320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO 2004

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'EURO 2004\'

    Mis jutt see on et umbkaitse inglased ryndasid ikka ka tekitades nii mõnegi olukorra, kasvõi penalti. Kui ollaks ees ollaksegi rohkem kaitses! Prantslastel oli ikka õnne ka omajagu! mängupildi järgi nyyd öelda et Prantsusmaa oli parem on kyll raske!!!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'EURO 2004\'

      Originally posted by -Marko-
      Penalti löömise töö olnuks vast ikka Oweni teha, kui mees veel sel ajal platsil viibinuks? Tänase juhtumi tulemusena on veelgi tõenäolisem, et just Michael neid edaspidi sooritama läheb.
      gogogogogogogogogogogogogogogogogo!

      He hits it! He misses it! Michael Owen! Let us all sing for Michael Owen! The best penalty misser of all time!
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'EURO 2004\'

        Kas sellist EMi me tahtsimegi???
        Kahju Inglismaast...




        ITAALIA MEISTRIKS!
        Algselt postitas tank
        Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'EURO 2004\'

          Tahtsime küll
          Alati hea, kui on põnevaid mänge ja pinget..
          Endale ei meeldinud kahest meeskonnast kumbki, aga sümpaatsem võitis

          Kommentaar


            Replying to Topic \'EURO 2004\'

            Mul on aimus, et Portugal edasi ei pääse.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'EURO 2004\'

              Inglismaa mängis teisel poolaajala liiga kaitses ja lõpuks karistati see väga valusalt ära.Kuigi Gerrardi rumal viga andis 3 punkti prantslastele.Samuti ei süüdistaks Becksi penalti löömisel.Lihtsalt ei vedanud.

              Finaalis sel aastal vastamisi : Hispaania ja Prantsusmaa.Võidab loomulikult Hispaania.
              Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

              Kommentaar


                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                Originally posted by Martin


                Originally posted by -Marko-
                Penalti löömise töö olnuks vast ikka Oweni teha, kui mees veel sel ajal platsil viibinuks? Tänase juhtumi tulemusena on veelgi tõenäolisem, et just Michael neid edaspidi sooritama läheb.
                gogogogogogogogogogogogogogogogogo!

                He hits it! He misses it! Michael Owen! Let us all sing for Michael Owen! The best penalty misser of all time!
                iroonia on tabav - Owen küll pendlaid lööma ei lähe, tal on tabavusprotsent umbes sama mis Shaq O\'Nealil vabavisetel korvpallis

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'EURO 2004\'

                  Huvitav, kas Inglise fännid olid selleks ajaks juba laksu all. Väga hea mäng oli, Barthez näitas tõesti, et teda on veel vara maha kanda. Zizou karistuslöögi ajal ma aimasin, et midagi veel juhtub. Istusin kõrvuti isa ja ta sõbraga, kes on õllelembelised Inglise fännid ja nimetavad prantslasi konnasööjateks . Ja kui see karistuslöök sisse läks kisasin ma ikka suht valjult, jeeee!!! Jamesi ma tunnistaks tõesti penalti süüdlaseks. Zizou lõi muidugi külma närviga palli väravasse. Tõesti ma arvan, et väravatesüüdlaseks võis saada see, et inglased ristisid ennast juba enne ette ära võitjateks, aga kogemus ju endal Meistrite Liiga finaalist 99\' olemas. Prantslased tegid midagi muidu 2000-nda sarnast, kus Itaalia oli ka praktiliselt juba võitnud. Henry oli tegelikult Treze kõrval eile natuke kahvatu, kuid lootsin, et mängu tuuakse ka Louis Saha. Aga ikkkagi, mäng oli tore ja Prantsusmaa Euroopa Meistriks!
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'EURO 2004\'

                    Originally posted by Henryfan

                    Jamesi ma tunnistaks tõesti penalti süüdlaseks
                    vait koer!!!

                    stevie g on suur tydrukute pluus.. emily \"sinininapasapeeter\" heskey on peaaegu sama m66tu..poksija raisk sööda k6rvale mitte ära isetse.. PUTS!!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'EURO 2004\'

                      Originally posted by fittibaldi


                      Lihtsalt võtaks asjad kokku niimoodi
                      haiku by fittibaldi

                      jah jah, eduseisu hoidmine
                      on nõrkuse märk
                      seda me näha ei taha
                      see on UMBKAITSE!
                      õige mees see lööb ja ründab
                      sest parim kaitse on rynnak
                      (ma ise ei tea, a keegi tark
                      see olla öelnud)
                      sellepärast ma ka
                      käin alati tartu roki mängudel
                      need mehed teavad kuda joosta
                      ja visata
                      üldse on koss lahedam
                      Haiku peaks olema ikka kolme realine
                      Aga eilne mäng oli küll põnev Mina võtaks mängu kokku ühe lausega: Inglismaa haavas Prantusmaad, aga Prantusmaa tappis Inglismaa.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'EURO 2004\'

                        Originally posted by Henryfan

                        Tõesti ma arvan, et väravatesüüdlaseks võis saada see, et inglased ristisid ennast juba enne ette ära võitjateks, aga kogemus ju endal Meistrite Liiga finaalist 99\' olemas.
                        enne mängu?? ei tea kyll kuidas?? inglased meistrite liiga finaalis?? ja mina olen koguaeg arvanud et tegu on klubikompetitsiooniga

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'EURO 2004\'

                          Originally posted by users


                          Originally posted by dreyd


                          ok, saime nüüd teada, kes meil pendlaid edaspidi lööb, horvaadid ja shveitsid saavad nii mis tolmab, ei põe rohkem.
                          et kohe nii kõva fänn
                          oled näinud või ?

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'EURO 2004\'

                            [i]Originally posted by eston#21[/]
                            stevie g on suur tydrukute pluus.. emily \"sinininapasapeeter\" heskey on peaaegu sama m66tu..poksija raisk sööda k6rvale mitte ära isetse.. PUTS!!
                            Peaaegu õige. Stevie näitas eile, et jutud rahvusvahelise tasemega tippmängijast on enneagsed. Kaitses rabas ta muidugi hullumeelselt, aga pidev närvitsemine pallikäsitlemisel ja söötmisel mehest head muljet ei jätnud. Kahju, et MM-il käimata jäi ja suurvõistluse õhk õigel ajal nuusutamata.
                            Heskey viga oli ka andestamatu. tegelikult muidugi rohkem Erikssoni möödalaskmine, et ta suurepäraselt mänginud Rooney välja võttis. Poiss võis olla väsinud, aga ta ei näidanud seda välja.
                            Ja et teha \'pooli nutulaul täielikuks: Michael Owen ei ole enam see mängija, mis ta oli. Uskumatu, aga kas tõesti enneaegne vanadus, mis paljudele lapstähtedele osaks saab? Absoluutselt nähtamatu eile, Rooney tegi rünnakul kogu töö ära.

                            Lõpptulemus oli koshmaar. Aga mõndagi positiivset jäi siiski meelde. Lisaks Rooney\'le mängis väga tublilt terve kaitseliin, Scholes liikus kenasti ja muidugi Wayne-poiss. Eilne mäng võttis vähemalt minult närvi maha. Inglismaa ei võida ka seekord. Alagrupist edasisaamine sõltub nüüd sellest, kas Shveitsi kaitsemüür suudetakse murda.
                            Prantsusmaa on tugev. Seekord oli neil ka õnne omajagu. Aga turniir alles algab.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'EURO 2004\'

                              PEan nentima, et Euro hakkas ülimalt positiivse elamusena, kuna, jättes kõrvale isiklikud eelistused koondiste osas, just sellised mängud nagu Kreeka-Portugal ja Inglismaa-Prantsusmaa propageerivad jalgpalli ja tõstavad selle mängu populaarsust.

                              Inglismaa-Prantsusmaa kohtumist kommenteeridas peab tõdena, et aset leidis kohane karistus pendla möödalöömise eest, ülikena mäng!!!
                              Why do gorillas have big nostrils?
                              Because they have big fingers!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                                Et siis see eilne Inglismaa mäng.
                                Kaks kuradi Liverpooli kolli rikkusid kogu mängu ära. Esmalt tekitas Heskey karistuslöögi ja siis Gerrard mõtteka tagasisööduga. Huvitav küll miks Liverpool nii pasalt Inglismaal mängis see aasta.
                                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X