320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO 2004

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'EURO 2004\'

    Ma küsin üht kus on eestlased? kas ma olen sattunud hollandi, inglimaa või koguni prantslaste foorumi? Ja kloorihanterlus on pop

    Ahjaa veel, et kui homme ka pennude peale läheb siis ma palun jumalat, et Laursen lööma ei asu(teatavasti on temagi seotud Villaga).

    Kommentaar


      Replying to Topic \'EURO 2004\'

      Mis siin eestlastest rääkida kui eestlased EM\'il ei mängigi
      Vaikne.....

      Kommentaar


        Replying to Topic \'EURO 2004\'

        Mis teha kui Fulhamil on nii hea väravavaht , hetkel on kindlalt Premieri TOP 3-es, ja ainult mitte penalti pärast.
        sigpic

        Kommentaar


          Replying to Topic \'EURO 2004\'

          suurepärane tulemus. tegelikult surus holland peaaegu terve mängu, kui välja arvata teise poolaja algus ja lisaaja mingid rootsi ohtlikud postid/latid. nendel hetkedel oli õnnejumala käsi mängus. holland näitas taas ilusat jalgpalli. mängu parim oli kindlasti Robben, kes oli väga terav, andis häid tsenderdusi kuid kahjuks ei suutnud ruud van neid ära kasutada. kui kommenteerida veel olukorda kus nistelrooy lõi jalaga vist östlundile näkku, siis mulle tundus küll, et see oli sihilik. kahju, et kluivertit platsile ei toodud. teda nägin ma ainult kaks korda midagi palliga tegemas. minu arust taas vale vahetus dicki poolt. kuid see pole enam tähtis, holland on nüüd poolfinaalis portugaliga. kui ronaldo pidama saadakse siis on kõik hästi ja finaali koht olemas.
          ½121½

          Kommentaar


            Replying to Topic \'EURO 2004\'

            Ei saa kuidagi n6ustuda et Holland oleks kogu aeg surunud. See et Rootsi laskis neil keskväljal pikalt palli edasi tagasi kiigutada ei tähenda veel, et nad rohkem surusid. Teravamaid momente oli ikka rootsil rohkem. Lisaajal eriti, siis oli praktiliselt iga rootslaste rynnak väravamoment.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'EURO 2004\'

              Eilne fiiling oli ikka mega! Isegi peale tänast kordust, kippus rõõmupisar silma. Aastate möödudes oli vaikselt tekkinud juba kahtlus, kas minu silm ikka näeb kunagi Hollandit penaltitega võitmas ja õnneks lõpetas eilne õhtu minu kahtlused, lihtsalt super. Nagu öeldud oli resultaat super, aga mängupildist ei tasu rääkima hakatagi. Ei tea mis seal Advocaat\'i peas ringi käib ja ausaltöeldes ei tahagi teada, pigem soovin, et keegi tal selle mõtlemise kähku paika suruks. Kindlasti loodan järgmises mängus Overmarsi näha, anda talle üks poolaeg ja Meyde\'le teine, oleks minuarust õige samm. Kluivert\'ga kisuvad lood vägagi nutuseks, kahtlen sügavalt kas ta üldse platsile saab see EM, vbl kui Portugali vastu enne lõppu seis juba kindel on? Ei tea, aga lõpmatuseni ta sinna pingile jääda ei saa.

              Ja nagu siin eelpool juba mainitud on, siis Holland võidab ainult sellisel juhul kui mängitakse ründavat jalgpalli, mida loodetavasti kahes järgmises mängus näha ka saab

              Kommentaar


                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                Originally posted by Amadeus


                Ei saa kuidagi n6ustuda et Holland oleks kogu aeg surunud. See et Rootsi laskis neil keskväljal pikalt palli edasi tagasi kiigutada ei tähenda veel, et nad rohkem surusid. Teravamaid momente oli ikka rootsil rohkem. Lisaajal eriti, siis oli praktiliselt iga rootslaste rynnak väravamoment.
                Aga Hollandil oli ka ikka palju teravadi olukordi!!
                Jalgpallihaigla liige
                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'EURO 2004\'

                  Originally posted by anDi-anDi


                  Originally posted by Amadeus


                  Ei saa kuidagi n6ustuda et Holland oleks kogu aeg surunud. See et Rootsi laskis neil keskväljal pikalt palli edasi tagasi kiigutada ei tähenda veel, et nad rohkem surusid. Teravamaid momente oli ikka rootsil rohkem. Lisaajal eriti, siis oli praktiliselt iga rootslaste rynnak väravamoment.
                  Aga Hollandil oli ka ikka palju teravadi olukordi!!
                  Ei vaidle vastu et neil oli ka väga häid momente, aga rootsil oli neid ikka veidi enam. mitu korda nad posti ja latti virutasid, rääkimata igasugu muid momente, kus m6ni mees suisa tyhja värava eest suutis mööda suruda.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'EURO 2004\'

                    mnjaa... ma olin nüüd peaaegu nädal aega arvutist ja internetist eemal. tegelikult on see positiivne, aga kahjuks jäid paljud ennustsed pooleli ... aga kirjutaks kah natuke omi mõtteid vahepealsetest mängudest.
                    itaalia väljajäämine play-offist oli minu jaoks ikka hiiglaslik pettumus. krt, rootsi ja eriti taani väärtus minu silmis langes kõvasti. oli ikka väga muserdav näha cassanot, kelle juubeldamine peale väravat muutus nutuks. aga lippi, kes on juhuslikult mu lemmiktreener, viib kindlasti itaalia maailmameistriks 2006 aastal!!! saksamaa väljajäämise kohta pole mul midagi öelda, sest mul on sakslastest küllaltki pohhui...
                    portugali ja inglismaa vaheline mäng tõuseb kindlasti em mängude klassikasse, sest mäng oli ülivõimas. selle mängu põhjal võib öelda, et see nö \"hõbedase värava\" reegel võiks jääda, aga see selleks. nagu enne turniiri öeldi, oligi inglismaa nõrgim lüli väravavaht. james oleks pidanud kasvõi ühe pendla ikka ära võtma, aga mees polnud kahjuks selleks suuteline. tegelikult võiks inglismaa oma koondise etteotsa kutsuda uue mehe, sest loodetud edu pole saadud kahel suurturniiril, tegelikult on jäädud finaalist päris kaugele. aga portugali \"kuldse ajastu\" mängijad on ikka pasad, mis pasad. figo ja rui costa aeg on läbi...
                    sellel turniiril on seni olnud kaks meeskonda, mis on kaotanud treeneri vigade tõttu. need on hispaania ja prantsusmaa. mõlemad ei suutnud oma potensiaali ära kasutada ja tegid kummalsi otsuseid. ma siiani ei saa aru pratsusmaa taktikast. prantsusmaa oleks pidanud kindlasti mängima sarnast strateegiat portugaliga (4-2-3-1), kus zidane oleks tipuründaja (ma võtan ka kivisilla sõna oma sõnavarasse) e henry tagune mängujuht. aga kuna santini seda ei teinud, siis langes prantsusmaa välja. vähemalt selline on minu nägemus. tegelikult olen ma rahule, et kreeka edasi sai, nende treener rehhagel on teinud selle meeskonnaga imet. natuke muidugi jätab soovida nende rünnakujoonis, aga see-eest kaitse on super. aga arvatavasti kreeka siiski finaali ei saa, aga selle turniiriüllataja on ta siiski.
                    rootsi ja hollandi normmalaja mäng valmistas suure pettumuse. mina arvasin,et mäng tuleb lahtine ja joostakse ühe värava alt teise värava alla, tuli mäng hoopis teistsugune. esimest kordas turniiri ajal jäin ka korraks teleka ette magama. lisaaja alguseks lin üleval ja seal tehti ikka sellist tulevärki, et anna olla. postid ja latid kajasid ning meeskonnad näitasid sellist mängu nagu ma ootasin enne mängu. ja siis penaltid. õnneks võitis holland, sest rootsi kaotas oma sümpaatia minu silmis peale 2-2 viiki itaaliaga.
                    krt, päris pikk kiri tuli...

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'EURO 2004\'

                      Originally posted by Hunt


                      Kahju, et Rootsi ei suutnud võita samas ei olnud võitu teeninud kumbki kuna mõlemad mängisid täna pasalt!
                      Kohe mitte kuidagi ei ole n6us et pasalt ..... m2ng oli lahe ja nauditav........ja kui ikka tglikult m6elda siis oli HOLLAND rohkem v6itu v22rt ja kui keegi minuga ei n6ustu siis m6elge et mitte kunagi ei v6ida kiirem ja tugevam alati v6idab parem........
                      742617000027
                      (sic)
                      (515)
                      MAGGOT

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'EURO 2004\'

                        Originally posted by Davids


                        Originally posted by Hunt


                        Kahju, et Rootsi ei suutnud võita samas ei olnud võitu teeninud kumbki kuna mõlemad mängisid täna pasalt!
                        Kohe mitte kuidagi ei ole n6us et pasalt ..... m2ng oli lahe ja nauditav........ja kui ikka tglikult m6elda siis oli HOLLAND rohkem v6itu v22rt ja kui keegi minuga ei n6ustu siis m6elge et mitte kunagi ei v6ida kiirem ja tugevam alati v6idab parem........
                        Mäng oli tõesti pask, kui välja jätta mõningaid momente. No portugali-inlismaa mänguga ei saa võrreldagi. Äkki lõhkeb täna \"Taani Dünamiit\"

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'EURO 2004\'

                          Originally posted by Neth
                          Kluivert\'ga kisuvad lood vägagi nutuseks, kahtlen sügavalt kas ta üldse platsile saab see EM, vbl kui Portugali vastu enne lõppu seis juba kindel on? Ei tea, aga lõpmatuseni ta sinna pingile jääda ei saa.
                          mind muserdab sama küsimus... ei saagi nagu täiega HOL edu nautidagi
                          aga ma arvan et pigem saaks Patrick platsile kui Oranje lõpu eel kaotusseisus oleks, et siis äkki \"Dickhead\" annaks talle võimaluse... no krt kui ta üldse EM-il mängu ei saaks, oleks ikka alatus treeneri poolt arvestades tema eelnevaid teeneid

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'EURO 2004\'

                            Karvane pettumus oli Taani täna. Morten Olseni argpükslik taktika maksis kätte. Katse mängida ilma ühegi selge ründajata ei lõppenud isegi pärast Kolleri avaväravat! Uskumatu. Mis kasu on suurest pallivaldamisest, kui see ühtegi korralikku võimalust ei anna.
                            Ja veel? Minu lemmikud on väljas - edaspidi toetan tshehhe.

                            Ah jaa: tere tulemast koju Milan, jätka palun Anfieldil samas vaimus.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'EURO 2004\'

                              Kui Czech Republic samas vaimus jätkab, siis on raske neid takistada. tõepoolet... Baroš on teinud super tööd. Mängus, kus mõleamd võistkonnad olid sümpaatsed oli raske kellegi poolt olla, salamisi loodan, et selle paari võitjast saab ka Euroopa meister. Kahju on taanist, kes kõrbesid praktiliselt kohe peale kolleri väravat ning ei suutnud suurt midagi korda saata. Seega nüüd pöidlad Tšehhile

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'EURO 2004\'

                                Päris suur tappasaamine. Nüüd jääb üle toetada Portugali. Võit oleks Figole suurepärane karjääri lõpp ning ilus algustähis Ronaldole, keda saame õige pea ka siin võrrelda üleshaibitud Kinkiga. Tulemuses pole vist kahtlust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X