320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Maag

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

    pigem huvitax selle hooaja eelarve, sest Meistriliigasse t6usuga seoses peax klubi nyyd k6vasti rohkem raha saama...ehk

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

      Originally posted by og


      Originally posted by og


      Originally posted by Jaak


      Originally posted by ROOTSI KUNN

      Ega ei imesta ikka küll ,kui Merkuur linnalt sentigi ei saa aga küsima peaks kindlasti.
      Olen kuskilt kuulnud, et linna toetus Merkuurile on sama suur kui Eesti jäähoki meistrile Välgule. Vist oli miingid müstilised 40 000 krooni.
      Seda paeks saama küllaltki lihtsalt kontrollida. Tartu linna eelarve on avalik informatsioon, mis peaks kõigile kättesaadav olema. Ma ei viitsi otsida, kas neil kusagil see netis (linna kodukal) üleval ripub. Usun, et ripub.
      Mõtlesin, et vaatan siiski järele. Arvuti uimab ilgelt ja tänavust eelarvet ei taha avada, aga eelmisel aastal andis Tartu linn noortespordi toetusteks JK Merkuurile 67 500 krooni ja JK Merkuur-Juuniorile 256 500 krooni. Tammeka sai noortespordi toetuseks 513 000 krooni. Need andmed pärinevad Tartu linna kodukalt.
      Tartu linna spordielu käsitlemisest ja spordi rahastamisest saab lugeda siit:
      http://www.tartu.ee/?lang_id=1&menu_id=3&page_id=948

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

        Lehelt: \"Tartu spordielu prioriteediks on noortega tegelemine. Linna poolt spordile eraldatud eelarvest (2002. aastal 10 031 000 krooni) läheb 75% noortespordi arendamiseks ja 25% spordiürituste ning täiskasvanute spordi tarbeks.
        Spordialad on Tartus jaotatud kahte gruppi: A-grupis on 15 eelisarendatavat spordiala: aerutamine, sõudmine, korvpall, võrkpall, jalgpall, kergejõustik, jalgrattasport, suusatamine, jäähoki, judo, maadlus, iluvõimlemine, vehklemine, sulgpall ja võistlustants; B-grupis on kõik ülejäänud alad.\"

        Jalgpall siis eelisarendatav ..summa mis siin kirjutatud peax ka olema enam v2hem..kuigi:
        Lehelt:\"Uuenduskuuri on saanud Tartu Ülikooli staadion ja Spordihall. Renoveeritakse Turu tn Spordihoone ja Tamme Staadioni jalgpalliväljakud.\"

        K6ige selle uuendamisex ja ehitamisex sulab see kymme milli nagu naxti.

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

          Originally posted by Chobram


          pigem huvitax selle hooaja eelarve, sest Meistriliigasse t6usuga seoses peax klubi nyyd k6vasti rohkem raha saama...ehk
          Merkuuri kodukal justku miskil hetkel väideti et selle aasta eelarve on ca 2 milli.

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

            noh sain üle pika aja kirjutada. Merkuuri kodukaga on aga selline lugu, et mina ega teised fännid ei oska kodukat teha ja see kes oskab ei oska keelt ja seda tegelast kes on koduka teinud kritiseeritakse klubi poolt et tehku see eesti keelne, sest see loob natuke halva maigu klubile. Kunagi muideks oli merkuuril eestikeelne kodukas kahju et seda nüüd ei ole. Merkuur on esinenud sõpruskohtumises normaalselt aga tulemused sõprukatel ei loe vaid loeb tulemus liiigas .

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

              Originally posted by bomb


              noh sain üle pika aja kirjutada. Merkuuri kodukaga on aga selline lugu, et mina ega teised fännid ei oska kodukat teha ja see kes oskab ei oska keelt ja seda tegelast kes on koduka teinud kritiseeritakse klubi poolt et tehku see eesti keelne, sest see loob natuke halva maigu klubile. Kunagi muideks oli merkuuril eestikeelne kodukas kahju et seda nüüd ei ole. Merkuur on esinenud sõpruskohtumises normaalselt aga tulemused sõprukatel ei loe vaid loeb tulemus liiigas .
              Ja tõesti ,isegi mäletan ,et Merkuuril oli riigikeelne kodukas ,kuid see kadus kuidagi äkki.Loodetavasti hooaja jooksul saadakse asjad ikkagi korda.
              FCF Forever

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                Originally posted by ROOTSI KUNN


                Originally posted by bomb


                noh sain üle pika aja kirjutada. Merkuuri kodukaga on aga selline lugu, et mina ega teised fännid ei oska kodukat teha ja see kes oskab ei oska keelt ja seda tegelast kes on koduka teinud kritiseeritakse klubi poolt et tehku see eesti keelne, sest see loob natuke halva maigu klubile. Kunagi muideks oli merkuuril eestikeelne kodukas kahju et seda nüüd ei ole. Merkuur on esinenud sõpruskohtumises normaalselt aga tulemused sõprukatel ei loe vaid loeb tulemus liiigas .
                Ja tõesti ,isegi mäletan ,et Merkuuril oli riigikeelne kodukas ,kuid see kadus kuidagi äkki.Loodetavasti hooaja jooksul saadakse asjad ikkagi korda.
                Oli jah eestikeelne kodukas, aga seda juba t6esti ammu. Eelmine hooaeg juba ei olnud. Huvitav kas siis t6esti Tartus yhtegi merkuuri fänni ei ole kas ka arvutitest midagi jagaks. Tegelikult oleks muidugi normaalsem kui klubi ise selle eest hoolitseks mitte fännid.

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                  Noh loodan et see probleem laheneb. Kuigi ühes asjas on Tammeka jõudnud Merkuuris ka ette ja alati siin vist on onupoja poliitika maiku küljes. Probleem on selles et Merkuuri pidi SL õhtulehe andmetel jõudma paar Flora süsteemi mängijat , kes tulid Tartu Ülikooli õppima kuid neid ma pole nimekirjas näinud aga samas Tammekas mängib sellest aastas Meerits kes oli vist valgas ja Tulevikus oli vist Orav. Siit järeldus Tammeka on need mehed mingite suidemete kaudu omale napsanud aga hea asi on selles et Tammeka ei saa nüüd öelda et nad on ainult oma jõududega sest on olemas Hermasson Levadiast ja Lõnso Pärnust. KUID nemad varjavad seda rahvuse abil. SEST
                  olen märganud et on psühholoogiline suhtumine pole eestlane pole kohalik. Unustatakse et sellised tegelased on ka tartlased nagu Usmanov , Arutunjan, Fjodorov(eks Tammeka mängija). SAMUTI üks tähelepanek Merkuurist Merkuuri juhtfiguure Borja oskab hästi kui mitte väga hästi eesti keelt ja siis kui esimest korda tegi Soccernet interviuud tuldi tema juurde venekeeles kõnelema , mis loomulikult Borjale ei meeldinud.

                  Ühte asja tahaks öelda et ma olen ja jään Merkuuri fänniks ja ei hakka iialgi Tammeka ega mõne teise klubi fänniks. Kunagi mängu ajal hakkas üks Tammeka tegelastes mulle rääkima kui tore klubi neil on ja nii edasi siis ütlesin kui te soovite et ma hakkaks teid fännama siis seda ei juhtu iial, Sest ma ei ole desertöör. Siis öedli et ma lähen Merkuuriga põhja. Kui seda juhtuks läheks ma Tartu jalka fännina erru miks siis põhjendan Seda śamasuguse arvamusega nagu ütles FC BARCELONA asepresident intervjuus Soccernetiga´.

                  \"Väga tähis asi, mida tasuks meeles pidada on see, et elus saab kõike muuta – autot, usku, naisi jne…, kuid MITTE iialgi ei saa sa muuta oma lemmikklubi.\"
                  http://www.soccernet.ee/news.php?id=3242

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                    bomb, et sa teaksid, siis ott läks tammekasse vastu pohlaku tahtmist. aivari soov oli, et ta merkuuris mängiks.

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                      Originally posted by kmoor


                      bomb, et sa teaksid, siis ott läks tammekasse vastu pohlaku tahtmist. aivari soov oli, et ta merkuuris mängiks.
                      Nojah nad investeerisid ju isegi Flora raha veidi vist sellesse Merkuuri meitriliigasse t6usu. Seega oleks loogiline, et ta pyyaks oma mehi just sinna saata. Pealegi on esiliiga siiski ilmselt liiga madala klassiga Meeritsa jaoks. Loodetavasti t6useb Tammeka ka k6rgliigasse Sel juhul v6ib tagantjärele ju ytelda, et ta yleminek oli asja eest. Kindlasti aitab selle aasta välisj6ud Tammekat esiliigas hoida. Eelmise aasta lisaj6ud Linnumäe ja Eelmäe enda näol ikka ei olnud sedav6rd k6rgest klassist.

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                        Originally posted by Amadeus
                        Eelmise aasta lisaj6ud Linnumäe ja Eelmäe enda näol ikka ei olnud sedav6rd k6rgest klassist.
                        Kas mitte Eelmäe ei läinud algselt sinna lihtsalt treeneriks ja mängijaroll kujunes aja jooksul välja?

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                          Originally posted by Puercos


                          Originally posted by Amadeus
                          Eelmise aasta lisaj6ud Linnumäe ja Eelmäe enda näol ikka ei olnud sedav6rd k6rgest klassist.
                          Kas mitte Eelmäe ei läinud algselt sinna lihtsalt treeneriks ja mängijaroll kujunes aja jooksul välja?
                          Oli nii kyll, ja ma ei ole siiani veel aru saanud miks ta seda tegi. Selle asemel , et lasta noortel kogemusi saada ronis ise platsile. Pealegi treenerina ei näe platsil olles sugugi nii objektiivselt mis mängus toimub.

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                            Originally posted by Amadeus


                            Originally posted by Puercos


                            Originally posted by Amadeus
                            Eelmise aasta lisaj6ud Linnumäe ja Eelmäe enda näol ikka ei olnud sedav6rd k6rgest klassist.
                            Kas mitte Eelmäe ei läinud algselt sinna lihtsalt treeneriks ja mängijaroll kujunes aja jooksul välja?
                            Oli nii kyll, ja ma ei ole siiani veel aru saanud miks ta seda tegi. Selle asemel , et lasta noortel kogemusi saada ronis ise platsile. Pealegi treenerina ei näe platsil olles sugugi nii objektiivselt mis mängus toimub.
                            Sama küsimus siin, tribüünilt vaadates oleks tal olnud asjast parem ülevaade ja ütleme ausalt, tema tase ei ole ju ometi selline, et ta kasutegur väljakul suurem oleks, kui kõrval.
                            Niiet üsna arusaamatu käik ka minu arust.

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                              Originally posted by bomb




                              Ühte asja tahaks öelda et ma olen ja jään Merkuuri fänniks ja ei hakka iialgi Tammeka ega mõne teise klubi fänniks. Kunagi mängu ajal hakkas üks Tammeka tegelastes mulle rääkima kui tore klubi neil on ja nii edasi siis ütlesin kui te soovite et ma hakkaks teid fännama siis seda ei juhtu iial, Sest ma ei ole desertöör. Siis öedli et ma lähen Merkuuriga põhja. Kui seda juhtuks läheks ma Tartu jalka fännina erru miks siis põhjendan Seda śamasuguse arvamusega nagu ütles FC BARCELONA asepresident intervjuus Soccernetiga´.

                              \"Väga tähis asi, mida tasuks meeles pidada on see, et elus saab kõike muuta – autot, usku, naisi jne…, kuid MITTE iialgi ei saa sa muuta oma lemmikklubi.\"
                              http://www.soccernet.ee/news.php?id=3242
                              Kuldsed sõnad . Minu lugupidamine ,sest olen sinuga täiesti nõus.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                                bomb kui Merkuuri fänniarmee pealik, äkki valgustad fännide uue hooaja plaane? Siin ühes kommentaaris oli kirjutatud, et: \"No nagu Tartu peal oli kuulda siis aetakse teine buss 48 inimesega veel kokku.See aasta tuleb Merkuuril hirmus fänni armee. Hullem ja kärarikam kui Rockil.\"

                                Ehk valgustad palju teid kogunenud on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X