320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpall televisiooni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

    Mina rääkisin hiljuti Marko Kaljuveeriga ,kes on juhuslikult ka minu koolivend ja tema ütles ,et ETV näitab sel hooajal kõiki Eesti koondise sõprusmänge ,mis toimuvad kodukamaral,samuti MM-kõiki alagrupimänge kodus ja võõrsil ning Portu-EM mänge niipalju ,kui torust tuleb. Nõnnaviisi!
    FCF Forever

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

      Rahvast staadionile...

      Tasuta piletid näiteks erinevatele koolidele, kasvõi lastekodudele- heategevusekorras. Näiteks- Kool nr X ja lastekodu nr. Y saavad vaatama tasuta (või sümboolse hinnaga) vaatama meeskond Õ mänge. jne. Ja vaadake, kuidas paari aasta pärast mängivad lastekodud Y ja Ö omavahel. Koolsid samamoodi. Mina küll noortekoondise mängul nägin, et potensiaalne fännidearmee on peale kasvamas. tegematus promomisel ja piletihinnad on need, mis piirangud peale panevad. Pealegi juba ainuüksi see, kui anda elanikkonnale teada, et peale selle, et me huvitume, et teie pojukesed-tytrekesed meie treeningutes käiksid, oleme me huvitatud ka sellest, et nad mitte nurga taga kummiliimi ei nuusutaks, vaid et käiks mänge vaatamas. Isegi kui neil raha pole.

      Muidugi on absurdne see, et kui ma tahan statal midagi näksida pean ma kodust võileivad kaasa võtma. Siis pean need turvale ette näitama ja lõpuks veel kotist välja võtma. Samas- taas surnud ring- kes on need ärimehed, kes kulutaks putka ülespanemisele staadionile, kui pole potensiaalseid ostjaid? Võiks ju spekuleerida- las staadioni valdajad lasevad sümboolse tasu eest putka üles sättida- nii üheks hooajaks.
      Siis oleks näha, kas midagi muutub. KRT! Kasvõi tasuta. nii või teisiti nad praegu ei teeni midagi putkade pealt. Aga kui juba rahvast rohkem käima hakkab, küll jooksevad siis firmad tormi, et saaks oma putka üles sättida.

      praeguseks aitab...



      keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

        Originally posted by ROOTSI KUNN
        Ma pidasin antud tekstis küll eestikaid silmas aga kuna sa mainisid rahvusvahelisi mänge siis siin olen sinuga peaaegu nõus ,kuigi EJL tegi juba eelmisel aastal piletid odavamaks ja süsteemi paindlikumaks(perepilet jne.).
        Vaadatavuse suhtes ei saa kohe kuidagi nõustuda ,Arenal on ikka igalt poolt väga hea vaadata . Kas võrdlesid ,et kuidas oleks kossu vaatamine Arenalt ? Seda on küll Saku hallist parem vaadata.
        Väga ei viitsi vaielda piletite osas. Kuid vaadatavus nüüd küll kõikjalt väga hea ei ole. Paljudes kohtases jääd rahuldavale tasemele ning hea on ka suht levinum. Väga hea vähestes sektorites. Ja piletihind pole vist endiselt sellega seotud.

        Tele kohta: veab kui paari aasta jooksul mõnda üksikut mängu näidatakse. See kanal, kes iga nädal näitama hakkab võtab endale Waterworld 2 projekti. Palju õnne. Kui just keegi teine seda kinni ei pleki.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

          Originally posted by vibu

          Muidugi on absurdne see, et kui ma tahan statal midagi näksida pean ma kodust võileivad kaasa võtma. Siis pean need turvale ette näitama ja lõpuks veel kotist välja võtma. Samas- taas surnud ring- kes on need ärimehed, kes kulutaks putka ülespanemisele staadionile, kui pole potensiaalseid ostjaid? Võiks ju spekuleerida- las staadioni valdajad lasevad sümboolse tasu eest putka üles sättida- nii üheks hooajaks.
          Siis oleks näha, kas midagi muutub. KRT! Kasvõi tasuta. nii või teisiti nad praegu ei teeni midagi putkade pealt. Aga kui juba rahvast rohkem käima hakkab, küll jooksevad siis firmad tormi, et saaks oma putka üles sättida.
          see sügis igatahes flora kodumängudel müüdi küll mingeid pirukaid ja kohvi. nii et mingigi toitlustusalane tegevus oli küll olemas ja õllet hakatakse ilmselt ka müüma.
          It says so in the scriptures!

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

            See linti võtmine ei pruugi tulla vääääga kallis projekt, alusteseks piisast yhestki kaamerast(nagunii see yks ETV kaamera käib Jalpallipäevikuga kohal vahest) ja mänge ei pea ka ju otse ylekandma. Lepinud võiksid ka olla Liidu poolt tasuta alguses ja kui vaatajaid on siis kysigu raha, ma pakun et see võib paljugi õiguste eest kysitud raha süü olla praegu aga muidugi ega mina kõike ei tea

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

              Originally posted by vibu

              Rahvast staadionile...

              Tasuta piletid näiteks erinevatele koolidele, kasvõi lastekodudele- heategevusekorras. Näiteks- Kool nr X ja lastekodu nr. Y saavad vaatama tasuta (või sümboolse hinnaga) vaatama meeskond Õ mänge. jne. Ja vaadake, kuidas paari aasta pärast mängivad lastekodud Y ja Ö omavahel.
              Viimane suvi Flora ka nii tegigi (vbla ka varem), piletid lastekodudele ja laste varjupaikadele. Kogused polnud teab mis suured aga initsiatiiv on tervitatav. Kui vaid järjepidevust jätkuks, küll tärkab siis lastes ka huvi mängu eri tahkude vastu

              PS. Kindlasti on teisedki klubid sarnaselt toiminud, lihtsalt see on kindel fakt mida mina tean.
              Supplies!

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                Mõnedel Flora kodumängudel oli tõesti Buffet kohal ja sai sooja suppi ,teed ,kohvi ja võileibu.See oli väga mõnus ja alati kõik kasutasid seda võimalust ,ka hinnad olid OK aga see oli ainult üksikud korrad ,mida hooaeg edasi seda viletsamaks asi läks. Ja ma ei räägi ainult Florast nemad tegid midagi aga teistel mängudel polnud halligi. Ka M.Levadia mõnel mängul oli shaslõki küpsetaja kohal aga samuti mitte kõigil mängudel.
                Minu meelest peaks EJL esitama kõigile Meistriliiga klubidele nõudmise ,et oleks olemas mingi kohapealne elementaarne toitlustus.

                Praegu ilmus Sportneti uudistes HK Pantrite reklaam ja seal on näha ,et klubi teeb üsna suuri jõupingutusi ,et omale fänne ja toetajaid leida. Kõik see ,mis nad seal välja pakuvad on väga lihtne teostada . Ma ei usu ,et nüüd kohe fännide hordid hokit vallutama hakkaks aga meeldiv ikkagi näha ,et klubi oma poolehoidjate peale mõtleb.
                Floras kahjuks küll keegi oma poolehoidjate peale suurt ei mõtle. Omal ajal ,kui veel Madis seal töötas siis mingil tasandil ikka töö käis aga nüüd kõik soiku vajunud.
                Mina olen juba üle 10 aasta Flora fänn olnud aga klubi pole kordagi minuga kontakti otsinud ,tavaliselt on initsiatiiv onud ikka minu poolne.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                  ma nüüd küll hüppan ülepea vette ja kaldun tsipa kõrvale, aga kuidas näeb tänapäeval välja fännihordi ja Flora klubi omavaheline suhe väljaspool staadionit? Mis kanaleid pidi üksteisega suheldakse, kas fännid ise liiga vähe pole häält teinud? Juhul, kui eksin siis vabandan ette.
                  Mõni protest Flora, kui organisatsiooni/administratsiooni vastu? Et häält kuulda oleks ja mõjule pääseks...

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                    Kõige selle peale ütleks, et kahtlemata on seos TV ülekannete ja publiku arvu vahel. Minu arvates oleks täiesti mõeldav tähtsatest mängudest ülekandeid teha, ent samas peaks olema garanteeritud teatud hulk publikut staadionil ( enamasti on inmesi sajaringis) ja mõelda võiks ehk vaid sügisringide viimaste voorude peale, mis toimuvad õhtusel ajal. Nimelt suvel on TV vaadatavus tunduvalt vüäiksem, kuid novembris panevad inimesed tihti koju jõudes kohe teleka sisse ning vaatavad kõike, mis Prime- time´il tuleb. Samas tehakse telekavad 5 nädalat enne eetrisse minekut ja kõigi nende asjaolude kokkulangevust pole alati võimalik ette näha. Ülekandeks peab olema poolte vastastikune huvi, eetriaeg ja raha. Seega asjaolude kokkulangevus. Seda esineb meie meistriliiga puhul vaid paar korda aastas.
                    Ülekandega publiku tekitamiseks on vaja ka näilisust, et staadion on suhteliselt tihedalt asustatud. Eriti ei meelita kohale tulema, kui TV-st näed 100-t inimest ja kuuled taustaks vaikust ning üksikuid hõikeid. Korvpallihallides on rahvas kokku surutud ja seal tékid täismaja efekt kiirelt. Miks muidu on koondise mängudel kõvasti rohkem rahvast kui liigakohtumistel? Sest tavainimene näeb telekast tuhandeid maruliselt kaasaelavaid fänne ning tahab sellest osa saada. Samas ei tundu Flora- Valga mängu 102. pealtvaataja staatus eriti atraktiivne.

                    Mingil määral meediaspetsialist
                    xxxxxx

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                      tundub õige mõttearenndus olevat... aga mina vaatax ikkagi enne tühja alecoqi areeni kui täis rabahalli
                      Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                        Originally posted by xxxxxx
                        Kõige selle peale ütleks, et kahtlemata on seos TV ülekannete ja publiku arvu vahel. Minu arvates oleks täiesti mõeldav tähtsatest mängudest ülekandeid teha, ent samas peaks olema garanteeritud teatud hulk publikut staadionil ( enamasti on inmesi sajaringis) ja mõelda võiks ehk vaid sügisringide viimaste voorude peale, mis toimuvad õhtusel ajal. Nimelt suvel on TV vaadatavus tunduvalt vüäiksem, kuid novembris panevad inimesed tihti koju jõudes kohe teleka sisse ning vaatavad kõike, mis Prime- time´il tuleb.
                        Novembris prime-time\'ile jalgpalli ei pane. Ilmselt isegi mitte ETV-s. Lihtsalt liiga palju inimesi otsib teiselt kanalilt selle Ameerika rämpsfilmi üles. Suvel võib olla vähem vaatajaid, aga samas on ka telejaamadel vähem huvi üksteise vaatajanumbreid üle trumbata. Selles mõttes oleks ehk suvel rohkem lootust ekraanile pääseda.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                          Kolm alusmõtet:

                          1. Eesti asustus on hõre. Toodud Derby näide ei pea päris paika, sest juurde peab arvestama kogu piirkonna, nö tõmbealad. Eestis oleks arvestavaid kohti neli: Tallinn, Ida-Viru, Tartu, vast ka Pärnu. Väga olulised on aga maakondlikud keskused, kus tugevaid fännkondade tekkimisel on abiks piirkondlik patriotism (Põlva ja käsipall, Pärnu ja võrkpall).
                          2. Eestis puudub vutikultuur. Jalgapalli imbumine argiellu, kus enamikul oleks arvamused ja sümpaatiad, on olematu. Isegi spordihuviliste seas on palju neid, kes vaatavad kas suurvõistlusid ning viivad end aeg-ajalt CLis/mõne tippliigaga (Premier) tegemistega kurssi. Kui palju kajastatakse vutti päevalehtedes (siinkohal tõstaks SlÕlehe troonile)? On olemas kildkond huvilisi - siinsamas foorumis, koondisemängudel käijad või põhimõttekindlad Eesti liiga huvilised. Need inimesed on üldjuhul 15-30 vahel, tugevad traditsioonid tekivad aga alles põlvkonna pärast. Seega lootust on asja paranemisele.
                          3. Eesti liiga struktuur ning infomüra on nigel. Vajakajäämisi on selles teemas korduvalt välja käidud: kehv infrastruktuur ja mängude korraldus, aga ka kindla mängupäeva/kellaaja puudumine, koostöö ja klubipoolne initsiatiiv fännidega (rääkimata fänniklubidega), klubide liigadevaheline nihutamine, infosulg, kas või teadmatus klubi mängijatest, logodest ja mänguvormidest, tütarklubide skeem nii kõrgel tasemel ei tohiks vähemalt publiku meelitamisel kasuks tulla.

                          Erinevalt võrkpallist puuduvad ka metseenid, puudub raha ning (poliitiline) toetus. Aga vajaka on ka kontseptsioonist, ideedest, mis potentsiaalset Eesti liiga huvilist staadionile meelitaks. Enne, kui elementaarnegi, st liigamänge korralikult päevalehtedes ning õhtustes spordiuudistes ei kajastata (mitte kord nädalas esmaspäeva hilisõhtul väga halval teleajal), on raske loota otsepildi tootmist kodusest liigast.
                          http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                            Miks mitte vahetada need (kesk)8ised kordus saated (Kanal 2 \"Tondi jutud\", \"Villa\", TV3 \"Herakles\", \"Xena\" jne) millegi muuga. Ntx yksk6ik milliste spordiala tiphetkede/m2ngudega. Asi oleks seegi, kui sul tuleks kell 3 88sel Eesti vs Holland. Vaatajaid oleks sama palju kui m6ttetul ameerika seebil. Aga see oleks v2hemalt algus.

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                              Selles diskussioonis osalejad saavad vist isegi aru, miks asi telemeeste ja jalgpallijuhtide vahel ei susise...

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                                ja minu teadmiste järgi on see jalgpallibosside asi et ei susise

                                Kommentaar

                                Working...
                                X