vv hea.
            Eraldi lõik täna, minu Ajaxi lemmikmängijale. Nagu ma aru sain hollandi keelest siis Lasse Schöne sai tänasega kirja 270 mängu Ajaxi eest, mis teeb temast klubi eest kõige rohkem platsil käinud mehe! Respect! Loodan, et temast saab meie oma Del Piero, Gerrard või Totti
            Lisatud failid

            Kommentaar


              Ajax 2-1 PEC. Väga raske mäng. Väsimus oli selgelt jalas. Tadic realiseeris tsenderduse. Selline libe 1-0 kestis 77minutini ja PEC viigistas. Korralik ehmatus ja äratus Ajaxile. 85ndal Blind päästis peaga 3p realiseerides Lang-i tsenderduse.
              Selline esitus palju optimismi AZ vastu ei tekita...

              Kommentaar


                CL veerandfinaali vastane Juventus. Minu märg unenägu Porto osas ei täitunud kahjuks. Mõlemad meeskonnad tulid tagasi raskest seisust. Kahju, et Ajaxil jälle esimene kohtumine kodus teine võõrsil.
                Mis siis ikka, kui saaks kuidagi nii, et Onana hakkaks järsku oskama välja jookseid teha, siis oleks vähem muresi. Ronaldo vastu õhuvõitlusesse pole vist kedagi peale De Lighti panna. Väga raske loos aga eks ma ikka loodan...

                Kommentaar


                  Az 1-0 Ajax
                  Esimest poolaega vaadates oleksin viigigagi rahule jäänud. Teisel poolajal AZ-il võimalused paremale ja vasakule. Peale väravat Ajax hakkas suruma aga mõlemad väravavahid tegid imetõrjeid pluss kaitsemängijad andsid oma panuse. Teenitud kaotus, midagi pole õelda. Mindi küll parima CL koosseisuga väljakule aga täna ei olnud meie päev. Kindlasti andis tunda ka Ziyechi vigastus. Schöne söödud ei olnud täna Ziyechi tasemel. Tadic oli ka väsinud olemisega. Kahju... Kuna PSV JÄLLE kobistas mängu lõpus ühe ära ja VVV venlo raiskas võimalusi on vahe taas 5p. Peab lootma liiga karikale, mis muud.
                  Järgmine vastane PSV, kodus. See kaotus võttis veits pingeid maha PSV-lt nii, et nad tulevad kindlasti mõttega tiitel ära kindlustada ning saavad samas mängu nautida.

                  Kommentaar


                    Enne pühapäevast suurt lahingut tulevad kurvad uudised. Peaksin nendega juba harjunud olema Ajaxi fännina aga iga kord on tunne nagu keegi lähedastest on noa selga löönud, eriti kui seda tehakse stiilis nagu Sanches eelmine aasta. Hooaeg klubis ja minema.
                    Tagliafico ei pikenda lepingut ja suvel ilmselt minek. Liitus Ajaxiga eelmise hooaja poole pealt ja juba on igatsus mujale. Kas kurat ei saa lepingut teha kohustusega olla klubis 2-3 aastat enne, kui üldse minekule mõelda?! Marru ajab. Tõsiselt pettunud...
                    Üllatas seevastu, et ainuke mees, kelle minekut ma poleks väga hullusti taga nutnud otsustas lepingut pikendada. Nimelt Andre Onana pikendas lepingut 2022 aastani ning järelikult jätkab Ajaxis vähemalt ühe hooaja kindlasti. Ta lisas, et tema jaoks on oluline midagi tagasi anda. Olgu nende tema väljajooksudega kuidas on aga minu austus tema vastu just neljakordistus. Aitäh Andre, et sa sellesse päeva, midagi positiivset tõid minule!
                    Alljärgnev on minu ennustus.
                    Kindlad suvel lahkujad:
                    De Jong (leping Barcaga juba taskus)
                    De Light
                    Ziyech
                    Tagliafico
                    Tõenäoliselt minemas:
                    Neres
                    Van de Beek
                    Noolitakse teiste klubide poolt:
                    Mazraoui
                    Unistab ise suuremast klubist:
                    Blind

                    Tadici esitused on ka kindlasti tõstnud ta kellegi suure tähelepanu alla.

                    Loodan, et ma eksin selles prognoosis. Overmars pikendas ka Ajaxiga lepingut ning eelmistel aastatel ta päris poolel meeskonnal lahkuda ei lubanud. Ehk suudab see aasta ka sama joont hoida.

                    Kommentaar


                      Mis plaan Tagliaficol on? Kuhu see mees plaanib minna, on midagi kuulda olnud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Diz Vaata postitust
                        Mis plaan Tagliaficol on? Kuhu see mees plaanib minna, on midagi kuulda olnud?
                        Tundub, et kõige rohkem on huvi üles näidanud Bayern niipalju, kui ma uudiseid siit-sealt näen. Kas ta sinna plaanib minna ka, seda ei tea.

                        Kommentaar


                          Ega Tagliafico minekus midagi liiga üllatavat ju ei ole. Ei unista ükski Argentina mängija Hollandis mängimisest, nii karm kui see ka ei tundu. See on ikkagi hüppelaud suurde Euroopasse.

                          Räägi parem seda, et Vargase ostmisest oled midagi kuulnud? Väidetavalt olla Ajax huvitatud Matias Vargasest.

                          Kommentaar


                            nonii poisid, täna siis suur mäng - Ajax üsna suure favoriidina läheb mängu, mis teie ennustused on?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                              Ega Tagliafico minekus midagi liiga üllatavat ju ei ole. Ei unista ükski Argentina mängija Hollandis mängimisest, nii karm kui see ka ei tundu. See on ikkagi hüppelaud suurde Euroopasse.

                              Räägi parem seda, et Vargase ostmisest oled midagi kuulnud? Väidetavalt olla Ajax huvitatud Matias Vargasest.
                              Ma ei ütle, et Argentiinast peaks tulema Hollandisse ja klubiga abielluma eluks ajaks aga kuradi paar hooaega oleks ikka aus vastu pidada. Peaks olema lausa kohustuslik!

                              Vargase teemat kuulen esimest korda. Tean, et Overmars tahab De Jongi asemel endist PSV meest Propperit Brightonist.

                              Ma ei ütleks, et Ajax selge favoriit on täna. Kodune vorm on olnud kõikuv. Pigem on seis 50/50. Aga, kui vaja ennustada siis optimistlikult panen 3-0 Ajax

                              Kommentaar


                                Vabandan ette ära, kui mingid sōnad siin kapaitaalselt valesti kirjutatud, sest trükin telefoniga.

                                Ajax Amsterdam 3-1 PSV Eindoven

                                Mis ma oskan ōelda...Me ei vōitnud ilusa mänguga vaid pesuehtsa joppamisega. Esimese poolaja algus oli ok. Esimene värav Shvaab ja PSV väravavaht tootsid endale ise. Tooks veel esimesest poolajast välja Frenkie ohtliku pallikaotuse, mis ōnneks jälle joppamisega väravaks ei muutunud. Teine poolaeg hakkas juhtuma. Esmalt supertōrje Onanalt, kui ta Luuk de Jongi 1-1le olukorra ära vōttis. Siis Mazraoui kōrge jalg... jah... imestasin, et kohe punast ei antud aga niipea, kui kohtunik VAR- i vaatama läks olin kindel, et Mazraoui jaoks on the end. Ōige otsus kohtunikult. Onana seevastu tegi vale otsuse. Korduvalt olen maininud tema väljajookse ja PSV viigivärav oli selle musternäidis... for god sake... Edasi tundus, et on ainult aja küsimus enne, kui PSV vōitu vormistama hakkab. Läks aga teisiti... Trahvikastis toimis mingi sahker mahker, mille tagajärjel Neres kukkus. Ausalt ōeldes isegi peale VAR-i vaatamist, tundus minule, et penalt see küll ei ole. Aga jälle joppas. Tadic penaltist 2-1. Edasi tegi Ten Hag kaitsvaid vahetusi, mis oli ka loogiline. Sisse said Veltman, Kristensen ja Magallan. Viimane oleks äärepealt kinkinud PSV-le kuldse vōimaluse, kui kaotas palli niipea kui platsile tuli. Aga fortuuna joppamise käsi tuli jälle vahele,sest vilistati Gakpole suluseis, mida seal tegelikuses ei olnud! Mängu lōpp nagu ikka... ühed raiskavad aega teised rabelevad. Närisin küüsi sest PSV on viimaste minutite väravatest päästnud see hooaeg mänge nii tihti, et silme eest vōtab mustaks! Aga hoopis ilus koostöö Tagliaficolt ja Nereselt vormistas lōppseisuks 3-1.
                                Kōik on endiselt PSV kätes, sest vahe on 2p ja omavahel on mängud peetud.
                                Jalkajumal kandis täna tōesti valge-punast särki...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X