320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Werder Bremen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Peale seda tulemust küsiks ,et kes järgmie on, alustas Hamburg, nüüd sai Werder, "suurte" pakkide hooaeg vist.
    Vaatasin ja kuulasin, et ega polnd minutit kui jälle Silvestre sai uut ja vana kommarite käest, kahju hakkas vaesest prantslasest peaaegu.
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

    Kommentaar


      Kaks bundesliga "superpowerit" kohtusid ja komme ei kummaski teemas, sellise paugu andis see tulemus vist, et Werderi poolehoidjad ei suuda masendusest idagi kriblada ja Schalke vennad on siiani sellises hämmingus , et pole veel kaineks saadud.
      Ma alustan, positiivne Werderi puhul oli away vorm- täitsa nitsevoo näeb välja juu, õmlused ka ei hargnenud ja kaelus on täitsa mõnusa anatoomilise kujuga......
      Negatiivne.. oh seda õudust....
      Felix: Oh, bollocks!
      Elmo: Dog's bollocks?
      Felix: No, just plain fucking bollocks!
      Elmo: No dog involved?

      Kommentaar


        Bremenis on asjad sedavõrd liimist lahti, et esimest korda juletakse poolsosinal seada kahtluse alla millalgi sõjajärgseil aastail peatreeneri toolile asunud Schaafi (ja ka mänedžer Allofsi) võimed. Igal juhul nägi Schaaf kaotuses S04-le ka midagi positiivset, olla mäng olnud grammi võrra parem kui Stuttgardis (mäletatavasti napp 0:6 kaotus).
        http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

        Kommentaar


          Ei kujuta minna ette , kuidas ma raha ei võida kui Tottenham -1 te panustan. Kohutav on praegune psühholoogiline seis selles meeskonnas.

          Kommentaar


            Algselt postitas mel21 Vaata postitust
            Bremenis on asjad sedavõrd liimist lahti, et esimest korda juletakse poolsosinal seada kahtluse alla millalgi sõjajärgseil aastail peatreeneri toolile asunud Schaafi (ja ka mänedžer Allofsi) võimed. Igal juhul nägi Schaaf kaotuses S04-le ka midagi positiivset, olla mäng olnud grammi võrra parem kui Stuttgardis (mäletatavasti napp 0:6 kaotus).
            Meedia, meedia, meedia...
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Väga, väga kurb ikka mis selles meeskonnas toimub praegu
              2 viimast mängu väravate vahega 0-10....õudne.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                Väga, väga kurb ikka mis selles meeskonnas toimub praegu
                2 viimast mängu väravate vahega 0-10....õudne.
                Huvitav,kuna peatreener kinga saab?
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Lihtsalt nutt tuleb peale kui vaadata seda tänast ML mängu,jõudu Werderile Bundesliigas püsimajäämiseks,see mis toimub on ikka väääääga masendav .
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Saksa klubid tunduvad väga ebastabiilsed olevat, vahepeal suudavad ilusti võite krabada ja siis järsku on nad väljalangemistsoonis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                      Lihtsalt nutt tuleb peale kui vaadata seda tänast ML mängu,jõudu Werderile Bundesliigas püsimajäämiseks,see mis toimub on ikka väääääga masendav .
                      Mitu mängu on hooaja lõpuni jäänud?
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                        Mitu mängu on hooaja lõpuni jäänud?

                        Piisavalt,aga sellise mänguvormi juures ei tule seal midagi kui midagi klubibossid ette ei võta.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          No ehk kaitse paraneb natukene kui jaanuaris peaks meeskonnaga liituma Naldo. Vigastustega on ta seni kimpus olnud ja sel hooajal polegi vist jõudnud Werderi särki selga tõmmata.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Naldo liitumine ei aita siin midagi kuna peaprobleem on äärtel kus vist on katsetatud kõiki peale Wiese ja ikka tilgub nagu sõel. Tilgub on vist isegi hästi öeldud.
                            Hello! I´m mentaly ill.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              Huvitav,kuna peatreener kinga saab?
                              Mind huvitab, millal kogu see kaitseliin kinga saab. Nagu üks TV-kommentaator hooajaalul tabavalt ütles "Seal kaitses võiksin isegi mina mängida".
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Werder Bremen võitis siis Müncheni Bayernit 2:0. Noortetasandil.
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X