320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Yahoo Fantasy! NHL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Võib öelda, et NHL-i jälgisin tõsisemalt aastaid tagasi. Praegu nagu eriti ei jälgi. Lemmikuiks on Philadelphia Flyers ja Eric Lindros. Viimane läks küll Rangersisse, kuid Flyersi toetaja olen endiselt.

    Kommentaar


      #17
      Nonii. Panin oma drafti valiku siis lõpuks ometi paika. Pean nentima, et seal nimekirjas on ikka tohutult palju uusi nimesid, kellest pole mitte essugi kuulnud, kuid eks see nii ole - kui paar aastat ei jälgi, siis ei tea ikka enam midagi.

      Samas usun, et suudan lõpuks kuidagi ikka hakkama saada.

      Samas tahaks kokku leppida selles: mis punktisüsteemi me kasutame? Pakuks ise välja selle tavalise - väravad ja söödud jne... nagu jalgpalli omas on. Nii peaks vist kõige selgem olema, kuid eks argumenteerige ise ka siis veits, paar päeva peaks nagu veel aega olema.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #18
        veel NHL fantasy-liigast

        Martin, vaata Fantasy Eeesti-gruppi liiga põhilejhekülge. Seal on League info all League Settings ja seal on kõik vajalik kirjas.
        Punktisüsteem põhineb nn. head-to-head süsteemil, mis tähendab, et iga nädal mängid ühe teise sama liiga tiimi vastu. Kui teha punktidel põhinev liiga, siis kaob mahajääjatel huvi üsna ruttu ära. Head-to-head on kasvõi seetõttu huvitavam, et 'punane latern' võib vabalt ka liiga liidrile ära teha kui viimasel vilets nädal ette tuleb.

        Kommentaar


          #19
          Head-to-Head süsteemiga liiga on veel seetõttu põnevam, et see lõpeb playoffiga.

          Arvutasin veel, et kui liigas kõik 20 kohta täis tulevad, siis peaks draftieelses rankingus esimesed 320 kohta paika panema.

          Kommentaar


            #20
            Selge! Mulle päris meeldib, kuigi aru veel täpselt ei saa, aga tundub huvitav ning põnev.

            320 mängijat? Oh jeerum, ma panin ikka 50 paika ning olin endaga hulluks rahul , nüüd aga üeab vist taa uurima hakkama, sest ega see random asi mulle seal ei meeldi.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #21
              Kuidas selle autopickiga on? Kas seda saab jälgida ka livena või yhel hetkel on minu mehed paigas ja kõik.Ja kui nii ,kas siis vähemalt kuskil on drafti kõik kirjas ,et kes ,kus ja kui palju.

              Kommentaar


                #22
                Kahjuks tõesti vist autopick drafti puhul midagi jälgida ei saa, see toimub automaatselt vastavalt mängijate määratud draftieelsele või Yahoo! default rankingule. Pärast seda saab muidugi vaadata kõigi tiimide koosseise.

                Vaatasin, et praeguse seisuga on meie liigas veel viis kohta täitmata. Viimane aeg liituda.

                Kommentaar


                  #23
                  No nii ,läheb draftix.Ja oh ebaõnne, mul alles 13 valik.Mängin parajasti NHL2002 ja vaatan ,et palju mehi unustasin draftist välja.Ja igasugu uusi imemehi on majas - ex näis, loodetavasti on see trademise värk aus.

                  Kommentaar


                    #24
                    Ojaah. Mis minu valiku number ka oli? 53 (tegelt tahaks ka teada)? Njha, ei tea kohe mida öelda, kuidagi imelik koosseis tuli kokku, kuigi sain endale Florida väravavahi

                    John LeClairi kah ning veel paar sellist selli, keda tean, kuid üliselt ie saa ikka veel ajale pihta, samas tahan öelda, et lähen üldvõidu peale välja
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #25
                      Orginally posted by Martin

                      Ojaah. Mis minu valiku number ka oli? 53 (tegelt tahaks ka teada)? Njha, ei tea kohe mida öelda, kuidagi imelik koosseis tuli kokku, kuigi sain endale Florida väravavahi
                      Mis valiku numbrit sa mõtled? Vaata League Info alt Draft Results, seal on kõigi valikud raundide kaupa. Minu arust on sul äärmiselt tugev koosseis, võibolla minu omale jääb aint veidi alla . Kuigi väravavahtidega võib sul probleeme tekkida, ei tea palju see Marty Turco mänguaega saab. Endal on sama mure Brent Johnsoniga (Bluesi vv).

                      Kommentaar


                        #26
                        kamoon martin, sa olid drafti järjekorras kolmas, ega sa muidu sakicit endale poleks saanud.
                        fazzi tiimil võib C koha pealt nõrgaks osutuda, gomez ja bonk on küstiavad suurused. samas võib aga nii mõnigi uus tegija esile tõusta. turco muidugi tõenäoliselt mänguaega ei saa, kuid khabibulin võib hea hooaja mängida. 2 viimast korda ta küll praktiliselt kaasa pole teinud.

                        drafti puhul oli veel huvitav see, et roy läks alles kolmandas ringis loosi. ja seda täiesti valele adressadile

                        Kommentaar


                          #27
                          Kuradima Martin võtsid Sakici eest ära!Endal on üpris nõrk koosseis.Ainult Tanguay,Hasek on kõvemad tegelased!C koht on üpris nõrk!Nii et draft läks päris metsa.No,mis teha algaja.
                          Aga millal NBA pihta hakkab?
                          C’mon Man United!!!

                          Kommentaar


                            #28
                            Vaadates kõiki tiime, siis minu arust on tiimid päris võrdsed välja tulnud. Tõsi, sügavamat analüüsi ei teinud.
                            Draftist on aga näha, miks NHL hea fantasy mäng on - häid ja võrdseid mängijaid on piisavalt palju. Teistmoodi on NBA-s.
                            Üks soovitus oleks aga kõigile: Ärge vaadake nii väga mängija nime, vaid tema tulemusi eelmistelt aastatelt.

                            Yahoo NBA registreerimine pole veel alanud.

                            Edu kõigile, aga kõige rohkem mulle.

                            Kommentaar


                              #29
                              priity:
                              Ei usu, et mul tsentritega probleeme tekib, Gomez on tõusev täht ja Bonk ka üsna stabiilne tegija. Ei imestaks, kui Gomez hooaja kokkuvõtteks rohkem punkte kogub kui tema tiimikaaslane ja ka sinu fantasymeeskonda kuuluv Arnott.

                              guitz:
                              Sa oled tõesti osanud neid vanakesi, kellest enam suurt tegijat pole, päris kõvasti kokku korjata. Aga see-eest on su kaitseliin eesotsas MacInnise ja Leechiga kõige võimsam. Kokkuvõttes peaks su tiimi nimi siiski sellise koosseisuga end õigustama.
                              NBA hooajaeelsed mängud hakkavad pihta umbes nädala pärast, ametlikud mängud 30. oktoobril. NBA fantasys peaks küll vist live drafti tegema.

                              CapitalLooser:
                              Mulle tunduvad küll tiimid üsna ebaühtlased olevat, favoriidid peaks olema lisaks minu ja sinu omale HC_Urmas, Tartu Sepik (üllatus-üllatus) ja The Cutting Edge. Sellega olen küll päri, et häid ja võrdseid mängijaid on NHLis piisavalt, sest praegugi on waiverite hulgas veel üsnagi mitmeid korralikke tegijaid.

                              Kommentaar


                                #30
                                Heeeee...Minu rumalatest küsimustest peaks juba selge olema, et ma ei saa ikka veel millestki aru, seega ennast küll favoriidika ei pea.

                                Joppas vast lihtsalt

                                Edu teile!

                                P.S. Oma ründetuusa ma ei müü
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X