320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO 2004

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'EURO 2004\'

    Originally posted by ishmael


    Kas keegi teab mingit liini kuidas mängudele pileteid saada? Roppu moodi tahaks ühe kauni nädala Portugalis veeta.
    Tean üht liini, mis on suhteliselt ametlik ja veebipõhine . Igal juhul soovitan tuntuda selle lingiga -> http://www.euro2004.com/Competitions...ing/index.html.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'EURO 2004\'

      Originally posted by ishmael


      Kas keegi teab mingit liini kuidas mängudele pileteid saada? Roppu moodi tahaks ühe kauni nädala Portugalis veeta.

      Ametlikult sai aeg juba pool aastat tagasi läbi.
      Aga paistab et 9.detsember tuleb veel midagi müüki.
      Üks variant on veel ebay\'st osta ,aga kuidas sa sealt kätte saad ?
      Piletid on lubatud saata koju vähemalt 2 nädalat enne turniiri algust ,seega müüakse hetkel
      ainult lubadust et kunagi piletid tulevad .


      lfc

      portug-esp & tsehhi-saksa mängule mineja

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'EURO 2004\'

        Armsast D-grupist...
        Kui piiluda lähedale meie aega, siis oleks favoriidid pigem Tsehhi ning Saksamaa.
        sest:
        Saksamaa võib esineda suvel hästi.
        Saksamaal võib olla meeskond, mis surub Hollandi eemale. küsimus siis selles, kuidas suudab Advocaat omi sakslaste vastu mängima panna.
        Hollandil on juba olemas magusaid kogemusi Tsehhiga (ka k.a. eelmise turniiri deBoeri-penalti mäng), mis annaks ju eelisseisuse justkui Tsehhile.
        Tsehhi on hetkel grupist kõige võimsamas seisus - see kuulub muidugi pigem kevadisele arutamisele.
        Läti suudaks võita, kui üldse kedagi, vaid Hollandit.

        Niisiis rõhutaksin ma Hollandi poolepealt tõenäolist üheplaanilist ründeskeemi ning eksimustealdis kaitset. kõige eelneva juures loodan ma aga seevastu tulevast turniirist Hollandi tulevärki. nii et võta näpust...

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'EURO 2004\'

          Tervist!

          Küsimus selline, kas siinsest foorumi seltskonnast kellelgi kindel plaan ka Portugali sõita. Ja kui on siis millega jne. Endal igaljuhul käib EM jaoks raha kogumine juba pikemat aega ja väikese seltskonnaga 4 piletit Rootsi v. Taani mängule uefa lehelt juba ostetud ning kui 9.detsembril juurde peaks saama siis plaan ka juurde osta.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'EURO 2004\'

            Ma pakun ,et A gruppist saavad edasi kindlasti Hispaania ja Portugal ,aga mine saa tea eelmine EM oli ka et Grupp A: Inglismaa,Portugal,Saksamaa ja Rumeenia praktilisest võis arvata et Saksa ja Inglismaa saavad edasi aga ei saand said hoopis Rumeenia ja Portugal ja sealt vist Portugal tõusis suureks jalka riigiks aga ma pole kindel sest siis ma hakkasingi Jalgpalli vaatama.B-GRUPP- Edasi saavad ilmselt Inglismaa ning Prantslased ma pakun et Prantsusmaa st tuleb EM 2004 võitja ja Inglismaa -Prantsuse mängus tuleb võib olla nt 2-2 sest mõlevad ründavad võistkonnad sellest mängust 0-0 kindlasti ei tule.C-GRUPP ikka vist sealt edasi Rootsi ja Itaalia pakun et võib korduda eelmise EM i finaal Itaalia-Prantsusmaa ( aga see umbes mingi 15 %),Rootsi jõuab arvatavasti Poolfinaali kui hästi läheb.D-GRUPP Ikkagi ma pakun et Saksamaa võib jälle ülatada nagu MM il ehk siis edasi saavad: HOLLAND ja SAKSAMAA ma ei usu et nüüd Tšehhi nüüd nii hästi mängib natuke jääb staaridest puudu aga väiksed võimalused on edasi saada.Minu favoriitide järjestus on : Prantsusmaa,Itaalia,Holland,Portugal,Inglismaa,Sak samaa,Hispaania ning Rootsi.Aga loodan väga et Prantsusmaal ei ebaõnnestu see nagu ebaõnnestus MMil tulla Favoriidi rolliga toime.
            sigpic

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'EURO 2004\'

              Favoriidiseisuses on seega pooled EM-l osalevad satsid. Tegelikult tahtsin soovitada kirjavahemärkide kasutamist. Sul endal hoiab komade vältimine ehk aega kokku, aga lugeda on seda teksti pagana raske.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                Latest list of friendly international matches involving teams who have qualified for Euro 2004:

                - - BULGARIA
                Feb 18 v Greece (a) TBA
                Mar 31 v Russia (a) TBA
                Apr 28 v Cameroon (h) Sofia

                - - CROATIA
                Feb 18 v Germany (h) Split
                Mar 31 v Turkey (h) Zagreb
                Jun 5 v Denmark (a) Copenhagen

                - - CZECH REPUBLIC
                Feb 18 v Italy (a) Palermo
                Mar 31 v Ireland (a) Dublin
                Apr 28 v Japan (h) TBA
                May 29 v Liechtenstein (a) Innsbruck, Austria
                Jun 2 v TBA (h) TBA
                Jun 6 v Estonia (h) TBA

                - - DENMARK
                Jan 18 v United States (a) Los Angeles
                Jan 24 v Guatemala (a) Los Angeles
                Feb 18 v Turkey (a) TBA
                Mar 31 v Spain (a) TBA
                Apr 28 v Scotland (h) Copenhagen
                kusjuures Reuters polnud seda märkinud. 30. mail siis Tallinnas Eestiga!
                May 29 v Greece (h) TBA
                Jun 5 v Croatia (h) Copenhagen

                - - ENGLAND
                Feb 18 v Portugal (a) Loule, Algarve
                Mar 31 v Sweden (a) Gothenburg

                - - FRANCE
                Feb 18 v Belgium (a) Brussels
                Mar 31 v Netherlands (a) Amsterdam
                May 20 v Brazil (h) Paris
                May 28 v Andorra (h) Montpellier
                Jun 6 v Ukraine (TBA) TBA

                - - GERMANY
                Feb 18 v Croatia (a) Split
                Mar 31 v Belgium (h) Cologne
                Apr 28 v Romania (a) TBA
                Jun 2 v Switzerland (a) Basel

                - - GREECE
                Feb 18 v Bulgaria (h) TBA
                Mar 31 v Switzerland (h) Athens
                Apr 28 v Netherlands (a) Eindhoven
                May 29 v Denmark (a) TBA

                - - ITALY
                Feb 18 v Czech Republic (h) Palermo
                Mar 31 v Portugal (a) Braga
                Apr 28 v Spain (h) TBA

                - - LATVIADetails of friendlies still to be announced

                - - NETHERLANDS
                Feb 18 v United States (h) Amsterdam
                Mar 31 v France (h) Amsterdam
                Apr 28 v Greece (h) Eindhoven
                May 29 v Belgium (h) Eindhoven
                Jun 5 v South Africa (h) Amsterdam

                - - PORTUGAL
                Feb 18 v England (h) Loule, Algarve
                Mar 31 v Italy (h) Braga
                Apr 28 v Sweden (h) TBA

                - - RUSSIA
                Feb 11 v Japan (a) TBA
                Mar 31 v Bulgaria (a) TBA
                Apr 28 v Norway (a) TBA
                May 25 v Austria (a) TBA

                - - SPAIN
                Feb 18 v Peru (h) Barcelona
                Mar 31 v Denmark (h) TBA
                Apr 28 v Italy (a) TBA

                - - SWEDEN
                Jan 22 v Norway (a) Hong Kong
                Jan 25 v Hong Kong XI or Honduras (a) Hong Kong
                Mar 31 v England (h) Gothenburg
                Apr 28 v Portugal (a) TBA
                May 28 v Finland (a) TBA

                - - SWITZERLAND
                Feb 18 v Morocco (a) Casablanca
                Mar 31 v Greece (a) Athens
                Apr 28 v Slovenia (h) TBA
                Jun 2 v Germany (h) Basel

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'EURO 2004\'

                  Originally posted by Magpie

                  - - DENMARK
                  kusjuures Reuters polnud seda märkinud. 30. mail siis Tallinnas Eestiga!
                  May 29 v Greece (h) TBA
                  Eestiga jääb siis mäng ära?

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'EURO 2004\'

                    Originally posted by Jyrka


                    Originally posted by Magpie

                    - - DENMARK
                    kusjuures Reuters polnud seda märkinud. 30. mail siis Tallinnas Eestiga!
                    May 29 v Greece (h) TBA
                    Eestiga jääb siis mäng ära?
                    Mäng ikka ära ei jää. Lihtsalt ma arvan Reutersil midagi valesti läind. Kui mäng jääks ära siis oleks asi putsis. mul juba pilet broneeritud
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'EURO 2004\'

                      Euro 2004-ks kvalifitseerunud meeskondade seas võib toimuda muutus, mida küll isiklikult ei usu.
                      Nimelt, Wales´i funktsionäärid kaaluvad võimalust esitada Uefa´le apellatsioon kvalifikatsioonimängude tulemuste muutmise osas. Dopinguproov, mis võeti Venemaa koondise ebajumalalt ja Spartaki keskväljastaarilt Jegor Titovilt Moskvas novembrikuu alul Vene-Wales mängu järel, osutus positiivseks ja mängijat sai karistatud aastase võistluskeeluga.
                      Kas tundub ainult mulle, et jalgpallis karistatakse dopingupruukimisega vahelejääjaid kergemate karistustega, kui muudel spordialadel patustanuid?


                      Asjale on antud ametlik käik.
                      http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/internationals/wales/3426043.stm

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'EURO 2004\'

                        huvitav kas siis pandaks Wales lihtsalt Venemaa asemele A-gruppi.. siis oleks ju Hispaanial täielik lõbusõit..
                        aga edasipääsejateks pakuks:
                        a) hispaania, portugal
                        b) Prantsusmaa, Inglismaa
                        c) Taani, Itaalia
                        d) Tšehhi, Saksamaa
                        põhjendama ei hakka..

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'EURO 2004\'

                          Täna peab siis UEFA selle Venemaa küsimuse otsustama. Meeskonna EM-ilt väljaviskamine oleks küll imede ime ja vaevalt, et uelslased isegi sellesse usuvad. On muidugi olemas pretsedent koondise EM-finaalturniirilt eemaldamise kohta (Jugoslaavia 1992), aga siis olid põhjused teatavasti hoopis teised. Üksikmängija dopingujuhtumi puhul võistkondlikul alal on tavaliselt sanktsioone rakendatud vaid mängija suhtes.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'EURO 2004\'

                            Originally posted by mcnamara
                            Täna peab siis UEFA selle Venemaa küsimuse otsustama. Meeskonna EM-ilt väljaviskamine oleks küll imede ime ja vaevalt, et uelslased isegi sellesse usuvad.

                            Üksikmängija dopingujuhtumi puhul võistkondlikul alal on tavaliselt sanktsioone rakendatud vaid mängija suhtes.
                            See otsus tehti küll juba paar päeva tagasi teatavaks ning pole enam mingi uudis, aga siiski.. Ning tulemuseks täpselt see, mida oli oodata!

                            Pressist kopi/paste:

                            Euroopa jalgpalliliit UEFA ei rahuldanud Walesi nõudmist arvestada neile Euro 2004 valikmängude play-offi teises kohtumises Venemaa vastu 3:0 võit, kuna venelaste eest oli kaasa mänginud esimese mängu järel positiivse dopinguproovi andnud Jegor Titov. Wales kaotas Cardiffis peetud mängu 0:1 ning finaalturniirile pääses Venemaa.

                            UEFA avalduses öeldakse, et Walesi pool ei suutnud esitada tõendeid selle kohta nagu oleks Titov kordusmängu ajal olnud keelatud ainete mõju all. Pealegi ei rakendata dopinguga seotud karistusi mitte meeskonna vaid konkreetse mängija suhtes.
                            The other line moves faster.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'EURO 2004\'

                              Maitse asi aga mina olin Venemaa poolt nii enne mänge ,kui ka nüüd. Venemaa on igatahes tugevam jalgpalliriik ,kui Wales. Võrrelge ka kas või klubijalgpalli.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                                Originally posted by ROOTSI KUNN

                                Maitse asi aga mina olin Venemaa poolt nii enne mänge ,kui ka nüüd. Venemaa on igatahes tugevam jalgpalliriik ,kui Wales. Võrrelge ka kas või klubijalgpalli.
                                Põhimõtteliselt ei saa võrrelda võrreldamatuid, mastaabid on siin niivõrd erinevad: territoorium, harrastajad, raha... Wales ei ole isegi iseseisev riik, parimad klubid Cardiff, Swansea mängivad divarites. Kusjuures tegelikult ei oleks ma sugugi kindel, et näiteks Moskva gigandid Spartak, CSKA, Torpedo Inglismaa 1. divisjoni keskmikust jagu saaksid...
                                Üldiselt ei ole see aga minu arust teema, kus ilmtingimata kellegi poolt olema peaks!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X