320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Yahoo Fantasy! NHL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    JAh , ex iga kingsepp j\'\'b oma liistude juurde.Aga mine tea ,mis liistud see draft mulle andis.Just sain teada ,mis PIM t2hendam .Penalti minutid - okey!

    Kommentaar


      #32
      help!!

      Kuidas saab Fantasy´ Hockey´s ühest grupist teise minna?Ei leia seda kohta üles!Tahaks kah omade sekka pääseda

      Kommentaar


        #33
        Natsa loll küsimus, aga NA ehk siis Not Active tähendab midagi ajutist või siis seda, et see mees enam see hooaeg enam aktiivseks ei saa?
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #34
          Orginally posted by Maarek

          Natsa loll küsimus, aga NA ehk siis Not Active tähendab midagi ajutist või siis seda, et see mees enam see hooaeg enam aktiivseks ei saa?
          Minu arust võib see tähendada nii üht kui teist, sõltub asjaoludest. Näiteks mul on praegu NA Lecavalieri nime taga, ent see peaks kohe ära kaduma, sest mees sõlmis klubiga uue lepingu ja peaks ka aktiivsete hulka pääsema.

          tremboni:
          Pärast hooaja algust vist ei saagi midagi enam vahetada. Meie gruppi kindlasti enam ei saa.

          Kommentaar


            #35
            Fazz räägib õiget juttu
            trembonile - draftiga mängudes ei saa peale drafti tegemist enam liigat vahetada.
            NA - tähendab, et mängija ei ole ANTUD HETKEL põhimeeskonas. Kas on mingi suurem vigastus (Forsberg), lepingu probleemid (T. Kaberle) vms.

            Kommentaar


              #36
              lisaks veel NA-le

              Nt. praegusel hetkel on Forsberg nime taga NA, kuid arvatakse, et olümpial on ta Rootsi tiimis kindlalt kohal. Mis tähendab, et mängima peaks ta hakkama nii paar nädalat enne olümpiat.
              Ainuke props endale NA võtmisega on see, et teda ei saa IR, e. vigastatuile ette nähtud lisakohale panna.

              Kommentaar


                #37
                fazzile

                gomez võib vabalt gobeda hooaja teha, see et teda küsitavaks suuruseks pidasin, tähendaski põhimõtteliselt seda. propsiks tema puhul võib olla see, et ta teise hooaja (00/01) numbrid olid pisut viletsamad kui rookie hooajal.
                arnotti puhul vihjesk niipalju, et kui eliase ja sykora vahel mängiks ka 50-aastane veteran, eelistaks teda mõnele esimese suurusjärgu tähele.
                p.s. just vaatasin, et elias ja sykora on meie liigas ühes tiimis koos. 1qwerty tundub karm tiim olevat.

                Kommentaar


                  #38
                  Forsbergist

                  Kuskilt kuulsin või lugesin järgmist:
                  Forsberg ütles, et ainult olümpial ta ei osale. Kui mängib olümpial, siis mängib ta see hooaeg ka Colorado eest.

                  Kommentaar


                    #39
                    Kas ei öelnud Forsberg, et olympial osalemise tingimuseks on see, et ta mängib Colorados? et kui mees NHLis ei mängi ,siis olympiale ka ei pyri.
                    s**t happens

                    Kommentaar


                      #40
                      Oi seda esimest vooru küll!

                      Minu jaoks läks kõik hästi Enne viimast päeva olin taga 3:6, kuid siis tegi minu suure lemmiku -Florida- väravavaht imelise mängu ning tõi mulle kena 5:3 võidu Oeh, ehk siis 5-3-3 ning 13 punkti - pole just väga paha algus.

                      Nüüd sai siis paar vahetust ka juba tehtud ning asi hakkab ilmet võtma. Igatahes loodan ületada Colorado Suckersite tulemust...njah, see pole vist eriti küll võimalik, kuid eks näis.

                      Igatahes tundub asi kuidagi päris võrdne olevat ning usun, et isegi viimasel kohal olev meeskond võib täitsa vabalt veel asja kinni panna.

                      LISA: Pingeid on tekitanud nädalane värk, niisiis tulin mõttele: alustame hooaega nädalastega ning alates 14. mängudevoorust lähme päevastele üle (kui võimalik on)....mis arvate?

                      Minu point on nagu selles, et siis saaks kõigi meeskondadega läbi mängida nii nädalases kui ka päevases vormis ning see oleks vast kõige ausam üldse!
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #41
                        Nädalane on täiesti paras. Tekitab selle mõnuse põnevuse tunde. Päevase puhul läheks silme eest kirjuks. Pealegi suur osa ei jõua kyll iga päev sellega tegeleda.

                        Kommentaar


                          #42
                          Ei noh algus on super-esikoht,10 võitu ja ainult üks viik.Ise arvasin et jään viimaste hulka,kuid eks Hasek ja head kaitse mängijad tõid esirinda.No vaatame kaua vastu pean esireas.

                          Mina pooldan just päevast,sest see nädal pean mängima ühe C ja vahetada saan nagu alles järgmine nädal.No punkitd lähevad kaotsi.Eriti jama on see,et see ainuke C kohal mängija on kõige vähem hoos olev ehk vähem väravaid ja punkte kogunud!No veab capitallooseril!
                          C’mon Man United!!!

                          Kommentaar


                            #43
                            Ma arvan ,e tsee Martini pooljapool systeem olex hea ,sest minagi soovix päevasega proovida.Ma usun et 14 inimest peax leidma võimaluse päevas korra olukorda tsekkida - see ei tohix eriti raske olla.

                            Kommentaar


                              #44
                              Ise pooldan nädalast varianti. No tõesti ei ole iga päev varianti oma meeskonda sättida. No ja ma ei räägi ainult enda eest.

                              Kommentaar


                                #45
                                Peab ytlema, et on suhteliselt erapooletu selles asjas. Ainuke mure on sellega, et pysiyhendus on vahetel-vahel vahelduv, aga modemiga saab hakkama. ja 15 min iga paev leiab ikka.
                                s**t happens

                                Kommentaar

                                Working...
                                X