320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Maag

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

    aga äkki on merkuur lootuse fännid ka ära meelitanud...
    tell your mother, we are hooligans!

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

      Originally posted by asdf


      \"No nagu Tartu peal oli kuulda siis aetakse teine buss 48 inimesega veel kokku.See aasta tuleb Merkuuril hirmus fänni armee. Hullem ja kärarikam kui Rockil.\"
      No peaasi, et fänne hooaja lõpuni jätkub. Eeldatvasti vajub Merkuur lõpuks (alguses on kõigil võrdsemad vahed) tahapoole ja siis kahaneb ka reisivate fännide hulk. Aga lootkem parimat ja lootkem fänluse (ja jalgpalli) arengut Eestis
      minge Kingissepa praami peale

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

        Kas see kes Merkuuri mängudel eelmine hooaeg fanfaariga ringi jooksis , olidki sina ve bomb?
        "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

          Ma kahtlen k6vasti kas Merkuur suudab kunagi korjata endale kasv6i ligilähedase fänni armee Rockiga. Rock, erinevalt Merkuurist, on olnud pikka aega Tartu vaimu symboliks. Eriti siis kui nad veel tähed ei olnud. See, et omad poisid alati mängisid ja et iga mäng , ka k6ige tugevamatele vastastele rakseks tehti samastas neid provintsi spordi (ja yleyldse) meelsusega. Minu arust on ka nende populaarsus m6nev6rra kahanenud , selllest ajast kui Ylikool asjad yle v6ttis. Praegu v6iks ehk samasugust patriotismi märgata hoopis Rakvere KK puhul. Merkuuril pole hetkel Tartule midagi pakkuda peale tasemel vastaste. Ei ole nad \"omad\" Tartlaste jaoks, ega kutsu ka muudel p6hjustel kaasa elama.

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

            Originally posted by lume


            Kas see kes Merkuuri mängudel eelmine hooaeg fanfaariga ringi jooksis , olidki sina ve bomb?
            Jep, seep see on.
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

              Noh Naljakas KUIDAS ON SEE VÕIMALIK ET INIMESED NII KIIRESTI USKUMA JÄÄVAD JÄRGMIST KOMMENTAARI:
              No nagu Tartu peal oli kuulda siis aetakse teine buss 48 inimesega veel kokku.See aasta tuleb Merkuuril hirmus fänni armee. Hullem ja kärarikam kui Rockil.
              NOH MINU MÄLETATAVASTI OLI SAMASUGUNE KA TAMMEKA KOHTA . See on absurdsus , MIDA RÄÄGITAKSE IMELIK, ET INIMESED SEDA USKUMA JÄÄVAD. Ma ei usu seda aga mõnedel mängudel võib isegi vana fännipunt tagasi tulla kuigi seda ei pruugi juhtuda, sest Merkuuri fänninduse hiilgelaegadel oli üle 50 inimese kes Merkuuri fännidega on meeskonda toetand kuid siis olid ajad teised inimesed teised, sest praegu on osa puberteedis ja ei tegele ega tahagi tegelda millegagi vaid jõlguvad ringi, suitsetavad ja joovad ehk on alla käinud, Teised on passivseks muutunud, kolmandad kes ei ole mingid fännid lihtalt enam ei viitsi jne Ainus asi Mis Merkuuri fännindusest on alles on Ropka Turniir NR1 Merkuuri cup mis on kohalike turniir(nurgatagune) kus kohalikud moodustavad 3 liikmelise võistkonna ja mängud toimuvad väikesel väljakul ( Pjipers rääkis ka loengus et nii on tore mängida) Igatahes on turniir peaaegu ilma klubi( välja arvatud pall ja väljak) abita igal aastal korraldatud ja toimudnud 4 aastat järjest ja meeskondi on võtnud osa aastatel järgmiselt 2000 a. 8 võistkonda; 2001 a. 12 võistkonda ; 2002 a. 6 võistkonda ja 2003 ka 6 võistkonda igatahes Pohlak ütles et sellist asja et kohalikud inimesed kogunevad ja teevad igal aastal mingisuguse nurgataguse turniiri ,millel osavõtt on normaalne pole ta varem kuulnud. Siis on olnud 2002 aastalRopka liiga kus võttis 5 võistkonda ja 5 liiget 3 väljakul ,20 mängu hooajal.
              Igatahes oli olemas Ropas olnud mingisugune jalgpalli kultuur ja nii naljakas kui ka see ei ole oli ta nii ekstreemne et korvpallureid sõimati taga ja oli häbi mängida korvpalli sest neid nimetati põrgatajateks ja pidevalt käisid vaidlused põrgatajatega. Kokkuvõttes oli( praegu on ainult sellest varemed) Sepa stata ümbruskonnas Ropkas vägagi arvestatav jalgpalli kultuur mille hiigelajaks kujunesid aastad 2001- 2002 , Eriti oli mäletamist väärt kui Tammeka esimese mängu Merkuuri vastu esiliigas tegi ja Merka võitis siis Toetasid Merkuuri nati rohkem kui 20 fänni karjudes ja näitasid Tammekale, Et Tartu õiged fännid on Merkuuris. Praegu on ainult Merkuuri fännindusese hiigelaegadest järel ainult Fännklubi punane raamat ( nii kuidas seda kutsuti).

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                Seda on kurb kuulda ,et mu kartused ilmselt t6eks osutuvad ja Merkuuri fännindus tasapisi loojangule kipub vajuma. Loodetavasti ikka aitab k6rgliigasse pääs natukenegi teda elustada.

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                  Noh loodame, kuigi ausalt öeldes on kurb Tartu jalkafänninduse suhtumine. Ma ausalt öeldes mängin viimset Tartu jalgpalli Mohikaanlast staadionil. Kuigi on imelik tõdeda Tartus on imelikud jalkpalli sõbrad niipalju kui ma olen märganud. Kõigepealt istuvad jalgpalliväljakul nagu soojad saiad siis kui ROCKI mängul kisavad kõigest kõrist ja soccernetis vinguvad miks fännindust ei ole ja sõimavad mind, et olen jobu a la sellist. Kokkuvõttes on see normaalne. NÜÜD KÜSIMUS HÄRRA ROOTSI KUNNILE KUI TA TARTUS KÄIS LEIDIS TA EEST KOHALIKKE JALGPALLI FÄNNE KES ELASID KAASA TAMMEKALE NII NAGU JALGPALLIHAIGLA , ÜTLEN ET TEISES MÄNGUS ÄRA MERKUURI ARVESTA SEST MINA KUI VIIMNE MOHIKAANLANE OLI KAHJUKS VÄLISMAAL. KUI ESIMENE MÄNG SIIS PEALE MINU JA JALGPALLIHAIGLA KEEGI AKTIIVSELT EI FÄNNAND.

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                    Originally posted by bomb


                    Noh loodame, kuigi ausalt öeldes on kurb Tartu jalkafänninduse suhtumine. Ma ausalt öeldes mängin viimset Tartu jalgpalli Mohikaanlast staadionil. Kuigi on imelik tõdeda Tartus on imelikud jalkpalli sõbrad niipalju kui ma olen märganud. Kõigepealt istuvad jalgpalliväljakul nagu soojad saiad siis kui ROCKI mängul kisavad kõigest kõrist ja soccernetis vinguvad miks fännindust ei ole ja sõimavad mind, et olen jobu a la sellist. Kokkuvõttes on see normaalne. NÜÜD KÜSIMUS HÄRRA ROOTSI KUNNILE KUI TA TARTUS KÄIS LEIDIS TA EEST KOHALIKKE JALGPALLI FÄNNE KES ELASID KAASA TAMMEKALE NII NAGU JALGPALLIHAIGLA , ÜTLEN ET TEISES MÄNGUS ÄRA MERKUURI ARVESTA SEST MINA KUI VIIMNE MOHIKAANLANE OLI KAHJUKS VÄLISMAAL. KUI ESIMENE MÄNG SIIS PEALE MINU JA JALGPALLIHAIGLA KEEGI AKTIIVSELT EI FÄNNAND.
                    kõik tuleneb sellest, et kahjuks staadion pole alati soe ja hubane koht nagu aga seda on kossuhall....

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                      Noh inimesed on nii mugavad et jube aga see ei ole mingi vabandus. Ma olen jalgpalli fänn ja see ei tähenda midagi eriti. Ma käin mängu pärast mitte stata pärast. Ja imelik suhtumine. Ma VÕIN UHKUSEGA ÖELDA ET MA POLE KÄINUD EI AINSALGI KORRAL ROCKI MÄNGUL AGA OLEN KUULNUD ET SEAL PIDAVAD OLEMA NII KITSAS ET MÕNI PIDAVAD ROPSINUD JA SEAL LÄHEB SELLISE RAHVAMASSIGA SAAL NII KUUMAKS ET OSAD PEALTVAATAJAD PIDAVAT MINESTAM JA NII EDASI. MINU ARVATES EI SAA ÕELDA NENDE JUTTUDE PÕHJAL, ET ROCKI MÄNGE ON MUGAV VAADATA.

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                        ...aga miks sa karjud?

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                          noh mulle meeldib suuri tähti kasutada ja ma ei karju.

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                            Suurte tähtede kasutamine foorumis tähendab karjumist ja selle eest v6ib ka bänni saada reeglistiku kohaselt.

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                              Uudiseid kah natukene: Nimelt nii palju, kui mina oma allikatest kuulnud olen on Tartu meeskond endale TJK noorväravavahi Sergei Leppmetsa soetanud. Hinnaks olevat sada tuhat eesti krooni. Paljude arvates on see tuulde visatud raha, kuid mees on tõesti noor ning tasemel, kui just viinapudel edasist karjääri segama ei hakka.

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                                See on kyll huvitav, kuigi seda v6is ka arvata hooajaeelsete mängude p6hjal. Ega neid väravavahte siin eestis nii jalaga segada olegi. Kuigi nad oleks muidugi v6inud proovida Starodubtsevit kah yle meelitada.
                                Lepmets muide peaks kirjutatama yhe p-ga. Aga noor on ta kyll jah, aprillis saab alles 17.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X