320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teen pattu ja lähen enne mängu lōppu magama. Siin on kōik juba ammu selge. Emmenil polnud vōimaluse poega ka mitte. Värav mille lasti oli Tagliafico own goal kui seis 0-5 juba oli. Kes viitsib vōib selle üles otsida, päris pull oli. Onana tegutses küll aegluubis. Magamaminemis hetkeks on seis 1-5 ja 80s minut. Van de Beek, huntelaar, blind ja neres x2. Esimest korda see hooaeg ollakse esialgu ajutiselt hollandis liiga liidrid!

    Kommentaar


      Kommentaar


        Karikafinaali soojendus on tehtud. Willem II 1-4 Ajax

        Kohustuslikud 3 punkti ja taas MOTM Tadic kahe assistiga. Väravad said kirja Van De Beek, Veltman ja Ziyech. Üks oli õnnetu omavärav Tilburgi mehe kaitselt. Willemi värav tuli penaltist, mis oli minu meelest natuke leebelt antud aga isegi peale värava sisse laskmist ei tundnud ma hirmu millegi pärast.
        Taas saab nautida neid hetki, mil ollakse tabeli tipus. PSV-l on natuke keerukam vastane Vitesse näol. Viimane ei ole küll viimasel ajal heas vormis aga loota ju võib.
        De Jong sai sooja aplausi kodumeeskonnalt, kui ta välja vahetati. Omad veel mäletavad teda. Papa oli isiklikult poja mängu vaatama tulnud.
        Järgmine vastane siis kodus ja Juventus. Ma ikka loodan...

        Kommentaar


          PSV päästis viimasel hetkel jälle punkti. Uskumatu meeskond. Sellele vaatamata aitas Vitesse meid lõpuks ometi esikohale tänu paremale väravate vahele. Kõik on nüüd enda kätes!

          Kommentaar


            Närv on juba sees...


            Lisatud failid

            Kommentaar


              Taas hea esitus Ajaxilt Juve vastu. 1:1 oli vast maksimum resultaat vaatamata mängulisele ülekaalule. Costa oli mängu lõpus väga lähedal 2:1-le kuid post päästis.

              Ajaxi jaoks on kordusmänguks oluline kaotus Tagliafico eemalejäämine. Ilmselt nihutatakse Blind vasakule ja Magallan omakorda Blindi asemele keskele. Huvitav vahetus oli Ekkelenkampi platsile laskmine. Vaid korra koduliigas mänginud mehe kohta oli 19 a. nooruki esitus kvaliteetne, olles väga lähedal ka värava löömisele. Tadic, de Ligt ja Neres ilmselt parimad puna-valgete poolel. Kordusmänguks on kõik variandid avatud ja vaja taktikaliselt head esitust, et Juvet maksimaalselt pinges hoida.
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                Nii...suudan taas hingata.

                Ajax Amsterdam 1-1 Torino Juventus
                Esimene mäng, mida ma Ajaxi esituses nägin ja, mis minust fänni tegi oli 1996 aasta CL finaal Juve vastu. Need kaks meeskonda on olnud läbi aastate mul hinges. Tuli meelde Litmanen ja Del Piero, Ravanelli, Perruzzi, Overmars, vennad De Boerid, Kluivert jne. Täna lõppes mäng taas 1-1. Pean ütlema, et olen väga rahul. Kuigi oli võimalusi võita, samahästi vedas, et lõpus ei kaotanud. Veltman oli Costaga päris hädas. Samas imestan, miks Keane-i ei kasutatud. Viik tähendab, et Hollandi liiga tõuseb UEFA punktiarvestuses Austria liigast ettepoole. See ülesanne on täidetud!
                Erinevalt mängust võõrsil Reali vastu ei oma ma tulevase võõrsilmängu osas mingeid roosasi prille. Et sealt eluga pääseda, peavad ilmselt kõik tähed ja õnnejumalad Ajaxi särgis olema.
                Aga uhke võin ma olla!

                Kommentaar


                  Algselt postitas midfielder Vaata postitust

                  Ajaxi jaoks on kordusmänguks oluline kaotus Tagliafico eemalejäämine. Ilmselt nihutatakse Blind vasakule ja Magallan omakorda Blindi asemele keskele.
                  Selles osas nōus, et Blind läheb Nico asemel äärele aga usun, et Magallan veel oma vōimalust ei saa. Ta on olnud väga ebakindel, kui platsile on saanud. Pigem vōtab Blindi koha keskkaitses Veltman ning Mazraoui naaseb oma positsioonile.

                  Loodan, et see kōik, mis CL-is toimub ei mōjuta kodust liigat.

                  Kommentaar


                    Ülikarm oli eilne tulemus teile. Ei mäleta et neutraalsena mõni teine meeskond oleks CL-is ammu nii haaranud. Äratuntav kõrge press ka. Vääriti palju enamat, aga eks Juve on one-to-beat ka hetkel. Õnne on vaja korduskohtumisel.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                      Ülikarm oli eilne tulemus teile. Ei mäleta et neutraalsena mõni teine meeskond oleks CL-is ammu nii haaranud. Äratuntav kõrge press ka. Vääriti palju enamat, aga eks Juve on one-to-beat ka hetkel. Õnne on vaja korduskohtumisel.
                      elasin ka Ajaxile kaasa, kuigi üldmastaabis oli vist ManU vs Barc mäng "tähtsam".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        elasin ka Ajaxile kaasa, kuigi üldmastaabis oli vist ManU vs Barc mäng "tähtsam".
                        mine sa tea..
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          The One and Only

                          Kommentaar


                            Täna antakse puhkust ainult Schönele. Teised pōhimehed on Excelsiori vastu platsis.

                            Kommentaar


                              Ajax 6-2 Excelsior

                              Väravate vahele see mäng halvasti ei mõjunud. Ajax võttis ohjad juba 10ndal minutil enda kätte, kui täpne oli The Hunter. Tadic sai õnnega pooleks teise. Kolmanda pani poolaja lõpuks jälle Huntelaar. Vaadates, kuidas mees väravaid paugutab ei saa mõnikord aru, kuidas talle platsil ruumi pole . 20nda minuti paiku võeti väljakult ära De Jong... hoidis kinni reielihasest. Loodan, et Juve jaoks on ta tagasi rivis, Tundus, et vahetus tehti rohkem ennetavalt, et hullemaks ei läheks. Schöne oli ka Juventuse mängust saadud vigastusega väljas.Teise poolaja alguses suudeti tühjast kohast oma nullimäng ära rikkuda. El Hamdaoui tegi 3-1. Siis tehti De Lightile viga karistusalas ning VAR-i abiga määrati penalti. MA oleks lasknud Huntelaaril lüüa, et ta oma hattricki kätte saaks aga Tadic siiski vormistas 4-1. Natukese aja pärast sai Hunter ikkagi oma hattricki kätte ja selle üle on mul väga hea meel! Dolberg sai platsile Huntealaari asemele ning sai ka jala valgeks ilusa maasikaga. Lõppsõna jäi Excelsiorile ning skoor 6-2. Võib õelda, et liidrikoht jääb Ajaxile peale 30ndat vooru. Järgmine vastane hirmutab, sest nendega on alati raskusi ning mäng toimub ka peale CL kohtumist Juvega. Groningen võõrsil.

                              Kommentaar


                                De Jong on rivis. Läks nii nagu ennustasin. Veltman sees Magallan pingil. Unistus veel elab!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X