Lehekülg 50, kokku 56 EsimeneEsimene ... 40464748495051525354 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 981 kuni 1 000, kokku 1108
    Eesti koondislane Kasutaja Indrekolen avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Kuna Tottenham müüs Erikseni Interisse, tilkus ka Ajaxi kontole maast leitud 650 000 eurtsi. Erikseni müügiklauslis oli punkt, kus tema edasimüümisel teenib klubi 10% tema müügitulust. Ehk kuna ta müüdi omal ajal 13.5 miljoniga ja nüüd 20 miljoniga, siis 6,5 miljoni pealt teenis Ajax 10%. Abiks ikka. Kahju muidugi, et suurem summa mängus ei olnud.

Asjahuviline Kasutaja soccer90 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2006

Algupärane

FC Groningenis laenul olnud Kaj Sierhuis müüdi Prantsusmaale Stade de Reimsi.

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Jah tõesti Sierhuis müüdi Reimsi. Nii paljud noored Ajaxciidid, keda tahaks põhis näha, ei jõuagi esindusmeeskonda. Sierhuisi esitused Groningeni eest, lubasid küll loota, et ehk murrab ka Ajaxis väljakule. Tema oli ju meie viimase kaotuse põhiarhitekt, viisakalt väravat ei tähistanud jne. Aga, mis seal ikka...
    Üks teine selline mees, kellel on oht mitte jõuda Ajaxi põhirivistuses platsile, minu suureks kurvastuseks, on Brian Brobbey. Nimelt teda ajab taga Real Madrid.
    Tadic jäi Amsterdami, kuigi räägitakse , et ta ise tahtis katalooniasse...
    Ülitähtis positiivne uudis on see, et Blind on taas trennis! Tundub, et temast tuleb veel mängumees. Väga õnnelik selle üle. Ei usu muidugi, et ta täna kohe platsile saab aga meeskonnal peaks olema ilma tematagi suur motivatsioon võita. Nimelt on meie edu peaarhitektil Erik Ten Hag-il 50 juubel! PALJU ÕNNE!!
    Lisatud Pildid Lisatud Pildid

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Ajax 1-0 PSV

Sisuliselt võideti lõpuks B koosseisuga, kuid teenitult. Ei tea kas mehed ei teinud enne mängu sooja või mis. See ei ole normaalne, et 3 mehel reielihas mängu ajal otsad annab. 2 neist esimesel poolajal. Kui esimest poolaega veel mainida siis see mäng oleks pidanud seal juba tehtud olema aga Unnerstal oli täna küll man of the match PSV eest. Kuigi jah osalt tema süü tõttu tuli värav aga see selleks. Eiting oli täna hea. Kilomeetreid sai ka kõige rohkem joostud. Donnyl oli suur osa meie väravast. Tadic oli ok. Schuurs vahetas Veltmani välja ja sai väga hästi hakkama. Promes....Tuli-nägi-lõi ära-ja lonkas minema. Loodan, et tegu ei ole klaasmehega. Babel sama viga mis Veltmanil ja Promesel. Laatsareti rivi pikeneb...
    Kokkuvõtvalt võib õelda, et 3 punkti suurima rivaali üle teeb alati pühapäeva rõõmsaks. Kui siia lisada veel see, et Lazio jätkab scudetto peale võitlemast siis cheers!
    Vahe AZ-ga 3p ja järgmine vastane Utrecht.

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Tänased mängud jäetakse tormi tōttu ära!

Siis tuleb kirjutada midagi muud. Leidsin huvitava artikli Londonis toimunust Chelsea vastu:
    “ Sjaak Swart is of the opinion that UEFA should provide financial support to Ajax following the Chelsea debacle in the Champions League. According to De Telegraaf, UEFA RECOGNIZES that referee Gianluca Rocchi has gone a long way.

Partly due to the action of the Italian arbitrator, Ajax left two important points on a visit to Chelsea. With a 2-4 lead, the team from Amsterdam had to go further with nine men and was awarded a penalty, all in one attack. Now UEFA ACKNOWLEDGED that the game should have been stopped after the first offense (and second yellow card) by Daley Blind.

Ajax finally ended one point behind Chelsea and Valencia in the group and is therefore sentenced to the Europe League. Sjaak Swart believes that UEFA should meet the Amsterdammers now that they recognize that the arbitration has blundered on Stamford Bridge. "Ajax misses out on at least ten million euros, so financial compensation seems to be appropriate," Mister Ajax told De Telegraaf.

Swart can still get excited about the bizarre evening in London and cannot understand that Rocchi sent two Ajax players away and gave Chelsea a penalty. "It's really outrageous what happened at Stamford Bridge. That referee was terrible. He wasn't a little bit, but very confused."

Bron: De Télégraaph.“

Ja kauaks meil seda Euroopa Liigat on... kōik on laatsaretis ning Getafe purustas Valencia lausa 3-0. Jah aga see Chelsea ōhtu oli tōesti meeldejääv...

P.S. Onana tahab suvel premmi.

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Vitesse 0-3 Ajax KNVB karikas.
    Väravad Gravenberch, Tadic ja lõpuks ometi ka Babel. Kusjuures Babeli värava ma paneks üldse Traore nimele. See oli imeline rünnak noorelt Burkina Faso mehelt. Õige otsus teda mitte laenule anda. Nüüd tuleb vaid loota, et ta kohe puurist välja ei lenda. Blind ja Ziyech alustasid pingilt ning mängu lõpupoole said oma comebacki minutid kirja. Enne Getafet on selline boost hea.
    Getafest rääkides olen ma jõudnud veendumusele, et vormikõver on päris palju nende poole kaldu. Ma ei imestaks, kui Ajaxi teekond EL-is saab kiire lõpu. Eriti, kui pressivad uudised nagu see, et Ziyech läheb suvel Chelseasse, kui mees ise nõus on. Üleminekusumma närused 45 milj. Kas on vaja mehi juba ette ära müüa?! Ma ei saa sellest aru. Chelsea olevat tahtnud marokolast juba talvel saada aga Overmars oli ei õelnud. Sama sihtkoht tundub olevat ka härra Onanal. Tänavune Chelsea on sümpaatne meeskond aga üldpildis on Chelsea läbi aastate olnud minu jaoks vastumeelne.
    Bayern Mynchen noolib Dest-i. Sama lugu, et taheti juba talvel aga Overmars saatis pikalt. Ja Dest otseloomulikult tahab minna...Taevas halasta, andke aega atra seada kurat!
    Real noolib Brobbeyd nii, et too ei pruugi esindusmeeskonda jõudagi. Jõuetu viha kogu selle praeguse ostan-müün süsteemi peale. Big business.
    See suvi tuleb ilmselt päris katastroofiline äraminekute osas. Ma loodan, et Van Der Sar-il on plaan olemas, keda asemele tuua.
    Veltman on 2 kuud väljas. Käis põlveoperatsioonil.

Edit: Ziyech on müüdud...

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
    See suvi tuleb ilmselt päris katastroofiline äraminekute osas. Ma loodan, et Van Der Sar-il on plaan olemas, keda asemele tuua.
    Ojamaa tahaks küll Poola 3.liigast Ajaxisse tulla ma arvan

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Ojamaa tahaks küll Poola 3.liigast Ajaxisse tulla ma arvan
    Ojamaa Ziyechi asemel oleks sama vägev grand master plan nagu Liivakul oli, kui ta Napolist jalga lasi

Ziyech siis 44 milj lõpuks.
    Unustasin mainida, et yong Ajax sai Utrechtilt vahepeal korraliku ketuka 7-2. Tolles mängus käis Ten Hag vaatamas, kuidas Varela ka väravasuule sobib, sest teatavasti Getafe vastu on Onana väljas kaartie tõttu. Pinge oli vist liiga suur Brunole ning päris mitu väravat sai kirjutada tema nimele. Nii, et mine tea, äkki Getafe vastu on väravas hoopis Kjell Scherpen.

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Ajax 3-0 Waalwijk

Mugav ja teenitud võit. Raisati jälle palju võimalusi. Tadic penaltist (mulle tundus, et Van De Beek tegi kerge daivi...aga noh, kes mina olen rääkima ja VAR jne.), Traore ilusa kombitsiooni lõpetuseks ja Huntelaar enne lõppu.
    Vahe on taas turvalised 6 punkti ja pühapäeval kohtume AZ-ga. Siis on võimalus asi ära kindlustada või taas põnevaks lasta. MOTM-iks valiti Van De Beek. Mina ise lisaksin tema kõrvale Tagliafico. Ta tegi niipalju vaheltvõtte, et ulme. Tadic oli ka töna hea. Babel nii ja naa.
    Järgmine vastane EL-is Getafe...huuuh...

Asjahuviline Kasutaja soccer90 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2006

Algupärane

Ainuke kellest kahju pole kui müügiks läheb, siis Kotarski. Kes Jong Ajaxi mängu või highlightse vaatas/vaatab saab aru. Mida nad näevad temas? 2-4 NAC

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas soccer90 Vaata postitust
    Ainuke kellest kahju pole kui müügiks läheb, siis Kotarski. Kes Jong Ajaxi mängu või highlightse vaatas/vaatab saab aru. Mida nad näevad temas? 2-4 NAC
    Ta on ilmselt üks väheseid keda ei müüda Aga...kes siis Getafe vastu väravas on?! Arvasin, et kuna Varela floppis, siis Scherpen seisab aga hoopis Kotarskile anti mänguaega...

Liiguvad jutud, et Siem De Jong lahkub Ameerikasse, Fc Cinncinati. Edu!

Kurvad uudised ka. 73 aastaselt suri Ajaxi legend Barry Hulshoff. Mees lammutas Ajaxi eest 70ndatel pidades kokku natuke üle 280ne mängu. 6 kordne Hollandi meister ja 3 kordne CL eelkäia meister.

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Ühesōnaga arvata oli. 0, ma kordan 0 pealelööki raami! 1-0 kaotus oleks taevakingitus olnud. Babeli ja Marini vahe on see, et millegipärast see pikk roosapeaga m...n kelle palli valdamine on 0, saab millegipärast mänguaega. Ründajaid pole üldse meeskonnas. Lihtsalt margine... Getafe vääris vōitu ja isegi suurema skooriga. Kuigi see kuradi teesklemine on väga hale. Debiilne isegi. Ja ma ei räägi ainult Getafe omadest. Türa mängige jalkat kurat mitte kuradi näitemängu.
    Ziyech ei tohi enam platsile saada. Tema on myydud ja las ta kurat mädaneb nyyd pealtvaatajana. Selgelt mōtted olid juba mujal. Nii kehva Ziyechit pole ennem näinud.
    Rant over... kuigi homme lisan veel kindlasti mōtteid...

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
    Ühesōnaga arvata oli. 0, ma kordan 0 pealelööki raami! 1-0 kaotus oleks taevakingitus olnud. Babeli ja Marini vahe on see, et millegipärast see pikk roosapeaga m...n kelle palli valdamine on 0, saab millegipärast mänguaega. Ründajaid pole üldse meeskonnas. Lihtsalt margine... Getafe vääris vōitu ja isegi suurema skooriga. Kuigi see kuradi teesklemine on väga hale. Debiilne isegi. Ja ma ei räägi ainult Getafe omadest. Türa mängige jalkat kurat mitte kuradi näitemängu.
    Ziyech ei tohi enam platsile saada. Tema on myydud ja las ta kurat mädaneb nyyd pealtvaatajana. Selgelt mōtted olid juba mujal. Nii kehva Ziyechit pole ennem näinud.
    Rant over... kuigi homme lisan veel kindlasti mōtteid...
    See Babeli etüüd Nyomiga oli üks viimase aasta naljakamaid sketše samas.

Eesti koondislane Kasutaja midfielder avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2005

Algupärane

OptaJohan
    @OptaJohan

42:36 - The ball was in play for just 42 minutes & 36 seconds during Getafe - Ajax, the second-shortest amount of time in a Europa League game (since 2009). Patience.

Wij komen terug met de cup in de hands

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Hahahaha...

Babel on küll peast vähe pehme vend, aga selle etüüdi eest küll mad props talle

Rohkem võiks näha sellist asja väljakul!

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Heracles 1-0 Ajax
    26 pealelööki väravale ja neist ainult kuradi 5 raami. Mis täielik kollaps see on?! Mida kurat toimub? Ründemäng on täiesti täiesti täiesti pask. Ten Hag on lambist üle läinud mingile Louis Van Gaali tagasisöötmis okse peale, selle asemel, et panna jälle tööle see ilus totaalse jalgpalli vurr. Jah Promes ja Neres on väljas. Jah Ziyech on müüdud ning ka platsile täna ei saanud sest on alavormis (pealtvaatajaks ta võibki jääda) aga kurat meeskonnas on veel kvaliteeti, et teha seda ilusat jalgpalli.
    Tänane kangelane oli Onana. Ilma temata oleks ammu game over. Antikangelane ning mees, kes oli ka väravas süüdi oli Blind. Kõige rohkem pallikaotusi. Tema järel Tagliafico...Gravenberch ei õigustanud oma valikut Ekkelenkampi ees. Viimane tuli platsile ja suutis kohe teravusi tuua. Schuurs oli tubli. Tadic nii ja naa. Van De Beek on tänasest uue hüüdnimega "postimees". Igas kuradi mängus saab ta ühe posti või lati kirja. Nagu õeldud jättis Ten Hag Ziyechi pealtvaatajaks, sest ilmselt ka tema mõistis kui täiesti mujal maailmas Ziyech asus Getafe mängus.
    Vahe AZ-ga taas 3p ja Feyenoord pole ka enam kaugel. Kui Ten Hag midagi kähku meeskonnaga ei tee siis tiitel läheb kindlalt käest. Üks, mis oleks kindlasti vajalik on selle roosa peaga tegelase platsilt eemaldamine ning tagasi Türki saatmine. Danilo vahetas roosakese välja ja jättis üpris hea mulje.
    Teistes uudistes Ajax ostis endale Sao Paolost kellegi Antony. Räägitakse, et on väga hea jne. Aga noh..Magallani kohta õeldi sama. Eks ole näha. Veel tahab Overmars veel mingit 18 aastast Santose keskvälja meest Giovannit. Ei tea temast midagi aga paljud suured kaasa aratud Real ajavat taga...
    De Jong läks ära Cincinnatisse.
    Herenveenis laenul olev Sven Botman, teenis Ajaxilt lepingupikenduse.
    Jong Ajax tegi ajalugu: " The youngest ever side to feature in a Keuken Kampioen Divisie game defeated Helmond Sport 2-0. Mitchell van der Gaag named a line-up with an average age of only 18 years and 204 days, the youngest to ever feature in the Dutch second tier. Sixteen-year-old’s Naci Ünüvar and Youri Regeer both started the game, with the latter making his debut in professional football.
    Jong Ajax proved to strong for Helmond Sport with goals from Sontje Hansen and Alex Mendez sealing a 2-0 victory."
    Vägev!

Aga üldplaanis on seis masendav. Euroopast oleme samahästi kui väljas. Või vähemalt sellise mänguga kindlasti väljas. Ja tiitli kaitsmine läheb ka aina hägusamaks. Meenutab eelmise aasta PSV-d. Algus oli võimas aga lõpp vajus sinnasamusesse.

P.S. See mis Babel Hispaanias tegi oli tema ainuke normaalne tegu seal. Selliste m...e üle peabki naerma. Neid tuleb naerualuseks teha. Üldse ma ei saa aru kuidas selle videoajastul ikka veel need kuradi daivimised teema on.

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

No mida ma vaatan...kas see on jalgpall? Ma püüan oma punavalged ajaxi prillid eest võtta ja aru saada Getafest. Jah neist võib aru saada...aga kuidas neil lastakse niimoodi aega veeta?! juba esimesest minutist alates käib see pull...ja esimesele poolajale lisa ainult 2 minutit...mis kuradi naljanumber see on?
    Babel oli 25 minutit hea, siis vajus tavapärasele tasemele. Danilo on tubli poiss. Gravenberch jälle Ekkelenkampi ees platsil...
    Peab kommentaatorile tuhka pähe raputama. Väravas oli süüdi ikka Martinez, mitte Schuurs. Schuurs on väga tubli olnud siiani. Martinez seevastu üks kehvemaid. Blind ka ei ole ikka see, mis enne südamehaigust.
    Ma hakkasin täna mängu vaatama ja ei lootnud muud, kui et Ajax näitab taas totaalset jalgpalli. Vahet pole kas langeme välja või mitte aga mehed ärge laske ennast anti-jalgpalli homodest heidutada ja võidelge. Kaotus võideldes võib välja kannatada ja aplodeerida aga kaotus nii nagu eelmine nädal...see on väljakannatamatu ja vabandamatu.
    Igatahes mina veel usun ja endiselt loodan! Kõik või mitte midagi teisel poolajal!

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Minu paha jah. Sisuliselt esimesel rünnakul läks kaks noormeest sassi

Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Niisiis, selle meeskonnaga, mis meil platsile panna oli tegime hea mängu. See, et Promes Danilo asemele platsile toodi oli minule üllatus, kuna Danilo oli vaata, et parim ründaja meil. Babel oleks pidanud lahkuma minu arvates. Ei jää muud üle, kui aplodeerida Getafe meestele ja fännidele, kui neid peaks siin olema lugemas minu juttu. Getafe vääris edasipääsu ning on selgelt paremas vormis, kui minu armastatud meeskond. Ei saa muidugi lisamata jätta, et oleks meil hooaja alguse meeskond platsil oleks Getafe ilmselt pulbriks tehtud.
    Siiski võit kodu väljakul ja kahju, et Eitingilt esimene Ajaxi värav ära võeti. Minule küll ei tundunud, et kaitsja puude nii otsustav oli väraval.
    Endiselt ei saa aru miks Ekkelenkampi platsile ei lasta. Gravenberch jääb Jürgenile selgelt alla oskuste poolest. Veel ma ei saa aru milleks neid pikki palle ette taguda, kui läbi kahe hooaja ei ole meil ühtegi meest, kes õhupallidega domineeriks. Eelmine hooaeg okei oli De Ligt tõesti...
    Schuursi peab kiitma. Väga kõva kaitsetöö täna. Martinez..back to the drawing board. Samas teda solgutatakse ka igalepoole. Kord on poolkaitsja siis keskkaitsja siis äärekaitsja. Loomulikult on raske nii. Pink on lühike midagi pole teha.
    Eraldi tahaks rääkida Destist. Jah ta on kiire ja tehniline aga minu jaoks on ta liiga pisike. Füüsiliselt jääb alla igale täismehele ja sellepärast kaotab palju kahevõitlusi. Mazraouist oli puudus.
    Lõpuks ma ei saa jätta kiitmata vastaste Cucurellat. Tõesti hea esitus temalt. Palju võitlust ja positiivsust. Good job!
    Ning lõpetuseks, suur shout out pallipoisile, kes esimesel poolajal väljakule jooksis ning Getafe väravavahile palli ilusti valmis pani

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud