320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Lehtse Sport ...viimax:D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

    Praeguse seisuga on lubanud mängu vaatama tulla juba päris paljud fännid. Eks näeb, palju neid tegelikult ka tuleb.

    Igatahes loodetavasti tuleb nauditav mäng nii meile kui pealtvaatajatele.

    Kohtume homme

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

      kohtume............tuleb hää mäng ma loodan FC Kakumäe poolt tuleb ka normaalselt fänne ma arvan......

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

        vähemalt üks pealtvaataja/fänn fc lagune-le on alati garanteeritud minu näol
        good luck

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

          eile 6htul tuli halb uudis meie jaox. yx p6him2ngija sai vigastada ning jalg vist isegi kipsis. 6nneks on kyll enamv2hem samav22rne vahetusm2ngija olemas, kuid mingi j2lje see siiski j2tab

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

            Kahju kuulda aga küll üle elate!
            Vaikne.....

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

              yle elame kindlalt, kuid kahju just sellest, et m2ngija on arvatavasti kauax v2ljas.
              meie isegi kesise m2ngijatevaliku juures pole see just kuigi r66mustav.

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                Originally posted by Chobram


                yle elame kindlalt, kuid kahju just sellest, et m2ngija on arvatavasti kauax v2ljas.
                meie isegi kesise m2ngijatevaliku juures pole see just kuigi r66mustav.
                esimesed mured klubil.........jaja.....

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                  Krdi krt, saime pähe Eriti jäävad kripeldama kaks väravat, mis olid täiesti püütavad, aga ise olen jobu, et lasin need endale ära lüüa. Esimesele sain käe vahele, aga liiga hilja ja teise puhul jäin heitega 0,1 sek. hiljaks Sitt tunne. Aga kui vaadates asja selle nurga alt, et ma pole kunagi varem väravas olnud, võib enam-vähem rahule jääda.
                  Ikkagi - kui need kaks väravat oleks löödud mulle täiesti püüdmatult, siis oleks igal juhul parem tunne.
                  Aga loodame, et põhiväravavaht saab peagi terveks ja järgmisel mängul saan platsil sisse võtta oma traditsioonilise kaitsja koha

                  its sammetaim!!!

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                    huvitav olex olnud näha sind suures väravas! Ei tea kas sa seal olex saanud ka hakkama??? Kuna kääbus väravatesse on raske lüüa. Kuigi võrdsed võimalused olid mõlemail.
                    Vaikne.....

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                      jah......oleks olnud suuremad väravad oleks väravate rohke mäng olnud ma kujutan ette.Väikeste väravatega pidi lihtsalt nii väravaligi mängima ja teid oli kaitses ka ma ei tea mitu wempu.Et me ei jõudnuki väravani tükk aega.Pikad kaitsed võtsid vahest koik pea pallid meilt ära kuid meie ründajad olid lihtsat kiiremad ja joosti kaitsetest kohati lihtsalt mööda.Head tööd tegi kaitses minu arust Neth kes sai oma pea ja jala igalepoole vahele.
                      Mulle tundus ka et teie väravavaht mängis esimest korda puuris,sest vahepeal tegi natuke arusaamatuid otsuseid(olen ise väravavaht ja saan aru)Ja väravavahile meeldis aega viita ka.......
                      ......Ootame uut mängu ja suurte väravatega

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                        Hmmm...suurte väravate puhul? See on samasugune oleks, kui see, et ma OLEKS need kaks löödud väravat parematel päevadel kätte saanud. Aga nagu rõhutatud, olen 8 viimast aastat mänginud peamiselt kaitses ja väravas üldse mitte. Seega, ma usun, et kaitses mängides olen ma teile oluliselt tülikam. Ühesõnaga - loodame Nethi kiiret paranemist. Ehkki siis oleme ilma väga heast keskkaitsjast.
                        Muide, kaitses oli meid täpselt 4. Viimase värava löömise ajal aga 1.
                        Loomulikult \"meeldis\" mulle aega viita. Määrustepäraselt muidugi. Mida te ühelt kogenud mängijalt siis ootasite? Mängu käigu järgi oli 1. poolajal ainus võimalus teie esialgsete tormiliste rünnakute peatamiseks mängu aeglustada. Poolaja keskpaigast alates oligi mäng hoopis teistsugune ja mul hakkas väravas päris külm Teisel poolajal jätkasime esimesed 40 minutit sama taktikaga. Ja mul oli vahepeal ikka rõvedalt külm juba
                        Samas oli teil vist ikkagi rohkem võimalusi. Väravapostide vahele tuli minu arvestuse järgi 7 või 8 pealelööki. Veeretamisi ja möödalööke ei arvesta praegu. Kas meil oli sama palju? Ei usu eriti, aga ei tea ka kindlalt. Väike klassivahe veel on

                        its sammetaim!!!

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                          Jah kaotus tuli vastu võtta . Eriti kurb olen selle üle, et meie väravatearve jäi avamata, aga tegelt tuleb asja ka selle poole pealt vaadata, et meil oli algkooseisus mingi 3-4 venda, kes pole trennis käinudki ja olid eile esimest korda meie meeskonnas ja seega olid esimesed 10-15minti nö,, nägude õppimine\'\' ning mingit meeskonna tööd oli nii raske loota. Teisex allajäämise põhjusex oli kindlasti ka see, et vastased olid meist füüsiliselt kõvasti üle, meie meeskonna kõige jõulisem mängija oli Raul, kes aga seisis väravas, toox välja sellise võrdluse, et poisid (Fc Lagune) mängisid meeste (Fc Kakumäe) vastu. Keskväljakul mängisime esimene poolaeg suhteliselt kehvasti ja üldse oli esimene poolaeg väga kehv, teine poolaeg oli juba parem ja minu arust olime meie teine poolaeg ründavam meeskond. Väravavahist niipalju, et kumbki värav polnud tema süü, mees mängis väga hästi, tegi paar super tõrjet, nii et tema kohta ei tohix küll kellelgi ühtegi paha sõna öelda olla, suurtel väravatel olex mees veel paremini mänginud ja kakumäe skoor olex jäänud avamata.
                          Praegusel momendil ongi meie meeskonna suurimax probleemix see, et meil pole füüsiliselt tugevaid mängijaid, meil on tugevad mängijad oma vanuse kohta, aga kuna peaaegu kõik mängijad on (va. ühe erandiga) noored (alla 18), siis on meeste vastu ikka raske mängida.
                          Kolm on ju ,,kohtuseadus\'\' nii et vähemalt üx mäng tuleb kakumäega veel:P .

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                            eks siis järgmises mängus vaatame........

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                              Njah mäng oli tore kuigi me ei suutnud väravat lüüa Kahju et ei saanud mängida suurte väravatega sest siis oleksime me ka mõne kolli vist sahistanud Esimene poolaeg oli nats kehv meie poolt teine oli juba võrdsem.Loodame et mängime veel Kakumäega !
                              Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                              When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                              Koss on lahe

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'FC Lagune Tallinn\'

                                Suured väravad poleks midagi eriti muutnud, tavaliselt olen harjunud siukeste noorte tiimide juures suureskoorilisi mänge nägema. Seekord siis valmistas yllatuse. Fck poisid te ei suuda ju karistusalassegi korralikult jõuda, see käib mõlema kohta. Suht 0 meeskonnad eilse mängu järgi vaadates aga terve talv veel ees koostöö ja oskuste parandamiseks.
                                Edu mõlemile!


                                PS! Vabandust kui kedagi nyyd solvasin, või tundusin liiga kriitilisena.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X