320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Maag

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kahju et Kuresoo vigastatud, jäi U-19 Šotimaal ära ja meistriliigaski ei saa nüüd. A loodan et uuel hooajal on ta põhi kõmmutaja Maagi ridades

    Kommentaar


      Maag-Tulevik 4-3,viljandi poolt kaks prohmakat vv poolt (Osipovi väravad ) ja kaks kaitsjate prohmakad (Gusevi väravad).Viljandi väga hea standart ,kaks löögi ristnurka.

      Kommentaar


        Juba neljas kodumäng järjest, kus vastasele on löödud 4 väravat. Aga üldiselt peab tulema Tammeka vastu see hea päev.

        Kommentaar


          maag - tulevik mängu galerii on üleval

          Kommentaar


            Noh alustuseks, esimest korda 0-0 viik läbi derbyde ajaloo. Publikut veel vähem, kui varasematel kordadel. Langustrend jätkub. Kohtunik tegi üldiselt hea partii....................aga see värav oleks pidanud küll lugema (ise ka täpselt ei näinud milles asi). Rääkisin mõningate tegelastega, kes olid olukorrale läehamele. Tegu olevat passiivse suluseisuga, ning värava lõi teine mängija ning oleks pidanud lugema ja tehti vale otsus. Aga see selleks.

            Mis puutub Tammeka joodikutesse, siis oleks äärepealt tulnud intsident üle kaheaastase vaheaja järel, mida kellegile ei oleks vaja olnud. Nimelt tuli Tammeka fänn ise kaks korda mängu jooksul tuigerdades provokatiivselt minu juurde. Ise olin tribüünilt eemal. Hakkas sõimu valama niing oma pasunaga (Viru valge jagas samasuguseid kunagi.) ärplema, et tal on võimsam jne. Palusin tal ära minna, kuna sellistega ei taha ma küll rääkida. Esimene poolaeg läks ära. Teine poolaeg tuli meie sektorikesse turva. Siis otsustasime ka nati Võitle Maag võitle hõigata niipaljukesi kui meid oli. Siis Jälle tuli sama tegelane karglema. Kuna olgugi, et nendepoolt kaasaelamine oli võimsam ei talunud nad, et keegi Maagi poolt kaasa elada püüab.
            Tuli jälle lähedale ning hakkas oma pasunat puhkuma, mina loomulikult vastu.. Lõpuks vend hakkas agressiivset juttu ajama, sest puhkumisest oli ta väsinud. Kuna ta ei talunud enam minu pasunat hakks ta minu poole agressiivselt meelestatult liikuma ülesse (kuna mina olin kõrgemal platvormil) ning siis peatas teda turvamees ning juhatas tagasi omasuguste sekka

            Kommentaar


              Algselt postitas bomb Vaata postitust
              ning siis peatas teda turvamees ning juhatas tagasi omasuguste sekka

              Just kõige põnevamalt kohalt

              Kommentaar


                10 punkt esinelikult. Kahju, et on kaotatud mõtetult punkte, tagumiste seas. Muidu oleks 5. koht juba kindel.

                Kommentaar


                  Noh Viies koht käes ja veel on jäänud võitlus karikamängus. Hooaeg kokkuvõttes on õnnestunud.

                  Kommentaar


                    loodan et viimasest voorust napsataks 1punkt ära

                    Kommentaar


                      Hurraaa hooaeg on läbi. 5 koht. on normaalne, karikas jõuti poolfinaali ja uue karika sarja hooajal jõuti edasi veerandfinaali. Samuti Tartus suudeti jällegi Tammekat selja taga hoida ning esinelikult punkte röövida. Aga negatiivse poolena peaks mänge tagumistega, kus kaotati punkte mida ei oleks tohtinud teha aga üldiselt paneks hooajale hindeks 4. seetõttu ning neli on hea hinne, mis siin edasi kosta.

                      Kommentaar


                        üks vinge pasunasoolo ka selle peale!!!

                        Kommentaar


                          Ühesõnaga selle teema võiks nüüd lukku panna või mis
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar

                          Working...
                          X