320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Amsterdam'i Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah...vähe sellest, et Küprosel esineti mannetult nüüd selgub, et reedesel treeningul vigastas end Donny. Vigastus jätab ta kõrvale kolmapäevasest madinast APOELiga. Küsimärgi all on ka kohtumised Eesti ja Saksamaaga.Tribüünilt vaatab mängu ka Mazraoui, kes sai mõtetu punase kaardi Küprosel. Peab vist Ramost oma eeskujuks. Igatahes kolmapäevale minnakse vastu ilma kahe põhimeheta. Ennustan, et De Beeki saabastesse astub Ekkelenkamp, kuna Siem De Jong, Carel Eiting ja Zakarya Labyad on kõik laatsaretis. Valida on veel De Witi ja Noa Langi vahel. Tegelikult võiks keegi eelpool mainitud valikutest asendada ka Razvan Marini, kellel ei ole küll kohta algrivistuses minu meelest.
    Kasper Dolbergi üleminek on kuidagi unne suikunud. Ei teagi, mis seisus see asi seal õieti on praegu. Poleks ka hullu, kui ta meile jääb. Ainult siis peab arvestama, et tipuründaja kohale on ta alles kolmas valik peale Huntelaari. Oma debüüti meeste seas tahab kindlasti saada ka Jong Ajaxist ülendatud Lassina Traore.

    Edit: Lasse Schöne teenis oma debüüdiga Serie A-s kiidusõnu. Roma ei suutnud kodus enamat 3-3 viigist

    Kommentaar


      Poolaeg 1-0... päev läbi valget vōtnud. Ootused on suured aga APOEL pole veel midagi kaotanud. Màngivad oma mängu ning Ajax vōib liiga enesekindlaks muutuda... nagu flora täna... Taevas halasta, palun hoidke taga 0...

      Kommentaar


        Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
        Poolaeg 1-0... päev läbi valget vōtnud. Ootused on suured aga APOEL pole veel midagi kaotanud. Màngivad oma mängu ning Ajax vōib liiga enesekindlaks muutuda... nagu flora täna... Taevas halasta, palun hoidke taga 0...
        Selle 2-0 ära võtmine oli küll....naljakas.

        Kommentaar


          See 2:0 oli enam kui teenitud. Klassivahe oli ilmselge. Apoelil oli vist 1 löök üldse väravale. PAOK oli oluliselt kvalitatiivsem ja keerulisem opponent. Nende Küprose satsidega ongi nii, et kodus on nad kõigile ebamugavad sealses palavas kliimas,kuid võõrsil ikka väga hädised.
          Positiivselt üllatas Dest ja debüüdi teinud Alvarez. Võimalik, et teda saab kasutada keskvälja kaitsvas rollis edaspidigi kui van de Beek pikalt vigane ja keskkaitses Veltman-Blind tegutsemas.

          Homme siis CL grupifaasi loos ning unelmate pot oleks Zenit,Ajax, Dinamo Zagreb ja Genk. Ilmselt nõrgimad pundid vastavalt 1,3 ja 4 kausist.
          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Selle 2-0 ära võtmine oli küll....naljakas.
            2-0 'äravõtmine oli selline tähenärimine, et VAR ajab juba täiesti vihaseks. Aga TAEVALE tänu Hollandi meister on esindatud meistrite liigas! Ma ütlen audsalt ilmselt ma ei mäleta mis ma homme siit loen aga Ajax vääris täna edasipääsu! APOEL oli tubli aga neil ei olnud mängu pilti vaadates lootustki. Värav, mis neilt ära võeti oli suluseis ja muud ad rünnaku mõttes ei suutnudki. Ajax teist hooaega järjest alagrupis. Miinimum minu jaoks on ällegi kolmas koht alagrupis. Selge see, et eelmise hooaja tulemust ei suudeta korrata aga täna oli minu jaoks VÕIMAd õhtu! Huvitav algkoosseis oli...aga ma eiole täna võimeline vist kirjeldama...homme vist! Aitäh! tsau

            Kommentaar


              Lisatud failid

              Kommentaar


                Isegi Razvan Marin ei jäänud kehva mänguga eile silma.

                Kommentaar


                  Algselt postitas soccer90 Vaata postitust
                  Isegi Razvan Marin ei jäänud kehva mänguga eile silma.
                  Pōhjus vōib peituda selles, et ta alles 89ndal minutil platsile sai...
                  krt pea lōhub ikka korralikult täna...

                  Jaa...eile sai veits villast pandud aga sellele vaatamata ärkasin ma täna suure irvega näos.
                  Ten Hag pani välja huvitava koosseisu. Väravas üllatusi polnud, seal seisis terve mängu igavusest nina nokkiv Onana.
                  Keskkaitses Veltman-Blind. See hooaeg on treener Blindi poolkaitsesse kasutanud aga tundub, et talle ikka sobib rohkem eelmise aasta roll.
                  Äärekaitsjad, Mazraoui asemel Serginio Dest ja Tagliafico. Dest sai eile küll suurepäraselt hakkama.
                  Nii... kõige huvitavam koht oli poolkaitse. Kuna Marinil on vist sisseelamis raskused või ta ongi nii sitt nagu siiani, siis sai tema koha endale keskkaitsja Edson Alvarez! See oli temale esimene mäng algkoosseisus ja ta kasutas oma võimalust suurepäraselt. Väga hea esitus temalt eile. Teisel äärel oli teine suvine ost keskkaitsesse Lisandro Martinez. Tema küll ei säranud nii palju, kui Alvarez aga nuriseda ka ei saa. Kolmas poolkaitsja oli Ziyech. Viimane sai kirja ka resultatiivse sõõdu ning oli tavapäraselt tubli. Et siis kokkuvõteks poolkaitses olid kaks keskkaitsjat
                  Ründes Neres,Huntelaar ja Tadic. Kui Nicosias ei tulnud Neresil midagi välja siis eile oli ta nagu muutunud mees. Saatis mehi kohvile nii, et lust oli vaadata. Tadic alustas sealt, kus ta eelmisel hooajal lõpetas..."Tadic on fire"! Kahju, et Huntelaari värav ära võeti. Veltmani koib oli suluseisus ning nagu ma aru saan apelleeriti sellele, et ta tõmbas kaitsja maha selle suure pika koivaga. Kui minult küsida, siis kaitsja poleks pallini nii, et naa jõudnud. Aga olgu. Lõpp hea kõik hea.

                  Lõpetuseks uudis üleminekuturult. Kasper Dolberg on nüüd Nice mängija. Edu talle sinna kaasa ning loodan, et ta ennast uuesti leiab. Vanust alles vähe ka.

                  Kommentaar


                    Joel Veltman pikendas lepingut 2021. Nice.

                    Meistrite liiga vastased Chelsea,Valencia ja Lille. Kui unistada siis võib õelda, et teine koht võiks olla kättesaadav aga samas, kui päris p....e läheb siis siit on isegi kolmandat raske loota. Valencia, Ajax ja Lille peaksid suht võrdsed olema. Loosiga väga rahul ei ole aga oleks võinud ka hullemini minna.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                      Joel Veltman pikendas lepingut 2021. Nice.

                      Meistrite liiga vastased Chelsea,Valencia ja Lille. Kui unistada siis võib õelda, et teine koht võiks olla kättesaadav aga samas, kui päris p....e läheb siis siit on isegi kolmandat raske loota. Valencia, Ajax ja Lille peaksid suht võrdsed olema. Loosiga väga rahul ei ole aga oleks võinud ka hullemini minna.
                      G ja H gruppe ennustada on küll pea võimatu vist. Kaks alagruppi, mille kõik võivad võita, aga ka viimaseks jääda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                        Loosiga väga rahul ei ole aga oleks võinud ka hullemini minna.
                        Sama siin. Üsnagi võrdsete võimalustega alagrupp. Ennustada siin midagi on suht mõttetu tegevus, minna võib nii ja naa. Positiivne on see, et ei pea mingit pikka ja kurnavat reisi ette võtma.

                        Kommentaar


                          Täna on olnud uudisterohke päev. Alustuseks räägiks halvema ära. Tuleb välja, et meil pole poolkaitses nii hull seis midagi sest APOEL-i vastu lõpus platsile saanud Dani De Wit tegi tookord Ajaxi särgis viimase etteaste. Mees müüdi AZ Alkmaari. See otsestele rivaalidele müümine ei meeldi mulle üldse. Mees oli meie oma akadeemia kasvandik ning mina oleks lootnud teda ikka platsil näha.


                          Paremate uudiste juurde edasi.
                          De Wit lahkus ja asemele tuli kadunud poeg, jällegi oma enda akadeemia kasvandik Juan Castillo. Mees sõlmis Chelseaga lepingu 2016 aastal aga otsustas nendega mitte jätkata ja naasta koju. Palju mänguaega ta suurte poiste seas premmis ei saanud. Ei oska praegu midagi arvata. Tundub nagu üks ühele vahetus. Läks De Wit, tuli Castillo. Ootan ja loodan kogu südamest, et poolkaitsesse toodakse veel varjante. Ehk mõni kogenum mees nagu Tadic oli eelmine aasta.

                          Joel Veltmani jaoks on olnud hea nädal. APOELi vastu CL koht kindlustatud. Siis pikendas lepingut meiega aasta võrra 2021ni. Mees on olnud Ajaxis juba 2001 aastast! Väärib lugupidamist! Ja viimane rõõmusõnum temale tuli täna, kui sai selgeks, et peale väikest vaheaega on ta taas kutsustud koondisesse. Palju õnne Joel
                          Lisatud failid

                          Kommentaar


                            Sparta 1-4 Ajax

                            Rutiin. Tadic oli "on fire" jälle panustades ühe värava ja kahe assistiga. Mõlemad assistid realiseeris Ziyech, kes oli Tadiciga nagu kaksikud vennad. Lugesaid üksteise mõtteid. Vinge ikka, et Ziyech Sevillasse ei läinud ja Arsenal teda ei tahtnud. Vinge, et ta jätkab meil! Oma esimese kolli eredivisies sai kirja Promes. Meisterlikult virutas Martinezi läbisõõdu väravasse. Hea meel tema üle. Tundub, et Mazraoui on oma põhikoosseisu kohta kaotamas Serginio Dest-ile. Dest alustas täna jälle Mazraoui ees, kuigi viimasel ei olnud häda kedagi. Üldiselt, kui Dest ka suurtes mängudes mängib nii nagu Sparta ja Emmeni vastu siis miks mitte.
                            Neres trikitas hästi, kuigi täna nagu ei tulnud nii välja, nagu CL-is kodumängul APOELi vastu.
                            De Witi debüüt AZ särgis ei olnud ilus. AZ kaotas võõrsil Vitessele 2-1

                            Kommentaar


                              Üritan Eesti koondise halva mänguemotsiooni kõrvalt teha kokkuvõtte Ajaxi suvesündmustest.

                              Lahkusid:
                              LASSE SCHÖNE- Kuna Marin on siiamaani absoluutne saast, oleks Schöne ta kerge vaevaga üle mänginud ja endiselt põhimees olnud. Kuna aga talle teavitati, et ilmselt on ta varumees siis otsustas ta minna Genoasse,kus teda "väga taheti" ta enda sõnul. Äärmiselt kurb minu jaoks. Oli pikki aastaid minu lemmik Ajaxis. Esimeste mängudega Itaalias on ta igatahes kiidusõnu teeninud.

                              De Ligt- Jah minu salajane märg unistus oli, et ta jääb. Ei tahtnud uskuda igasuguseid PSG ja Juve jutte, kuna mees ise korduvalt kinnitas, et Ajax on südames ja bla bla. Kokkuvõttes läks ta Juventusesse ja õnn kaasa. Esimesed mängud sealkandis tal väga ei õnnestunud. Üldiselt avastasin, et ei hooli enam tema käekäigust peale Ajaxi särgist loobumist. Ilmselt senimaani, kuni ta äkki selle kunagi jälle selga paneb...

                              De Jong- Müüdi juba jaanuaris Barcale, seega tema minek ei tekitanud absoluutselt mingeid emotsioone. Jah...meeskonnale suur kaotus aga minu jaoks on ta nagu De Ligt, mahakantud mees. De Jong ei ole isegi Ajaxis mängides kunagi teinud saladust, et ta unistus on Barca. Oma sõnutsi ta arvas, et tal kulub Barcani jõudmiseks sama pikk tee nagu Overmarsil aga et läks palju kiiremini, selle üle on tal hea meel. Whatever.

                              Dolberg- Alles 21 aastane aga tundub, et on olnud meeskonnas kaua kaua. 2016 hooajal oli jumal. Valiti aasta noortalendiks. Lyoni vastu löödud väravad Euroopa liigas ei lähe minul kunagi meelest. Kahju, et peale vigastust ei suutnud ennast leida. Siiralt loodan, et ta Nices taas oma väravalöömis saapad leiab.

                              Wöber- Läks juba jaanuaris Sevillasse aga nüüdseks on maanudnud Red Bull Salzburgi. Ehk siis sinna, kus tema koht on. Ajaxi ajast millegi muuga, kui Bayreni vastu teenitud punase kaardiga ta mulle meelde ei jää.

                              Kristensen- Veel üks, kes läks Red Bull Salzburgi. Tema puhul ma ei saa hästi aru, miks tal minna lasti. Oli korralik äärekaitsja ning põhimehe materjali jagus ka. Üleminek oli üldse nagu välk selgest taevast.

                              Sinkgraven- Tuli Juventuse vastu veerandfinaalis vigastatud Mazraoui asemele ja tegi sellise mängu, et mul lohises lõug vastu maad veel nädal peale mängu. KAhju, et ka temal minna lasti... Edu Leverkusenis.

                              De Wit- Jong Ajaxis tegi tegusi aga põhimeeste sekka ei pääsenudki kunagi. Sellest on kahju, sest potentsiaali on palju. Eriti kahju on, et ta müüdi AZ-i...

                              Lamprou- Millegipärast peeti sitaks väravavahiks. Minu meelest oli ok. Mitte hullem, kui Cillessen igatahes. Läks Vitessesse.

                              Cerny- Üks üdini positiivne mälestus temast jääb mulle alatiseks. 2015 aasta EL mäng võõrsil Celtiku vastu, kus ta lõi 1-2 värava 87ndal minutil. Ekstaaas oli nii suur, et kogemata maandus mu läpakas põrandale ning läks pilbasteks...Aitäh selle eest Vaclav! Tema maandus Utrechtis.

                              Cassierra- Tuli laenult kuskilt ja läks minema Belenensesse.

                              Magallan- Üks suuremaid floppe, mis ma näinud olen. Iga viimane kui mäng Ajaxi särgis jäi ta millegi negatiivsega silma. Lihtsalt....saast. Kahjuks läks ainult laenule Hispaaniasse Deportivo Alavesi.


                              Liitujad:

                              Martinez- Siiamaani väga positiivse mulje jätnud. Tuli meile Argentiinast Defenca meeskonnast.

                              Alvarez- Mehhiklaste värbamine on siiani olnud rohkem PSV teema aga nagu rivaalidel siis ka meil tundub, et otsus osta õigustab end. Juba on ta kirjutanud end minu mällu väravaga APOEL-i vastu. Tundub, et hakkab võistlema Mariniga koha eest poolkaitses, kuigi ise on keskkaitsja.

                              Promes- Sparta vastu sai jala valgeks aga siiamaani rohkem pingipoiss...eks Tadici või Nerese vastu ta väga ei saa hetkel. Aga hea ost. Koondislane ja puha.

                              Marin- ....OEH...Võta ennast kokku mees....Praegu käib võrdlus kumb on hullem ost, kas Magallan või Marin. Marini eelis on see, et hooaeg alles noor. Ehk leiab ennast ikkagi. Alustas põhimehena aga Ten Hag eelistab juba keskkaitsjat tema kohale. See räägib iseenda eest.

                              Pierie,Scherpen- Ei oska veel midagi õelda.

                              Cassierra,Orejula- Esimene tuli laenult tagasi Argentinast teine Brasiiliast.

                              Castillo- Tuli laenule Chelseast võimalusega osta. Ajaxi kasvandik.

                              Traore ja Kotarski- Ülendati meeste sekka Jong Ajaxist.


                              Suve kokkuvõttesks võib õelda, etsee ei olnud tavapärane! Wan Der Sar pidas sõna! HALLELUUJA! Kõiki ei müüdutki maha. Ma olin kindel, et läheb väike Brasiilia pallivõlur Neres. Aga ei! Muchos gracias jne. Happy happy
                              Ma olin kindel, et läheb Ziyech. Aga ei!!! Olgu tema puhul oli mitte minek õnnega pooleks, sest nagu ma aru saan üritas Overmars teda Arsenalile maha parseldada. Viimane aga ei olnud huvitatud. Õnneks! Sevillale ütles Hakim ise ei, lisades, et tegu ei ole upgradeiga Ajaxist Respect! Ülimalt hea meel!
                              Tagliafico- vihjas ise, peale aastat Ajaxis, oleks aeg edasi liikuda aga ju see oli läbirääkimiste nõks lihtsalt. Kuigi selle hooaja algus on olnud temalt suhteliselt kesine teeb tema jäämine rõõmu.
                              Tadic. TAAADIC on fireee. Peale eelmist hooaega kartsin, et mees läheb minema aga ei. Pikendas Ajaxiga lepingut mängijakarjääri lõpuni ning isegi natuke peale. Ehk siis peale proffikarjääri lõppu tahab Amsterdamis treeneri ametit õppida.
                              Blind- Vihjas ka, et tahab "suurklubisse" aga ütles et ei ole ka vastu Ajaxis karjääri lõpetamisele.
                              Van De Beek- Jutud Reali minekust piinasid mind pikalt. Õnneks see aasta seda ei juhtu ning poolkaitses on meil võimas relv olemas!
                              Mazraoui- Eelmine aasta oli võimas. See aasta tundub, et mees on oma kohta kaotamas Destile. Ja peab mainima, et teenitult. Siiski hea meel, et ta jäi!


                              Praegu midagi rohkemat ei meenu...aeg hiline ka.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X