320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Maag

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

    Vot nii palju siis Merkuurist , mida oli arvata et see suvaliselt kokku klopsitud sats eriti kuhugi ei jõua seda tunnisas mäng Valgaga 0-2 lutti saamine
    mängust ka natuke seda,et Merkuuril ei olnud ühtegi reaalset värava võimalust.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

      Originally posted by kaitz


      Vot nii palju siis Merkuurist , mida oli arvata et see suvaliselt kokku klopsitud sats eriti kuhugi ei jõua seda tunnisas mäng Valgaga 0-2 lutti saamine
      mängust ka natuke seda,et Merkuuril ei olnud ühtegi reaalset värava võimalust.
      Nii palju siis Merkuurist!?Laiali saadeti vä?
      See \"suvaliselt kokku klopsitud sats\" võib äkki sinu lemmikmeeskonnale(Tulevik)rängalt \"pasunasse\" panna,nii,et pole kohe teiste esimese ebaedu puhul vaja \"nii kõvasti sõna võtta\"!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

        Minu arust on see ainult tervitatav et ka eeldatavad n6rgemad vahest yllatusi suudavad pakkuda. Meistrikad oleks ju muidu igavad

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

          On positiivne , et Tuleviku poolt tuleb kriitika tuleb Merkuuri vastu järelikult on tunda Tuleviku mängu lähenemist. Kahjuks suuretõenäosusega ma mängu vaatama ei saa minna, lihtsalt on selline periood elus , kus aega lihtsalt ei ole .

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

            Noo nyyd oleks nagu aeg avaldada oma arvamusi Merkuuri v6imalustest v6ita ja hea m2ngu n2itamise kohta!


            Mina pakuks tulemuseks: JK Tartu Merkuur 1:0 JK Viljandi Tulevik


            742617000027
            (sic)
            (515)
            MAGGOT

            Kommentaar


              ma arvan et merkuur võida tulevikku palju suurema skooriga

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                T2nane m2ng l6ppeb Meruuri v6iduga 3:1
                742617000027
                (sic)
                (515)
                MAGGOT

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                  Originally posted by Davids
                  T2nane m2ng l6ppeb Meruuri v6iduga 3:1
                  Aga mis sellest (all) tulemusest sai?

                  Originally posted by Davids
                  Mina pakuks tulemuseks: JK Tartu Merkuur 1:0 JK Viljandi Tulevik

                  Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                    Originally posted by Totti


                    Originally posted by Davids
                    T2nane m2ng l6ppeb Meruuri v6iduga 3:1
                    Aga mis sellest (all) tulemusest sai?

                    Originally posted by Davids
                    Mina pakuks tulemuseks: JK Tartu Merkuur 1:0 JK Viljandi Tulevik


                    Need vananenud andmed
                    742617000027
                    (sic)
                    (515)
                    MAGGOT

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                      Yeessshhhh Merkuur 2:1 Viljandi Tulevik ..............

                      M2ng oli imeline mitte just skoori poolest aga Merkuuri v6imaluste ja tehnilise m2ngu poolest!!Jube Merkuuri esimene rynnak oleks pidanud olema penalt aga see k6ik toimus nii kiiresti et kohtunik ei julgenud ja ma usun et ei teadnud kas oleks 6ige anda penalt!!!!Alates 35 minutist kuni 45 minutini oli Viljandi k6va surve all ja Merkuuril oli oma 6 kindlat v2ravav6imalust , mille vastased l6id puhtaks sisuliselt v2rava joone pealt!!!!!!! J2rgmine ohtlikum situatsioon toimus teisel poolajal umbes 65 minutil, kui kohtunik andis l6puks peanalti, mis realiseeriti!!!!!! Peale 1:0 juhtima minekut tegi Merkuur lolli vea ja koondus kaitsesse ja m2ngu l2ks kandma Viljandi ja 1:1 oli valmis peale seda kui Merkuuri imeline, super, mega v2ravavaht tegi oma m2ngu ainukese vea ja t6rjus mitte just k6ige tugevama palli nurgal66gi suunas kust sai palli Viljandi ja senderdas v2rava alla, kust edasi v2ravasse!!!!Edaspidine m2ng oli selline kord yks ja siis teine aga umbes m2ngu 80 minutil tekkis Merkuuril j2rjekordne peanalti v6imalus kus kohtunik j2ttis peanalti andmata, sest Merkuur oli juba yhe saanud millest oli v2rav tulnud ja arvatavasti ei olnud ta kindel kas see oleks olnud ikka penaltit v22rt...........kuigi oleks pidand!!!!!Niisiis k2imas oli 3 lisaminut, kui antti karistusala joonepealt karistusl88gi v6imalus Merkuurile ,mille ka Merkuur realiseeris
                      Rahavas juubeldas sest MERKUUR oli seda 100%v22rt
                      742617000027
                      (sic)
                      (515)
                      MAGGOT

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                        t2iesti n6us davidsiga Merkuur olex pannud selle m2ngu kinni umbes 5:0 kui olex natukene rohkem 6nne aga jah...

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                          OK seekord läks niipidi aga kohtunik jättis ka Tuleviku kasuks penalt andmata aga mis puutub Merkuuri juhtväravani viinud penalisse siis olin kohtunikuga nõus.Tulevik esimesel poolajal ikka üsna mannetu aga teine poolaeg tunduvalt parem,Merkuur vääris võitu aga viik olnuks õiglasem.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                            Võit oli õiglane. Tuleviku tase oli allpool igasugust arvestust.
                            Merkuur euroopasse

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                              samas reaalsusse naastes , mis jama on lahti Fjodoroviga - pilves või - nii letargilist mängijat pole ma enne näinud - nagu aegluubis liikus platsil.
                              Igastahes tubli merkuur - paistab et püsima jääme liigasse

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                                Kuidas need k6rg ja esiliiga vahelised yleminekud nyyd yldse toimivad? Kas k6rgliiga enam ei hakkagi muutuma? Duublid (TVMK II, Levadia II ja Tervis) ju p6himeeskonnaga samasse liigasse t6usta ei saa. Ja kuna need kolm ongi liidrid, siis kas ylemineku mängud toimuvad esiliiga 4ndaga v6i lihtsalt jäävad ära?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X