Lehekülg 1, kokku 201 123451151101 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 4013
    Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane Üldist ja omapärast inglise jalgpallis

Pange lukku, kui õigeks peate, aga mulle teeb mõnikord muret, et meil pole siin üldisemalt Premieri puudutavat teemat. Eelmisel hooajal oli, aga...see oli siis... Mõnikord tahaks kirjutada näiteks sellest murettekitavast loost, et Saintsi hing Gordon Strachan lahkub suvel ametist. Üks sümpaatsemaid managere Premieris, kes mängijana oli võitleja, meeletu võitleja. Ja alati austatud kaasmängijate seas.
    i asked the wind as it blew on by
    what we should do and it replied
    blow it all away
    all these burdens needn't stay

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane Replying to Topic \'Premier - üldist ja omapärast\'

Muidu tore mees, aga taktikaliselt täiesti küündimatu. Ühe Saintsi fänni sõnadega )football365). Vabas vormis ümberjutustus. Plaan A on meil \"lööme pika palli James Beattiele ja vaatame mis saab\". Sellisel tasemel peaks olema ka plaan B, aga meie oleme järjekindlad nagu väike kutsikas. Plaan A ei töötanud? Ok, siis lööme pika palli James Beattiele ja vaatame mis juhtub. Huvitaval kombel läheb tal Southamptonis suhteliselt hästi, aga noh, Coventrys läks ka mõni aeg hästi...
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

Eesti koondislane Kasutaja skint avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Kui ma õigesti asjust aru saan, siis tundub mulle, et siinkohal on loodud teema spetsiaalselt foorumikasutajale nimega BcOperKK vms. Et siis siia konteksti sobiks nagu isegi enam-vähem tema Inglise koondise tegemisi puudutava teema alla postitatud sõnum( või vähemalt pigem siia kui tema algsesse kohta), milles mõni aega tagasi oli juttu järgnevatest sündmustest:

Originally posted by FCOperBK

Mõtlesin, et võtaks lühidalt kokku, mis praegu aktuaalsekt inglise jalgpalliga seoses toimub.
    Moyes olevat (Duncan) Fergusoniga ära leppinud; Rio on šokeeritud 8-kuulisest võistluskeelust;Fergie kiidab Riot; Sol on valmis kirjutama uut lepingut Gunnersitega; Spurs 1-2 ManUtd :P; Moyes kasutavat Rooneyt õigesti (?), eks ta kasutab jah; Rooney värav Lesteri vastuon Moyese sõnul taassüttimise märk (see oli Rooneyl teine värav sel hooajal); eurostar Martyn - see mees võib peagi saada SVE koonidsekutse üle pika aja; Martyn kaitseb oma semut nimega Rio; Eriksson ei kiirusta lepingu pikendamisega;
    Põhimõtteliselt kõik 3 nõudmist on täidetud: premier on, üldine on ja võiks öelda, et on ka omapära...

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Originally posted by efafan
    Põhimõtteliselt kõik 3 nõudmist on täidetud: premier on, üldine on ja võiks öelda, et on ka omapära...
    Iroonia irooniaks - minul isiklikult on mõnikord soov kirjutada siia asju, mis ei pea puudutama ühte konkreetset klubi. Selleks, et kirjutada Gordon Strachanist, ei taha avada teemat Southampton. Samas igaühel on täielik vabadus siia mitte postitada või seda teemat mitte lugeda.
    i asked the wind as it blew on by
    what we should do and it replied
    blow it all away
    all these burdens needn't stay

Eesti koondislane Kasutaja vello99 avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Eks see teema peaks olema õige koht sellise teema arutamiseks, aga paistab et Premier League on lõpuks \"mõistuse pähe võtnud\" ja järgmisest hooajast tuuakse eksperimendi korras sisse talve vaheaeg.

Eks mängijatest ja Sven-Jööranist on võimalik aru saada, aga isiklikust seisukohas mida uttivit siis aasta lõpus telekast vaadata, nelja hüppemäge?
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

Eesti koondislane Kasutaja malagar avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Sama mida sakslased vahivad juba aastaid - Efes pilsen cup ja Laspalomas Cup - vaevalt et seal inglise klubid mängima hakkavad aga selline siinsel kamaral okseleajamiseni nähtav kanal näitab neid turniire ja pakub seega ka pausi ajal pisut jalkat . Ja kurat palluritel on kah jõulupuhkust vaja - ega nad mingid orjad ei ole et aastaringi vudima peaksid .

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Iseasi kas see puhkus just jõulupuhkus on. Kui ma vimati asjast lugesin, siis pakuti, et traditsionilised Boxing Day ehk teise jõulupüha mängud jääksid alles ja vist uue aasta esimese päeva omad ka ning vaheaeg tuleks peale seda.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

mis kuradi orjad??? kui ma saaks nädalas 40,000 naela palka ja selle eest peaks tegema paar tundi päevas trenni ja siis võibolla nädalas korra end natuke intensiivsemalt liigutama 90ne minuti jooksul hoiaks ma oma suu kinni puhkuse koha pealt.. neil on ju kogu kuradi elu 1 puhkus..

küülikufarmer Kasutaja jyriöö avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Kui mängude ümberpaigutamises kokkuleppele jõutakse, siis on vägagi tõenäoline, et ca kahenädalane paus jaanuaris jääb esialgu vähemalt kaheks hooajaks paika. Koondise, PFA ja enamiku klubitreenerite toetus on samuti olemas. Praeguse plaani järgi saab vaheaeg olema 13 päeva pikk, st vahele jääks ainult üks nädalavahetus mänge. Koondisele ja Euroopa sarjades kaasalöövatele satsidele kindlasti väga oluline muudatus. Ehk tõuseb pausi ajal ka madalamatele sarjadele pööratav tähelepanu.

Muide, http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1621. See teema on veidi kajastamist leidnud juba. Päris huvitav vaadata, mida foorumlased asjast juba arvanud on.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

Agricultural disaster Kasutaja dimaggio avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Originally posted by eston#21

mis kuradi orjad??? kui ma saaks nädalas 40,000 naela palka ja selle eest peaks tegema paar tundi päevas trenni ja siis võibolla nädalas korra end natuke intensiivsemalt liigutama 90ne minuti jooksul hoiaks ma oma suu kinni puhkuse koha pealt.. neil on ju kogu kuradi elu 1 puhkus..
    Palganumbri kohapealt olen estoniga täiesti nõus, mõni inimene ei kraabi isegi oma eluajal sellist summat kokku, mille teenib mõni Premiershipi mängija paari nädalaga.

Kuid kui asi talvepuhkusele läheb, siis on see mängijate seisukohalt väga hea mõte.
    Pallurid saaksid siis kasvõi jõulud ja aastavahetuse rahulikult oma pere seltsis veeta, mitte et nad peaksid mängima liigamänge jõulupüha teisel päeval.
    Samuti saaksid nad ka oma \"patareisid\" laadida, mitte käia iga päev intensiivselt treeningutel.
    Where were you in '62?

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

kamoon
    palju teist saavad jõulupühasid või üldse pühasid täies mahus perekeskil nautida ?
    enamasti ainult riigitöölised.. kõik teised ju rabavad kogu aeg

neil on suvel üle kuu puhkust.. niigi international mängude pausid.. üks trall ja trinagel aastaringselt..

MÕELGE !
    Pärtel Tomberg

isePankur.ee - Inimeselt inimesele
    http://www.isepankur.ee
    info@isepankur.ee

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Originally posted by dimaggioPallurid saaksid siis kasvõi jõulud ja aastavahetuse rahulikult oma pere seltsis veeta, mitte et nad peaksid mängima liigamänge jõulupüha teisel päeval.
    Samuti saaksid nad ka oma \"patareisid\" laadida, mitte käia iga päev intensiivselt treeningutel.
    je watever..mina ka ei taha mitte vaadata ainsatki mängijat pere seltsist tulnuna, kõht kalkunit täis ja särk eest rasvane, hing nööriga kaelas mööda platsi veeremas. töö on töö, mehed, pole siin midagi, there\'s no vacation in show business!
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

kui neile ei meeeldi minug kaevuriteks või traktoristideks

Agricultural disaster Kasutaja dimaggio avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Originally posted by fittibaldi
    je watever..mina ka ei taha mitte vaadata ainsatki mängijat pere seltsist tulnuna, kõht kalkunit täis ja särk eest rasvane, hing nööriga kaelas mööda platsi veeremas. töö on töö, mehed, pole siin midagi, there\'s no vacation in show business!
    No egas´ ma siis seda päris nii ei mõelnud, et nad ennast paksuks õgiksid.
    Where were you in '62?

Eesti koondislane Kasutaja vello99 avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Football \'needs wage cap\'

Idee iseenesest ju tervitatav... Aga kui ainult inglased peaksid selle kehtestama, siis ei ole tõenäoliselt võimalik endale rohkem jalga lasta. Kes iganes viitsiks siin \"superstaaridest\" seal mängida. Ja Abramovich laseks tõenäoliselt kõik FA-s maha lasta.

Ja UEFA ei kehtesta seda kindlasti, sest siis tekib see nn. Superliiga tõenäoliselt järgmisel päeval...
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

küülikufarmer Kasutaja jyriöö avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Liiga utoopiline isegi pikemas perspektiivis, ma arvan. Osad ettepanekud, mis artiklis välja toodi, olid aga suht realistlikud iseenesest. Vaadates kasvõi selle hooaja osade Premieri klubide kiratsemist ja finantsilist olukorda, on isegi nati imekspandav, et 2002 ainult 11 satsi võlausaldajate kontrolli alla läksid. Raske uskuda, et olukord iseenesest paraneb.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

Eesti koondislane Kasutaja mjkk avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Gordon Strachan lahkus Southamptoni treeneri ametikohalt. Minu jaoks veidike arusaamatu - pidi ta ju hooaja lõpuni ikka töötama. Aga nüüd siis koheselt minema.

Kuigi kodanik nimega Steve Wigley võtab tema koha üle, peetakse mantlipärijaks Glenn Hoddle\'it, mis aga fännidele vastumeelsena tundub. Samas Glenn poiss ise soovib seda töökohta ka vaatamata fännide arvamusele - pooleli jäänud tööots, noh.

Huvitav on mainida, et kui Hoddle tuleb, siis tõenäoliselt Beattie läheb.

Koheselt tekkis mõte, mis juba varemgi läbi käinud - järgmine hooaeg Strachan puhkab, aga siis... Shearer lahkub ja tõenäoliselt ka Robson koos temaga. Asemele Strachan + Beattie? Mina kahtlen selle käigu väärtuses, aga mõte seegi...

Eesti koondislane Kasutaja skint avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Originally posted by Magpie

Kuigi kodanik nimega Steve Wigley võtab tema koha üle, peetakse mantlipärijaks Glenn Hoddle\'it, mis aga fännidele vastumeelsena tundub.
    Siinkohal vääriks äramärkimist ühe suurepärase Southamptonist pärit, seni varjule jäänud sulesepa valentinipäeva luuletus pühakute uueks peatreeneriks pakutud mehest. Siit ta siis nüüd tulebki:

Roses are red,
    violets are blue,
    Glen Hoddle,
    we hate you!

Täiesti võrreldav Byroniga, kui ma ei eksi...

Eesti koondislane Kasutaja mjkk avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Polnudki ammu sellest juhtu tehtud...

Fifa wants Premiership cut

Fifa president Sepp Blatter has held informal talks which could see the Premiership reduced to 18 teams and FA Cup replays being scrapped.

Blatter would ideally like to see domestic leagues down to 16 clubs.

\"You have an FA Cup and League Cup and still the old tradition of replays in the FA Cup,\" said Blatter.

\"This was mentioned in a meeting with the Football Association and Premier League. If there were no cup replays you can have 18 teams.\"

He added: \"We want to make sure there are not too many dates for national competitions.

\"We should have between 43 and 47 dates for domestic football. Players should not play more than 60 games a year.\"

Kurat, kus tuleks huvitav hooaeg, kui välja langevad viis meeskonda.

perpertum perverticum Kasutaja rohelineKonn avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Originally posted by Magpie

Kurat, kus tuleks huvitav hooaeg, kui välja langevad viis meeskonda.

err... mulle näiteks ei sobi
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud