320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Maag

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

    Originally posted by bomb


    Minu mälu järgi oli teid rohkem kui kolm(tartu flora fännid lisaks), kui mu mälu ei peta.
    Kuigi on ja kaks eri asja aga miks on flora mängudel üleval silt jalgpallihaigla.
    Loodetavasti hakkab üks Jalgpallihaigla lipp kunagi Tartus peetavatel mängudel ka lehvima. JPH koondab ikkagi kõiki jalgpallisõpru olenemata lemmikvutiklubist. Nii et Bomb, JPH vastu pole nüüd küll mõtet hakata lahinguid andma

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

      Noh seda küll nõustun täielikult Jux sinuga , ega muud võimalust ei ole see on rahvapsühholoogiline lähenemine , et Flora fänne seostatakse kõige tihedamini jalgpallihaiglaga , sest nad on seal ju kõige aktiivsemad. Noh tuleb lõpuks nõustuda ja muuta seisukohta , et Merkuuri fännid hakkasid fännamises arvukale Floro fännidele (Eesti jalgpallifänninduses vanima fännipundile) vastu, mitte jalgpallihaiglale.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

        Originally posted by Jux


        Originally posted by bomb


        Minu mälu järgi oli teid rohkem kui kolm(tartu flora fännid lisaks), kui mu mälu ei peta.
        Kuigi on ja kaks eri asja aga miks on flora mängudel üleval silt jalgpallihaigla.
        Loodetavasti hakkab üks Jalgpallihaigla lipp kunagi Tartus peetavatel mängudel ka lehvima. JPH koondab ikkagi kõiki jalgpallisõpru olenemata lemmikvutiklubist. Nii et Bomb, JPH vastu pole nüüd küll mõtet hakata lahinguid andma
        Kui päris täpne olla siis JH ühendab siiski Eesti rahvuskoondise fänne ,mitte aga klubide fänne. Kuigi seal hulgas on ka erinevate klubide fännid ei ole JH nende ühendamiseks mõeldud ja see oleks ka absurd.
        Aga ,kui lippudest rääkida siis loodetavasti hakkavad Tartus ikkagi Tammeka ja Merkuuri lipud lehvima
        FCF Forever

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

          m2ngus oli n2ha et flora ilma p6hivenddeta ei saa hakkama.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

            Esimesed tagasilöögid jalka võttegrupis nagu ma aimasin lootsin , et see seltskond saab see nädal valmis aga võta näpust nagu ikka juhtub midagi Monteerija läks Põlvasse ja teine tegelane läks ka puhkama ühte maakohta aga loodame et nad midagi valmis saavad , Parem hilja kui mitte kunagi ja loomulikult kui ise asja jagaks teeks niikiiresti kui võimalik aga kahjuks ei oska hästi monteerida.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

              Originally posted by bomb


              Esimesed tagasilöögid jalka võttegrupis nagu ma aimasin lootsin , et see seltskond saab see nädal valmis aga võta näpust nagu ikka juhtub midagi Monteerija läks Põlvasse ja teine tegelane läks ka puhkama ühte maakohta aga loodame et nad midagi valmis saavad , Parem hilja kui mitte kunagi ja loomulikult kui ise asja jagaks teeks niikiiresti kui võimalik aga kahjuks ei oska hästi monteerida.

              Äkki lisad ka maakeelse t6lke oma tekstile. Ma lugesin kyll kaks korda läbi aga ... s6nad on nagu tuttavad aga m6ttest kyll aru ei saa.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                Originally posted by Amadeus
                Äkki lisad ka maakeelse t6lke oma tekstile. Ma lugesin kyll kaks korda läbi aga ... s6nad on nagu tuttavad aga m6ttest kyll aru ei saa.
                Tartu Merkuur - FC Flora tuleb esitamisele Alo-TVs, kui valmis saab. Linti võetud bombermani seltskonna poolt ja nüüd siis monteerimisprobleemid veel.

                150 kronsa tõlke eest saada teada tuntud arvenumbrile.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                  Martin ma saatsin sulle privaatpostituse.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                    Andke siis teada, millal Alost näitab!
                    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                      jajah , kas on juba näidanud v6i ikka alles tuleb see teledebyyt Merkuuril

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                        noh kahjuks see ei sõltu enam minust vaid inimestest kellle kohta ei saa kasutada sõna usin aga loodan et nad teevad ikkagi valmlmis, sest algul lubasid ja ka filmisid aga kui läks monteerimiseks siis asi venib ja kokkuvõttes mis teha. Ma ei luba midagi sest natuke on ka endal imelik et lubada asju mis ei sõltu endast. aga loodame et see ikka tuleb ja kui see ime peaks juhtuma siis teatan.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                          On ainult üks Tartu Merkuur!

                          Narva Trans - Tartu Merkuur 1:2 ja Merkuur hetkeseisuga Euroopas

                          Eks siis hiljem põhjalikumalt, kahjuks homsesse lehte enam ei jõua.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                            Tubli Merkuur väga tubli !!!

                            Jätkake samas vaimus meite poisid

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                              Tubli mäng Merka poolt muud ei midagi.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrglii

                                Merkuur üllatas Narvas Transi
                                Aavo Sarap
                                Eesti meistriliiga 3. vooru kõige ägedam vutilahing peeti Narvas, kus Tartu Merkuur alistas kohaliku Transi 2:1.
                                Merkuuri treeneri Sergei Zamogilnõi sõnul oli kiire ja väga võitluslik mäng, kus mõlemal meeskonnal oli palju võimalusi ja õnn tartlaste poolel.
                                Eriti raske oli Zamogilnõi arvates esimene poolaeg: “Teisel poolajal õnnestus juba ka ise võimalusi luua.”
                                Zamogilnõi jäi väga rahule tulemuse, kuid mitte mänguga. “Kõik annavad endast maksimumi, aga mõtestatud tegevust on veel vähe. Me ei suuda oma mängu kontrollida, aga parem kehva mänguga võita kui ilusaga kaotada,” kordas ta vana tõde.
                                Transi juhendaja Tõnu Eaposti arvates oli narvalaste ülekaal ilmne, kuid lapsikud vead viisid võiduvõimaluse. “Penalti lõime sülle! Nii palju võimalusi jätsime kasutamata! Veel viimasel minutil lõime värava eest üle!” kurvastas Eapost.


                                Minupoolne kommentaar:
                                rääkisin täna telefonis ise Zamogilnõiga ja väravaolukorrad olid siis järgmiselt
                                1:0 - Trans murdis Tarassenkovi näol vasakult äärelt läbi ja tsenderduse sai paremalt äärelt Kazakov, kes palli väga vingelt just posti äärde lõi. Lepmetsal polnud mitte mingeid võimalusi tõrjuda.
                                Pennal - Kitto lõi ja Lepmets näitas oma vaieldamatult klassi ja tegi puhta töö.
                                1:1 - standardist peaga Fjodorov
                                1:2 - standardist peaga Jakovlev

                                Muud väga lisada eriti pole. Rääkisime Valga mängust muidugi ka, kuid eks sellest pikemalt neljapäevases lehes, kui olen mõne mängija kah toru otsa püüdnud. Eks minnakse ikka võitma, kuigi Zamogilnõi jutust jäi kuidagi kõrvu, et Valgat ei tohi mitte mingil juhul kergelt võttaja üks eksimus võib juba väga valusalt kätte maksta.

                                Edit: Ahjaa - Leitan murdis sõrme ja on vist edasi tsipa eemal.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X