320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hea töö, Ajax! Tõsiselt võimas hooaeg käsil ning loodan, et lõpuni välja niimoodi. Kahju tõesti, et suvel kõik ässad müüki lähevad, vastasel juhul oleks lähiaastatel väga hirmuäratav tiim esile tõusmas.
    La Liga 2020/21 ennustusmäng

    La Liga Striker Mania 2020/21

    Kommentaar


      Hoidke kõvad mehed! Ilmselgelt ei ole kellelgi midagi underdogi vastu, kes mängib ründest lähtuvalt. Peab meeldima

      Kommentaar


        Võimas, vaatasin suu ammuli eile seda Ajaxi mängu, lihtsalt ulme. Pange kinni!

        Kommentaar


          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
            Ütlesid Juve omad, teerulliga üle.
            Need olid pigem immigreerunud Reali omad.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas dinero Vaata postitust
              Hea töö, Ajax! Tõsiselt võimas hooaeg käsil ning loodan, et lõpuni välja niimoodi. Kahju tõesti, et suvel kõik ässad müüki lähevad, vastasel juhul oleks lähiaastatel väga hirmuäratav tiim esile tõusmas.
              Ajaxi operating budget oli eelmine aasta 80 milli, finaalijõudmine annaks samapalju juurde - ehk saaks tiim palkades ka konkurentsivõimelisemaks siis

              Kommentaar


                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                Ajaxi operating budget oli eelmine aasta 80 milli, finaalijõudmine annaks samapalju juurde - ehk saaks tiim palkades ka konkurentsivõimelisemaks siis
                Budget on 90 milli. Neil oli hooaja alguses ca 200 miljonit veel arvel ja selle hooajaga on teenitud ca 100 milli. Lisaks de Jongi müügist 86 milli. De Ligti eest on Bayern tänaste uudiste valguses maksma 70 milli. Kindlasti lahkuvad Ziyech, Neres ja võib olla ka Onana ja Tagliafico. Tadicit, Blindi ja van de Beeki ehk suudavad hoida.

                Palka suudavad nad kindlasti oma tippmeestele maksta kuid iseasi, kas sellised 40 miljoni hinnalipikuga mängijad nt. Hollandisse tahaks tulla. Aga suvel teeb Ajax kindlasti transferi rekordi, mis puudutab kõige kallima mängija soetamist Eredivisiesse. Senine rekord on 16.25 miljonit Miralem Suljemani eest 11 aastat tagasi.
                Wij komen terug met de cup in de hands

                Kommentaar


                  Minu meelest kõik unustavad teenimatult üht härrat. Sul võib tiimis väga palju talenti olla, aga sa ei pruugi leida võtmeid nende koostoimimiseks. Tema on suutnud.

                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Üks tubli härra tegi Ajaxi FM19 taktika ka..

                    Ciao ragazzi, sono felice di esporvi la mia nuova creazione, ovvero l’emulazione tattica di Erik ten Hag, allenatore dell’Ajax. In un anno povero di innovazioni, se non per le conferme …

                    Kommentaar


                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Ulmeline mäng, vaadates tekkis sageli tunne, kas tegemist on Barca meestega, kes on teised särgid selga pannud. Söödud ja ründemäng ja tehnika kokku. Wow. Juventus oli täiesti haledalt ülemängitud. Ainuke arusaamatus oligi Barcalikult sarnane, kus löögile mineku asemel vaja veel üks viimane sööt teha. Võinuks vabalt see mäng varemgi purgis olla.
                        Fantastiline tiim ja meelestatus noortel. Ei mingit põdemist ega ka arutult kuskilt tormamist, süsteemne vastaste lahti võtmine. Treener kindlasti on siin suure rolliga, sest nii noori naljalt sedasi ilma hea juhendamiseta mängima ikka ei pane sellises kohtumises.

                        Võimas ja olgem ausad, Ajaxit ei taha mitte keegi järgmisena oma vastaseks.

                        Kommentaar


                          Nii... Alates hommikust olen ikka ja jälle vaadanud eilse mängu tulemust, sest kohati ei usu, et see kõik päris on! Naabritega sai eile õnneks räägitud, et nad väga jälle muretsema ei hakkaks, kui kuulevad kisa minu poolt. Ja seda kisa oli palju!
                          Mängu eel oli sees imelik rahu. Minu ainus soov oli, et ei tuleks täieliku sauna aga sisimas ma uskusin salamisi edasipääsu võimalustesse.
                          Oh mehed...kui te vaid püsiksite koos oleks klubi järgnevatel aastatel Euroopas kõva sõna! Iga võit on nii magus aga samas suve vältimatu lähenemine kriibib hinge. Loodan, et tuumikust suudetakse vähemalt pooled endale hoida +treeneri. Tunnistan eelmisel hooajal, kui Ten Hag üle võttis olin tema peale tihti kuri, sest mängiti eelmise treeneri stiili. Nüüd on Ten Hag saanud meeskonna nii toimima, et mõnus on vaadata. Kohati küll mängitakse üle. Eile näiteks oli mitmeid mitmeid võimalusi, kus oli hea löögipositsioon aga otsustati söötu edasi lükata. Kommentaator ütles hästi: "Tadic on maailma isetuim ründaja".
                          Loodan ka, et Bayerni, Benfica, Reali ja Juve fännid siin ei pahanda, kui ma aegajalt luban endale nende alafoorumites särada, sest seda säramist olen ma oodanud niiiiiii kaua...96ndast aastast. Olgu see lühike rõõm aga seda maitsvam! Tunnen end alati puudutatuna, kui loen Ajaxi kohta lauseid stiilis: "Juve sai jälle lihtsa loosi","Benfica on klass kõrgemal, kui Ajax", "sõidame teerulliga üle", "edasipääs on juba tagatud". Nii räägitakse ainult sellepärast, et ei jälgita meie tegemisi. Kõik on alati nii kinni oma viies suurimas liigas ning, mis toimub mujal jääb kahe silma vahele.
                          Ajax jõudis peaaegu sama satsiga 2016 aastal EL finaali ning, mida ma võrdluseks võin tuua ning mis mind ennast väga üllatas on, et kolm aastat tagasi olid võõrsilmängud alati väga rasked. Sellel hooajal aga mängitakse igat mängu nagu kodus.
                          Mängu juurde tagasi tulles. Mazraoui vigastus viis mind isiklikult tasakaalust välja. Juba olin mustas masenduses, sest Sinkgravenisse minul erilist usku pole olnud, kui vaadata eelmisi mänge tema esituses. Aga tulla Juve vastu platsile kohe alguses ning siis selline esitus. Ma ei jõua ära imestada, kust selline vorm tekkis?! Respekt!
                          Onana väljajookse seekord ei teinud väga ning oli taga kindel, kui üks episood mängu alguses välja arvata. Väga meeldis tema hüppe ja palli püük Dybala löögist. Aga üldiselt tal väga tööd nagu ei olnudki.
                          Blind...tegi vist elu mängu. Ei mäletagi ühtegi korda, kus ta eksinud oleks! 10st 10!
                          De Light oli nagu ikka lõvi ja tõeline kapten! Oli küll süüdi Veltmani mahalükkamises Juve värava eel ning natuke hakkas imelikke liigutusi tegema peale seda. Aga see oli õnneks ainult ajutine. Aitäh kapten! Seda väravat ei unusta ma mitte kunagi...minu naabrid ka
                          Veltmanis kahtlesin ka antuke. Pikalt oli vigane jne. aga sai Ronaldoga üllatavalt hästi hakkama. Mõned halvad sõõdud siin seal ei jää seda õhtut küll varjutama.Tubli!
                          Donny Van De Beek. Esimeses kohtumises raiskas suurepärase võimaluse. Eilses matšis tegi sama. Aga tema värav, mis olgem ausad oli ka natuke fortuuna abiga saadud (kui loete tagasi siin foorumis, siis ma kirjutasin ka, et Torinos peavad kõik jumalad Ajaxi särki kandma . Niipalju abi fortuunalt siiski vaja ei läinud aga tänud selle ühe episoodi eest!), heastas kõik! Üks kindel kandidaat MOTM-iks.
                          Neres-pisike brasiillane oli nagu ikka kiire ja tehniline. Ei paistnud nii silma nagu esimeses kohtumises. Tal oli ka hea võimalus Juvele kirstunael ära lüüa aga kahjuks eksis suhteliselt lähedalt. All is well
                          Schöne- Veteran Ajaxcide tegi viisaka mängu. Küll ei säranud millegi erilisega aga oli ülesannete kõrgusel!
                          Dusan Tadic- Milline ost! See on vist parim tehing, mida ma Ajaxis näinud olen! Jagas jälle sööte nagu noor jumal. Vahel oleks võinud küll ise proovida aga mis sellest enam.
                          Frenkie De Jong- natuke olin mures tema vigastuse pärast, mille ta Emmeni vastu sai. Tundus küll, et päris sada protsenti mees veel pole aga sellegipoolest tegi imelise esituse! Temalt ka mõned halvad pallikaotused aga kui see oli tema 70 protsendine mäng siis 100 protsendine on midagi erakordset
                          Ziyech oli võibolla Ajaxi poolelt kõige ebaõnnestunum mees. Palju palli kaotusi ning poolkõva proovimisi. Kahju, et tema värav ei lugenud muidugi. Ning see Szsersny tõrje...see oli fantastiline ning tollel hetkel minule väga frustratsiooni tekitav

                          Lõpuvile oli kõige magusam heli, mida ma jalkas kuulnud olen. See oli vabanemine ja ekstaas! Meeskonnale selle eest suur tänu!

                          Mitte väga kaugesse tulevikku vaadates pean tõdema, et ma ei näe enam vahet, kas vastu tuleb Tottenham või City. Mõlemad on väga tugevad. Endal eelistust selles osas ei olegi. Tulgu, kes tuleb! Poolfinaalides enam nõrku niikuinii pole ja kui mehed nii edasi mängivad on kõik võimalik!

                          Telekavaatajale vastuseks, et kuidas me suvaliste Pec Zwollede vastu kaotame Hollandi liigas...ausalt ma ei tea, kuidas nii läheb aegajalt. Nüüd järgmine vastane on ka võõrsil olnud Ajaxile üks suur nuhtlus ning kardan, et peale Juve mängu Groningeniga kohe kohtuda võib valus olla. Aga praegu on liiga veel enda kätes!

                          Nii..sain vist kõik hingelt maha

                          Kommentaar


                            Sinu postitust lugeda on puhas kuld!


                            No ma julgeks väita, et Tottenham teile just mängustiili poolest sobiks kordades rohkem kui City.

                            Kommentaar


                              Meie vastane siis Tottenham! Milline draama selles mängus oli! Jalka on ikka imeline.
                              Meie vahel tuleb ka kindlasti pōnev andmine! Finaal on kahe mängu kaugusel...nii lähedal aga nii kaugel.

                              Kommentaar


                                Tottenhami kaitset arvesse võttes, saate sellele mängule kindlasti enesekindlamalt vastu minna, kui nemad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X