320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Mis värk on Van de Beekil selle näoilmega on? Läheb ise änksi täis, kui pall hakkab joont ületama?









    Pole võrdlusmomenti teistega nii, et ei oska kommenteerida.

    Kommentaar


      sittugu või püksid täis igakord, peaasi et värava lööb!

      Kommentaar


        Ajaxi fännid pidutsesid juba enne mängu võimsalt, vähemasti polevat nendega selliseid probleeme tekkinud nagu Liverpooli omadega eile Barcelonas. Võimalik, et see on ka sellest tingitud, et Spursi nähakse sarnaselt -Juudi- klubina Inglismaal nagu Ajax Hollandiski ja seetõttu sõprussidemed on tugevad.

        Wij komen terug met de cup in de hands

        Kommentaar


          Suurepärased uudised järgmiseks hooajaks. Nicolas Tagliafico siiski pikendas lepingut ja on välja õelnud, et jääb kindlasti veel üheks hooajaks! Ilmselt oli see "need to take the next step" jutt selleks, et pappi rohkem küsida saaks. Rahul!

          Kommentaar


            Willem II 0-4 Ajax Amsterdam... šampuse järele!!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
              Willem II 0-4 Ajax Amsterdam... šampuse järele!!!!
              See on siis esimene karikas üldse Ajaxile peale 2014 aasta meistritiitlit. Palju õnne!
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                Willem II 0-4 Ajax Amsterdam... šampuse järele!!!!
                1/3 on olemas
                Õnne! Ja Indrek, ära oma naabreid hulluks aja jälle.

                Kommentaar




                  Nii.. kolmas pudel Martini astit läheb...natuke õlut ja viina on ka hinge all... 5 aastat sai oodatud, et midagi võidetaks. Viimasest Hollandi liiga karikast on üldse mõõdas 9 aastat. Jah see ei ole maailma kõige tähtsam karikas aga minu jaoks oli see super pühapäev täna!
                  Mängu algus oli rabe. Tilburgi meeskond isegi omas paremaid võimalusi ja tõtt õelda ma soovisin, et ka nemad saaksid kolli kirja. Igatahes esimene tuli superman Tadici tsenderdusest kasti, mille Daley Blind suunas peaga võrku! hup hup huuuuup Järgmise rünnakuga juba tehti seis võibolla teenimatult juba 0-2 ks, kui Ziechy eeltöö vormistaks väravaks "the Hunter" Huntelaar. Poolaeg Ajaxile kahega! Siin mõlkus mul meeles kaks asja. Esiteks 2014 aasta karika finaal PEC Zwolle vastu, mille kaotati 5-1 ja teiseks PSG karika finaal, kus samamoodi PSG juhtis 2-0 Rennesi vastu aga lõpuks said lutti 3-2.
                  Teine poolaeg tundus, et Willem II tuli platsile võitma...aga ilutrulestik ja De Ligti vigastuspausid võtsid neilt hoo maha ning Ajax sai täieliku kontrolli mängu üle. Kolmas värav Van De Beek ei isetsenud ja andis sõõdu Huntelaarile, kes tegi seisuks 0-3 ja mäng oli tehtud! Siinkohal hakkasin juba viina lahmima. Kirsiks tordil oli Rasmus Kristenseni värav, mis tegi lõppseisuks 0-4! Suur respekt Willem II meeskonnale.
                  Põud on läbi! Mul on nii hea meel, et just see meeskond jõudis midagi võita! See on super kooslus ning mul on meeletult kahju, et see laguneb suvel.
                  Ah jah...niiplaju mainin, et Ten Hag tegi imeliku algkoosseisu. Mazraoui alustas poolkaitses Schöne asemel! Oli näha, et see ei olnud tema koht...all is well that ends well!
                  Ja kes siin naabreid mainis...pean neid kiitma. Tegu on vanemapoolse venesoost paarikesega, deeduška ja baabuška nii õelda . Enne suuremaid mänge ma ikka hoiatan neid ette, et võib kisa olla jne. Seekord aga juhtus nii, et deeduška tuli viinapudeliga minu poole ja ütles, et vaatame koos. Vana ise on suur hoki fänn ja eks varsti tuleb kisa tema poolt (hoki MM hakkab ju). Sellised lood.

                  Head pühapäeva!

                  P.S. Vabandust kirjavigade pärast ja vabandust ma ei oska video siia mängima panna, tuleb link ainult Head pühapäeva endiselt!

                  Kommentaar


                    Indrekolen, kuidas mõtted Toti vastu? Kui kõrvale jätta fänlus ja lootus võidule, kuidas hindad võimalusi?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cabron Vaata postitust
                      Indrekolen, kuidas mõtted Toti vastu? Kui kõrvale jätta fänlus ja lootus võidule, kuidas hindad võimalusi?


                      Ma arvan, et Aja võimalused Hoti vastu on paremad kui Livi võimalused olid Lona vastu.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        Indrekolen, kuidas mõtted Toti vastu? Kui kõrvale jätta fänlus ja lootus võidule, kuidas hindad võimalusi?
                        Võimalused...Ajax kodus on kindlasti tugevam, kui võõrsil aga minu kindel veendumus on, et meeskond, kes peab võõrsilmängu viimasena sellel on eelis. 0-1 võit on praktiliselt mitte midagi. Iga värav loeb 2 eest. Näiteks, kui Ajax lööb ühe kedagi ei koti sest Tottenhami seis ei muutu...neil on ikka 2 vaja lüüa.
                        Lootused tänaseks õhtuks on, et suudetaks oma mängu näidata ning eriti tahaks, et Eriksen oma esimese mängu sõnu sööks! Võimalused on 50-50. Ma ei ole enam väga adekvaatne, et midagi asjaliku kirjutada siia sest..no ettevalmistused on käinud hommikust saati Nädal tööl nädal vaba graafik annab selleks ideaalsed võimalused

                        Kommentaar


                          Aplodeerin oma meeskonnale aplodeerin vastastele. Ericsen sa oled munn ja sinu sõnad ei pea paika.

                          Kommentaar


                            nagu peale eilset. tühi tunne on veidi

                            Kommentaar


                              Sellisel hetkel tekitab see mäng lihtsalt tülgastust.

                              Kommentaar


                                Ma nii väga tahtsin, et Ajax võidaks ja südames on kurbus. Samas teist õhtut järjest on sellised emotsioonid.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X