Lehekülg 5, kokku 71 EsimeneEsimene 1234567891555 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 1407

Teema: Tartu Maag

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

Mul on jäänud mulje - et niipaljukest kui Tartus jalkafänne on, siis Merkuur on rohkem venelaste ja Tammeka eestlaste klubi - on see õige, või tunne petab mind?
    memer of Gaskoff fan club

Professionaal Kasutaja bomb avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2002

Noh mitte päris 100 protsenti, sul on vale arvamus esiteks sul on mälu lühike, Ropkas Sepa stata ümbruskond on alati eesti keelne elanikkond toetatud Merkuuri ja toetab praegugi. Kui vaadata mis rahvusest fänne on läbiaegade olnud Merkuuril siis meie riigi põhirahvus on kolmekordses ülekaalus kui keegi mäletab Merkuuri fanklubi aktiivseid aegu siis vene fänne ei olnud peaaegu üldse näha. See et Merkuuri need ja need toetavad on tammeka propaganda , mäletan kui Merkuur pidas kaks mängu Tamme statal ja meie fänni punt oli 2002 aastal ka seal ja karjus ja elas kaasa nii et jube siis ka Tammeka üritas propagandat teha ja sealsed joodikud karjusid Narva ja see oli meie solvamine ma tean paljusi ka väljaspoolt Ropkat eesti rahvusest kes toetavad Merkuuri. Ja probleem on selles et Tamma saab hästi läbi jalgpallihaiglaga kus nad võimendavad rahvuslust, kui oleks meie õigel ajal siis kui Merkuuri fännikultuur õitses sinna läinud siis see probleem ei oleks olnud nii tõsine.

Super Mozarator Kasutaja Amadeus avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Huvitav miks igalpool räägitakse Merkuurist kui DAG\'i järeltulijast? Tegelikult oli DAG\'i k6rgliigas mängimise ajal ju Merkuur täiesti iseseisva klubina olemas. Mängis vist tol ajal teist liigat kui ma ei eksi.

Liitus foorumiga
    Aug 2002

Võibolla sellepärast , et DAGi ekspeatreener Vladimir Karev on nüüd Merkuuri tegevdirektor .

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Kes need \"igal pool\" on, kui see saladus pole?
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Originally posted by bomb

Noh mitte päris 100 protsenti, sul on vale arvamus esiteks sul on mälu lühike, Ropkas Sepa stata ümbruskond on alati eesti keelne elanikkond toetatud Merkuuri ja toetab praegugi. Kui vaadata mis rahvusest fänne on läbiaegade olnud Merkuuril siis meie riigi põhirahvus on kolmekordses ülekaalus kui keegi mäletab Merkuuri fanklubi aktiivseid aegu siis vene fänne ei olnud peaaegu üldse näha. See et Merkuuri need ja need toetavad on tammeka propaganda , mäletan kui Merkuur pidas kaks mängu Tamme statal ja meie fänni punt oli 2002 aastal ka seal ja karjus ja elas kaasa nii et jube siis ka Tammeka üritas propagandat teha ja sealsed joodikud karjusid Narva ja see oli meie solvamine ma tean paljusi ka väljaspoolt Ropkat eesti rahvusest kes toetavad Merkuuri. Ja probleem on selles et Tamma saab hästi läbi jalgpallihaiglaga kus nad võimendavad rahvuslust, kui oleks meie õigel ajal siis kui Merkuuri fännikultuur õitses sinna läinud siis see probleem ei oleks olnud nii tõsine.
    Härra bomb, teeme nüüd ühe asja selgeks. Kui klubi peatreener ei suuda hooaja avamisel ennast eesti keeles väljendada, siis on tegu ikkagi vene taustaga klubiga. Härra Zamogilnõi ei räägi ju eesti keelt, vähemalt mitte normaalsel suhtlustasemel, meeskonna treeningud toimuvad vene keeles. Nii et pole mõtet luua siin muljet, nagu oleks Merkuur eestlastest koosnev klubi.

Veel üks fakt: Merkuuris mängib meistriliiga klubidest kõige rohkem leegionäre ja mittekodanikke: Juri Leitan kodakondsuseta, Nikolai Lõsanov kodakondsuseta, Vaagn Arutjunjan kodakondsuseta, Maksim Bazjukin RUS, Vladislav Ivanov RUS, Anton Serda kodakondsuseta, Sergei Starovoitov kodakondsuseta, Renar Žartšenko LAT, Nikolai Toštšev kodakondsuseta, Andrei Usmanov kodakondsuseta, Dmitri Jakovlev RUS, Konstantin Karin kodakondsuseta.

Muide, bomb, sinu jutt muutuks palju arusaadavamaks, kui sa kasutaksid korralikku eesti keele õigekirja

Liitus foorumiga
    Oct 2003

Originally posted by Jaan

Kes need \"igal pool\" on, kui see saladus pole?
    Ei ole saladus. Paar päeva tagasi kui igal pool lehtedes olid need hooaja eelvaated jms. siis vähemalt yhte kohta mäletan kindlalt kus nad rääkisid DAG\'st kui Merkuuri eelkäijast.

toon selle lingi siin ära http://www.epl.ee/artikkel_259476.html
    aga tegelt oli veel kuskil DAG\'st sellega seoses juttu, ei viitsi praegu otsima hakata rohkem.

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Tolles artiklis DAG-st juttu pole ju. Pealegi oli Merkuur sel ajal ise Meistriliigas. V-olla oleks tõesti kasulik fakte kontrollida?
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

Meeskonnaliige Kasutaja Ono avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Originally posted by asdf
    Muide, bomb, sinu jutt muutuks palju arusaadavamaks, kui sa kasutaksid korralikku eesti keele õigekirja
    Bombermani jutt on palju arusaadavam, kui pooltel teistel userilte siin.
    Niiet pole vaja möliseda taga selle koha peal!

Härra bomb, teeme nüüd ühe asja selgeks. Kui klubi peatreener ei suuda hooaja avamisel ennast eesti keeles väljendada, siis on tegu ikkagi vene taustaga klubiga. Härra Zamogilnõi ei räägi ju eesti keelt, vähemalt mitte normaalsel suhtlustasemel, meeskonna treeningud toimuvad vene keeles. Nii et pole mõtet luua siin muljet, nagu oleks Merkuur eestlastest koosnev klubi.
    väga huvitav lähenemine sul huvitav kas fc flora on nüüd hollandi taustaga, kui peatreener ennast hooaja avamisel eesti keeles väljendada ei suuda ???
    kus sa siis olid kui kaks hooaega tagasi zamogilnõi kure eesotsas oli ? Kas Vazinski väljendas ennast hooaja avamisel eesti keeles? kas TVMK on eesti taustaga klubi, kui Ratnikov minu meelest normaalses eesti keeles ennast väljendab või kui Võrk võistkonda vägagi heas eesti keeles tutvustas?
    ma arvan , et pole mõtet asja rahvuslikule tasandile tassida. merkuur on isegi oma praeguse koosseisuga hulga eesti meelsem kui mõni eesti nimesid sisaldav sats ...
    299195

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Originally posted by INCE

kus sa siis olid kui kaks hooaega tagasi zamogilnõi kure eesotsas oli ? Kas Vazinski väljendas ennast hooaja avamisel eesti keeles? kas TVMK on eesti taustaga klubi, kui Ratnikov minu meelest normaalses eesti keeles ennast väljendab või kui Võrk võistkonda vägagi heas eesti keeles tutvustas?
    ma arvan , et pole mõtet asja rahvuslikule tasandile tassida. merkuur on isegi oma praeguse koosseisuga hulga eesti meelsem kui mõni eesti nimesid sisaldav sats ...
    Vaata minu postituse lõppu ka Rõhutan veelkord, et Merkuuril on meistriliiga klubidest kõige rohkem mittekodanikke ja välismaalasi. Kuid selles pole midagi halba, igaühel on õigus välisjõudu tarvitada ja see ongi hea. Samuti ei taha ma seda asja rahvuslikule tasandile tassida, kuid bombi poolt on ju ka imelik hakata rääkima umbes sellist juttu, et Merkuuris pole mitte ühtegi venelast või et tegu on läbi ja lõhki Eesti klubiga.

Vene kontingent on loomulik osa meie ühiskonnast ning seda ei peaks bomb häbenema või peitma.

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Juri Leitan kodakondsuseta - tartlane
    Vaagn Arutjunjan kodakondsuseta - tartlane
    Andrei Usmanov kodakondsuseta - tartlane
    The Special One

Liitus foorumiga
    Oct 2003

Tolles artiklis DAG-st juttu pole ju. Pealegi oli Merkuur sel ajal ise Meistriliigas. V-olla oleks tõesti kasulik fakte kontrollida?
    Näita mulle ka yks allikas mis ytleb et 90-ndate alguses Merkuur meistriliigas mängis. DAG mängis kyll, käisin isegi nende mänge kohati vaatamas aga Merkuur minu mäletamist mööda kyll seal ei figureerinud.

forever black-eyed Kasutaja marabella666 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

kui ma ei eksi, siis viimati oli merkuur meistriliigas 1993/94
    minge Kingissepa praami peale

Senior Member Kasutaja Kaarel avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by Amadeus

Näita mulle ka yks allikas mis ytleb et 90-ndate alguses Merkuur meistriliigas mängis. DAG mängis kyll, käisin isegi nende mänge kohati vaatamas aga Merkuur minu mäletamist mööda kyll seal ei figureerinud.
    Ma võin koguni kahte näidata:

1992-93 ML tabel

1993-94 ML tabel

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Originally posted by bomb

Veel üks fakt: Merkuuris mängib meistriliiga klubidest kõige rohkem leegionäre ja mittekodanikke: Juri Leitan kodakondsuseta, Nikolai Lõsanov kodakondsuseta, Vaagn Arutjunjan kodakondsuseta, Maksim Bazjukin RUS, Vladislav Ivanov RUS, Anton Serda kodakondsuseta, Sergei Starovoitov kodakondsuseta, Renar Žartšenko LAT, Nikolai Toštšev kodakondsuseta, Andrei Usmanov kodakondsuseta, Dmitri Jakovlev RUS, Konstantin Karin kodakondsuseta.

Minu arust räägite erinevatest asjadest. Kui bomb rääkis fännidest, siis asdf mängijatest. Mina olen igatahes bombile info eest tänulik.

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Niisiis. Tartu Postimehes artikkel. Kaks peamist mõtet. Endine korvpallimänedzher Rüütel ei välista võimalust, et satsi nimi \"müüakse\" mõnele firmale. Mage! Teiseks - Tjunin ja Gussev olevat suvel Tartusse tulemas.

Lugege ise kah
    The Special One

Liitus foorumiga
    Aug 2002

Oi, Oi Oi See on küll valus löök. Kohe näha et korvpallur tuli punti ja hakkabki nime jant. Merkuuril on ilus nimi ma ei mõista küll neid sponsoreid. Nimi võib muutuda aga minu jaoks jääb ta Merkuuriks . Kokkuvõtttes jalgpall ei ole korvapall ja võrkpall kus mängivad Ehitustööriistad ja Pereleib /cibused. Nime vahetusega üks lugu Merkuuri eelkäija oli võiskond mille nimi oli Tartu Leivakombinaat ja nime tõttu ja vappi tõttu, nimetati isegi algusaastatel Merkuuri mängijaid saiakesteks.

Liitus foorumiga
    Oct 2003

Niisiis. Tartu Postimehes artikkel. Kaks peamist mõtet. Endine korvpallimänedzher Rüütel ei välista võimalust, et satsi nimi \"müüakse\" mõnele firmale. Mage! Teiseks - Tjunin ja Gussev olevat suvel Tartusse tulemas.

Lugege ise kah
    Ohoo, selle artikli p6hjal tuleb see läti väravavaht ikka kah Merkuuri. Enne kyll nimetati teda Kursis\'ks nyyd Kirsis\'ks. Yks Ingus puha

Muide seda nime myymist on eesti jalgpallis ka enne olnud ju. Näiteks praegugi ju mängib Ajax hoopis FCA Estel nime all. Ja keegi ei karju häält kähedaks , et nii mage. P6him6tteliselt on ju ka Levadia ostetud nimi. Kuigi natuke teisel viisil. Nagu ka tolle eelkäija - Tallinna Sadam. V6i siis muud tegijad - Tevalte/Marlekor, Lantana...
    Vene ajal oli asi veel hullem, siis olid enamus klubid mingi \"firma\" kylge kinnistatud.

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

A mulle meeldivad ilusad klubinimed. Merkuur on hea nimi ja lausa ajaloolise taustaga (ei tea kas taotluslikult). Samuti nagu Tulevik, Tervis. Lootus. Samas... tippmeeskondade nimed on tõepoolest seotud mingi firmaga. Lisaks Levadiale veel TVMK, Trans (Narva Autobaasist), ka Flora peaks olema ikkagi Flora tehasemeeskonnast sündinud. Tõsi, nad on ka viimastel aegadel oma nime järjepidavust säilitanud, mis on klubikultuuri arengule ainult soovitatav. Firmade nimesid jalkasatsidel (s.t. viimastel aegadel muudetud, mitte ajalooliselt, vastasel juhul liigitame siia ka Arsenali!) tuleb meelde praegu ainult too Wales\'i sats, kes kunagi Levadiaga mängis ja Torpedo-Zil Venemaalt.
    The Special One

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud