Näidatakse tulemusi 1 kuni 11, kokku 11
    Amatöör
    Liitus foorumiga
    Nov 2003

Algupärane Kes on Reali kõige parim m2ngia ??teie arust

Siia:<<<<<<< kirjutage..kõik..kes on teie arust >Reali parim m2ngia..ehk siis nr 1 real madridis..:S eDu

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane Replying to Topic \'Kes on Reali kõige parim m2ngia ??teie arust\'

alfredo di stefano..:P

tegelikult tahtsin aga öelda nagu janice menusarjast \'friends\' - Õu. Mai. Kaaaaaad.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

kallutatud jõud Kasutaja SleepWalking avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

aga miks ometigi ohvhv-topik?

Eesti koondislane Kasutaja -Antz- avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Ja miks ometigi meie arust?? Miks mitte ema või klassijuhataja arust!?

Vapper Karupoeg Kasutaja Juveman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

No kuna tegu tõeliselt värdjaliku teamiga,siis pean minagi nentima,et osad mehed seal ju täitsa head kohe.Meeldib ehk Raul,Beckham(sest mängis ju ManU-s!!!),ja ma ei tea kas mulle ei meenu enam või seal polegi lihtsalt rohkem neid

Originally posted by zidane5

Siia:<<<<<<< kirjutage..kõik..kes on teie arust >Reali parim m2ngia..ehk siis nr 1 real madridis..:S eDu
    kas gravitatsioon sai sinust lapspõlves võitu ja kukkusid mööbliesemelt maha oma palli meenutavale kehaosale??

Vapper Karupoeg Kasutaja Juveman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Originally posted by eston#21

Originally posted by zidane5

kas gravitatsioon sai sinust lapspõlves võitu ja kukkusid mööbliesemelt maha oma palli meenutavale kehaosale??
    irw,sul suht sitt huumorimeel ma kaen krdi reali fänn,a põle ullu,eks kord jõuab kätte ka aeg,mil sulle mõistus külla tuleb
    A sel juhul on parim Raul,sest aint 2 hääd seal ongi

Originally posted by Juveman

irw,sul suht sitt huumorimeel ma kaen krdi reali fänn,a põle ullu,eks kord jõuab kätte ka aeg,mil sulle mõistus külla tuleb
    A sel juhul on parim Raul,sest aint 2 hääd seal ongi
    que???

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Miro Zalar oli hästi kihvt Rootsi teivashüppaja omal ajal. Pikad juuksed ja peapael ja õudselt vahva.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Originally posted by mcnamara

Miro Zalar oli hästi kihvt Rootsi teivashüppaja omal ajal. Pikad juuksed ja peapael ja õudselt vahva.
    ma arvasin et sattusin valesse kohta aga jah...sina sattusid wst.....

Teema kinni.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud