320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpall televisiooni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

    Originally posted by Amadeus

    Täna oli just Sportnetis artikkel et jäähoki finaal matshid kantakse televisionis yle. Ylekandja on CITV. Mis aga on veelgihuvitavam, on see et neid mänge kantakse reaalajas yle ka internetis. Jalgpalli Liit v6iks uurida, äkki olekski niisugune variant parim laiema auditooriumi saamiseks.
    Kusjuures selle jäähokiga on üldse imelikud lood. Kui veel viis aastat tagasi sai Eesti meistrivõistluste (jäähoki siis) tulemusi vaid heal juhul Vikerraadio spordiuudistest ning üliharva ETV-st kuulda, siis nüüd on asjad muutumas. Sel hooajal on aga juba pidevalt telepilt erinevate kanalite spordiuudistes, Spordilehes on enam-vähem iga nädal jäähokile pühendatud terve lehekülg (seda on jalgalliga samal tasemel või isegi pisut rohkem). Kui nüüd veel jäähokikoondis midagi korda suudaks saata, siis võidakse sealt veel edasi liikuda...
    Igatahes on Vilba Jäähoki Liidus asja aktiivselt ajama hakanud, Kannikugi algus Jalgpalli Liidus on lootustandev. Näha on, et vähemalt üritatakse asja parandada...

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

      Krr aga maksaks siis vähemalt Vutiliit need ülekanded kinni sellega nad teeksid jalgpalli arengusse ainult suure sammu vaatajate osas ja noh eks see ole näha kui populaarne see vaatamine on alati saab ju kõike ära ka lõpetada

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

        Originally posted by Amadeus

        Kui nad ei tee ylekandeid televisiooni siis tehku internetti See oleks veel mugavam
        Ja seda on tehtud. Aasta oli siis 98-99? kui Eesti m2ngis Egiptusega. Kuna ETV kandis oma saateid netis yle siis sai mingi *.* realplayeri versiooniga seda vaadatud. Kaljuveeri jutt j6udis kyll enam v2hem kohale aga pilti ei kommenteeriks :P

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

          teleülekandeid oleks rohkem vaja just Tallinnast kaugemal elavatele inimestele, sest inimesed ei hakka ju igaks vooruks Tallinnasse tulema ja samas ka jalgpalliliigaga on pisikeste uudisklippide vahendusel raske kursis hoida. Nii ei saa ju tekkida lemmikmeeskondi ega ka lemmikmängijaid. Sest ollakse näinud ainult paari üksikut väravat ja siis Flora euromängu vms. Samas kui 1999. aastal kanti ETV-s eesti liigat üle, siis nendest mängudest on meeldejäänud pidevalt tegevusest mahajääv kaamera ja vaikne ja igavusest haigutava kommentaatori möla.

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

            Eriti vajalik oleks internetti yle kanda pilt nende vtui s6prade tarvis kes ise Eestis hetkel ei ole. ETV tegi kyll 98-99 kandis yelkandeid internetti aga nende server ei kannata ka ilmselt mingit kriitikat, ja seega ei saanudki oodata et tulemus oleks hea olnud, kui aga m6ni telebisnis olekski ainult internetile suunatud, nagu meil on ju ka olemas mingi ( ei mäleta kuis nad ennast kutsusid) siis nende tulem oleks ilmselt parem. Aga noh see on k6ik ikkagi utoopia. Ei usugi enam et nad selles kysimuses niipea midagi ette v6tavad.

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

              http://www.delfi.ee/news/sport/eesti/article.php?id=7345125

              no minge te ka kukele, kellele seda JÄÄHOKIT on nyyd vaja näidata???
              püha masendus...
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                Ohh, lahe ma küll vaataks! ...aga paraku ma vist ei näe toda CITV\'d. Kas see on mingi kanal mida näevad vaid SAT-taldreku ja kaabelTV omanikud?

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                  emm, tegu rait killandi uue projektiga ehk kodumaise neljanda kanaliga. ja, vabandust küsimast, aga kas ilma kaablita tuleb kuidagi pilt telekasse ka tänapäeval? ma mõtlesin et toa-antennide ajastu on möödas.. näha peaks ta igaljuhul olema kõigile.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                    fiti sa maybe ei usu a ka toaantenniga on võimalik kaabeltv-d vaadata
                    pilt pole küll kõikse parem .ise vaatab läbi kaabli siiski
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                      Originally posted by fittibaldi


                      emm, tegu rait killandi uue projektiga ehk kodumaise neljanda kanaliga. ja, vabandust küsimast, aga kas ilma kaablita tuleb kuidagi pilt telekasse ka tänapäeval? ma mõtlesin et toa-antennide ajastu on möödas.. näha peaks ta igaljuhul olema kõigile.
                      Miks toaantenniga? Mina elan näiteks Nõmmel, kus telerit vaadatakse antenni abil, mis asub maja katusel. See on vana hea tava, mida harrastasid juba meie vanemad ja (paljude puhul siin) vist ka vanavanemad.
                      Maailmas on veidraid asju, kas pole.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                        on tõesti. kuuldavasti olla vanasti inimesed ka muid veidrusi teinud, tänavaid olla uulitsateks kutsutud, olla sõidetud hobuvankriga auto asemel ja iimeili saatmiseks olla see ümbrikusse topitud ja siis tatiga miski mark peale kleebitud. ja helistati telefoniautomaatidest, selle asemel, et mobiili kasutada...
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                          Liidult ei võtaks ju tykki kyljest, telele peale maksta ja krt kyll ma võin siin enda kaameraga ka alustuseks filmida kui nad neid kulusid kardavad, kõlbab alustuseks seegi ja ei pea ju neid mänge otse ometi kandma, nagunii jalgpallist räägitakse nii vähe et tulemusi kuuleb alles mitme päeva tagant ja mängu aegu on ka suht võimatu teada saada ikka vahepeal. Ma olen 100% kindel et teleylekanded(ei pea olema isegi otse!!) teavitaks rohkem ja reklaamiks roppult jalgpalli, praegu on ikka info levitamine suur0

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                            Originally posted by käbi


                            Liidult ei võtaks ju tykki kyljest, telele peale maksta ja krt kyll ma võin siin enda kaameraga ka alustuseks filmida kui nad neid kulusid kardavad, kõlbab alustuseks seegi ja ei pea ju neid mänge otse ometi kandma, nagunii jalgpallist räägitakse nii vähe et tulemusi kuuleb alles mitme päeva tagant ja mängu aegu on ka suht võimatu teada saada ikka vahepeal. Ma olen 100% kindel et teleylekanded(ei pea olema isegi otse!!) teavitaks rohkem ja reklaamiks roppult jalgpalli, praegu on ikka info levitamine suur0
                            Ma arvan, et kui jutt käib rahast, siis sel juhul mingi summa äraandmine võrdub ikka tüki võtmisega küll. Pealegi, jõuame ikka tagasi selle juurde, et tühjad tribüünid mõjuvad reklaamina küll, aga antireklaamina. Ja kui vaadata laiemalt, siis maailmas on asi käinud ikka niipidi, et teleülekandeid hakatakse tegema siis, kui rahvas on juba staadionitel.

                            P.S. See on ikka täielik enda viga, kui internetikasutajana ei leia tulemusi ja ajakavasid. Et sulle otsimisrõõmu jätta, siis Eesti MV-sid saab ka live\'is jälgida.

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                              Originally posted by Siim
                              Ma arvan, et kui jutt käib rahast, siis sel juhul mingi summa äraandmine võrdub ikka tüki võtmisega küll. Pealegi, jõuame ikka tagasi selle juurde, et tühjad tribüünid mõjuvad reklaamina küll, aga antireklaamina.
                              Ah, see on ikka täiesti haige jutt. Kuidas peaks inimesed üldse nägema, et mis jalgpalli Eestis mängitakse, kui mitte läbi tele?

                              Kõigepealt tuleb huvi tekitada, küll siis ka publik tuleb.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                                Originally posted by Martin


                                Originally posted by Siim
                                Ma arvan, et kui jutt käib rahast, siis sel juhul mingi summa äraandmine võrdub ikka tüki võtmisega küll. Pealegi, jõuame ikka tagasi selle juurde, et tühjad tribüünid mõjuvad reklaamina küll, aga antireklaamina.
                                Ah, see on ikka täiesti haige jutt. Kuidas peaks inimesed üldse nägema, et mis jalgpalli Eestis mängitakse, kui mitte läbi tele?

                                Kõigepealt tuleb huvi tekitada, küll siis ka publik tuleb.
                                Emm... võtame näiteks FIBA Euroliiga ülekanded ETVs, kus Kalev järjest peksa sai. Kas see tekitab jubeda tahte palli patsutada? Okei, võib öelda, et need on erinevad asjad, sest eestikatel ju võistlevad omad poisid isekeskis ja mingit kompleksi see ei tekita. Kuid minu seisukoht on see, et väga esteetiliselt see pilt ei mõju. Kui on tegemist inimesega, kes peaks tele läbi nägema, mis jalgpalli Eestis mängitakse ja seejärel juhtub spordiuudistest silmama, mis toimub euroopa suurematel staadionitel... jätab veidi kontrastse mulje küll. Korv- ja võrkpalli puhul see rolli ei mängi, sest sisetingimustes tundub alati kõik suurem ja võimsam, kui see tegelikult on. Selline on tüüpilise televaataja arvamus asjast, ma ei räägi siinkohal fännidest. Aga fännide arv teatavasti pole piisavalt suur, et vajalikku auditooriumihulka täita.

                                Huvi tekitaksin mina seeläbi, et rahvast staadionile saada. Kuidas seda teha, on juba teine jutt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X