320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Maag

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tartu Maag\'

    Maagist täiesti sisutu mäng. Kiita võib ainult vöravavahti, ülejäänud töllerdasid niisama ringi, eriti masendav oli olukord ründetsoonis.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tartu Maag\'

      Algselt postitas kaigas


      Algselt postitas skint


      Uskumatu professionaalsus Fc Floralt - nähtavasti oli nende meeskond juba eile õhtul Tartus. Isiklikult silmasin Lindpere Joeli, kuid ka Pasi olevat Rüütli tänaval liigelnud samal ajal. Arvatavasti siiski mitte Super Alkos...

      Ei kujuta ette, kui tihti sellist praktikat Eestis rakendatakse, kuid pakuks, et see on suht vägagi erandlik nähtus. Aga ju siis peab Floragi seda karikamängu üheks selle hooaja tähtsaimaks mänguks, ainuke võimalus ju millegi võitmiseks ka.

      Maag Lillekülla! (eeldusel, et finaal ikka Arenal või kuskil toimub)
      ka mind üllatas see,et eile linnas Lindperet nägin...tehakse vist tõsiseid ettevalmistusi,et Tartust kindel võit võtta.Loodame kõike paremat ja et Maag ikka finaali jõuaks

      Nagu ma eelpool mainisin jääb poolfinaal Maagile laeks nii ka läks
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tartu Maag\'

        Mina päris nii pessimistlik ei oleks. Tõesti, midagi väga erilist korda saata ei suudetud, kuid samas ikkagi kombineeriti ja hoiti palli eeldatavalt tugevama vastase vastu... ühes lauses mitu kahtlast sõna, mida peab kommenteerima:
        - kombineerima. Kombineeriti üle, kuramus, kuhu see no-nonsense jalgpall kadus? Kõiki standardolukordi ei ole ju ometi mõttekas lühikese sööduga lahti mängida...
        - eeldatavalt. Flora tundus tugevam vaid seetõttu, et neil oli Joel Lindpere, kes oli suht aktiivne. Pikkuses ja peamängus olid tallinlased samuti üle, kiirrünnakute organiseerimiseski, kuid realiseerimine oli neil ikka masendav.

        Rünnaku kohta - Gussev küll midagi üritas, kuid kui selline ründaja peab kuskilt vasakult-paremalt äärest palli noolima minema, siis kes on kastis? Mamontov oli üldse täiesti nähtamatu, peale selle kollase kaardi olukorra.

        Väravavaht võttis teisel poolajal paar olukorda ära, kuid mingil määral süüdistaks teda esimeses väravas. Ok, ei süüdista, sest Lindpere sai lähedalt ja vabalt löögile, kuid ehk oleks võinud siiski pisut paremini tegutseda. No igatahes päris imemängus teda ka süüdistada ei saa...

        Kohtunike suunas ütleks seekord paar head sõna, viimastes voorudes ette tulnud masendavalt valesid otsuseid ei näinud. Hea töö ses suhtes.

        Sander Postist ka - kuigi ma päris 100% kindel ei ole, aga ühes olukorras tundus, et see vend näitas publiku suunas keskmist sõrme. Keegi veel täheldas midagi sarnast? Kui jah, siis kas ei peaks nolk selle teo eest karistatud saama??

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tartu Maag\'

          Ahjaaa. Tartu mõttes kõige huvitavam uudis läks üldse meelest ära.

          Väidetavalt mängib Maag pühapäeval Floraga murul. Jah! Tamme staadionil.

          Eelmise nädala kolmapäeval oli see küll veel täielik karjamaa...kuid mis seal ikka. Tammele! Vist.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tartu Maag\'

            See,et Post keskmist sõrme olla näidanud,pole kyll ime.Juba mängus Tammekaga ei suutnud mõni mees taluda rahva hulgast tulnud solvavaid väljendeid ja käitus samamoodi.Isegi Lindpere haaras hetkex oma jalgevahest näitamax mis ta publikust arvab Kyll yxkord kohtunik näeb kah selliseid asju.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tartu Maag\'

              Algselt postitas Tammeka


              See,et Post keskmist sõrme olla näidanud,pole kyll ime.Juba mängus Tammekaga ei suutnud mõni mees taluda rahva hulgast tulnud solvavaid väljendeid ja käitus samamoodi.Isegi Lindpere haaras hetkex oma jalgevahest näitamax mis ta publikust arvab Kyll yxkord kohtunik näeb kah selliseid asju.
              Floral vist attitudega suured probleemid. Ego ei mahu väljakule ära.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                Algselt postitas Tammeka


                See,et Post keskmist sõrme olla näidanud,pole kyll ime.Juba mängus Tammekaga ei suutnud mõni mees taluda rahva hulgast tulnud solvavaid väljendeid ja käitus samamoodi.Isegi Lindpere haaras hetkex oma jalgevahest näitamax mis ta publikust arvab Kyll yxkord kohtunik näeb kah selliseid asju.
                selle jaoks peaks vist EJL\'st igale mängule olema inspektor saadetud. kes selliseid asju märkab , kirja paneb ja teatab kuhu vaja ...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                  Algselt postitas mahagon


                  Algselt postitas Tammeka


                  See,et Post keskmist sõrme olla näidanud,pole kyll ime.Juba mängus Tammekaga ei suutnud mõni mees taluda rahva hulgast tulnud solvavaid väljendeid ja käitus samamoodi.Isegi Lindpere haaras hetkex oma jalgevahest näitamax mis ta publikust arvab Kyll yxkord kohtunik näeb kah selliseid asju.
                  Floral vist attitudega suured probleemid. Ego ei mahu väljakule ära.
                  Einoleino. Kas keegi seletaks lollile, miks on nii, et tribüünil istuv sass võib mängijale mida iganes karjuda ja teda ükskõik kuhu saata, aga kui mängija sellele mingi sõna või liigutusega vastab, siis on tal suur ego, närvid korrast ära jne jne. Justnagu ühe inimese mängijaks olemine võtaks temalt automaatselt õiguse teise inimese poolsele solvangule reageerida. Ja räuskaval \"fännil\" jääb veel õigust ülegi. Mh, ah?

                  PS. Fleimi ennetamiseks - see EI KÄI Tartu fännide kohta, vaid on üldine küsimus. Ma tõesti siiralt tahaks teada.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                    Algselt postitas vincent


                    Algselt postitas mahagon


                    Algselt postitas Tammeka


                    See,et Post keskmist sõrme olla näidanud,pole kyll ime.Juba mängus Tammekaga ei suutnud mõni mees taluda rahva hulgast tulnud solvavaid väljendeid ja käitus samamoodi.Isegi Lindpere haaras hetkex oma jalgevahest näitamax mis ta publikust arvab Kyll yxkord kohtunik näeb kah selliseid asju.
                    Floral vist attitudega suured probleemid. Ego ei mahu väljakule ära.
                    Einoleino. Kas keegi seletaks lollile, miks on nii, et tribüünil istuv sass võib mängijale mida iganes karjuda ja teda ükskõik kuhu saata, aga kui mängija sellele mingi sõna või liigutusega vastab, siis on tal suur ego, närvid korrast ära jne jne. Justnagu ühe inimese mängijaks olemine võtaks temalt automaatselt õiguse teise inimese poolsele solvangule reageerida. Ja räuskaval \"fännil\" jääb veel õigust ülegi. Mh, ah?

                    PS. Fleimi ennetamiseks - see EI KÄI Tartu fännide kohta, vaid on üldine küsimus. Ma tõesti siiralt tahaks teada.
                    Isegi Rootsi Kunnil oli hea meel kui nad kunagi oma tribüünilt tulevate kommentaaridega Konstantin Nahal naha üle kõrvade tõmbasid ja ta seetõttu punase kaardi tõttu platsilt lahkuma pidi. See selleks. Solvangul ja mõnitamsel peab tõesti kuskil piir olema. Siinkohal tuleb meelde hiljutine Samuel Eto juhtum. Aga kriitikat võib vastastele ikkagi ju teha. Eriti silmas pidades, et Post ja Lindpere suhteliselt nõrga närvikavaga on varustatud.
                    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                    I don’t care what you think of me!
                    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                      Mängija võib ajusid kasutades päris väärikalt olukorrast välja ka tulla peale mõnitamist - Piresi stiilinäide
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                        Noh karikamäng läks kuidas läks aga kättemaks tuleb magus ja loodan, et Zamokas teeb mängijatele peapesu ning pesu tehaks Flora pesupulbriga.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                          Kus on moderaatorid. Selline läbustamine käib. Ma paneks kõigile mölisejatale bänni peale.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                            Jälle Maagil ebaõnnestus pesupulbri äri, mis teha küll tuleb see päev, kui Merkuur/Maag võidab Florat.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                              Oh ha\"da-ha\"dakest...
                              Maagil on v6imatu Eestis ma\"ngida, sest kohtunikud on k6ik Pohlaku ka\"paalused ja kiusavad ausais inimesi! Kui hr. Kasimir ma\"ngimise asemel kohtunikega mo\"liseb ja poisikene Aljosha Kesiganes maaslamavale florakale \"suka stavai\" karjub, siis peaks kohtunik neid kaartidega korrale kutsuma. Ehk hakkab siis ma\"ng paremini edenema.

                              Mina enam JK Maagi koduma\"nge vaatama ei la\"he, sest teist nii ebasportlikku v6istkonda Eestis ei ole.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                                Algselt postitas gaskoff


                                Oh ha\"da-ha\"dakest...
                                Maagil on v6imatu Eestis ma\"ngida, sest kohtunikud on k6ik Pohlaku ka\"paalused ja kiusavad ausais inimesi! Kui hr. Kasimir ma\"ngimise asemel kohtunikega mo\"liseb ja poisikene Aljosha Kesiganes maaslamavale florakale \"suka stavai\" karjub, siis peaks kohtunik neid kaartidega korrale kutsuma. Ehk hakkab siis ma\"ng paremini edenema.

                                Mina enam JK Maagi koduma\"nge vaatama ei la\"he, sest teist nii ebasportlikku v6istkonda Eestis ei ole.
                                Peale seda \'\'suka stavaid\'\' kuulsin ainult vene naiste rõvedat naeru
                                Pain is temporary, honour lasts forever...

                                www.fcotepaa.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X