Lehekülg 192, kokku 194 EsimeneEsimene ... 92142182188189190191192193194 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 821 kuni 3 840, kokku 3862
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Vaevalt, et sellist asja enam juhtub, aga 9. aprillil 1997 läks Chelsea Coventry vastu võõrsilmängule ainult ühe särgikomplektiga. Muidu poleks midagi, aga selleks oli sinine särgikomplekt, sama värvi, mis Coventry koduvorm. Niisiis mängis Chelsea selle mängu Coventry varuvormis.

Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

terrible cunt Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Kuskil lähiteemas arutati et harv juhus see tark jalgpallur (veel vähem artikuleeritud pallur) aga mis John Barnes siin teeb on fantast. Puudutab kõiki, seega üldises inglise topikus:

https://www.facebook.com/nathaniel.p...1113606260641/
    Tsitaat Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    Sa oled nii loll, et ma ei imesta, et sa manku fänn oled.

forever blue Kasutaja Converse avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Üks vahva statistika:

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Swiss ramble võttis 10 a finantsid pulkadeks.

Algupärane

Oleks võinud 15 võtta 10 asemel.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Ja tüüp ei ole mu fäntasis olnud. Ma olen ikka täielik idioot!

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Kui 15000 min täis mängib, siis vaatame uuesti. Aga kõva vend siiski!

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Epic Vaata postitust
    "Olete saanud rahvusvahelisel tasemel tegutsenud mängija, kes oli üks maailma parimatest jalgpalluritest," ütleb Sol Campbell ja alustab elu peatreenerina Macclesfield Towni juures, kes League Two viimane, nelja punkti kaugusel turvalisusest. Esimene mäng võõrsil liigatabeli kolmanda Colchesteri vastu.

Macclesfield oli ka Paul Ince'i esimene klubi peatreenerina. Temal läks alla 24 kuu, et maanduda Premier League'i klubi eesotsas. Eks näis palju aega Campbellil kulub.
    Teine sama aja kangelane Andy Cole ka punti võetud. Premi kõigi aegade väravate edetabeli kolmas mees asub parandama rünnakut, mis League Two's 28 kohtumisega teinud vaid 25 kolli.

Campbelli algus on olnud keskpärane - üheksa vooruga nii kolm võitu, viiki kui kaotust. Liigakoht on aga koha võrra paranenud.

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

James Milnerile punast kaarti näidanud Jon Moss oli aastaid tagasi talle kehalise kasvatuse õpetaja.

Algupärane

eile City ja Huddersfieldi mängu ajal Sky arvas, et publikus istub Huddi uus potentsiaalne manager (Jan Siewert) ning läks tere ütlema. Tuli välja, et suvaline pealtvaataja

https://streamable.com/z5zl1

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    eile City ja Huddersfieldi mängu ajal Sky arvas, et publikus istub Huddi uus potentsiaalne manager (Jan Siewert) ning läks tere ütlema. Tuli välja, et suvaline pealtvaataja

https://streamable.com/z5zl1
    Aus viga. Täitsa sarnased.

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Mourinho ja Pochettino vahe on selles, et üks võidab tiitleid, aga kukub aeg-ajalt suurejooneliselt läbi, teine ei võida midagi, isegi ei taha võita (see kasvatab ainult ego), mängib top nelja ja mingi müstilise pideva arengu peale.
    Mina võtaksin Mourinho iga kell.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Mourinho ja Pochettino vahe on selles, et üks võidab tiitleid, aga kukub aeg-ajalt suurejooneliselt läbi, teine ei võida midagi, isegi ei taha võita (see kasvatab ainult ego), mängib top nelja ja mingi müstilise pideva arengu peale.
    Ma ei võtaks Moud kunagi. Tema suutis mind niikaugele viia, et ma isegi ei tahtnud jalgpalli isegi vaadata. Mitte, et ma Pochi kiidaks tiitlite koha pealt, aga Mou on jube.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Mourinho ei töötaks sellise materjaliga nagu Poch. Õigemini, selle materjaliga, millega Poch võidab top4 karikaid ja käib CL-is, vegeteeriks Mou €L-is.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Asjahuviline Kasutaja Reintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Kuidas keegi, kes nõnda kaua on jalgpalli jälginud, nii pealiskaudse väitega üldse välja saab tulla? Mis järgmiseks, siga ja kägu erinevad ka vaid selle poolest, et üks on lind?
    Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

U21 Kasutaja Fouree avatar
    Liitus foorumiga
    May 2013

Algupärane

Esiteks, stabiilsus. Ma ausalt ei tea, kas see Premmi tiitel on väärt seda, milline läga igalepoole pärast Moud maha jääb. Kuidagi lühinägelik või nii. Mou kestab küll selle 2 aastat võibolla ära, aga pärast seda on ikkagi vaja kuskilt 'Pochettino' sisse tuua olukorda päästma ja üles ehitama.

Teiseks, enne kui Pochettino pole põhjatu rahakotiga proovida saanud, ei tasu spekuleerida. Pochettino on pidanud nii Southamptonis, kui Spursis pidanud läbi ajama ikka naeruväärse eelarvega. On suur vahe, kas sul võimaldatakse tuua Pogba või Sissoko, Lukaku või Llorente, Fred või Stambouli ja nii edasi.

Kolmandaks, sisekliima. Poch on täielik man manager, samal ajal kui Mou ajab enda õigust (formatsiooni, mängustiili) taga ja üritab kasvõi kandilisi klotse läbi ümmarguse augu ajada. Igas klubis suudab ta mõne fantastilise mängija lihtsalt välja külmutada. Spursis taolised juhtumid lahendatakse tagatubades, mitte ei pesta kogu rahva ees meedias, süüdistades mängijaid, kohtunikke ja kõiki muid võimalikke faktoreid peale iseenda.

Nagu eelnevalt mainitud, siis võrdled võrdlematuid.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Mourinho ei töötaks sellise materjaliga nagu Poch. Õigemini, selle materjaliga, millega Poch võidab top4 karikaid ja käib CL-is, vegeteeriks Mou €L-is.
    Excuse me?

Kane, Son, Eriksen, Alli, Lloris, Trippier jne? See, et poisid pole tulnud huipu millide eest ei tee neid vähem talendikaks. 2 kuud tagasi oleks enamus siit foorumist ilmselt öelnud, et tottenhami mängijad on kordades paremad igas aspektis võrreldes unitediga.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2017

Algupärane

15 aasta tagune Mourinho võitis sarnase materjaliga tiitleid, kuid jah, praegune versioon temast oleks täielik train wreck. Praegusel ajal igal juhul eelistan Pochi.
    Jalkafännid jagunevad laias laastus kaheks: need, kes saavad mängust aru ja need, kes vinguvad daivimise pärast.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud