320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO 2004

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'EURO 2004\'

    Ära nüüd divari taset ülehinda. Vene tippklubides on ikka Meistrite liiga kogemuse/tasemega mehi.

    Klubijalgpalli nendes kahes riigis on kindlasti võimatu võrralda. Kuid kui vaadata, millistes satsides koondislased mängivad, peaks Venemaa ülekaal ilmne olema. Õnneks mängivad eduka tiimi juures rolli ka muud faktorid. Mina isiklikult eelistanuks Walesi edasipääsu - ikkagi väikeriik ja nauditavam mängustiil.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'EURO 2004\'

      Originally posted by jyriöö

      Ära nüüd divari taset ülehinda. Vene tippklubides on ikka Meistrite liiga kogemuse/tasemega mehi.
      Ei viitsi siin küll pikalt vaidlema hakata, sest tõesti on ju Vene klubid Meistrite Liigas korralikult mänginud, aga oma osa on seal ka nende liiga erineval ajagraafikul, ilmal aso. Samas muidugi suutsid paar aastat tagasi traktoripoisid esimeses divisjonis mängides UEFA Cup`is nii mõnegi ringi läbida... Samas ei oleks ma selles ikkagi eriti kindel, et Pareiko näiteks oleks Bradfordi esiväravavaht, nooruke Kink saaks Millwalli eest vahetusmängijana pingile ja vaatamata kogu mu austusest meie suurepärase ründaja Operi vastu, ei usu ma eriti, et ta nt Wet Hamis suudaks sama tihti, kui eelmise hooaja lõpus Torpedos, väravaid kõmmutada....
      Kuid kui vaadata, millistes satsides koondislased mängivad, peaks Venemaa ülekaal ilmne olema.
      Samas juhul, kui mina hindan divari taset üle, siis sinu puhul tundub olevat probleemiks Vene liiga taseme ülehindamine või siis Premieri alahindamine, sest enamus Walesi koondislastest mängib just nimelt Premieris, mitte küll just esimese järgu tiimides, aga ikkagi... Bellamy, Speed, Giggs on staarid, Savage, Jones, Delaney, Melville vägagi korralikul tasemel mängumehed. Mina vähemasti ei tuleta Venemaa koondisesse ühtegi staari...

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'EURO 2004\'

        Originally posted by efafan
        Samas juhul, kui mina hindan divari taset üle, siis sinu puhul tundub olevat probleemiks Vene liiga taseme ülehindamine või siis Premieri alahindamine, sest enamus Walesi koondislastest mängib just nimelt Premieris, mitte küll just esimese järgu tiimides, aga ikkagi... Bellamy, Speed, Giggs on staarid, Savage, Jones, Delaney, Melville vägagi korralikul tasemel mängumehed. Mina vähemasti ei tuleta Venemaa koondisesse ühtegi staari...
        Bellamy, Speed staarid???? Ainult ühe teatud meeskonna fänni jaoks, ma arvan. Kurb tõsiasi on siiski see, et Wales ei suuda mängijate valikus konkureerida sellise suure riigiga nagu Venemaa. Näitas ju selle EM-valikturniiri lõpuosagi ilmselgelt: võta mõned korralikud mängijad ära ja neid pole kellegagi asendada.
        Premieri muuseas ei ole vaja alahinnata - seoses \"kolme suure\" fenomeniga on üldine tase ilmselgelt langemas.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'EURO 2004\'

          Lisaks veel siia, et Eesti mängijate sobitamine erinevatesse klubidesse on puhas spekulatsioon, mis argumenteerimisel arvesse ei lähe. Lõputult annaks lihtsalt vaielda, maitse asi ju. Ja staaride hindamisel lähtud ikka liigast, mida rohkem jälgid.

          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'EURO 2004\'

            Ajaloolise tõe huvides olgu ära toodud eile mänginud EURO2004 osalejate tulemused:

            Läti - Kasahstan 3:1
            Türgi - Taani 0:1
            Albaania - Rootsi 2:1
            Kreeka - Bulgaaria 2:0
            Maroko - Shveits 2:1
            Belgia - Prantsusmaa 0:2
            Holland - USA 1:0
            Horvaatia - Saksamaa 1:2
            Itaalia - Tshehhi 2:2
            Hispaania - Peruu 2:1
            Portugal - Inglismaa 1:1

            Ehk siis platsil käisid kõik peale dopinguskandaalist määritud Venemaa. Mõnigi meeskond rohkem eksperimenteeris (loe:tegi pulli). Itaalial näiteks käis väljakul kahe meeskonna jagu mehi - asi, mida kõrgemad jõud nüüd keelata tahavad.
            Aga silma hakkab nüüd Rootsi kaotus küll - tegemist ikka ülimalt ebastabiilse meeskonnaga. Türklaste allakäik näib aga aina süvenevat, kodukaotus - aga ok, nemad EM-ile ei lähe. Vahest näitab see lihtsalt Taani tugevust?
            Nähtud väravaist kauneim oli Pauleta vintpall karistuslöögist ristnurka (mängus Portugal - Inglaterra).
            EM-iks on ettevalmistus nüüd siis käima läinud. Järgmine koondisteõhtu on vist 31.03.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'EURO 2004\'

              Ennustaks edasipääsejad:
              Group A:
              1.Portugal (jõuab finaali pakun)
              2.Hispaania (veerand finaalist edasi ei saa)

              Group B:
              1.Prantsusmaa (minu suur favoriit)
              2.Inglismaa (poolfinaal ilmselt)

              Group C:
              1.Rootsi (veerand finaal)
              2.Itaalia (poolfinaal)

              Group D:
              1.Tsehhi (veerand finaal)
              2.Holland (veerand finaal)

              Huvitav kas keegi teab kuidas need veerand finaalid tulevad mis grupit mitmendad võistkonnad???

              Minu arust on Walesis sellepärast nõrgem klubi jalgpall kuna nende enamikud koondislased mängivad Inglismaal (Giggs,Bellamey,... jne).Aga päris paljud Vene koondislased mängivad vene liigas.Aga ise oleksin tahtnud Walesi finaalturniirile.
              sigpic

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                süsteem peaks olema sellised, et alagrupkaaslased enne finaali ei kohtu - seega finaal: Prantsusmaa ja Inglismaa - fra võidab KAHJUKS.
                minge Kingissepa praami peale

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'EURO 2004\'

                  Originally posted by Henryfan


                  Huvitav kas keegi teab kuidas need veerand finaalid tulevad mis grupit mitmendad võistkonnad???
                  25 Winner A 19:45 Runner-up B 24/06 Lisbon
                  26 Winner B 19:45 Runner-up A 25/06 Lisbon
                  27 Winner C 19:45 Runner-up D 26/06 Faro-Loulé
                  28 Winner D 19:45 Runner-up C 27/06 Porto
                  29 Winner Match 25 19:45 Winner Match 27 30/06 Lisbon
                  30 Winner Match 26 19:45 Winner Match 28 01/07 Porto
                  31 Winner Match 29 19:45 Winner Match 30 04/07 Lisbon
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'EURO 2004\'

                    ... muideks kolasin ükspäev Läti JalgpalliLiidu kodukal ja sealt läksid lingid reisifirmade lehekülgedele millised teevad reise Portugali EMile Läti mänge vaatama... pea kolme nädalane pakett maksis koos hotellide ja mängupiletitega 570 LT ... elik ca. 13 000.-EEKi...mis iseenesest ei olegi teab mis üle mõistuse kallis... kas kannataks aga 3 nädalat mingite purjus läti hoki-korvpalli-võrkpalli-jalgpalli fännidega koos olla - see on küsitav? Tegemist oli bussireisiga btw...
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'EURO 2004\'

                      Originally posted by jansa


                      ... muideks kolasin ükspäev Läti JalgpalliLiidu kodukal ja sealt läksid lingid reisifirmade lehekülgedele millised teevad reise Portugali EMile Läti mänge vaatama... pea kolme nädalane pakett maksis koos hotellide ja mängupiletitega 570 LT ... elik ca. 13 000.-EEKi...mis iseenesest ei olegi teab mis üle mõistuse kallis... kas kannataks aga 3 nädalat mingite purjus läti hoki-korvpalli-võrkpalli-jalgpalli fännidega koos olla - see on küsitav? Tegemist oli bussireisiga btw...
                      No ma arvan,et see sõltub kellele sa pöialt hoiad- ma arvan.

                      Muideks meil mõlemal nüüd 600 postitust foorumis.
                      Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'EURO 2004\'

                        UEFA apellatsioonikomisjon lükkas Walesi nõude Venemaa EM-ilt eemaldada tagasi. Lugu.
                        Wales ei suutnud esitada piisavat tõendusmaterjali, et Venemaa Jalgpalliliit reegleid rikkus, samuti ei saa üksikisiku karistust (Jegor Titov sai 12-kuulise bänni) laiendada meeskonnale.

                        Wales võib minna asjaga arbitraazhkohtusse, aga EM-ist võivad nad nüüd suu puhtaks pühkida. Millest minul on muidugi tuline kahju.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'EURO 2004\'

                          Ja täiesti õige otsus minu meelest. Walesi protsessimine on väheke halenaljaka mulje jätnud. Kahju muidugi mulgi, et välja jäid, aga koht on vaja ikkagi mänguga välja teenida. Pole ka pretsedenti, kus ühe mängija eksimus meeskonnale tagantjärele kahjulikuks saab.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'EURO 2004\'

                            Niisugune tagant järele protsessimine on alati natuke kummaline. Eriti meeskonna aladel nagu jalgpall. On ju teada t6de et yksi ei saa mängida seda mängu. Ja nagu eilsest eesti mängust näha v6is ei saa m6ned seda isegi 11-kesi tehtud.

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'EURO 2004\'

                              Mitte et Venemaa poleks seda tagantjärele pressimist kunagi harrastanud. Kas ütleme \"Ryan Giggs\"? Kusjuures pretsedent oleks vaja selles osas luua. Muuseas, antud asja arutamisel venelased väitsid alguses südamerahuga, et Titov polnud platsil kui teises mängus koll löödi, seega otseselt ei mõjutanud tulemust. Wales oli õnneks kodutöö teinud. Venelaste teistele päheistumisest on üleüldiselt siiber. Kui ei meenu Vene JF heasüdamlikkus, siis meenutage MM2006 alagrupiturniiri kava arutamist.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                                Keegi Euro 2004\'le ka minemas on? Ise lahkun 17\'õhtul ja 22-23 peaks kohale jõudma. 26\'ndaks on piletid olemas ja ülejäänu aja jämmime kohapealsetes baarides & pubides

                                Et kui kedagi tulemas, võiks kokku leppida, et ntx 25\'ndal ntx seal Meremeeste monumendi juures võiks kokku saada kell 14:00

                                Kommentaar

                                Working...
                                X