Näidatakse tulemusi 1 kuni 19, kokku 19
    Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane Eestlased Fantasy mängudes

Eile oli "Eesti Ekspressis" huvitav artikkel eestlastest Fantasy mängudes, kus meile kõigile teada-tuntud Fazz jagas oma teadmisi Fantasy mängude vallas.

Seega tekkiski küsimus, kes eestlastest üldse CYKIs, UEFAs või what ever liigas kõrgeima(d) koha välja on teeninud.
    Eelmisest foorumist mäletan, et üks kodanik olevat eelmisel aastal kinni pannud Winamax-i Inglise Liiga.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Ise jagasin UEFA CL Fantasys avavooru järel 12. kohta, see Ekspressis avaldatud koht oli juba pärast seda, kui olin teinud ühe vahetuse ja kaotanud kaks punkti. Aga praeguse seisuga kuulun 50 hulka nii CYKIs kui UEFAs. Sa Maarek, tunned seetõttu huvi, et oled nüüd ise CYKIs kõige kõrgemal või ? Aga avavooru järel oli seal Capital Loosers minu arust veelgi eespool. Ning Itaalia liiga fantasys (Ilmister.com) jagas Siimu Dinamo Torino vahepeal vist 14. kohta. Ise asun seal praegu kolmanda saja alguses.
    "Well, either side could win it, or it could be a draw"
    Ron Atkinson

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Ma mõtlen just rohkem lõpptulemusi. Ise mängin CYKI-s esimest aastat, seega pole õrna aimugi, mis see eestlaste TOP 10 eelmisel aastal oli või mis kohal nad üldtabelis paiknesid.

Muideks, avavoorus oli Capitalloosers 18.kohal
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Algupärane

ma olen praegu ühes inglise liiga fantasys 68-ndal kohal kogu maailma arvestuses. www.soccermanager.dk

Algupärane

Ise olen juba paar aastat mänginud cyki`t, aga mingeid märkimisväärseid tulemusi küll pole ette näidata.
    Selle hooaja meeskonna tegin omale alles üleeile, sest alguses mõtlesin, et ei viitsi üldse jännata.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

Asjahuviline Kasutaja lasse2 avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane ja ja

Mu vend sai www.ultimate.sport.com-is 14 koha. Üks eestlane oli veel esi 20-s. Kokku on mängijaid mingi 20,000.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Eelmise aasta eestlaste Yahoo fantasy liiga võitja oli minu arust päris kõrgel kohal, kahjuks nime olen unustanud. Nädala arvestuses on murumütsikandjaid siin-seal liidrite seas ikka nähtud.
    Ise pole jalgpallis suuremat edu saavutanud. Väiksemad võidud on tulnud muudelt aladelt: Sandboxis tuli esikoht eelmine aasta ühes NHL Public Leagues; sellel aastal jõudsin pesapallis (hooaeg pole veel lõppenud) Yahoos ühe Publicu finaali ning Commissioner.com-is poolfinaali.

Täpsustuseks CYKI kohta. Vaatasin sealt järele ning esimesel nädalal olin üldarvestuses 12 kohal ning teise nädala lõpus 14 kohal. Ikka juhtub.

kallutatud jõud Kasutaja SleepWalking avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

2000/2001 CL Manager
    www.championsmanager.com
    14. FC Polk High

Algupärane Eestlased Yahoos

Kas eelmine aasta mitte FC Monitor eestlaste Yahoo Soccer liigat kinni ei pannud? Lõpptulemustes oli ta minu mäletamist mööda ka esikümne hulgas. vist.

Abee Kasutaja Aramis avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Itaalia Cykis olen ma momendil 24-s, aga kui punkte vaadata ,siis liidergrupp hakkab ära minema.

suvaline rattapede Kasutaja kyps avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Orginally posted by priity

Kas eelmine aasta mitte FC Monitor eestlaste Yahoo Soccer liigat kinni ei pannud? Lõpptulemustes oli ta minu mäletamist mööda ka esikümne hulgas. vist.
    Eelmisel aastal võitis eestlaste hulgas Saekoda ehk siis Aifo, mitmendaks ta kokkuvõttes tuli ei mäleta. no kuskil 50-ne hulgas igatahes. FC Monitor ehk siis Tõnis Hunt võitis ülemöödunud aastal ja oli kokkuvõttes vist 6.-es.

Ise punnin kah vaikselt, kaubamärgiks Tupenugised.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Orginally posted by kyps

Eelmisel aastal võitis eestlaste hulgas Saekoda ehk siis Aifo, mitmendaks ta kokkuvõttes tuli ei mäleta. no kuskil 50-ne hulgas igatahes. FC Monitor ehk siis Tõnis Hunt võitis ülemöödunud aastal ja oli kokkuvõttes vist 6.-es.

Ise punnin kah vaikselt, kaubamärgiks Tupenugised.
    FC Monitori taga peitub sel aastal keegi Vello99. Ei tahaks nagu uskuda, et eelmistel aastatel kellegil teisel (Capitallooseril) selline tiiminimi oli.

Algupärane

Ka üleelmine aasta oli FC Monitor Vello oma. Kui see ikka õige nimi on. Hunt on alati luuserite tiimiga viletsalt esinenud

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Ka üleelmine aasta oli FC Monitor Vello oma. Kui see ikka õige nimi on. Hunt on alati luuserite tiimiga viletsalt esinenud
    Ja pole ka kuulnud, et Hunt ennast kunagi Velloks oleks nimetanud

suvaline rattapede Kasutaja kyps avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Minu viga, muidugi vello.

Algupärane

Ise mängin ka aktiivsemalt Cykit ja Uefagamesi, vähemaktiivsemalt elmisel aastal smallworldi. Suht pasad tulemused siiamaani, kui välja arvestada üleeelmise aasta Uefagames, kus alustasin 3 vooru hiljem ja 2 vooru enne lõppu olin 112, lõpuks langesin kuhugi 250 piirimaile, AGA, arvestasin niisama välja oma keskmise ja lisasin need kolmesimest vooru ja oleks olnud kokkuvõttes 4-s. Aga oleks tädil rattad, oleks ta auto
    Jube Tige Kala

Algupärane

ärpleks veel natuke

hetkel olen sundayleague.com kolmandas serveris 23 kohal.

Algupärane

noh ja peale mu eelmist postitust hakkas kõik perse minema. nüüd olen langend juba 1050ndale kohale

Eesti koondislane Kasutaja vello99 avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tänan Teid kes pidas vajalikuks täpsustada:-). FC Monitor on tõesti minu.
    Kui ma ise õieti mäletan oli lõplik koht üleeelmine aasta Yahoos 5s.

Samas tuleb märkida, et võrreldes tolle ajaga on Yahoo tase ikka
    kõvasti üles läinud (või alternatiivselt olen ise sitemaks
    jäänud), rääkimata võistkondade arvust. Tookord oli
    hooaja lõpuks u. 100 000 võistkonda kokku, praegu on alla kolmandiku mängitud
    ja võistkondi on ligi 190 000.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud