320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Werder Bremen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Galvez Eibari ka kindel!
    AILTON

    Kommentaar


      Mulle tundub, et Kruse toimib kõige paremini, kui tal kõrval konkreetne teine ründaja. Sealt ka see hea eelnevalt mainitud söödustatistika. Nii oli ka ju minu mäletamist mööda Gladbachis, kus ta koos Raffaeliga mängis. Wolfsburg samas mängib eelkõige üksiku tipuründajaga. Seda ma kahjuks ei tea, milline Freiburgis see taktika tema ajal oli, nii et võibolla on see minu kahe ründaja tähelepanek ka natuke mööda.

      Kommentaar


        Algselt postitas KID Vaata postitust
        Mulle tundub, et Kruse toimib kõige paremini, kui tal kõrval konkreetne teine ründaja. Sealt ka see hea eelnevalt mainitud söödustatistika. Nii oli ka ju minu mäletamist mööda Gladbachis, kus ta koos Raffaeliga mängis. Wolfsburg samas mängib eelkõige üksiku tipuründajaga. Seda ma kahjuks ei tea, milline Freiburgis see taktika tema ajal oli, nii et võibolla on see minu kahe ründaja tähelepanek ka natuke mööda.
        Pigem tuleb selle käsitlusega nõustuda. Samas Freiburgis olles oli taktika see, et Kruse võib teha pmst mida ise tahab ja heaks arvab. Tagajärg oli 11 väravat ja 8 söötu. Prakitiliselt vedas just Kruse koos Schmidiga toona Freiburgi viiendaks. Kusjuures tagantjärgi on isegi imekspandav, et kuidas Kruse üldse leidis need kaheksa korda, et kellelegi resultatiivne sööt anda, sest pehmelt öeldes oli toonane rünnak olematu Freiburgis. Nimelt suutsid ülejäänud punt Dembele, Guede, Jendriseki ja Santini näol lüüa 2130 minutiga võimsad 3 väravat. Ainuke teine vend Kruse kõrval oli Schmid, aga tema oli äär.

        Seega võib vist öelda, et Krusele sobib, kui kõrval on teine ründaja. Samas aga ka see variant, kui tal on täielik vabadus. Selline vahepealne variant, kus mängib üksinda ründes, aga samas on raamides vist hästi ei sobi.

        Kommentaar


          Galvez out, Lamine Sane in! Thumbs up!
          AILTON

          Kommentaar


            Jeesus... #DFB-Cup

            E: Kruse teadmata ajaks väljas! Aina paremaks läheb...
            AILTON

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Teen teile mõlemale õlle pubis Highlander, kui Kruse ka sel hooajal mõlemas arvestuses duubli peaks tegema
              See värk jääb siis käimasoleval hooajal ära. Kruse käis veidi aega tagasi põlveopil ning on kokku ca pool aastat väljas. Sügisringis ei näe teda kindlasti. Ilmselt veel mitte ka kevadringi alguses. Eks see oli ka põhjus, miks Gnabry endale kaubeldi.

              Kommentaar


                Viimast Gladbachi mängu vaadates tuli Eesti - Bosnia 0:5 meelde. Päris valus. Mida kaitsetööd?

                Erinevalt muidugi Eesti mängust andis Gnabry supervärav pisut lootust.

                Kommentaar


                  Ja anti kinga Skripnikule.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeoPeoleo Vaata postitust
                    Ja anti kinga Skripnikule.
                    Seda spekuleeriti juba eelmise Pühapäeva EFSis.

                    Kommentaar


                      Hea et kauem ei oodatud. Oli ju näha, et siit ei tule juba mõnda aega mitte midagi. Hetkel hooaeg alles nii alguses, et pole vaja veel millegi (BL2) pärast muretseda.

                      Kommentaar




                        LVG Werderisse? Üsna üllatav valik oleks küll, silmas pidades kui kehva Bremeni sats juba aastaid on olnud.
                        Wij komen terug met de cup in de hands

                        Kommentaar


                          SUPER! Lõpuks ometi võit! Ja teenitult. Terve mäng oldi ikka parem kui Wolfsburg. Peale 1:1 viigistamist oli muidugi ka peaaegu teine omavärav, aga vähemalt 3 punkti kirjas ja loodetavasti restart kogu hooajale.

                          Kommentaar


                            Õnnestus pärast 80 minutit mängu jälgimist AK peale ümber lülitada. Aga vägev.

                            Kommentaar


                              Hetkeseisuga on enim spekuleeritud endise Hoffenheimi treeneri Markus Gisdoli nimega. Van Gaali spekulatsioonid lükati ümber. Ise on huvi üles näidanud praegune USA abitreener ja endine Werderi mängumees Andreas Herzog. Samas ei saa välistada ka Nouri jätkamist.

                              Huvitav, et Thomas Schaafi nime pole kusagil mainitud. Ta ka tööta hetkel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeoPeoleo Vaata postitust
                                Huvitav, et Thomas Schaafi nime pole kusagil mainitud. Ta ka tööta hetkel.
                                Thomas Schaaf oli üks arhidekte, kes tõi klubi relegatsioonist Bundesliga meistriks. Samas 2013, kui ta lahkus, oli ka selgelt näha, et tema aeg Werderis on möödas. Päris huvitav oleks teda taas pukis näha.

                                Kuigi treenerivahetuseks on veidi hilja, võiks siiski tuua mõne rohkem "valmis" treeneri, kes tahaks ja jõuaks mütata aastaid Bremenis.
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X