Lehekülg 1, kokku 12 1234511 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 238
  1. #1

    Algupärane 3 Liiga Lõuna Piirkond 2004

    Tere!
    Kes siis mängib Eesti MV 3 liiga Lõuna Tsoonis aastal 2004?
    1. Pärnu Pataljoni JK
    2.Viljandi Päästeteenistuse JK
    3.Tartu Ülikooli FC Fauna
    4.Koeru SK
    5.Põltsamaa JK Sport
    6.Roosna-Alliku SK
    7.FC Elva II
    8.FC Warrior Valga

    + JK Tarvastu ja JK Kadakas Kernu ? Kas selline siis liiga koosseis tuleb? Kui kellegil siis info on, andke aga teada!

  2. #2
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2001
    Postitusi
    1 996

    Algupärane Replying to Topic \'3 Liiga Lõuna Piirkond 2004\'

    Originally posted by makcum


    Tere!
    Kes siis mängib Eesti MV 3 liiga Lõuna Tsoonis aastal 2004?
    1. Pärnu Pataljoni JK
    2.Viljandi Päästeteenistuse JK
    3.Tartu Ülikooli FC Fauna
    4.Koeru SK
    5.Põltsamaa JK Sport
    6.Roosna-Alliku SK
    7.FC Elva II
    8.FC Warrior Valga

    + JK Tarvastu ja JK Kadakas Kernu ? Kas selline siis liiga koosseis tuleb? Kui kellegil siis info on, andke aga teada!
    Kuhu Karksi kadus ?

  3. #3

    Algupärane Replying to Topic \'3 Liiga Lõuna Piirkond 2004\'

    Võib olla ei kadunudki. Aga ma ei tea

    Ma arvasin et Karksi jõudis II liigasse, aga muidugi see võib olla vale, selle pärast küsingi

  4. #4
    Riigireetur Kasutaja PraS avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001
    Postitusi
    7 894

    Algupärane Replying to Topic \'3 Liiga Lõuna Piirkond 2004\'

    Originally posted by makcum


    Tere!
    Kes siis mängib Eesti MV 3 liiga Lõuna Tsoonis aastal 2004?
    1. Pärnu Pataljoni JK
    2.Viljandi Päästeteenistuse JK
    3.Tartu Ülikooli FC Fauna
    4.Koeru SK
    5.Põltsamaa JK Sport
    6.Roosna-Alliku SK
    7.FC Elva II
    8.FC Warrior Valga

    + JK Tarvastu ja JK Kadakas Kernu ? Kas selline siis liiga koosseis tuleb? Kui kellegil siis info on, andke aga teada!

    kernu mängib tõenäoliselt ikka läänes.....

  5. #5

    Algupärane Replying to Topic \'3 Liiga Lõuna Piirkond 2004\'

    Ma pakun, et niimoodi peaks olema see aasta 3.liiga lõuna välja nägema
    1.Pärnu Pataljoni JK
    2.Viljandi Päästeteenistuse JK
    3.Tartu Ülikooli FC Fauna
    4.Koeru SK
    5.Põltsamaa JK Sport
    6.Roosna-Alliku SK
    7.FC Elva II
    8.FC Warrior Valga
    9.JK Karksi
    10. JK Tarvastu

    ja kogu muusika, aga eks 1. veebruariks peavad satsid ennast EJL_is üles andma ja siis võib alles rääkida õigest koosseisust, sest kuni sinnani on ju kõik puht spekulatsioon.

  6. #6
    Reservmängija Kasutaja hugen avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003
    Postitusi
    123

    Algupärane Replying to Topic \'3 Liiga Lõuna Piirkond 2004\'

    Pakun välja et paneme siit edasi, 2003 ammu möödas.
    Edu kõigile sel hooajal.

  7. #7
    Senior Member
    Liitus foorumiga
    Oct 2001
    Postitusi
    1 794

    Algupärane Replying to Topic \'3 Liiga Lõuna Piirkond 2004\'

    Pakun, et JK Karksi asemel on Jk Pärnu Vaprus II ,
    siis oleks kõik tiptop!

  8. #8
    Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2003
    Postitusi
    147

    Algupärane Replying to Topic \'3 Liiga Lõuna Piirkond 2004\'

    täpselt...nüüd võiks kiiremas korras ajakava kah tulla...

  9. #9
    Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2003
    Postitusi
    147

    Algupärane Replying to Topic \'3 Liiga Lõuna Piirkond 2004\'

    nii et JK Vaprus 2 on siis põhimõtteliselt eelmise aasta FC Comwell...igati tore meeskond, kellega pelada...

  10. #10
    Senior Member
    Liitus foorumiga
    Oct 2001
    Postitusi
    1 794

    Algupärane Replying to Topic \'3 Liiga Lõuna Piirkond 2004\'

    On jah, Fc Comwell Vaprus II nüüd, aga kuhu kadusid siis eelmise aasta PJK noored?
    Või mängivadki nad ainult A klassi nüüd ja aitavad ka Vaprust II liigas.
    Kes teaks võiks õelda!

  11. #11
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2003
    Postitusi
    6

    Algupärane Replying to Topic \'3 Liiga Lõuna Piirkond 2004\'

    Jep, Vaprus II on endine Comwell. Osa PJK poisse on Vaprus I ja osa Vaprus II ridades.

  12. #12
    Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jul 2003
    Postitusi
    341

    Algupärane Replying to Topic \'3 Liiga Lõuna Piirkond 2004\'

    Kuulda on olnud,et ka Viljandi PT saab h/a täiendust!(Tulevik 87 meeskonnast vist!)

  13. #13
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2003
    Postitusi
    34

    Algupärane Replying to Topic \'3 Liiga Lõuna Piirkond 2004\'

    nii ta on...meid on viljandi pt alla registreeritud (mitte kõik) ja eks seda ole näha, kas seda saab täienduseks nimetada ja palju platsile lastakse...aga jah sa õigesti kuulnud siis

  14. #14

    Algupärane Replying to Topic \'3 Liiga Lõuna Piirkond 2004\'

    Eesti jalgpalli meistrivõistluste III liiga Lõuna 2004

    Eesti karikavõistlused

    Eesti väikesed karikavõistlused 2004

    Eesti jalgpallikoondiste mängud 2004


    22.03.2004











    18.03. 18.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste 1/4-finaalid, I mäng

    FC Flora Tallinn – FC Levadia Tallinn II A. Le Coq MiniArena



    19.03. 18.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste 1/4-finaalid, I mäng

    FC TVMK Tallinn – FC Kuressaare A. Le Coq MiniArena



    20.03. 14.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste 1/4-finaalid, I mäng

    JK Trans Narva – FC Valga Narva Kalevi st kunstmuru

    FC Levadia Tallinn – FC Lootus Alutaguse FC Kotkase st





    31.03. 18.00 Eesti - Põhja-Iirimaa maavõistlus A. Le Coq Arena





    14.04. 18.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste 1/4-finaalid, II mäng

    FC Valga – JK Trans Narva Valga linnast või Valga kunstmuru

    FC Lootus Alutaguse – FC Levadia Tallinn K-Järve Spordikeskuse st või Jõhvi linnast või Narva Kalevi st kunstmuru



    15.04. 18.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste 1/4-finaalid, II mäng

    FC Levadia Tallinn II – FC Flora Tallinn FC Kotkase st

    FC Kuressaare – FC TVMK Tallinn Kuressaare linnast või Kuressaare kunstmuru





    25.04. Väikeste karikavõistluste I mängupäev





    28.04. 19.00 Eesti -Albaania maavõistlus A. Le Coq Arena





    29.04. 18.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste ½-finaalid, I mängupäev





    I voor
    01.05. 15.00 Viljandi Päästeteenistuse JK - Põltsamaa JK Sport Viljandi kunstmuru

    01.05. 15.00 JK Vaprus Pärnu II - FC Warrior Pärnu Raeküla st

    01.05. 15.00 Tartu Ülikool Fauna - Koeru SK Tartu Tamme kunstm

    01.05. 15.00 Pärnu Pataljoni JK - Roosna-Alliku SK Pärnu Kalevi st

    01.05. 15.00 Tarvastu JK - FC Elva II Soe keskasula st



    II voor
    08.05. 15.00 JK Vaprus Pärnu II - Tarvastu JK Pärnu Raeküla st

    08.05. 15.00 FC Warrior - Koeru SK Valga Kungla kunstm

    08.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - Viljandi Päästeteenistuse JK Roosna- Alliku st

    09.05. 15.00 Põltsamaa JK Sport - Tartu Ülikool Fauna Põltsamaa st

    09.05. 15.00 FC Elva II - Pärnu Pataljoni JK Elva linnast





    12.05. 18.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste 1/2-finaalid, II mängupäev





    III voor
    15.05. 15.00 Koeru SK - Põltsamaa JK Sport Koeru st

    15.05. 15.00 Tarvastu JK - FC Warrior Soe keskasula st

    15.05. 15.00 Tartu Ülikool Fauna - Roosna-Alliku SK Tartu Tamme kunstm

    15.05. 15.00 Viljandi Päästeteenistuse JK - FC Elva II Viljandi kunstmuruv

    15.05. 15.00 Pärnu Pataljoni JK - JK Vaprus Pärnu II Pärnu Kalevi st





    19.05. Väikeste karikavõistluste II mängupäev





    20.05. 19.00 Eesti 2003/04 Karikavõistluste finaal Kadrioru st





    IV voor
    22.05. 15.00 FC Warrior - Põltsamaa JK Sport Valga Kungla kunstm

    22.05. 15.00 FC Elva II - Tartu Ülikool Fauna Elva linnast

    22.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - Koeru SK Roosna- Alliku st

    22.05. 15.00 JK Vaprus Pärnu II - Viljandi Päästeteenistuse JK Pärnu Raeküla st

    22.05. 15.00 Tarvastu JK - Pärnu Pataljoni JK Soe keskasula st



    V voor
    29.05. 12.00 Viljandi Päästeteenistuse JK - Tarvastu JK Viljandi kunstmuruv

    29.05. 15.00 Pärnu Pataljoni JK - FC Warrior Pärnu Kalevi st

    29.05. 15.00 Põltsamaa JK Sport - Roosna-Alliku SK Põltsamaa st

    29.05. 15.00 Koeru SK - FC Elva II Koeru st

    29.05. 15.00 Tartu Ülikool Fauna - JK Vaprus Pärnu II Tartu Tamme kunstm





    30.05. 20.00 Eesti - Taani maavõistlus A. Le Coq Arena





    02.06. Maavõistlus





    VI voor
    05.06. 15.00 FC Elva II - Põltsamaa JK Spor Elva linnast

    05.06. 15.00 JK Vaprus Pärnu II - Koeru SK Pärnu Raeküla st

    05.06. 15.00 Pärnu Pataljoni JK - Viljandi Päästeteenistuse JK Pärnu Kalevi st

    05.06. 15.00 FC Warrior - Roosna-Alliku SK Valga Kungla kunstm

    06.06. 15.00 Tarvastu JK - Tartu Ülikool Fau Soe keskasula st





    06.06. Tšehhi - Eesti maavõistlus





    11.06. 16.00 Eesti - Makedoonia U-21 maavõistlus Kadrioru st



    11.06. 19.00 Eesti - Makedoonia maavõistlus A. Le Coq Arena





    VII voor
    12.06. 15.00 Koeru SK - Tarvastu JK Koeru st

    12.06. 15.00 Viljandi Päästeteenistuse JK - FC Warrior Viljandi kunstmuruv

    12.06. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II Roosna- Alliku st

    13.06. 15.00 Tartu Ülikool Fauna - Pärnu Pataljoni JK Tartu Tamme kunstm

    13.06. 15.00 Põltsamaa JK Sport - JK Vaprus Pärnu II Põltsamaa st



    VIII voor
    19.06. 15.00 Tarvastu JK - Põltsamaa JK Sport Soe keskasula st

    19.06. 15.00 Viljandi Päästeteenistuse JK - Tartu Ülikool Fauna Viljandi kunstmuruv

    19.06. 15.00 Pärnu Pataljoni JK - Koeru SK Pärnu Kalevi st

    19.06. 15.00 JK Vaprus Pärnu II - Roosna-Alliku SK Pärnu Raeküla st

    19.06. 15.00 FC Warrior - FC Elva II Valga Kungla kunstm



    IX voor
    26.06. 15.00 Roosna-Alliku SK - Tarvastu JK Roosna- Alliku st

    26.06. 15.00 Tartu Ülikool Fauna - FC Warrior Tartu Tamme kunstm

    26.06. 15.00 Koeru SK - Viljandi Päästeteenistuse JK Koeru st

    26.06. 15.00 Põltsamaa JK Sport - Pärnu Pataljoni JK Põltsamaa st

    26.06. 15.00 FC Elva II - JK Vaprus Pärnu II Elva linnast





    18.07. Väikesed karikavõistlused, esimene varupäev



    24.07. Väikesed karikavõistlused, ¼-finaalid





    X voor
    31.07. 15.00 Koeru SK - Tartu Ülikool Fauna Koeru st

    31.07. 15.00 Põltsamaa JK Sport - Viljandi Päästeteenistuse JK Põltsamaa st

    31.07. 15.00 FC Warrior - JK Vaprus Pärnu II Valga Kungla kunstm

    01.08. 15.00 FC Elva II - Tarvastu JK Elva linnast

    01.08. 15.00 Roosna-Alliku SK - Pärnu Pataljoni JK Roosna- Alliku st





    04.08. Väikesed karikavõistlused, ½-finaalid





    XI voor
    07.08. 15.00 Tartu Ülikool Fauna - Põltsamaa JK Sport Tartu Tamme kunstm

    07.08. 15.00 Koeru SK - FC Warrior Koeru st

    07.08. 15.00 Viljandi Päästeteenistuse JK - Roosna-Alliku SK Viljandi kunstmuruv

    07.08. 15.00 Tarvastu JK - JK Vaprus Pärnu II Soe keskasula st

    08.08. 15.00 Pärnu Pataljoni JK - FC Elva II Pärnu Kalevi st





    10.08. Eesti 2004/05 karikavõistluste 1/32-finaalid (vajadusel)





    XII voor
    14.08. 15.00 FC Warrior - Tarvastu JK Valga Kungla kunstm.

    14.08. 15.00 Roosna-Alliku SK - Tartu Ülikool Fauna Roosna- Alliku st

    14.08. 15.00 Põltsamaa JK Sport - Koeru SK Põltsamaa st

    15.08. 15.00 FC Elva II - Viljandi Päästeteenituse JK Elva linnast

    17.08. 19.00 JK Vaprus Pärnu II - Pärnu Pataljoni JK Pärnu Raeküla st





    18.08. Liechtenstein – Eesti, MM-2006 valikmäng





    XIII voor
    21.08. 15.00 Põltsamaa JK Sport - FC Warrior Põltsamaa st

    21.08. 15.00 Koeru SK - Roosna-Alliku SK Koeru st

    21.08. 15.00 Viljandi Päästeteenistuse JK - JK Vaprus Pärnu II Viljandi kunstmuruv

    22.08. 15.00 Pärnu Pataljoni JK - Tarvastu JK Pärnu Kalevi st

    22.08. 15.00 Tartu Ülikool Fauna - FC Elva II Tartu Tamme kunstm



    XIV voor
    28.08. 15.00 Roosna-Alliku SK - Põltsamaa JK Sport Roosna- Alliku st

    28.08. 15.00 JK Vaprus Pärnu II - Tartu Ülikool Fauna Pärnu Raeküla st

    28.08. 15.00 Tarvastu JK - Viljandi Päästeteenistuse JK Soe keskasula st

    29.08. 15.00 FC Elva II - Koeru SK Elva linnast

    29.08. 15.00 FC Warrior - Pärnu Pataljoni JK Valga Kungla kunstm





    31.08. Väikeste karikavõistluste finaal Kadrioru st





    01.09. 18.00 Eesti 2004/05 karikavõistluste 1/16- finaalid





    03.09. Eesti – Luksemburg, U-21 EM-valikmäng



    04.09. Eesti – Luksemburg, MM-2006 valikmäng





    XV voor
    05.09. 15.00 Tartu Ülikool Fauna - Tarvastu JK Tartu Tamme kunstm

    05.09. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Warrior Roosna- Alliku st

    05.09. 15.00 Viljandi Päästeteenistuse JK - Pärnu Pataljoni JK Viljandi kunstmuruv

    05.09. 15.00 Põltsamaa JK Sport - FC Elva II Põltsamaa st

    05.09. 15.00 Koeru SK - JK Vaprus Pärnu II Koeru st





    07.09. Portugal – Eesti, U-21 EM-valikmäng



    08.09. Portugal – Eesti, MM-2006 valikmäng





    XVI voor
    11.09. 15.00 JK Vaprus Pärnu II - Põltsamaa JK Sport Pärnu Raeküla st

    11.09. 15.00 Pärnu Pataljoni JK - Tartu Ülikool Fauna Pärnu Kalevi st

    11.09. 15.00 Tarvastu JK - Koeru SK Soe keskasula st

    11.09. 15.00 FC Warrior - Viljandi Päästeteenistuse JK Valga Kungla kunstm

    11.09. 15.00 FC Elva II - Roosna-Alliku SK Elva linnast



    XVII voor
    18.09. 15.00 Põltsamaa JK Sport - Tarvastu JK Põltsamaa st

    18.09. 15.00 Tartu Ülikool Fauna - Viljandi Päästeteenistuse JK Tartu Tamme kunstm

    18.09. 15.00 Roosna-Alliku SK - JK Vaprus Pärnu II Roosna- Alliku st

    19.09. 15.00 FC Elva II - FC Warrior Elva linnast

    19.09. 15.00 Koeru SK - Pärnu Pataljoni JK Koeru st



    XVIII voor
    25.09. 15.00 FC Warrior - Tartu Ülikool Fauna Valga Kungla kunstm

    25.09. 15.00 Viljandi Päästeteenistuse JK - Koeru SK Viljandi kunstmuruv

    25.09. 15.00 Tarvastu JK - Roosna-Alliku SK Soe keskasula st

    25.09. 15.00 JK Vaprus Pärnu II - FC Elva II Pärnu Raeküla st

    26.09. 15.00 Pärnu Pataljoni JK - Põltsamaa JK Sport Pärnu Kalevi st



    09.10. II liiga üleminekumängud

    09.10. III liiga üleminekumängud





    12.10. Läti – Eesti, U-21 EM-valikmäng



    13.10. Läti – Eesti, MM-2006 valikmäng





    16.10. II liiga üleminekumängud

    16.10. III liiga üleminekumängud



    23.10. II liiga üleminekumängud



    30.10. II liiga üleminekumängud





    06.11. 13.00 Eesti 2004/05 karikavõistluste 1/8-finaalid





    16.11. Venemaa – Eesti, U-21 EM-valikmäng



    17.11. Venemaa – Eesti, MM-2006 valikmäng

  15. #15
    Reservmängija Kasutaja hugen avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003
    Postitusi
    123

    Algupärane Replying to Topic \'3 Liiga Lõuna Piirkond 2004\'

    No lõpuks ometi.

  16. #16
    Reservmängija Kasutaja hugen avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003
    Postitusi
    123

    Algupärane Replying to Topic \'3 Liiga Lõuna Piirkond 2004\'

    Paistab, et Tarvastu taas 2 liigas. Valga 2 olevat loobunud 2 liigas , kes 3 liigas nende asemel - Võhmale v. Võrule antakse võimalus?
    v. Valga 2 jätkab 3 liigas.

  17. #17
    Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2003
    Postitusi
    147

    Algupärane Replying to Topic \'3 Liiga Lõuna Piirkond 2004\'

    sellest uudisest loen mina välja, et fc valga II ei hakka üldse eesti jalgpalli mv-l mämgima.
    \"Viimasel hetkel majanduslikel põhjustel II liigas ja üldse Eesti jalgpalli meistrivõistlustel mängimisest loobunud FC Valga II meeskonna asemel hakkab 2004. a. hooajal II liiga Lõuna/Lääne piirkonnas mängima Tarvastu JK.\" -allikas www.fcflora.ee

    Huvitav tõesti, kes siis tarvastu koha endale saab...!!??

  18. #18
    Professionaal Kasutaja smith avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2002
    Postitusi
    455

    Algupärane Replying to Topic \'3 Liiga Lõuna Piirkond 2004\'

    treeningmäng
    4.aprill kell 13:00 Valga Kungla tn. kunstmuruväljak

    FC Warrior - FC Elva II 4:3 (1:0)

    Suht võrdne mäng, kuid mõlemal meeskonnal oli päris rohkelt põhimängijaid puudu. Väga palju eksisid väravavahid mõlemalt poolt. Muidu tore mäng ja isegi närvid olid enamvähem kõigil mängijatel korras

  19. #19
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2003
    Postitusi
    43

    Algupärane Replying to Topic \'3 Liiga Lõuna Piirkond 2004\'


    Eesti jalgpalli meistrivõistluste III liiga Lõuna 2004
    Eesti karikavõistlused
    Eesti väikesed karikavõistlused 2004
    Eesti jalgpallikoondiste mängud 2004

    05.04.2004





    18.03. 18.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste 1/4-finaalid, I mäng
    FC Flora Tallinn – FC Levadia Tallinn II A. Le Coq MiniArena

    19.03. 18.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste 1/4-finaalid, I mäng
    FC TVMK Tallinn – FC Kuressaare A. Le Coq MiniArena

    20.03. 14.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste 1/4-finaalid, I mäng
    JK Trans Narva – FC Valga Narva Kalevi st kunstmuru
    FC Levadia Tallinn – FC Lootus Alutaguse FC Kotkase st


    31.03. 18.00 Eesti - Põhja-Iirimaa maavõistlus A. Le Coq Arena


    14.04. 18.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste 1/4-finaalid, II mäng
    FC Valga – JK Trans Narva Valga linnast või Valga kunstmuru
    FC Lootus Alutaguse – FC Levadia Tallinn K-Järve Spordikeskuse st või Jõhvi linnast või Narva Kalevi st kunstmuru

    15.04. 18.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste 1/4-finaalid, II mäng
    FC Levadia Tallinn II – FC Flora Tallinn FC Kotkase st
    FC Kuressaare – FC TVMK Tallinn Kuressaare linnast või Kuressaare kunstmuru


    25.04. Väikeste karikavõistluste I mängupäev


    28.04. 19.00 Eesti -Albaania maavõistlus A. Le Coq Arena


    29.04. 18.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste ½-finaalid, I mängupäev


    I voor
    01.05. 15.00 Viljandi Päästeteenistuse JK - Põltsamaa JK Sport Viljandi kunstmuru
    01.05. 15.00 JK Vaprus Pärnu II - FC Warrior Pärnu Raeküla st
    01.05. 15.00 Tartu Ülikool Fauna - Koeru SK Tartu Tamme kunstm
    01.05. 15.00 Pärnu Pataljoni JK - Roosna-Alliku SK Pärnu Kalevi st
    01.05. 15.00 Võhma Linnameeskond - FC Elva II Võhma Gümnaasiumi st

    II voor
    08.05. 15.00 JK Vaprus Pärnu II - Võhma Linnameeskond Pärnu Raeküla st
    08.05. 15.00 FC Warrior - Koeru SK Valga Kungla kunstm
    08.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - Viljandi Päästeteenistuse JK Roosna- Alliku st
    09.05. 15.00 Põltsamaa JK Sport - Tartu Ülikool Fauna Põltsamaa st
    09.05. 15.00 FC Elva II - Pärnu Pataljoni JK Elva linnast


    12.05. 18.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste 1/2-finaalid, II mängupäev


    III voor
    15.05. 12.00 Viljandi Päästeteenistuse JK - FC Elva II Viljandi kunstmuruv
    15.05. 15.00 Koeru SK - Põltsamaa JK Sport Koeru st
    15.05. 15.00 FC Warrior - Võhma Linnameeskond Valga Kungla kunstm
    15.05. 15.00 Tartu Ülikool Fauna - Roosna-Alliku SK Tartu Tamme kunstm
    15.05. 15.00 Pärnu Pataljoni JK - JK Vaprus Pärnu II Pärnu Kalevi st


    19.05. Väikeste karikavõistluste II mängupäev


    20.05. 19.00 Eesti 2003/04 Karikavõistluste finaal Kadrioru st


    IV voor
    22.05. 15.00 FC Warrior - Põltsamaa JK Sport Valga Kungla kunstm
    22.05. 15.00 FC Elva II - Tartu Ülikool Fauna Elva linnast
    22.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - Koeru SK Roosna- Alliku st
    22.05. 15.00 JK Vaprus Pärnu II - Viljandi Päästeteenistuse JK Pärnu Raeküla st
    22.05. 15.00 Võhma Linnameeskond - Pärnu Pataljoni JK Võhma Gümnaasiumi st

    V voor
    29.05. 12.00 Viljandi Päästeteenistuse JK - Võhma Linnameeskond Viljandi kunstmuruv
    29.05. 13.00 Pärnu Pataljoni JK - FC Warrior Pärnu Kalevi st
    29.05. 15.00 Põltsamaa JK Sport - Roosna-Alliku SK Põltsamaa st
    29.05. 15.00 Koeru SK - FC Elva II Koeru st
    29.05. 15.00 Tartu Ülikool Fauna - JK Vaprus Pärnu II Tartu Tamme kunstm


    30.05. 20.00 Eesti - Taani maavõistlus A. Le Coq Arena


    02.06. Maavõistlus


    VI voor
    05.06. 15.00 FC Elva II - Põltsamaa JK Sport Elva linnast
    05.06. 15.00 JK Vaprus Pärnu II - Koeru SK Pärnu Raeküla st
    05.06. 15.00 Pärnu Pataljoni JK - Viljandi Päästeteenistuse JK Pärnu Kalevi st
    05.06. 15.00 FC Warrior - Roosna-Alliku SK Valga Kungla kunstm
    06.06. 15.00 Võhma Linnameeskond - Tartu Ülikool Fauna Võhma Gümnaasiumi st


    06.06. Tšehhi - Eesti maavõistlus


    11.06. 16.00 Eesti - Makedoonia U-21 maavõistlus Kadrioru st

    11.06. 19.00 Eesti - Makedoonia maavõistlus A. Le Coq Arena


    VII voor
    12.06. 15.00 Koeru SK - Võhma Linnameeskond Koeru st
    12.06. 15.00 Viljandi Päästeteenistuse JK - FC Warrior Viljandi kunstmuruv
    12.06. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II Roosna- Alliku st
    13.06. 15.00 Tartu Ülikool Fauna - Pärnu Pataljoni JK Tartu Tamme kunstm
    13.06. 15.00 Põltsamaa JK Sport - JK Vaprus Pärnu II Põltsamaa st

    VIII voor
    19.06. 15.00 Võhma Linnameeskond - Põltsamaa JK Sport Võhma Gümnaasiumi st
    19.06. 15.00 Viljandi Päästeteenistuse JK - Tartu Ülikool Fauna Viljandi kunstmuruv
    19.06. 15.00 Pärnu Pataljoni JK - Koeru SK Pärnu Kalevi st
    19.06. 15.00 JK Vaprus Pärnu II - Roosna-Alliku SK Pärnu Raeküla st
    19.06. 15.00 FC Warrior - FC Elva II Valga Kungla kunstm

    IX voor
    26.06. 15.00 Roosna-Alliku SK - Võhma Linnameeskond Roosna- Alliku st
    26.06. 15.00 Tartu Ülikool Fauna - FC Warrior Tartu Tamme kunstm
    26.06. 15.00 Koeru SK - Viljandi Päästeteenistuse JK Koeru st
    26.06. 15.00 Põltsamaa JK Sport - Pärnu Pataljoni JK Põltsamaa st
    26.06. 15.00 FC Elva II - JK Vaprus Pärnu II Elva linnast


    18.07. Väikesed karikavõistlused, esimene varupäev

    24.07. Väikesed karikavõistlused, ¼-finaalid


    X voor
    31.07. 15.00 Koeru SK - Tartu Ülikool Fauna Koeru st
    31.07. 15.00 Põltsamaa JK Sport - Viljandi Päästeteenistuse JK Põltsamaa st
    31.07. 15.00 FC Warrior - JK Vaprus Pärnu II Valga Kungla kunstm
    01.08. 15.00 FC Elva II - Võhma Linnameeskond Elva linnast
    01.08. 15.00 Roosna-Alliku SK - Pärnu Pataljoni JK Roosna- Alliku st


    04.08. Väikesed karikavõistlused, ½-finaalid


    XI voor
    07.08. 15.00 Tartu Ülikool Fauna - Põltsamaa JK Sport Tartu Tamme kunstm
    07.08. 15.00 Koeru SK - FC Warrior Koeru st
    07.08. 15.00 Viljandi Päästeteenistuse JK - Roosna-Alliku SK Viljandi kunstmuruv
    07.08. 15.00 Võhma Linnameeskond - JK Vaprus Pärnu II Võhma Gümnaasiumi st
    08.08. 15.00 Pärnu Pataljoni JK - FC Elva II Pärnu Kalevi st


    10.08. Eesti 2004/05 karikavõistluste 1/32-finaalid (vajadusel)


    XII voor
    14.08. 12.00 Võhma Linnameeskond - FC Warrior Võhma Gümnaasiumi st
    14.08. 15.00 Roosna-Alliku SK - Tartu Ülikool Fauna Roosna- Alliku st
    14.08. 15.00 Põltsamaa JK Sport - Koeru SK Põltsamaa st
    15.08. 15.00 FC Elva II - Viljandi Päästeteenituse JK Elva linnast
    17.08. 19.00 JK Vaprus Pärnu II - Pärnu Pataljoni JK Pärnu Raeküla st


    18.08. Liechtenstein – Eesti, MM-2006 valikmäng


    XIII voor
    21.08. 15.00 Põltsamaa JK Sport - FC Warrior Põltsamaa st
    21.08. 15.00 Koeru SK - Roosna-Alliku SK Koeru st
    21.08. 15.00 Viljandi Päästeteenistuse JK - JK Vaprus Pärnu II Viljandi kunstmuruv
    22.08. 15.00 Pärnu Pataljoni JK - Võhma Linnameeskond Pärnu Kalevi st
    22.08. 15.00 Tartu Ülikool Fauna - FC Elva II Tartu Tamme kunstm

    XIV voor
    28.08. 15.00 Roosna-Alliku SK - Põltsamaa JK Sport Roosna- Alliku st
    28.08. 15.00 JK Vaprus Pärnu II - Tartu Ülikool Fauna Pärnu Raeküla st
    28.08. 15.00 Võhma Linnameeskond - Viljandi Päästeteenistuse JK Võhma Gümnaasiumi st
    29.08. 15.00 FC Elva II - Koeru SK Elva linnast
    29.08. 15.00 FC Warrior - Pärnu Pataljoni JK Valga Kungla kunstm


    31.08. Väikeste karikavõistluste finaal Kadrioru st


    01.09. 18.00 Eesti 2004/05 karikavõistluste 1/16- finaalid


    03.09. Eesti – Luksemburg, U-21 EM-valikmäng

    04.09. Eesti – Luksemburg, MM-2006 valikmäng


    XV voor
    05.09. 15.00 Tartu Ülikool Fauna - Võhma Linnameeskond Tartu Tamme kunstm
    05.09. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Warrior Roosna- Alliku st
    05.09. 15.00 Viljandi Päästeteenistuse JK - Pärnu Pataljoni JK Viljandi kunstmuruv
    05.09. 15.00 Põltsamaa JK Sport - FC Elva II Põltsamaa st
    05.09. 15.00 Koeru SK - JK Vaprus Pärnu II Koeru st


    07.09. Portugal – Eesti, U-21 EM-valikmäng

    08.09. Portugal – Eesti, MM-2006 valikmäng


    XVI voor
    11.09. 15.00 JK Vaprus Pärnu II - Põltsamaa JK Sport Pärnu Raeküla st
    11.09. 15.00 Pärnu Pataljoni JK - Tartu Ülikool Fauna Pärnu Kalevi st
    11.09. 15.00 Võhma Linnameeskond - Koeru SK Võhma Gümnaasiumi st
    11.09. 15.00 FC Warrior - Viljandi Päästeteenistuse JK Valga Kungla kunstm
    11.09. 15.00 FC Elva II - Roosna-Alliku SK Elva linnast

    XVII voor
    18.09. 15.00 Põltsamaa JK Sport - Võhma Linnameeskond Põltsamaa st
    18.09. 15.00 Tartu Ülikool Fauna - Viljandi Päästeteenistuse JK Tartu Tamme kunstm
    18.09. 15.00 Roosna-Alliku SK - JK Vaprus Pärnu II Roosna- Alliku st
    19.09. 15.00 FC Elva II - FC Warrior Elva linnast
    19.09. 15.00 Koeru SK - Pärnu Pataljoni JK Koeru st

    XVIII voor
    25.09. 17.00 FC Warrior - Tartu Ülikool Fauna Valga Kungla kunstm
    25.09. 17.00 Viljandi Päästeteenistuse JK - Koeru SK Viljandi kunstmuruv
    25.09. 17.00 Võhma Linnameeskond - Roosna-Alliku SK Võhma Gümnaasiumi st
    25.09. 17.00 JK Vaprus Pärnu II - FC Elva II Pärnu Raeküla st
    25.09. 17.00 Pärnu Pataljoni JK - Põltsamaa JK Sport Pärnu Kalevi st

    02.10. II liiga üleminekumängud
    02.10. III liiga üleminekumängud

    09.10. II liiga üleminekumängud
    09.10. III liiga üleminekumängud

    12.10. Läti – Eesti, U-21 EM-valikmäng

    13.10. Läti – Eesti, MM-2006 valikmäng


    23.10. II liiga üleminekumängud

    30.10. II liiga üleminekumängud


    06.11. 13.00 Eesti 2004/05 karikavõistluste 1/8-finaalid


    16.11. Venemaa – Eesti, U-21 EM-valikmäng

    17.11. Venemaa – Eesti, MM-2006 valikmäng

  20. #20
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2003
    Postitusi
    43

    Algupärane Replying to Topic \'3 Liiga Lõuna Piirkond 2004\'

    Eelnev on nüüd kõige uuem kalender meie III-liigast

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud