320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts





    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust




      Jah...eriti viimasele mehele tahaks koha kätte näidata.

      Kommentaar


        Täna siis on üllatavalt hirmutav vastasseis võõrsil Groningeniga. Mazraoui jääb ilmselt eemale aga pole hullu. Veltman on hästi hakkama saanud ja Tagliafico on ka oma äärel olemas.
        Muudest uudistest võib välja tuua selle, et Ajax on ostnud Heerenveenilt uue noore kaitsja Kik Pierie. Ei oska kommenteerida hetkel, mis mees on. Eks aeg näitab. Peale sellist hooaega ootaks ka mõnda suuremat ostu ning kogemustega täiendust.

        Kommentaar


          Groningen 0-1 Ajax

          Trükin telefoniga seepärast teen lühidalt!
          Tōesti viimasel ajal veab hullupööra. Groningen oli taas üliraske ning mina ootasin, et Ten Hag laseb mōnel mehel puhata, sest näiteks Huntelaar on küll heas väravalöömis vormis. Mees tuli vahetusest ja sai kirja värava 76ndal minutil ja punase kaardi 83ndal. Ei usu, et ta meelega kyynarnukiga nii teisele aadama ōuna sihtis aga nii ta kukkus välja. Värav oli ka seline, et 50/50 mōni var meeskond oleks kindlasti kolli ära vōtnud. Vedas. Onana tegi lōpus supper tōrje!
          Joel oli tubli. 3 punkti kirjas.

          Kommentaar


            Kindlasti peate selle võidu eest tänama kohtunik Dennis Higlerit, kes korduvalt sel hooajal on väga kummalisi otsuseid teinud. Olen sellele tähelepanu juhtinud ka PSV teemas.

            Kui tolle Huntelaari värava episoodis vähemasti otsustas Higler VAR-i kasutada, siis 90+1 minutil Tagliafico käe puhul 16 kastis ei kavatsenud ta VAR-i võimalust isegi kaaluda, kuigi telekordusest oli käsi 100% ilmselge.

            Aga eks õnn soosibki tugevamaid
            Wij komen terug met de cup in de hands

            Kommentaar


              Algselt postitas midfielder Vaata postitust
              Kindlasti peate selle võidu eest tänama kohtunik Dennis Higlerit, kes korduvalt sel hooajal on väga kummalisi otsuseid teinud. Olen sellele tähelepanu juhtinud ka PSV teemas.

              Kui tolle Huntelaari värava episoodis vähemasti otsustas Higler VAR-i kasutada, siis 90+1 minutil Tagliafico käe puhul 16 kastis ei kavatsenud ta VAR-i võimalust isegi kaaluda, kuigi telekordusest oli käsi 100% ilmselge.

              Aga eks õnn soosibki tugevamaid
              Siinkohal vaidlen vastu. Ka kommentaatorid arvasid algul, et see oli käsi aga peale kordusi ütlesid nemadki,”meie vabandused, ōige otsus kohtunikult. siin pole mingit kätt. “ Pall tabas ōlga.
              Üritasin leida video ka sellest olukorrast aga üheski kuradi highlidis seda pole. Järelikult ei vääri tõesti mainimist.

              Kommentaar


                Olen üritanud mitmetest mängu kokkuvõtetest seda episoodi leida, kuid seal pole seda. Vaatasin eile mängu hollandlaste Fox sports 1 pealt, kus mängujärgselt arutasid olukordi Gertjan Verbeek ja Ronald de Boer. De Boer Ajaxi kasvandikuna loomulikult oli üsna neutraalne, kuid Verbeek leidis, et olukord oli selgelt penalti vääriline. Panen voetbalzone artikli lingi ja kopeerin sealt tema tsitaadi.



                "Negen van de tien keer wordt deze strafschop gegeven en nu niet. Het is vervelend dat de VAR zoiets de ene keer wel beoordeelt als strafschop en de andere keer niet", vindt Verbeek.

                Tõlkes-9-l juhul 10-st antakse selles olukorras penalti ja praegu ei antud. Kummaline, et VAR hindab taolised juhtumid vahel penaltiks, vahel mitte. Leidis Verbeek.
                Wij komen terug met de cup in de hands

                Kommentaar


                  Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                  De Boer Ajaxi kasvandikuna loomulikult oli üsna neutraalne, kuid Verbeek leidis, et olukord oli selgelt penalti vääriline. Panen voetalzone artikli lingi ja kopeerin sealt tema tsitaadi.
                  Indrekolen bronnis juba tünnisauna liiga võidu tähistamiseks, ära riku pidu ära

                  Kommentaar


                    Minuga on see lugu, et ma olen nii kuradi ebausklik. Kolm vooru enne lõppu ei julge ma küll veel midagi bronnida See oleks halb karma, seda enam, et Ajax laseb kolmel rindel endiselt. Groningeni mäng näitas, et ehk oleks mõistlik juba kellegile puhkust anda. Ja käe koha pealt ütlen ma niipalju, et ma olen siiani omast arust olukordade hindamisel Ajaxi prillid eest võtnud ja püüdnud erapooletult asja kajastada ning see kordus mida mina telepildis nägin näitas õlga mitte kätt. Luban, et jätkan jõudumööda olukorrast video otsimist kuni 23nda aprillini. Selleks ajaks peab ju kuskilt midagi välja ujuma. Aga on kuidas on, ma nõustun,et meil vedas taaskord.
                    Järgmised vastased: 1) Vitesse kodus juba KOLMAPÄEVAL!!! Kindlasti pole siin ka punktid taskus veel!
                    2) Utrecht kodus. Ka raske vastane.
                    3) De Graafschap võõrsil 15 mai (võõrsil võib ikka asju juhtuda...)
                    Juhtus see, mida varem pole kunagi juhtunud. Eredivisie tõstis terve ühe nädalavahetuse mängud 27-28ndalt aprillilt 15ndale maile, et anda Ajaxile võimalus valmistuda Tottenhami vastu. Ilus žest ja abiks ikka!

                    Kommentaar




                      Alates 13.15 on see episood. Kordus ka olemas. Õlg see kindlasti pole, pigem kehast umbes 40 kraadise nurga all olev käsi. Ja siin on tõlgendamine puhtalt kohtuniku otsustada. 50-50.

                      PS. Enne video mängimist tuleb mitu reklaami ära kannatada, muidu ei saa kokkuvõtet vaadata.
                      Wij komen terug met de cup in de hands

                      Kommentaar


                        Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                        https://www.npostart.nl/nos-studio-s...9/POW_04191438

                        Alates 13.15 on see episood. Kordus ka olemas. Õlg see kindlasti pole, pigem kehast umbes 40 kraadise nurga all olev käsi. Ja siin on tõlgendamine puhtalt kohtuniku otsustada. 50-50.

                        PS. Enne video mängimist tuleb mitu reklaami ära kannatada, muidu ei saa kokkuvõtet vaadata.
                        Nii lõpuks sain ka üle vaadata. Telefonis link ei tööta millegipärast. Jah päris õlg ei olnud aga kurat ma ei tea. Penalti selle eest anda oleks liig minu meelest. See oli kehale nii lähedal jne. Taas 50 50 teema. Ehk võib konstateerida fakti et vedas!

                        P.S. Vitesse mäng on hoopis täna!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                          [URL]
                          PS. Enne video mängimist tuleb mitu reklaami ära kannatada, muidu ei saa kokkuvõtet vaadata.
                          Või kasutada AdBlocki.

                          Antud olukord oleks eeldanud küll VARist ülevaatamist. Siin situatsioonis midagi küll 100% kindel pole.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Ajax 4-2 Vitesse.
                            Nagu Joel ütles peale mängu Groningeniga:"Sellises faasis on võit, võit!" Esimene poolaeg oli hea. Mängiti rahulikult. Puhata sai Neres (teisel poolajal lasti küll platsile) ja Huntelaar, kellel oli punane. Mazaroui vigastatud.
                            Dolberg sai koha algkosseisus ja kuigi see vend mulle väga meeldib siis kahjuks ei leia ta kuidagi sellist minekut nagu paar aastat tagasi enne vigastust. Vitesse kaitsjatelt täna palju brainfarte ja ühe sellise oleks Dolberg pidanud küll ära lööma! Ning see ka veel, et mul on hea meel, et Dolbergi kasuks ei antud penaltit. Kukkus liiga kergelt, kuigi puude võis ju olla. Ja veel...oleks ta kurat püsti tõusnud ja edasi mänginud oleks ta jätkuolukorras saanud veel kuldse kandikul võimaluse. Aga ei jääme ikka pikali ja käsi laiutama. Tänase meeskonna halvim igatahes...
                            Esimene värav oli väga ilus. Tadici tsenderdus äärelt ning Ziyechi täpne löök. Poolaeg 1-0.
                            Kui esimese poolaja penalti olukord oli pigem ei, nagu VAR ütles siis järgnev moment, kus Vitesse kaitsja võtab De Lighti mingisse MMA maadlushaardesse oli puhas penalti. Tadic näis küll närviline enne lööki aga see oligi ainult näiline. 2-0 Tadic. Siis suhteliselt varsti peale penaltit nurgalöök. Schönelt kena tsenderdus ja De Light võitles end vabaks ning 3-0. Praktiliselt järgmise rünnakuga jooksis Ziyech palliga väravasse aga VAR näitas, et kahjuks oli tegu suluseisuga. 60-70ndad minutid tehti endale küll raskeks. Kaitse tundus nii auklik, et valus vaadata. Vitesse teise poolaja esimene rünnak päädis väravaga. Bero tsenderduse suunas väravasse otse õhust Foor. Tegi natuke närviliseks küll...edasi oli Vitesse press, kuni Lasse asemel saadeti platsile Ekkelenkamp. Tema esimeseks teoks oli penalti teenimine. Ka siin ei olnud küsimust penalti õigsuses. Tadic 4-1. Suhteliselt kohe peale lahtimängu tegi Ekkelenkamp oma teise tähelepanuväärse teo. Ei saanud hakkama Darfalouga ning kaotas temale õhuvõitluse ja viimane tegi lõppseisuks 4-2.
                            Positiivne- 3punkti on kirjas ja vigastusi pole (selles mängus).
                            Negatiivne- ei suudetud taga 0 hoida.
                            KAKS VOORU VEEL...ma ei või...närvid närvid!
                            Järgmine vastane Utrecht kodus. 5ndal mail on karikafinaal Willem II vastu.

                            Kommentaar


                              De Ligt mees, De Ligt

                              Kommentaar


                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X