320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eestlased Fantasy mängudes

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eestlased Fantasy mängudes

    Eile oli "Eesti Ekspressis" huvitav artikkel eestlastest Fantasy mängudes, kus meile kõigile teada-tuntud Fazz jagas oma teadmisi Fantasy mängude vallas.

    Seega tekkiski küsimus, kes eestlastest üldse CYKIs, UEFAs või what ever liigas kõrgeima(d) koha välja on teeninud.
    Eelmisest foorumist mäletan, et üks kodanik olevat eelmisel aastal kinni pannud Winamax-i Inglise Liiga.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    #2
    Ise jagasin UEFA CL Fantasys avavooru järel 12. kohta, see Ekspressis avaldatud koht oli juba pärast seda, kui olin teinud ühe vahetuse ja kaotanud kaks punkti. Aga praeguse seisuga kuulun 50 hulka nii CYKIs kui UEFAs. Sa Maarek, tunned seetõttu huvi, et oled nüüd ise CYKIs kõige kõrgemal või ? Aga avavooru järel oli seal Capital Loosers minu arust veelgi eespool. Ning Itaalia liiga fantasys (Ilmister.com) jagas Siimu Dinamo Torino vahepeal vist 14. kohta. Ise asun seal praegu kolmanda saja alguses.

    Kommentaar


      #3
      Ma mõtlen just rohkem lõpptulemusi. Ise mängin CYKI-s esimest aastat, seega pole õrna aimugi, mis see eestlaste TOP 10 eelmisel aastal oli või mis kohal nad üldtabelis paiknesid.

      Muideks, avavoorus oli Capitalloosers 18.kohal
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        #4
        ma olen praegu ühes inglise liiga fantasys 68-ndal kohal kogu maailma arvestuses. www.soccermanager.dk

        Kommentaar


          #5
          Ise olen juba paar aastat mänginud cyki`t, aga mingeid märkimisväärseid tulemusi küll pole ette näidata.
          Selle hooaja meeskonna tegin omale alles üleeile, sest alguses mõtlesin, et ei viitsi üldse jännata.
          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

          Kommentaar


            #6
            ja ja

            Mu vend sai www.ultimate.sport.com-is 14 koha. Üks eestlane oli veel esi 20-s. Kokku on mängijaid mingi 20,000.

            Kommentaar


              #7
              Eelmise aasta eestlaste Yahoo fantasy liiga võitja oli minu arust päris kõrgel kohal, kahjuks nime olen unustanud. Nädala arvestuses on murumütsikandjaid siin-seal liidrite seas ikka nähtud.
              Ise pole jalgpallis suuremat edu saavutanud. Väiksemad võidud on tulnud muudelt aladelt: Sandboxis tuli esikoht eelmine aasta ühes NHL Public Leagues; sellel aastal jõudsin pesapallis (hooaeg pole veel lõppenud) Yahoos ühe Publicu finaali ning Commissioner.com-is poolfinaali.

              Täpsustuseks CYKI kohta. Vaatasin sealt järele ning esimesel nädalal olin üldarvestuses 12 kohal ning teise nädala lõpus 14 kohal. Ikka juhtub.

              Kommentaar


                #8
                2000/2001 CL Manager
                www.championsmanager.com
                14. FC Polk High

                Kommentaar


                  #9
                  Eestlased Yahoos

                  Kas eelmine aasta mitte FC Monitor eestlaste Yahoo Soccer liigat kinni ei pannud? Lõpptulemustes oli ta minu mäletamist mööda ka esikümne hulgas. vist.

                  Kommentaar


                    #10
                    Itaalia Cykis olen ma momendil 24-s, aga kui punkte vaadata ,siis liidergrupp hakkab ära minema.

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by priity

                      Kas eelmine aasta mitte FC Monitor eestlaste Yahoo Soccer liigat kinni ei pannud? Lõpptulemustes oli ta minu mäletamist mööda ka esikümne hulgas. vist.
                      Eelmisel aastal võitis eestlaste hulgas Saekoda ehk siis Aifo, mitmendaks ta kokkuvõttes tuli ei mäleta. no kuskil 50-ne hulgas igatahes. FC Monitor ehk siis Tõnis Hunt võitis ülemöödunud aastal ja oli kokkuvõttes vist 6.-es.

                      Ise punnin kah vaikselt, kaubamärgiks Tupenugised.

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by kyps

                        Orginally posted by priity

                        Kas eelmine aasta mitte FC Monitor eestlaste Yahoo Soccer liigat kinni ei pannud? Lõpptulemustes oli ta minu mäletamist mööda ka esikümne hulgas. vist.
                        Eelmisel aastal võitis eestlaste hulgas Saekoda ehk siis Aifo, mitmendaks ta kokkuvõttes tuli ei mäleta. no kuskil 50-ne hulgas igatahes. FC Monitor ehk siis Tõnis Hunt võitis ülemöödunud aastal ja oli kokkuvõttes vist 6.-es.

                        Ise punnin kah vaikselt, kaubamärgiks Tupenugised.
                        FC Monitori taga peitub sel aastal keegi Vello99. Ei tahaks nagu uskuda, et eelmistel aastatel kellegil teisel (Capitallooseril) selline tiiminimi oli.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          #13
                          Ka üleelmine aasta oli FC Monitor Vello oma. Kui see ikka õige nimi on. Hunt on alati luuserite tiimiga viletsalt esinenud

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by priity

                            Ka üleelmine aasta oli FC Monitor Vello oma. Kui see ikka õige nimi on. Hunt on alati luuserite tiimiga viletsalt esinenud
                            Ja pole ka kuulnud, et Hunt ennast kunagi Velloks oleks nimetanud
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              #15
                              Minu viga, muidugi vello.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X