320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Werder Bremen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Marko Marin oli ikka vapustav. Suurepärane dribbling enne Pizarro väravat. Üldse tegi vasakul äärel Stankevičiusel elu raskeks. Oleks väärinud väravat.

    Kommentaar


      Tagantjärgi targutamisena olgu öeldud, et Pazzini esimene värav oli löödud suluseisust või vähemalt väidavad nii Sat1 tegelinskid.

      Kommentaar


        Algselt postitas woodoo Vaata postitust
        Tagantjärgi targutamisena olgu öeldud, et Pazzini esimene värav oli löödud suluseisust või vähemalt väidavad nii Sat1 tegelinskid.
        Ka selle kanali tegelinskid mida mina vaatasin. Pole kindel mis see oli. Samas ise vaatad siis oli kaugelt näha et tal jalg 20cm vms werderi kaitse jalgadest värava poole.

        Werderilt super teine pool. Mõnus oli kaasa elada ja unustame selle esimese poole ära eks.

        Kommentaar


          See mingi serbia striim, mida ma vaatasin arutles palju selle üle, et Wagneri verejooksu olukorra eest võib vabalt ka penalti anda. Aga jah...rääkida võib lõpmatuseni asjadest mis oleks võinud olla. Hea oli näha jah, et nii noor austerlane kui ka rootsi poiss viitsisid rabeleda edasi ja tagasi ehk eks see üks raske meeskonnatöö tulemus oli. Loodame, et nüüd see üldine pilt meeskonnal paraneb ja tuleb uue brasiilia poisiga natuke ründesse loovust juurde.
          Siis saab alagrupiturniiril näha, mis selle hooaja tulemus tuleb. Momendi seisuga ennustaks alagrupis 3ndat või neljandat kohta, aga asjad võivad veel muutuda.

          Kommentaar


            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
            See mingi serbia striim, mida ma vaatasin arutles palju selle üle, et Wagneri verejooksu olukorra eest võib vabalt ka penalti anda.
            Saksa striim mida ma vaatasin teadis rääkida, et Wagner läks välja sest riietusruumid olid liiga kaugel ja lihtsam oli vahetus teha kui uus särk tuua. Tänu sellele tuli siis ka Werderi esimene värav, sisse tulnud Rosenbergi poolt.

            Kommentaar


              Tere ommikut !

              Oleks seda kõike teadnud,poleks mängu 87. minutil magama läinud.
              Igatahes hea töö Werder kuigi tundub,et Özilist jäänud auku täita ei
              suudeta.

              Kommentaar


                Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                Saksa striim mida ma vaatasin teadis rääkida, et Wagner läks välja sest riietusruumid olid liiga kaugel ja lihtsam oli vahetus teha kui uus särk tuua. Tänu sellele tuli siis ka Werderi esimene värav, sisse tulnud Rosenbergi poolt.
                Nii ta oli... Mehe poolt, kes eelmine hooaeg sai päris normaalselt mängida ja lõi ründaja kohta maagilise ühe värava kokku. Selle hooaja norm siis tal ka eilsega tehtud. Kuigi tegelton ta tubli ja üleelmine hooaeg oli äris hea ja seda tema tugevat lööki mäletasin juba ammust. Werderilgi ongi huvitav, et kõik kolm põhiründajat on ikka väga hea löögiga 20-25pealt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas tee vee Vaata postitust
                  Tere ommikut !

                  Oleks seda kõike teadnud,poleks mängu 87. minutil magama läinud.
                  Igatahes hea töö Werder kuigi tundub,et Özilist jäänud auku täita ei
                  suudeta.
                  Lisaksa liiga vara magama minekule ei saa sa ka veel aru, et seda augutäidet pole veel kohale jõudnudki ehk liiga vara otsustada või kuidas?

                  Kommentaar


                    Wesley ju tuli.

                    Kommentaar


                      Ei rääkinudki eilsest mängust ja vastus oli pigem Tee Veele.

                      Kommentaar


                        Meedia pasundab, et kaitseliini "tugevdatakse" puujalgse Mikael Silvestrega.

                        Kommentaar


                          Kui ta äärel mängida suudab, siis on Pasa jälle pingipoiss. Ja kui Naldo ka kargud alla ajab siis on päike jälle tiba säravam.
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Kas mulle vaid tundub, või on...
                            ...Marin läinud paremaks
                            ...jäänud Wiese kehvemaks
                            ...ja Arnu on meeskonda sulanud
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              Esimesest on vara veel rääkida.Ma pakun, et asi läheb veel paremaks. Teise osas on mul ka selline kahtlane mulje...juba soeng viitab allakäimisele. Ja Arnu osas...ka vast vara veel rääkida, aga halvas mõttes siis. itaalia tuttavatel väljakutel mees leidis end korraks, aga ootame mõned Bundesliga mängud ära , et näha, kas sama säde veel sees püsib.

                              Kommentaar


                                CL loosimine toimunud ja tulemused on:
                                A-grupp
                                Inter
                                Bremeni Werder
                                Tottenham Hotspur
                                Twente Enschede

                                Usun ja loodan, et Twente ja Spursiga (vähemasti kodus) ei tohiks probleeme tekkida ja teine koht ei tohiks võimatu olla, aga pall on ümmargune ja vigastuste eest pole keegi kaitstud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X