320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unistan ja ennustan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Unistan ja ennustan

    Panen siis umbes küsimuse?
    Keda teie loodate Eesti vastasteks 2006 a. Wc valiktsükklis?Ei kibelenenud play off´e ära oodata.

    tsitaat PL´ist 15.10.2003
    Kui Eesti koondise peatreeneril Arno Pijpersil oleks võimalus vastaseid valida, siis eelistaks ta Prantsusmaad, Hollandit, Shotimaad, Walesi, San Marinot ja Andorrat.

    Enda valik oleks üsna sarnane. Muidugi võiks Prantsusmaa asemel olla ka Inglismaa , kuid siis tekiks asjatult pingeid.Mingi osa \"eesti fänne\" muunduks kiirelt inglise fännideks.
    Hollandi asemel võiks olla Hispaania.
    Andorra asemel tahaks kedagi tõsisemat näha.Kui Eesti tahab edasi areneda siis ei peaks moldovannide ja armjannide suguseid kartma.Aitab küll Andorrast!

    #2
    Replying to Topic \'Unistan ja ennustan\'

    ütleme siis, et

    4. GRUPP

    Saksamaa (pole just kõige tugevam valikmängudes)
    Venemaa (tore olek taas venkudega mängida ja ehk võtaks ka mõned punktid neilt)
    Eesti
    Šotimaa (\"vanade tuttavatega\" peetaks jälle huvitavaid lahinguid) või siis Norra
    Slovakkia (suhteliselt nõrk meeskond nagu šotigi) või siis Island
    Lichtenstein (kindlad 6 punkti Eestile ja ka rünnakut saaks parasjagu harjutatud niimodi)

    Loodetavasti ma puusse ei pannud seda koostades
    Ja veel seda, et kindlasti ei tahaks vastasteks Prantsusmaad, Hispaaniat ega Tšehhit
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Unistan ja ennustan\'

      Saksamaaga on too jama,et ta on prii valikmängudest.Korraldajamaa.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Unistan ja ennustan\'

        krt ma lollakas unustasin selle täitsa ära
        no ma panen siis Saksamaa asemele Portugali (vananev meeskond, ehk annab se meile võimaluse )
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Unistan ja ennustan\'

          Sellel lehel on täpselt samast asjast juttu. Miks mitte jätkata samas teemas?

          Päikest

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Unistan ja ennustan\'

            Nii, panen siia kirja, keda mina tahan. Tugevusgruppe mul praegu silme ees pole, nii et üsna suvaliselt:
            1.Holland, Saksamaa,Inglismaa,Prantsusmaa või Hispaania (ei eelistaks ühte teisele)
            2.Why not Venemaa
            3.Sotimaa

            siis meie ja sinna järgi mingid suht võidetavad võistkonnad, miks mitte meie vana sõber Andorra. Mingid soojad väikeriigid oleks reisimise mõttes head

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Unistan ja ennustan\'

              Originally posted by xxxxxx


              Nii, panen siia kirja, keda mina tahan. Tugevusgruppe mul praegu silme ees pole, nii et üsna suvaliselt:
              1.Holland, Saksamaa,Inglismaa,Prantsusmaa või Hispaania (ei eelistaks ühte teisele)
              Koopas elad ve? Saksamaa ei mängi valikmänge!

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Unistan ja ennustan\'

                1.Holland,inglismaa,prantsusmaa,itaalia
                2.Sotimaa või venemaa
                3.liechenstein või san marino

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Unistan ja ennustan\'

                  Mina küll ei näe erilist põhjust Venemaad tahta. Esiteks ei tähenda see veel midagi ,et ükskord neid kodus võitsime ja teiseks ,ilmselt jääb fännidel Moskvas käimata. Puht julgeoleku mõttes. Kolmandaks -ei too venelastega mäng ka rahaliselt midagi sisse.
                  Vaatan alagruppi kahest aspektist: 1. võimalus edasi saada
                  2. võimalus vutiliidul raha teenida ja jalgpalli promoda
                  Ennustama ei hakka,tuleb ,mis tuleb.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Unistan ja ennustan\'

                    Olen eelmisega nõus, venelastega ei tahaks enam küll kohtuda. Küll aga tahaks näha Itaaliat ja mõnda Kesk-Euroopa riiki, nt. Austriat ja Shveitsi. Mõnes mõttes oleks huvitav ka mängida küproslastega ja valgevenelastega.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Unistan ja ennustan\'

                      Originally posted by Cerny Petr


                      Olen eelmisega nõus, venelastega ei tahaks enam küll kohtuda. Küll aga tahaks näha Itaaliat ja mõnda Kesk-Euroopa riiki, nt. Austriat ja Shveitsi. Mõnes mõttes oleks huvitav ka mängida küproslastega ja valgevenelastega.
                      Austriaga ja Shveitsi osas võib ju isegi nõustuda, aga näiteks Itaalia ja Küprosega on Eesti koondis juba korduvalt kohtunud. Samas, kui nii võtta, siis kohtutud on tõepoolest ju enamike Euroopa riikide koondistega, sh ka Valgevene ja eespool mainitud Küprose ja Shveitsi koondistega. Ja sellise loogikaga ei jää just palju koondiseid, kellega kohtuda...

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Unistan ja ennustan\'

                        Ma nagu mõtlesingi, et oleks päris huvitav kohtuda mõndade nn. \"vanade tuttavatega\"(nt. Valgevene), saaks võrrelda praegust ja toonast jõududevahekorda ja arengut.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Unistan ja ennustan\'

                          Mina loodan väga, et järgmise aastal tuleb Eestiga samasse gruppi kas Inglismaa, Itaalia, Prantsusmaa või Hispaania. Tahax väga näha kuidas Eesti kodus nende vastu mängix. Eriti aga loodan, et tuleb Inglismaa, kuna peale Eesti on mu lemmik koondis Inglismaa eesotsas Beckhamiga. Nõrgematest võix tulla San Marino ja Liechtenstein.
                          Aga mõnes mõttes olex ka hea kui ei tulex ühtegi väga tugevat meeskonda oma gruppi, sest siis võib olla on isegi võimalik pääseda vähemalt play-offi.
                          https://r-cold.blogabet.com/

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Unistan ja ennustan\'

                            Originally posted by Red Devil

                            Aga mõnes mõttes olex ka hea kui ei tulex ühtegi väga tugevat meeskonda oma gruppi, sest siis võib olla on isegi võimalik pääseda vähemalt play-offi.
                            võibolla räägid ka, kuidas selline asi saaks üleüldse võimalik olla? et meie gruppi nt kahest esimesest \'potist\' kedagi ei loositagi?
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Unistan ja ennustan\'

                              Originally posted by fittibaldi


                              Originally posted by Red Devil

                              Aga mõnes mõttes olex ka hea kui ei tulex ühtegi väga tugevat meeskonda oma gruppi, sest siis võib olla on isegi võimalik pääseda vähemalt play-offi.
                              võibolla räägid ka, kuidas selline asi saaks üleüldse võimalik olla? et meie gruppi nt kahest esimesest \'potist\' kedagi ei loositagi?
                              Sry aga ma pole kursis nende \'pottidega\' äkki annad mingi lingikese?
                              https://r-cold.blogabet.com/

                              Kommentaar

                              Working...
                              X