320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO 2004

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'EURO 2004\'

    Miks? Miks? Miks? Miks? Miks ei või kunagi võita finaalis see koondis/klubi, kelle poolt ma olen? Ma oleks õnnelikum, kui Portugal oleks kaotanud mingi 3 väravaga ja Kreeka oleks Portugalist kõvasti üle olnud, aga niimoodi kaotada on kurb. Domineerida mängu, aga ikka kaotada.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'EURO 2004\'

      Originally posted by Loca

      aga niimoodi kaotada on kurb. Domineerida mängu, aga ikka kaotada.
      aga see ongi ju jalgpall... kui ise ära ei löö, löövad teised
      Rap music doesn\\\'t kill people - Hollywood does! Films don\\\'t kill people - video games do! Games don\\\'t kill people - guns do! Guns don\\\'t kill people - culture does!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'EURO 2004\'

        Originally posted by -Antz-

        See et ei võitnud mõni jalgpalli \"suurtest\", ei vähenda selle finaalturniiri väärtust küll kuidagi
        tingimata mitte, kuid antud juhul väärtust - jalgpallilist sellist, täpsustan - ka ju ei lisandunud. Turniiri üldpildis nõustuksin Cruyffiga, et midagi erilist ei olnud. Mannat ei sadand ning turniir oli sama keskpärane kui kaheaastatagune MM. Tulbi hinne kümnest annaksin seitsme.

        Samuti on raske aru saada seltskonnast, kes pidas finaalmängu suursoosikuks Portugali. Kui vastane on enne finaalijõudmist kõrvaldanud Prantsusmaa ja Tsehhi, sealjuures ka Portugali ennast, siis.. Imetlusväärne. Aga et antud võit korraldajamaast eelnevate mängude taustal mingi suurem ennekuulmatus oleks? kasutaksin klisseed: \'lubage kahelda\'.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'EURO 2004\'

          ...üks lugu....

          /me priisates enne poolfinaali kreeka ja tšehhi vahel: \"Kui Kreeka EM-finaalturniiri võitma peaks, ajan ma juuksed maha!!

          lisamata igasuguseid ilukirjanduslikke kaunistusi ja muhedaid kommentaare ning sõnumitehunnikut minu postkastis eile öösel, kui teatud tütarlaps mu juuksed kahe millimeetri pikkuseks ajas, nii lihtsalt juhtuski..

          jalgpall nõuab ohvreid

          siiralt,
          teie kiilakas

          Kommentaar


            Replying to Topic \'EURO 2004\'

            rõve jõmm!!!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'EURO 2004\'

              tümps-tümps-tümps-tümps-tümps-tümps-tümps-tümps-tümps-tümps-tümps-tümps-tümps-tümps...

              Kommentaar


                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'EURO 2004\'

                  Nonii, Suurvõistlus Euroopakad ongi läbi ,mõtlesin siin mina ,et teeks õige suurkokkuvõtte igast alagrupist ,veerandfinaalidest ,poolfinaalidest ja finaalist ning annaks omad auhinnad parematele/sitematele
                  A Grupp

                  Olen siin juba korduvalt rääkind na ,et A gruppis on suur pommüllatus Venemaa viimaseks langemine ,tänu millele said edasi siis portugal ja kreeka ,kellest 1 võitis EM ära kah :P Hispaania oligi tegelt viimaste mängude põhjal outsider ,kuid Kreeka suutis näidata häid mänge ning nende füüsiline tase oli lihtsalt nii hea

                  B grupp

                  Suht mõttetud tulemused ,aga tiitlikaitsja suurepärane esitus pani mindki uskuma ,et seegi kord võidab EMi prantslased Aga läks siis hoopis teisiti ,inglismaa oli samas selgelt üle šveitsist

                  C grupp

                  Põhjamaade suurpomm viskas välja itaalased ning nende koos bulgakad, kes olid selgelt üle trennind ,nii ütles vähemalt minu trenna

                  D grupp

                  Surmagrupp kus said edasi ka EMil selgelt parimat vutti mängind hollandlased ,rahuldavalt tagusid palli ka tsehhid ,saksa vääris kodusõitu :P

                  Edasi läks üle kivide ja kändude kuni poolfinaalideni ,mil kreeka üllatas tsehhit kolliga ja portugal tegi sisuliselt sama ainult mitmuses Hollandiga Finaal oli ülimaru ,kus kreeka valitses mängu 85 minutit ning suutis selle ajaga lüüa ka saatuslikuks saanud kolli ...KREEKA EM MEISTER SEEGA
                  suurim üllataja:Kreeka
                  suurim põruja:Venemaa
                  ilusamat mäng näitas:Holland
                  Parim mees:Zidane
                  EM läbikõrbenud mees:Bulõkin
                  parim vv:Nikopoliidis
                  parim kaitseja:Cocu
                  keskväljamees:Poborsky
                  ründaja:Owen
                  treener:Scollari

                  Need olid siis minu auhinnad parimatele Edaspidiseks ise loodan vaid seda ,et ka minu lemmikud hakkavad ükskord kolle lööma ja võitusid koju tooma...oleks nagu aeg na ning PS!!! Enne mängu algust ennustasin ma ,et 1-0 võidab finaali kreeka na ,ja vaadake nüüd ise :P täkkesse panin...!!!!
                  Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'EURO 2004\'

                    Originally posted by Magpie

                    siiralt,
                    teie kiilakas
                    rahvas nõuab pilti..
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'EURO 2004\'

                      Originally posted by fittibaldi


                      Originally posted by Magpie

                      siiralt,
                      teie kiilakas
                      rahvas nõuab pilti..

                      palun ei,ma tahaks magada ka

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'EURO 2004\'

                        Originally posted by fazzoletti

                        mingi tatt..
                        järgmine kord ära austa meid oma kirjutistega..

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'EURO 2004\'

                          Originally posted by fazzoletti


                          Nonii, Suurvõistlus Euroopakad ongi läbi ,mõtlesin siin mina ,et teeks õige suurkokkuvõtte igast alagrupist ,veerandfinaalidest ,poolfinaalidest ja finaalist ning annaks omad auhinnad parematele/sitematele
                          A Grupp

                          Olen siin juba korduvalt rääkind na ,et A gruppis on suur pommüllatus Venemaa viimaseks langemine ,tänu millele said edasi siis portugal ja kreeka ,kellest 1 võitis EM ära kah :P Hispaania oligi tegelt viimaste mängude põhjal outsider ,kuid Kreeka suutis näidata häid mänge ning nende füüsiline tase oli lihtsalt nii hea

                          B grupp

                          Suht mõttetud tulemused ,aga tiitlikaitsja suurepärane esitus pani mindki uskuma ,et seegi kord võidab EMi prantslased Aga läks siis hoopis teisiti ,inglismaa oli samas selgelt üle šveitsist

                          C grupp

                          Põhjamaade suurpomm viskas välja itaalased ning nende koos bulgakad, kes olid selgelt üle trennind ,nii ütles vähemalt minu trenna

                          D grupp

                          Surmagrupp kus said edasi ka EMil selgelt parimat vutti mängind hollandlased ,rahuldavalt tagusid palli ka tsehhid ,saksa vääris kodusõitu :P

                          Edasi läks üle kivide ja kändude kuni poolfinaalideni ,mil kreeka üllatas tsehhit kolliga ja portugal tegi sisuliselt sama ainult mitmuses Hollandiga Finaal oli ülimaru ,kus kreeka valitses mängu 85 minutit ning suutis selle ajaga lüüa ka saatuslikuks saanud kolli ...KREEKA EM MEISTER SEEGA
                          suurim üllataja:Kreeka
                          suurim põruja:Venemaa
                          ilusamat mäng näitas:Holland
                          Parim mees:Zidane
                          EM läbikõrbenud mees:Bulõkin
                          parim vv:Nikopoliidis
                          parim kaitseja:Cocu
                          keskväljamees:Poborsky
                          ründaja:Owen
                          treener:Scollari

                          Need olid siis minu auhinnad parimatele Edaspidiseks ise loodan vaid seda ,et ka minu lemmikud hakkavad ükskord kolle lööma ja võitusid koju tooma...oleks nagu aeg na ning PS!!! Enne mängu algust ennustasin ma ,et 1-0 võidab finaali kreeka na ,ja vaadake nüüd ise :P täkkesse panin...!!!!

                          Auhinnad jäid kõik väljaandmata ,parandan vea

                          suurim üllataja:Kreeka
                          suurim põruja:Venemaa
                          ilusamat mäng näitas:Holland
                          Parim mees:Zidane
                          EM läbikõrbenud mees:Bulõkin
                          parim vv:Nikopoliidis
                          parim kaitseja:Cocu
                          keskväljamees:Poborsky
                          ründaja:Owen
                          treener:Scollari

                          parim mäng-Holland-Saksamaa
                          sitem mäng-Taani-Bulgaaria
                          ebaõiglaseim võit-Tšehhi võit Hollandi üle
                          õiglaseim võit-Kreeka võit Prantsusmaa vastu
                          kõige imelikum vahetus- Izmailovi asemel Bõstrov mängus Portugali vastu( miks küll oli vaja ära võtta võimalus mäng enda kontrolli alla saada...)
                          parim kohtunik.-Gilles Veissiere (ainus mäng kus venelaste vastu käituti õiglaselt ning nad teenisid kohe ka võidu)
                          parim värav-Kolleri värav Hollandi vastu (hästi mängitud rünnak kust tuli imekaunis sööt Barosilt kollaerile ,kes ka ära kõksas)
                          kõige sitem vv-Kahn ,mees lihtsalt kõrbes
                          sitem kaitsja-kogu venemaa kaitseliin ,uskumatu kuidas nad kõrbesid
                          sitem keskväli-bulgaarial ( mehed olid nii väsind)
                          pask rünnak-portugal ,sest nad ei saandki kreeka kaitsest läbi murda


                          Nüüd hetkeks kõik EURO 2004 kohta ning ootame siis huviga OM-i vutti
                          Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'EURO 2004\'

                            Originally posted by fazzoletti


                            ...!!!!


                            Puiatus on madalad aiad?

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'EURO 2004\'

                              Originally posted by fittibaldi
                              rahvas nõuab pilti..
                              hehe, lasen parem peremehel magada. aga küll ma sobiva poosi välja nuputan ja kuulsusejanus millalgi oma foto sinunigi toimetan. hea kujutluse annavad nende meeste soengud:











































                              või siis ja näiteks :P

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                                Originally posted by fazzoletti


                                ebaõiglaseim võit-Tšehhi võit Hollandi
                                mina arvan, et pigem prantslaste võit inglaste üle
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X