320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Werder Bremen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ajalugu näitab , et vahetus õigel hetkel teeb head.

    Treeneri kohta ei oska midagi öelda, aga liibuvad Kappa särgid vahetatakse Nike omade vastu järgmisel hooajal, vast siis hakkavad asjad muutuma.
    MU FCUK

    Kommentaar


      Werder on täielik pask Famagustale juba 0:2 alla jääda,hale:S
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Kohtunikul hakkas kavist hale ja andis penalti ,mille Diego realiseeris ja edasi oli totaalne surve selle tulemusena ka suudeti viigistada aga...
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Tea kas Schaaf saab siis kinga? Kaitseliin eesotsas Naldo ja Fritziga on täna selleks kõvasti "vaeva" näinud.

          Edit: Isegi UEFA kopsik jääb vist mängimata...hale.
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Mnjaaa...kahjuks thti minu heast panusest Küprose meeskonna võidule cancel..ses mõttes, et viigi korral saan raha tagasi. Jama!

            Kommentaar


              esimene poolaeg: täitsa ok, hoolimata sellest et küproslased kaitses kontraid passisid. Üritati kaugelt, eriti Diego. fritzi oli meeldiv tagasi näha. Koosseis oli minu üks lemmikuid kui Vander välja arvata.
              teine poolaeg: peale 2-0 m6tlesin et vahetan kanalit. Aga mis seal oodata kui enamus kaitsjaid rünnata armastavad:P
              almeida ja vasak jalg on ohtlik kombinatsioon igale vastasele, paraku 6nne ei olnud.
              Kokkuv6ttes pole nagu mmmigi öelda. V6itsime viigi.
              Vaevalt Schaafi positsioon enne kevadet k6igub, mees on juhtkonna suur lemmik.
              AILTON

              Kommentaar


                no viimastel minutitel oli veel mõlemal klubil väravavahiga silmitsi seisu muuta
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Almeida oleks võinud tõesti ära lüüa, nüüd jälle ainult üks Saksamaa klubi jõudis play offideni:S

                  Kommentaar


                    Pizarro!!!!
                    Rosenberg!!
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Hea mäng täna
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Tuli teenitud 2-1 v6it Interi üle. Olen väga rahul kuidas meekond esines, kuigi mitte edasipääsemine jääb kripeldama.
                        M6lema värava eeltöö tegi ära sisuliselt Özil. Esimese puhul sai ta 16 kasti joonelt löögile, mille kollkipper küll t6rjus kuid Pizarrole sisuliselt nina ette ja Pizarro suutis vaatamata kaitsja segamisele skoorida.
                        Teise väravapuhul omas Özil Cordoba ära ja sööt vasakult äärest leidis keskel Rosenbergi kes l6i selle v6rku.
                        tubli esitus igastahes. Kiidaksin Hunti kes tegi päris palju ka musta tööd ja muidugi väravalööjaid ja eeltöö tegijat.
                        AILTON

                        Kommentaar


                          võit muidugi magus, mulle werder väga meeldib ka meeskonnana, vägagi sümpaatne punt.
                          aga noh olgem ausad, interi väravavaht tõrjus kõik löögid enda ette

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                            võit muidugi magus, mulle werder väga meeldib ka meeskonnana, vägagi sümpaatne punt.
                            aga noh olgem ausad, interi väravavaht tõrjus kõik löögid enda ette
                            See torkas ka endale silma, et kippus enamus lööke täpselt enda ette tõrjuma, kuigi kaitsjad vist seda kogu aeg aimasid, sest enamus juhtudel oli kaitsemees olukorda turvamas ja palli lõplikult klaarimas. Pizarro puhul asi muidugi külalistel ei õnnestunud kuna pall tuli Werderi mehele kuidagi liiga hästi jalale ja tal ei olnud tehniliselt probleemi asi hoolimata kaitsja segamisest ära korraldada.
                            Ilus mäng oli ja sada prossa teenitud võit. Loodan vaid, et UEFA Cupil nüüd Fiorentinaga kokku ei minda, sest italianodel kipuvad nii mõnedki mängud ebaõnne tähe all toimuma ja mõnedes on väljakul vaid hunnik ..., mistõttu saaks tõenöoliselt olema väga raske.
                            Kuigi ega vist Werderi elu sel hooajal lihtsam pole olnud
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              nagu varem teada kujuneb Diego ja Pizarro talvevaheaeg päris pikaks. Diego esimene mäng bundesligas saab toimuma alles 20.veebruari kandis ja Pizarro kuni Schalke mänguni 7.veebruaril.
                              Õnneks on mõlemad mehed olemas BVB vastu Pokalis 28.jaanuaril.

                              Jõulu puhkust naudivad enamus oma kodudes või Euroopas, ainult Tim Wiese läheb Dubaisse peesitama.
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Läks siis sedasi, et saab 2 mängu itaalia hiiu Ac Milaniga. Kui kodus suudetakse mängida nagu interi vastu ja v66rsil survele vastupidada, siis pole miski v6imatu.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X