320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Werder Bremen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei ole küll Bayerni toetaja, kel tundub meeldivat teiste võimalusi maha teha, aga minu arvates on Werderil küll reaalne võimalus siit grupist edasi saada.

    Esiteks Real, kes grupifaasis on viimastel aastatel alati punkte kaotanud.. miks mitte siis näiteks Weserstadionil. Arsenali järel esimesest potist sobivuselt vast teine valik.
    Teiseks Lazio... mitte küll kõige kergem vastane kolmandast tugevusgrupist, aga nende võimalustesse ei tahaks uskuda. Pea 100%liselt eelmise aasta meeskonnaga peale minnes on neil nüüd tõenäoliselt märksa raskem eelmise aasta edu korrata, pealegi on vist nende pink üsnagi õhuke, mis Euroopa mängudelegi oma pitseri vajutama peaks.
    Olympiakose kohta väga ei tea arvata peale selle, et tavaliselt on nad üsna südikalt mänginud. Seega v-o oleks võinud kergem vastane tulla, aga kokkuvõttes on ju siiski kõik Werderi enda kätes. Teine koht grupis peaks potentsiaali arvestades olema täiesti loogiline areng. Loodetavasti paneb Schaaf (ja meditsiinipersonal) õigeks ajaks mehed ka vastavalt sellele potentsiaalile mängima.

    Schalke ja Stuttgarti grupid tunduvad isegi raskemad... viimasel ehk mänguliselt isegi raskem.

    Kommentaar


      Ma ei tee maha. Ma üritan lihtsalt reaalsuse piiridesse jääda.
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Kui ei tee maha lihtsalt, siis võiks oma realistlikku vaadet, mille kohaselt Werder peaks olema kehvem kui Lazio või Olympiakos, põhjendada. Et miks ei peaks reaalsuse piiridesse jäädes Wiese, Fritz, Mertesacker, Naldo, Tosic, Baumann, Borowski, Frings, Diego, Carlos Alberto, Rosenberg (Sanogo, Hunt, Vranjes, Andreasen, Wome, Owo, Jensen jne) jagu saama Laziost, ah?

        Aga kurvem uudis ka, Schuuuuuuuuuuuuuuuulz on läinud. Võib-olla just mitte kõige talendikam mängija, aga alati hingega asja juures ja Bremenis kogu oma senise karjääri veetnuna jättis küll igati sümpaatse mulje. Edu Hannoveris..

        Kommentaar


          skint kust otsast sa näed pea 100% sama meeskonda nagu eelmine hooag Laziol???
          Lazio on juurde soetanud päris hulga mehi just Euroopas mängimiseks.
          Ja on olemas ka noortesüsteem.(De Silvestri)
          Laziol tuleb Werderiga tükk tegemist, kuid siiski usun et Lazio on tugevam...
          Forza Lazio!!!!!!!!!!
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Vabandust, kui kellelegi liiga tegin. Itaalia jalgpallis pole nii kodus kui mõne muu riigi omas, kuid... kuid hooaja eelvaated, mis mina Serie A kohta lugenud olen, ütlevad küll kõik pea ühest suust, et on vaid üks tõsisem täiendus (jah, tõsisem), kuid pingilt pole vigastuste, väsimuse või vormilanguse korral võtta pea kedagi. Nii kirjutati, isiklikku teadmist ja kogemust ses osas pole...

            Kui veel Lazio teemal sõna võtta, siis on see mu jaoks Itaaliast vaat et olulisim sats (mitte et ma jälgiks seda liigat huviga, kuid Lazio edu on võrreldes Livornode või Milanodega igatahes tervitatavam) ja ma ei oleks üldse kurb, kui sellest Meistrite liiga grupist saaksid edasi Werder ja Lazio.

            See, kes vaatab tänast tulemust, võib mõelda, et nojah, jälle tuli võit kuidagimoodi ära. Nojah, 2-1 Eintrachti vastu, nibin-nabin. Aga mängu näinud peaksid küll mõistma, et iga mänguga on vorm paranemas. Veel ei saa küll võrrelda aastatagust minekut ja seda, mis praegu toimub, aga sinnapoole tundutakse liikuvat. Frankfurt oli suure osa mängust tühi koht ja suurimaks saavutuseks oli üle keskjoone saamine, Wiese kartis töötuksjäämist nähtavasti. Rünnakudki hakkasid juba veidi jooksma ja Diego siblis usinalt, usinamalt kui eelnevates kohtumistes. Pakun, et siiani on üks kehva mängu põhjusi olnud ka Diego mitte kõige hiilgavam tegutsemine...

            Sanogo värav oli taaskord pooleldi kobin, kuid õigeaegne läbisööst ja hea sööt Diegolt ning veidi õnne pallipõrkel ja 1-0. 2-0 tuli Pasaneni hiilgavast karistusläägist. Fantastiline! Seejärel tekkis veel mitmeid võimalusi, kuid väravat rohkem mitte. Hetkeks 10kesi 11 vastu jäädes ja Vranjesi eksimuse järel lasti külla tulnud meeskonnal oma pea ainus võimalus ära kasutada; 2-1. Paar suluseisust väravat Werderile ja lõpuks sai tööd ka Wiese. Polegi nii head tõrjet pikka aega näinud. Milline hüpe! (sulg oli vist ka, aga vahet pole)

            Kokkuvõttes - ilus mäng, korralik tulemus, lootust tulevikuks juurde küllaga. Ja Tošic tundus päris korralik mängumees olevat. Kuigi kaitsefaasis teda eriti näha ei saanudki täna. Harnik - hea!

            Kommentaar


              Jah Tosic tundus OK. Mis vormi puutub, siis tundub, et Diego on leidmas lähiajal tippvormi...Üks situatsioon, kus ta viimast kaitsat mängis ja kiirusega vastase ründaja eest palli võttis oli väga kõnekas.
              Ja mis puudutab edasijõudmist Euroopas, siis Werderil on kolmest kõige tõenäolisem see. Reaalselt kõik mehed normaalselt mängimas on Bremen 1-2 alagrupis. Momendi vormiga küll poleks asi nii, aga no ega teisedki tippvormis saa olla.

              Kommentaar


                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                Jah Tosic tundus OK. Mis vormi puutub, siis tundub, et Diego on leidmas lähiajal tippvormi...Üks situatsioon, kus ta viimast kaitsat mängis ja kiirusega vastase ründaja eest palli võttis oli väga kõnekas.
                Ja mis puudutab edasijõudmist Euroopas, siis Werderil on kolmest kõige tõenäolisem see. Reaalselt kõik mehed normaalselt mängimas on Bremen 1-2 alagrupis. Momendi vormiga küll poleks asi nii, aga no ega teisedki tippvormis saa olla.
                Kõik on tegelt ok, aga ründes jääb pisut teravust puudu. See võib euroopas saatuslikuks saada

                Kommentaar


                  Poola-sakslane Sebastian Boenisch vahepeal üsna vaikselt Gelsenkirchenist Bremenisse kolinud. Minu silmis oli Christian Schulz ikka kõvasti parem mängija, mis sest, et Boenisch veel noor on.

                  Kommentaar


                    3-0 kaotus Dortmundi vastu. Mis toimub
                    Glooory glooory ManUnited!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas M_Kaasik Vaata postitust
                      3-0 kaotus Dortmundi vastu. Mis toimub
                      Kas puhati põhimehi CL´iks meie vastu? Või ollakse lihtsalt vormist väljas?
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        Kas puhati põhimehi CL´iks meie vastu? Või ollakse lihtsalt vormist väljas?
                        Kulla Kasper.Millised põhimehed puhkasid?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          Kulla Kasper.Millised põhimehed puhkasid?
                          Mu sõnade rea lõpus on küsimärk. Ja seda ma nagu küsisingi kas põhimehed puhkasid.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                            Mu sõnade rea lõpus on küsimärk. Ja seda ma nagu küsisingi kas põhimehed puhkasid.
                            Mille alusel selline küsimus?
                            Muidugi ei puhanud.
                            Diego lihtsalt on liialt vähe saanud puhata viimase kahe hooaja jooksul ja nende mäng ka kohe kannatab. Muidugi on olnud valus löök ka Fringsi kaotus. Samuti annab tunda ka see, et meeskonnas pole ühtegi euroopa mastaabis üle keskmise ründajat.

                            Kommentaar


                              Väravad siit ülevaatest. Soovitan eriti vaadata Klimowiczi tabamust.

                              Kommentaar


                                Mina soovitan vaadata esimese värava tulekut. Milline äärevahetus ja selle allavõtt rinnaga Kuba poolt. Magnificent - ja siis sööt värava eest läbi, mida on võimatu mitte sisse lüüa. Kaks noort Jakub Kuba B ja Ivan Rakitic on kaks väga tugevat Ida-Euroopa importi maailma tippjalgpalli, kelle Bundesliga on saanud enda juurde meelitada. Juba esimesel hooajal ja 21 aastastena on nad end näitamas kui tegijad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X